PDA

View Full Version : Неловка ситуация



thesilva
01-12-2010, 19:08
Моята история е следната. От скоро излизам с едно момче, така да се каже хванах си ново гадже. Всичко добре засега, опознаваме се. Преди няколко дни излязохме на вън, хапнахме, изпихме по една биричка и дойде време да си ходим. Още в заведението усетих, че бирата започва да ми напомня за себе си, но аз съм си доста притеснителна по този въпрос (особено пред момче и то на втора-трета среща) и реших, че ще стискам. А и не беше толкова на зор положението, че да прекъсвам сладката приказка. Да ама само минута след като излязохме разбрах, че съм сбъркала, че не съм се отбила до WC-то. Така зверски ми се припишка, че направо… Мъча се да запазя максимална концентрация върху разговора, който водим, обаче зор ви казвам, ще се … напикая. До нас имаме около 20-ина минути пеша. Сториха ми се два часа. При това не, че компанията ми беше досадна, ми просто… . А той увлечен в някакви истории, върви си спокойно човечеца без да подозира за моя проблем. Е по едно време, накрая явно усети, защото ме попита, защото съм се разбързала. Накрая изплюх камъчето и си казах, че ми се пишка. На което той видимо подходи с разбиране, усмихна се и даже ми предложи да се отбия до (зад) едни постройки наблизо. Но за мен това беше абсурдно да го направя и единствената ми възможност беше да продължавам да стискам и да се надявам, че ще устискам. Разбързахме се, стигнахме до нас, нямаше много време за романтика, трябваше да тичам В крайна сметка стигнах… точно навреме и останах суха. Следващия път ми беше леко неудобно в началото, помислих си да не би да е изтълкувал погрешно моето бързане. Но все едно, все още сме си заедно и засега пича ми харесва.
А на вас случвало ли ви си е да попаднете в такава неловка ситуация?

AlokiNn
01-12-2010, 19:11
СЕКС!?!?!?!? :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o

AllenWallker
01-12-2010, 19:12
Не се притеснявай се пак това си е нормала човешка нужда ... на мен ми се е припърдявало по време на секс мислиш ли че не е неудобно ? :D

thesilva
01-12-2010, 19:32
Да неудобно си е... Ама мислиш моето колко неудобно щеше да бъде, ако бях оставила някои мокри следи по пътя:)) Не знам дали щях да се срещна повече с този човек :(

AllenWallker
01-12-2010, 19:34
Мда така си е ... нямаш причина да не излизаш с него ... само при положение че те попита тогава му отговори :)

BlueFace
01-12-2010, 19:42
Според мен е нямало защо да криеш нуждата си да отидеш до тоаелтната :) Това си е нормална човешка нужна ;) И съм сигурен ,че всеки би подходил с разбиране :)

shell
01-12-2010, 19:53
Според мен не е трябвало да се притесняваш и да не отидеш до тоалетната когато сте биив заведението.Така щеше да си спестиш притеснението,неудобствот и бързането,а и приятния разговор щеше да продължи за теб в пълния смисъл,а не да мислиш как да не се напишкаш :)
Затова давай го по смело,а и той е човек ще те разбере и на него му се е случвало при все че знае как действа бирата :)

thesilva
01-12-2010, 20:08
Благодаря за подкрепата :)

kypo
01-12-2010, 20:21
СЕКС!?!?!?!? :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o
ми да, пикането си е половин ебане

Gigi1302
01-12-2010, 21:10
Всекиму може да се случи. Според мен няма никакъв проблем. :)

gia_sena_mono
01-13-2010, 08:27
Боже, да ти имам проблема! А като ти се дояде пак ли е неловка ситуацията?

bqsna_teenagerka
01-13-2010, 08:33
:lol: :lol: :lol: втф , ооо боже аз не си правя живота толкова сложен,подяволите това е нещо толкова фъкинг нормално... човешки организъм представи..си нормално е да ти се пикае. Пикае ли ми се,му казвам че ми се пикае и си отивам до кенефа...не се занимавам със стискания ..и лайна. Най-малкото,което е според мен даже ще му хареса това,че не се стеснявам от него ;)

Neopitom3na
01-13-2010, 11:37
какво толкова се притесняваш.. всеки си има нужди все пак :)

NeZaPoznat
01-13-2010, 12:16
Моята история е следната. От скоро излизам с едно момче, така да се каже хванах си ново гадже. Всичко добре засега, опознаваме се. Преди няколко дни излязохме на вън, хапнахме, изпихме по една биричка и дойде време да си ходим. Още в заведението усетих, че бирата започва да ми напомня за себе си, но аз съм си доста притеснителна по този въпрос (особено пред момче и то на втора-трета среща) и реших, че ще стискам. А и не беше толкова на зор положението, че да прекъсвам сладката приказка. Да ама само минута след като излязохме разбрах, че съм сбъркала, че не съм се отбила до WC-то. Така зверски ми се припишка, че направо… Мъча се да запазя максимална концентрация върху разговора, който водим, обаче зор ви казвам, ще се … напикая. До нас имаме около 20-ина минути пеша. Сториха ми се два часа. При това не, че компанията ми беше досадна, ми просто… . А той увлечен в някакви истории, върви си спокойно човечеца без да подозира за моя проблем. Е по едно време, накрая явно усети, защото ме попита, защото съм се разбързала. Накрая изплюх камъчето и си казах, че ми се пишка. На което той видимо подходи с разбиране, усмихна се и даже ми предложи да се отбия до (зад) едни постройки наблизо. Но за мен това беше абсурдно да го направя и единствената ми възможност беше да продължавам да стискам и да се надявам, че ще устискам. Разбързахме се, стигнахме до нас, нямаше много време за романтика, трябваше да тичам В крайна сметка стигнах… точно навреме и останах суха. Следващия път ми беше леко неудобно в началото, помислих си да не би да е изтълкувал погрешно моето бързане. Но все едно, все още сме си заедно и засега пича ми харесва.
А на вас случвало ли ви си е да попаднете в такава неловка ситуация?

:razz: :razz: :razz:

Това е за МИДАТА - чакай да видя има ли я още :-P

c0ci
01-13-2010, 13:49
и на мен ми са е случвало..ама аз отидах в най близкотот кафе дет ми се мярна пред погледа :-o

d3chu
01-13-2010, 15:23
Не се притеснявай се пак това си е нормала човешка нужда ... на мен ми се е припърдявало по време на секс мислиш ли че не е неудобно ? :D

mnogo e gadno taka, i ti se pardi i ti se ebe .....

engineer83
01-13-2010, 15:26
ти пък кво ти пука отиваш облекчаваш се измиваш се задължително и готово. :D :D :razz:

plamenchito
01-15-2010, 19:56
хах на мен като ми се припишка и напраави си казвам ...нищо лошо няма...а на мен наистина мноого често ми се случва тва...

dqvolski_angel
01-15-2010, 21:20
ехее ако знаеш как съм се ядосвала на себе си... :D на среща с гаджето, уж от известно време ходехме ама ме беше срам да отида до тоалетната някак си... и цяла вечер да видиш как съм стискала ..пфуу мн гадно само те разсейва :D ама като тебе чак не съм била де :shock:

playboyche
01-17-2010, 13:10
Всекиму може да се случи. Според мен няма никакъв проблем. :)
прав е пича :)

PaulCrewe
01-17-2010, 13:17
другият път, като и ти се досере, ще има ли пак 10 метров пост и тема по случая :D

DaemonBoy
01-17-2010, 13:23
Човешко си е.Иначе не, не ми се е случвало такова нещо.

cookie_master
01-17-2010, 14:17
то понеже е много трудно да кажеш "трябва да отида до тоалетната."

tonie__
01-17-2010, 15:55
:lol: :lol: :lol: втф , ооо боже аз не си правя живота толкова сложен,подяволите това е нещо толкова фъкинг нормално... човешки организъм представи..си нормално е да ти се пикае. Пикае ли ми се,му казвам че ми се пикае и си отивам до кенефа...не се занимавам със стискания ..и лайна. Най-малкото,което е според мен даже ще му хареса това,че не се стеснявам от него ;)

бих се изразила по малко по-нормален начин,но съм съгласна.

Inn0cenCe
01-18-2010, 17:05
Емии, можеше да минеш и с номера..."отивам да си напудря нослето" :oops: .....стига с шегите. Случвало ми се е, но бяхме близо до нас, иначе не знам какво щеше да стане :lol: .....

nyxu
01-18-2010, 19:41
Емии, можеше да минеш и с номера..."отивам да си напудря нослето" :oops:

:razz:

loffgame
01-19-2010, 18:17
до края на разказа ти очаквах лош край :D :D :D :D
И.. както казаха другите,съвсем нормално е :-D :D

ifilinnchica
01-20-2010, 08:28
е кое му е неловкото? все едно той няма такива нужди. :lol: :lol:

DjPiRgOs
01-20-2010, 08:34
Моята история е следната. От скоро излизам с едно момче, така да се каже хванах си ново гадже. Всичко добре засега, опознаваме се. Преди няколко дни излязохме на вън, хапнахме, изпихме по една биричка и дойде време да си ходим. Още в заведението усетих, че бирата започва да ми напомня за себе си, но аз съм си доста притеснителна по този въпрос (особено пред момче и то на втора-трета среща) и реших, че ще стискам. А и не беше толкова на зор положението, че да прекъсвам сладката приказка. Да ама само минута след като излязохме разбрах, че съм сбъркала, че не съм се отбила до WC-то. Така зверски ми се припишка, че направо… Мъча се да запазя максимална концентрация върху разговора, който водим, обаче зор ви казвам, ще се … напикая. До нас имаме около 20-ина минути пеша. Сториха ми се два часа. При това не, че компанията ми беше досадна, ми просто… . А той увлечен в някакви истории, върви си спокойно човечеца без да подозира за моя проблем. Е по едно време, накрая явно усети, защото ме попита, защото съм се разбързала. Накрая изплюх камъчето и си казах, че ми се пишка. На което той видимо подходи с разбиране, усмихна се и даже ми предложи да се отбия до (зад) едни постройки наблизо. Но за мен това беше абсурдно да го направя и единствената ми възможност беше да продължавам да стискам и да се надявам, че ще устискам. Разбързахме се, стигнахме до нас, нямаше много време за романтика, трябваше да тичам В крайна сметка стигнах… точно навреме и останах суха. Следващия път ми беше леко неудобно в началото, помислих си да не би да е изтълкувал погрешно моето бързане. Но все едно, все още сме си заедно и засега пича ми харесва.
А на вас случвало ли ви си е да попаднете в такава неловка ситуация?Да случвало ми се е