PDA

View Full Version : Пристрастен съм към нея



h0usel0ve3r
01-15-2010, 19:40
Значи първо да я поясня че съм на 14 и не съм много опитен в противен случей нямаше да пиша.Проблема ми е ,че се влюбих в едно момиче и не знам как или дали да и го призная.Понякога,когато съм около нея ми идва да го изкрещя .. отвътре ми идва.Страх ме е,че ще ме отблъсне.Познаваме се мн добре .. вече повече от две години.В един клас сме и всички около мен по държанието разбират,че тя ме привлича и ме съветват да и кажа.Може би тая тема вече е пускана .. извиняам се предварително.Моля за съвети и помощ ; (

kypo
01-15-2010, 19:42
кажи и " как сииии?" 8-)

Jumbie483
01-15-2010, 19:42
Кажи и го, но без крещене ! 8-)

LadyDi
01-15-2010, 19:45
Значи първо да я поясня че съм на 14 и не съм много опитен в противен случей нямаше да пиша.
Щях да се изненадам ако беше опитен.

ratex
01-15-2010, 19:51
човек не се притеснявай не е толкова страшно колкото ти изглежда...и аз с първото гадже бях така ама после стана някък ... лесно да го кажа...смис не се притеснявай са е момента не чакай много време заговория покани я на кафе...(сигурно и от тва се боиш) няма страшно все пак и да те отвлъсне...пука ти живота продължава :) тя губи в крайна сметка ако си свестен де :D :D

insane7
01-15-2010, 19:55
Примерно може да и предложиш да излезете на кафе или на разходка и просто може да й намекнеш някои неща. Щом всички от класа са забелязали, че те привлича предполагам и тя е разбрала нещо. Как се държи с теб? Тя показва ли интерес към теб? Ти трябва да прецениш дали да й кажеш или не. Пък в краен случай рискувай. Ако те отреже, няма да е края на света. Може да се чувствате неловко в началото, но поне ще знаеш нейния отговор и нейните чувства.

h0usel0ve3r
01-15-2010, 20:01
Примерно може да и предложиш да излезете на кафе или на разходка и просто може да й намекнеш някои неща. Щом всички от класа са забелязали, че те привлича предполагам и тя е разбрала нещо. Как се държи с теб? Тя показва ли интерес към теб? Ти трябва да прецениш дали да й кажеш или не. Пък в краен случай рискувай. Ако те отреже, няма да е края на света. Може да се чувствате неловко в началото, но поне ще знаеш нейния отговор и нейните чувства.
последните две години в дск съм сядал само до нея и навън сме в една и съща компания .. абе заедно сме почти 80% от деня .. проявява интерес в приятелски вариант обаче

Sladurcho
01-15-2010, 20:20
еми след като сте толкова време заедно покажи и че не я приемаш само за приятелка :) намеци едно друго :)

soul1199
01-16-2010, 08:02
кажи й

Li0nesS
01-16-2010, 08:10
Намери начин да и сподели за чувствата си... :)
Може би е по-добре да знаеш истината, отколкото да се тормозиш така. Поне ще знаеш, че си опитал..

SmilezZz
01-16-2010, 09:05
Кажи й (но не директно),а по заобиколен начин..Или пък й покажи по някакъв начин,че имаш чувства към нея..Не знам..Но най-правилното е - да й кажеш чувствата си..

AndWhat
01-16-2010, 09:13
Кажи й (но не директно),а по заобиколен начин..Или пък й покажи по някакъв начин,че имаш чувства към нея..Не знам..Но най-правилното е - да й кажеш чувствата си..

Bixel
01-16-2010, 09:31
ако ще го правиш, удари 25-50 грама водка/ракия преди това ще видиш как ще излезне по-лесно :>

impassive7
01-16-2010, 21:30
хвърли и пронизващи погледи/усмивки и като останете сами - казваш, ако те отблъсне и биеш шута, има и други...

DaemonBoy
01-16-2010, 21:36
Да не те е страх, ако те отблъсне.Животът не се свършва.Пробвай да я питаш някак си непринудено.Да си кажеш пред нея "Страхливец съм"
"Защо е така?" Нечестно е.Схвана идеята нали.

BlueFace
01-16-2010, 21:38
еми след като сте толкова време заедно покажи и че не я приемаш само за приятелка :) намеци едно друго :)

Моят съвет е да се останете на саме и директно да я целунеш :) Щом не можеш с друми давай с действия ;)

П.П. НЕ ТРЯБВА ДА СЕ СТРАХУВАШ ОТ ОТХВЪРЛЯНЕ!!!!Има много други момичета на този свят една -две които са те отхвърлили не са проблем :P

Hilary_
01-17-2010, 06:45
Ми кажи й го .. :lol: