PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка се държи тъпо



IncHeTy
01-17-2010, 17:32
Здравейте! На 12 съм,и ще карам направо по проблема: най добрата ми приятелка се държи много тъпо. Имам в предвид, че трябва да стане това,което тя ми каже. Ако не е така-блок,не ми пише,не ме търси,не ми вдига телефона.Имам чувството,че не е готова за никакви компромиси,и не мога да и го набия в главата,че компромиси в едно приятелство са наистина нужни.Ето пресен пример и още не сме се сдобрили- преди 10 минути говорихме по скайп,аз и казвам пусни видео и аз да те гледам тя ми вика неее не не,казахн и моля те пусни,тя ми каза не отново.Опитах да и обесня,че и тя понякога трябва да отсъпва-не... Не е проблемът заради тъпата камера,а за това,че ме е страх,че и за други работи няма да отсъпва и,че няма да прави компромиси. Kажете какво мислите, може и съвет да дадете :) :x :? :?

ivcheto0o
01-17-2010, 17:46
поговорете,а и това ми се вижда доста дребнаво....Или се опитаи да я приемеш таква каквато е и се примири :)

Shadowsogirl
01-17-2010, 17:51
Извинявай, но имам чувството, че те... използва? Не знам, не ви зная отношенията, обаче аз самата съм била такава "приятелка"... Уж и двете бяхме равноправни, хъх, знам, че не е тая думата. xD Обаче все ставаше така, че накрая аз се извинявах, че аз спирах да се сърдя и поддържах разговора с усмивка и шеги. Накрая ми писна. Отдръпнах се от момичето, сега си имам други приятели, където всеки прави компромиси.

Biggest
01-17-2010, 18:33
Приятел в нужда се познава .. Изпробвай я :)

gree_girl
01-17-2010, 19:42
Ммм, такива разглезени Лидерки, които трябва да ги следваме много ги мразя. На твоята възраст и аз бях в почти същото положение...знам колко е гадно. И както казаха преди мен те използва. Също така тя иска и да те контролира ... еми кажи си иго право в очите ... няма какво да те е страх. И да ти дам един съвет, не разчитай на приятелки! А и тя не е единствената, като не знае как да се държи с теб, значи не ти е истинска приятелка ... за каков ти е такава, остави я ... ако тя наистина държи на теб ще се върне. Ако не се промени си намери нова :)

BlackEyed
01-17-2010, 19:57
Време е да осъзнаеш вече някои неща.
Заеби тази "най-добра" приятелка, и си живей детството.

DieselBlood
01-17-2010, 21:04
Тегли и една майна и си намери друга компания.