PDA

View Full Version : Какво би зарадвало едно момиче най-много на Св.Валентин ?



h0usel0ve3r
02-06-2010, 18:57
Хей,момичета,вие сте на ход!Какво би ви трогнало най-много на Св.Валентин?

vencheto
02-07-2010, 12:48
Ами всяко момиче ще се зарадва на внимание и нежност от ваша страна. Заведи я на ресторант, а след това на романтична разходка из парка под красивото стелене на снежинките. Направи e-mail-лите ви в книга... Всъщност за мен няма никакво значение, важното е да получи необходимата нежност и внимание. :) Успех. После пиши как е минало :P

justonegirlwithonehope
02-07-2010, 12:56
Просто покажи интерес към нея , вниманние, нежност, любов. :)

FancyGirl
02-07-2010, 13:22
Направи нещо малко но специално за нея.. и я обсипи с внимание. Това е предостатъчно. :)

ReachlessGirl
02-07-2010, 13:24
Мен специално би ме зарадвало най - много да прекарам нощта с него .. :-) :-)

п.с. ии не го казвам със задни мисли .. :lol:

Snickers
02-07-2010, 13:51
един кур би ме зарадвал най-много, ей така



не ви ли писна с тоя свети валентин, дебем

soul1199
02-07-2010, 14:49
Направи нещо малко но специално за нея.. и я обсипи с внимание. Това е предостатъчно. :)

kypo
02-07-2010, 15:20
един дебел в дупето 8-)

Biskfitka
02-07-2010, 16:30
един "мъжки полов орган" би ме зарадвал най-много, ей така



не ви ли писна с тоя свети валентин, дебем+1...ама аз го мисля сериозно това 8-)

Faces
02-07-2010, 16:40
Стига бе смешковци стига с тоя Св. Валентин :? като не ви стига акъла с кво да зарадвате момичето си не пълнете форума с безмислените си теми.

BloomF
02-07-2010, 16:42
Мен най много би ме зарадвало, ако вместо Св.Валентин празнуваме Трифон Зарезан и вместо някъв идиотски подарък ми даде едно шише вино :grin: :grin:

mArMaLaDkA
02-07-2010, 16:47
един дебел в дупето 8-)

... и шамар зад врата - за перфектен св. Валентин!

BloodyGoddess
02-07-2010, 17:12
Мен би ме зарадвал цял ден, прекаран с любимия човек, валентинка, много целувки и Плюшено сърчице :smt007 :smt057 :smt049

infinity05
02-07-2010, 17:20
един прекрасен ден с половинката,на място което значи много за нас ..
не са необходими скъпи подаръци или огромни букети..достатъчно е просто да бъдеш с човека,когото обичаш :P

sunshinepp
02-07-2010, 17:24
Ако говорим за нещо материално . . бих се зарадвало просто на букет от рози ! :-) Или дори само една роза. . :)
А иначе, да съм с него целия ден ще е повече от прекрасно . . :oops: :-)

kypo
02-07-2010, 18:15
един дебел в дупето 8-)

... и шамар зад врата - за перфектен св. Валентин!
аз не удрям, само галя

Assshley
02-07-2010, 18:18
един "мъжки полов орган" би ме зарадвал най-много, ей така



не ви ли писна с тоя свети валентин, дебем+1...ама аз го мисля сериозно това 8-)
me 2 :lol:

shmurkam
02-07-2010, 18:23
Ами нещо, което е направил сам. Рисунка, картичка, гривничка и тн.
Не искам просто да отиде до магазина и да вземе нещо, после да ми го подхвърли и толкоз. Някоя лиготия би ме израдвала.
Или да ми подари негова тениска и да си спя с нея.
Ако има повече пари картинг или бънджи скок :D





П.П.Една кофа с шоколад и мирясвам винаги (особено, ако е оня, детския с кравичката) :razz: :oops:

ScarletBite
02-07-2010, 18:24
На теб. :)

ozzy
02-07-2010, 18:27
бадете изобретателни купете това което ще му хареса адски много и ще го носи или оважава знам ли вие го познавате не аз но според мен един по голем ще е най-добрия вариант :D

DesireToFire
02-07-2010, 18:36
Мен най много би ме зарадвало, ако вместо Св.Валентин празнуваме Трифон Зарезан и вместо някъв идиотски подарък ми даде едно шише вино :grin: :grin: Аз искам роза + бутилка текила с панделка(задължително!) и думите "Честит Трифон Зарезан". Иначе и бира и картофки стигат :D. Тази дата с нищо не е по-различна от останалите.

kombarka
02-07-2010, 19:12
Не си падам много по огромните пищни подаръци.. нещо уникално, ценно и незабравимо. :oops: Например.. песен, посветена на мен или една кутия, в която на хартийки пише например причините, по които ме обича.. Уоооу... :oops:

Ама няма да откажа и нещо скъпо :D

DevilWish
02-07-2010, 19:19
Ами роза е хубаво начало.Да прекара ноща с мен също е добре, но на повечето момичета няма да им се разреши, така че това бързо отпада.
Да се разхождате до късно на романтично място.Да вечеряте заедно.
И една идейка за подарък. . моят приятел ми го подари /не за св. валентин ,а просто като бях на ваканция в България и като се върнах толкова се беше затъжил, че решил да ми купи подарък/ заведе ме у тях и ме накара да си затворя очите като отидохме в хола, всичко беше тъмно на земята имаше голям мечок, пред него плик за писмо и това всичко беше в сърце от свещи.Плика най ме зарадва, вътре имаше малки листчета и на всяко пишеш по 1на мила дума. :)) Просто това ме накара да се разплача :)) А той глупочото попита "Какво има, не ти ли харесва?" :))) :-) :-) Никога няма да си го изхвърля това :)
Е успех :)

3oPuTy
02-07-2010, 19:41
Аз най-много ще се зарадвам ако по някое време вечерта ми се обади и ми каже "Мило,обичам те!" :) Това винаги ме е правило адски щастлива :) А и не обичам да ми се подаряват подаръци :? Също бих се зарадвала ако прекараме вечерта заедно,но тъй като в понеделник и двамата сме на училище това няма как да стане :?

graphicflower
02-08-2010, 08:23
Ще се радвам даже и на една нежна целувка и това, че е до мен ан този ден. :) Иначето една плюшенка няма да е излишна. :D Нищо, че ме е напълнил с много и няма къде да спя, но са много удобни за възглавнички, а и ми напомнят за него. :) Докато една роза до 2 седмици ще овехне и ще трябва да я хвърля. Иначето аз ще му подаря любимата си грижничка, която той ми иска от полувин година вече, а аз от 7 години не съм я сваляла от мен и не бих за никой друг освен него. :) Та хем да го краси кожената гривничка със шипчета, хем да му напомня за мен и да и се радва. Отделно се чудя дали да не извадя от скъпе дискусиите ни за 5 години назад и да си припомним как е започнало всичко и какви скици сме били. :-)

valdesbg
02-08-2010, 08:29
Обяснение в любов след това див секс? Ако вече ходят - може да пропуснат обяснението. Иначе през деня могат да се размотават където искат, естествено препоръчително е да е заедно. Всякаквите допълнителни лигавщини са по усмотрение, не влияят на настроението.

ако той я обича и е щастлив с нея - каквото и да му подари тя той ще се зарадва. Обратното също е в сила.

Що сте решили че секса е лошо нещо? Ако беше така - вас нямаше да ви има :)

И така :)

go71n
02-08-2010, 08:34
тъй като аз и един приятел от класа ходим с две момичета, който са приятелки ние ще ги водим на пицария, а относно подараците няма да споделя защото гажето на моя приятел чете тука 8-) пък и не съм сигурен дали и моита приятелка няма рег в форума 8-) 8-)

Stellsy
02-08-2010, 10:09
Мен би ме зарадвал цял ден, прекаран с любимия човек, валентинка, много целувки и Плюшено сърчице :smt007 :smt057 :smt049

+1 :)

uBuTo
02-08-2010, 15:20
мен би ме трогнало 1 кило домашна ракия .. :D :D

h0usel0ve3r
02-08-2010, 19:36
мен би ме трогнало 1 кило домашна ракия .. :D :D
бахти пияниците у тоя форум ве брат ... и то поечето момичета :D 8-)

DaemonBoy
02-08-2010, 19:42
мен би ме трогнало 1 кило домашна ракия .. :D :D
бахти пияниците у тоя форум ве брат ... и то поечето момичета :D 8-)
Абе направо те почнаха да пият повече от нас. Трябва да се стягаме.

kombarka
02-09-2010, 18:59
Не си падам много по огромните пищни подаръци.. нещо уникално, ценно и незабравимо. :oops: Например.. песен, посветена на мен

Цитирам себе си, защото чак сега ми мина през главата какво съм написала...

Да ме събуди в 5 през нощта с оркестър роми и да ми пее "Напипай гоо"... страшно ще ме трогне :razz:

h0usel0ve3r
02-09-2010, 19:19
мен би ме трогнало 1 кило домашна ракия .. :D :D
бахти пияниците у тоя форум ве брат ... и то поечето момичета :D 8-)
Абе направо те почнаха да пият повече от нас. Трябва да се стягаме.
направо :D :D

kotenceto_bonbon
02-09-2010, 19:38
ЛЮБОВ :-# :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt007 :smt057

XTREMEFREERIDE
02-09-2010, 21:20
Не си падам много по огромните пищни подаръци.. нещо уникално, ценно и незабравимо. :oops: Например.. песен, посветена на мен

Цитирам себе си, защото чак сега ми мина през главата какво съм написала...

Да ме събуди в 5 през нощта с оркестър роми и да ми пее "Напипай гоо"... страшно ще ме трогне :razz:

Теди,тедии,изпуснахме те,край. 8-) 8-)

Колкото и странно да звучи,много би ме стоплила една картичка.Да знам,че е обикалял книжарниците докато намери подходящата картичка и си е удрял главата в стената (не буквално,разбира се),докато измисли точното пожелание.Ехх,два реда да напише,би могъл да ме просълзи.Също искам да прекарам нощта с него,отново :smt081 ,но това надали ще се случи,защото първият път беше тайно и не ми се рискува скоро пак по тоя начин. ;D

ilkoto25
02-10-2010, 09:03
Нищо не казва обичам те по добре от ч плиушен мечок ако не разполагаш с много средства,ако те харесва ще се зарадва и на 1 букет получен от теб.

uBuTo
02-10-2010, 14:33
мен би ме трогнало 1 кило домашна ракия .. :D :D
бахти пияниците у тоя форум ве брат ... и то поечето момичета :D 8-)
Абе направо те почнаха да пият повече от нас. Трябва да се стягаме.
направо :D :D
повече от мене не можете да изпиете ;) .. аз съм си алкохолик по рождение :D :D

ivcheto0o
02-10-2010, 14:40
Мен най много би ме зарадвало, ако вместо Св.Валентин празнуваме Трифон Зарезан и вместо някъв идиотски подарък ми даде едно шише вино :grin: :grin:

h0usel0ve3r
02-10-2010, 14:48
мен би ме трогнало 1 кило домашна ракия .. :D :D
бахти пияниците у тоя форум ве брат ... и то поечето момичета :D 8-)
Абе направо те почнаха да пият повече от нас. Трябва да се стягаме.
направо :D :D
повече от мене не можете да изпиете ;) .. аз съм си алкохолик по рождение :D :D
хъх ми то и аз .. мен не моиш даа ме надпиеш :grin: 8) 8-)

uBuTo
02-10-2010, 14:49
мен би ме трогнало 1 кило домашна ракия .. :D :D
бахти пияниците у тоя форум ве брат ... и то поечето момичета :D 8-)
Абе направо те почнаха да пият повече от нас. Трябва да се стягаме.
направо :D :D
повече от мене не можете да изпиете ;) .. аз съм си алкохолик по рождение :D :D
хъх ми то и аз .. мен не моиш даа ме надпиеш :grin: 8) 8-)
айде бе!! искаш ли да проверим :D

h0usel0ve3r
02-10-2010, 14:50
мен би ме трогнало 1 кило домашна ракия .. :D :D
бахти пияниците у тоя форум ве брат ... и то поечето момичета :D 8-)
Абе направо те почнаха да пият повече от нас. Трябва да се стягаме.
направо :D :D
повече от мене не можете да изпиете ;) .. аз съм си алкохолик по рождение :D :D
хъх ми то и аз .. мен не моиш даа ме надпиеш :grin: 8) 8-)
айде бе!! искаш ли да проверим :D
да !! :D

uBuTo
02-10-2010, 14:51
мен би ме трогнало 1 кило домашна ракия .. :D :D
бахти пияниците у тоя форум ве брат ... и то поечето момичета :D 8-)
Абе направо те почнаха да пият повече от нас. Трябва да се стягаме.
направо :D :D
повече от мене не можете да изпиете ;) .. аз съм си алкохолик по рождение :D :D
хъх ми то и аз .. мен не моиш даа ме надпиеш :grin: 8) 8-)
айде бе!! искаш ли да проверим :D
да !!
съгласна .. само кажи кво ще пием :D :D

h0usel0ve3r
02-10-2010, 14:53
мен би ме трогнало 1 кило домашна ракия .. :D :D
бахти пияниците у тоя форум ве брат ... и то поечето момичета :D 8-)
Абе направо те почнаха да пият повече от нас. Трябва да се стягаме.
направо :D :D
повече от мене не можете да изпиете ;) .. аз съм си алкохолик по рождение :D :D
хъх ми то и аз .. мен не моиш даа ме надпиеш :grin: 8) 8-)
айде бе!! искаш ли да проверим :D
да !!
съгласна .. само кажи кво ще пием :D :D
за загрявка малко бира,след тва като се разгорещиме малко вино (червено по възможност) и после ако е останало място за другите екстри ш продължиме 8-) :D :lol:

uBuTo
02-10-2010, 14:56
мен би ме трогнало 1 кило домашна ракия .. :D :D
бахти пияниците у тоя форум ве брат ... и то поечето момичета :D 8-)
Абе направо те почнаха да пият повече от нас. Трябва да се стягаме.
направо :D :D
повече от мене не можете да изпиете ;) .. аз съм си алкохолик по рождение :D :D
хъх ми то и аз .. мен не моиш даа ме надпиеш :grin: 8) 8-)
айде бе!! искаш ли да проверим :D
да !!
съгласна .. само кажи кво ще пием :D :D
за загрявка малко бира,след тва като се разгорещиме малко вино (червено по възможност) и после ако е останало място за другите екстри ш продължиме 8-) :D :lol:
не е лоша идеята .. ама как ще стане тоя номер като аз съм на 1ния край на БГ и ти най-вероятно си на другия?? .. :D :-o

h0usel0ve3r
02-10-2010, 14:59
[quote:b7c4e97b3a="uBuTo"]мен би ме трогнало 1 кило домашна ракия .. :D :D
бахти пияниците у тоя форум ве брат ... и то поечето момичета :D 8-)
Абе направо те почнаха да пият повече от нас. Трябва да се стягаме.
направо :D :D
повече от мене не можете да изпиете ;) .. аз съм си алкохолик по рождение :D :D
хъх ми то и аз .. мен не моиш даа ме надпиеш :grin: 8) 8-)
айде бе!! искаш ли да проверим :D
да !!
съгласна .. само кажи кво ще пием :D :D
за загрявка малко бира,след тва като се разгорещиме малко вино (червено по възможност) и после ако е останало място за другите екстри ш продължиме 8-) :D :lol:
не е лоша идеята .. ама как ще стане тоя номер като аз съм на 1ния край на БГ и ти най-вероятно си на другия?? .. :D :-o[/quote:b7c4e97b3a]
виртуално :lol: .. накрая ш се види кой е по-пиян по начина на писане 8-) :D бтв аз съм от русе :D

uBuTo
02-10-2010, 15:00
[quote:d807a19b6b="h0usel0ve3r"][quote:d807a19b6b="uBuTo"]мен би ме трогнало 1 кило домашна ракия .. :D :D
бахти пияниците у тоя форум ве брат ... и то поечето момичета :D 8-)
Абе направо те почнаха да пият повече от нас. Трябва да се стягаме.
направо :D :D
повече от мене не можете да изпиете ;) .. аз съм си алкохолик по рождение :D :D
хъх ми то и аз .. мен не моиш даа ме надпиеш :grin: 8) 8-)
айде бе!! искаш ли да проверим :D
да !!
съгласна .. само кажи кво ще пием :D :D
за загрявка малко бира,след тва като се разгорещиме малко вино (червено по възможност) и после ако е останало място за другите екстри ш продължиме 8-) :D :lol:
не е лоша идеята .. ама как ще стане тоя номер като аз съм на 1ния край на БГ и ти най-вероятно си на другия?? .. :D :-o[/quote:d807a19b6b]
виртуално :lol: .. накрая ш се види кой е по-пиян по начина на писане 8-) :D бтв аз съм от русе :D [/quote:d807a19b6b]
оо ама ти не си ми много далечко :grin: :grin:

h0usel0ve3r
02-10-2010, 15:01
:D :D

kremen4eto
02-10-2010, 15:28
Би ме трогнало времето прекарано заедно, но не в секс или безмислени думи (от тях няма голям смисъл) ... А повечко нежност .. мигове, направени само от прегръдки и целувки ... докосвания, чрез които усещаш нещата, които не могат да се опишат с няколко думи
Но това се отнася за всеки един ден от годината, не някакъв си 14ти февруари ;)

bqsna_teenagerka
02-10-2010, 16:17
наша снимка в рамка

blondeVIP
02-10-2010, 16:25
Нещо, което той е направил, дори една проста картичка надписана с някоя клиширана фраза, но като знам че си е играл да я избира и да я напише по най-хубавият начин възможен за него е невероятен жест за мен. . И все такъв ред неща. . честно казано момичета се радваме на почти всички подаръци, за разлика от момчетата :D

ПП: хора стига сте цитирали по толкова много. . :)

moneycomeme
02-10-2010, 17:05
Момчето е напълно достатъчно....момиче+момче=л юбов...само това ми трябва за Свети Валентин...другото саа екстри,без които мога.. ;]]

CekCu
02-10-2010, 17:22
един прекрасен ден с половинката,на място което значи много за нас ..
не са необходими скъпи подаръци или огромни букети..достатъчно е просто да бъдеш с човека,когото обичаш :P

абсолютно съласна съм

Zaritu
02-10-2010, 17:29
с някое сладко подаръче .. или вечеря на свещи :)

Dimana99
02-10-2010, 17:33
Просто покажи интерес към нея , вниманние, нежност, любов. :)

umri
02-10-2010, 17:46
1 бутилка Уиски. Ако не пие още по-добре... Си го пийш сам 8)