PDA

View Full Version : Как да уцелеем сред света на "известните"



blackday
02-10-2010, 11:37
Имате ли проблеми в училище?
Чуствате ли се не на място?
Държат ли се зле с вас?
Споделете ги и изплачете болката си . Понякога това ще ни направи по спокойни . :)

SmilezZz
02-10-2010, 11:59
Имате ли проблеми в училище?
Не..Имах преди години..може би,когато бях в 5 клас
Чуствате ли се не на място?
Не..
Държат ли се зле с вас?
Не
Бият ли ви или ви обиждат?
Не са ме биели..
И отдавна не са ме обиждали..Дано не се случи повече
Споделете ги и изплачете болката си . Понякога това ще ни направи по спокойни . :)

Иначе наистина темата може да бъде полезна.. :)
Наистина който има проблеми - да сподели..100 %,че ще ви олекне малко..
Ии записвам се да следя темата

ameli
02-10-2010, 12:04
Имате ли проблеми в училище?
не
Чуствате ли се не на място?
не ... чуствам си се перфектно
Държат ли се зле с вас?
не, защото знаят последствията ;)
Бият ли ви или ви обиждат?
нито едното
Споделете ги и изплачете болката си . Понякога това ще ни направи по спокойни . :)
дано настина да помогне

OneGirl
02-10-2010, 12:19
Имате ли проблеми в училище?
Не...
Чуствате ли се не на място?
Супер си ми е ... :grin:
Държат ли се зле с вас?
Не...
Бият ли ви или ви обиждат?
Нито едното 8)

Chacho
02-10-2010, 12:22
Имате ли проблеми в училище?
Чуствате ли се не на място?
Държат ли се зле с вас?
Бият ли ви или ви обиждат?
Споделете ги и изплачете болката си . Понякога това ще ни направи по спокойни . :)

1. Не
2. Не
3. Не
4. Не

blackday
02-10-2010, 12:41
значи че сте късметлии мен секи ден ме тормозят :smt102

blackday
02-10-2010, 12:47
Имам 6-7 съученички по красиви и многооо по известни от мен и всеки ден ме засягат . Падало ми е пердето , но не мога да се сбия с тях , а отвътре крещя , че искам да ме оставят намира , но ме е страх щом ги видя как блестят и всеки се заглежда по тях #-o ПИСНА МИ

ПОМОГНЕТЕ МИ ХОРА , ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

SweetLuna7
02-10-2010, 13:04
Имам 6-7 съученички по красиви и многооо по известни от мен и всеки ден ме засягат . Падало ми е пердето , но не мога да се сбия с тях , а отвътре крещя , че искам да ме оставят намира , но ме е страх щом ги видя как блестят и всеки се заглежда по тях #-o ПИСНА МИ

ПОМОГНЕТЕ МИ ХОРА , ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022
Намери си приятели. Мнооото приятели. Не е задължително да са ти найдобрите, просто хор, с които да се чустваш добре и на място.
Ще видиш как ще ти помогне, когато го направиш.
А иначе - започни да им отговаряш. Използвай ирония, сарказъм, каквото си избереш.
Имате ли проблеми в училище? - Да, но са прекалено малки, за да се говори за тях.
Чуствате ли се не на място? - Понякога.
Държат ли се зле с вас? - Мне.
Бият ли ви или ви обиждат? - Не са ме били, но често момчета ме обиждат. На мен не ми пука по принцип, но щом питаш...

SmilezZz
02-10-2010, 13:07
Имам 6-7 съученички по красиви и многооо по известни от мен и всеки ден ме засягат . Падало ми е пердето , но не мога да се сбия с тях , а отвътре крещя , че искам да ме оставят намира , но ме е страх щом ги видя как блестят и всеки се заглежда по тях #-o ПИСНА МИ

ПОМОГНЕТЕ МИ ХОРА , ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ :smt022 :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

Вдигни си самочувствието..

И не мълчи..Отговори им..
Кажи им,че никой не е перфектен и да те оставят на мира..
Или пък изобщо не им обръщай внимание :)


SweetLuna7 - а имали причина,за да те обидят ?

blackday
02-10-2010, 13:12
Знаете ли не ви познавам , но БЛАГОДАРЯ ВИ :smt007
Ако се заяждат пак ще се бия или ще отговоря , но няма да се дам на някакви си лигли :o

найстина се мотивирах от мнението на други хора , все пак ние живеем в свободна държава и никой няма право да накърнява чуствата на другите 8)

blackday
02-10-2010, 13:15
все още изпитвам известна доза страх защото ако се бия с точно тези момичета може да извикат половината град :(

NoShTnO_iZkUsHeNiE
02-10-2010, 13:26
Знаете ли не ви познавам , но БЛАГОДАРЯ ВИ :smt007
Ако се заяждат пак ще се бия или ще отговоря , но няма да се дам на някакви си лигли :o

найстина се мотивирах от мнението на други хора , все пак ние живеем в свободна държава и никой няма право да накърнява чуствата на другите 8)

Тежко е отвътре ужасно трудно е,но никога не падай на ниво бой! Никога,ужасно селско и неграциозно е за момиче,а и нали знаеш "Простотията ходи по хората" не мисли,че те са красиви а ти не си! Всеки човек може да бъде красив,отговаряй им с ирония и безразличие,вярвай в себе си,защотото ако сега се даваш на "кукличките",защото реално те са без сърце с едно красиво , може би доста изкуствено лице,нататък в живота ще ти е много трудно,а и замисли се щом те закачат,щом те обиждат,значи са забелязали нещо в теб,нещо което те никога не биха могли да имат и ако мислят,че си по "нисша класа " от тях в такъв случай защо изобщо се занимавата с теб...какъв е смисала

blackday
02-10-2010, 13:38
От години това да си готин се състой в това да се фукаш с дрехи и красиво тяло но в момента 1 момче ме харесва защото съм била естествена и честно казано вярвам в справедливостта ;-)

tonie__
02-10-2010, 14:08
Имате ли проблеми в училище? НЕ
Чуствате ли се не на място? НЕ
Държат ли се зле с вас? НЕ,НЕ СМЕЯТ 8-)
Споделете ги и изплачете болката си . Понякога това ще ни направи по спокойни . :) МНОГО ФИЛМИ ТИП "ЛОЩИ МОМИЧЕТА" ГЛЕДАТЕ ;)

xoxi
02-10-2010, 14:27
С премълчаване нищо няма да стане.
За мое щастие, никога не съм била тормозена в училище, но съм ставала свидетел на какви ли не случки.
Ако си мълчиш и се оплакваш само на този и онзи, нищо няма да се промени. По-голямата част от тези училищни звезди, които обичат да си играят с другите подигварайки ги, са същински въздух под налягане.
Ако човек има смелостта да застане зад собственото си мнение и да се бори за него, показвайки, че не е беззащитно пиле в очите на другите, то едва ли някой ще тръгне да се занимава с него.
Просто е.. ако искаш да не си обект на унижения, заслужи уважение.

Chacho
02-10-2010, 15:09
Оцелявам трябва да е в заглавието.

BloomF
02-10-2010, 15:39
Имате ли проблеми в училище?
- Не може да се каже. Има една групичка момичета, които имат нещо против към мен, но нито се занимавам, нито ми пука. Не съм единствената, която не харесват.

Чуствате ли се не на място?
- Не.

Държат ли се зле с вас?
- Еми само въпросната групичка момичета правят опити да ме сринат психически, но засега без успех :)

filmimilmi
02-10-2010, 15:43
Героите на гимназията се забравят най-бързо. :)

edelweiss96
02-10-2010, 15:59
Имате ли проблеми в училище? - Да.
Чуствате ли се не на място? - Да
Държат ли се зле с вас? - Определено да
Споделете ги и изплачете болката си . Понякога това ще ни направи по спокойни . :)

Единственото, което ме крепи така да се каже, е че завършвам и се махам от това училище, и отивам в друго.

SuNsEt
02-10-2010, 16:38
Аз съм на мнение,че в живота оцеляват силните.Ако си слаб и постоянно търпиш критика,няма как да се пребориш с трудностите в живота.Или свикваш да си роб на подигравки,или се взимаш в ръце.Средно положение няма.

blackday
02-10-2010, 17:02
Знаете ли хора като чета всички тези неща , които сте написали ми идва да заплача от радост и аз не зная защо :-k . Просто днес ми беше един от онези гадни дни , в които всичко е досадно и раздразнително и реших да пусна една анкета за да видя как мислят и другите хора. Но е хубаво това че си вдъхваме сила и доверие , защото аз мисля че всеки от нас и логично е всеки от нас да има достойнство и накарнено ли е то , този човек да обърне сериозно внимание . Това е моята грешка стоя безучастно и не смея да направя нищо , но вие сте СТРАХОТНИ дори и да не ви познавам и това че споделихте опита си с мен ви прави още по добри хора :smt007

blackday
02-10-2010, 17:05
По този повод мисля да пусна още една тема , но ще е нещо което за което можете да разкажете какво ви прави щастливи или кой е най-запомнящия се момент в живота ви :)

DaemonBoy
02-10-2010, 17:07
Имате ли проблеми в училище? Имах, по едно време
Чуствате ли се не на място? Не
Държат ли се зле с вас? Не
Споделете ги и изплачете болката си.
Нямам какво да споделя.Научих се да подтискам болката.С мен, който иска, срещу мен, който може!

xXTOXiCXx
02-10-2010, 17:09
I will survive :grin: :D


Ами Оцелявам някак си : ) ., живея си ., ;д

никой не ме тормози,никой не ме бие..,

е,аз по някога ги тормозя,но както и да е :lol:

Rotate95
02-10-2010, 17:47
За всички, които търпят някакви отрепки да ги обиждат, че и побийват-уредете си няколко урока по някое бойно изкуство (карате, айкидо, джудо, самбо) и отвръщайте! Тези изкуства са перфектни за самоотбрана. Много скоро ще ви оставят на мира.

ScarletBite
02-11-2010, 08:18
На въпроса в заглавието отговарям - като се научим да пишем "оцелеем".

Иначе в училище всичко е добре, дисциплината е на ниво, хората (с някои изключения) са готини, учителите (пак с някои изключения) са разбрани.Абе като цяло ми харесва в ГПЧЕ.Такова разделение "известни" и "смотани" съм забелязала единствено в американските бози, често казано. :-P

Проблеми в училище... хм, в шести клас момчетата опъваха едни ластици и ни мереха с хартийки, едно тъпанарче обичаше да ни удря по дупетата, а пък едни други кретени цапаха с коректор вещите ни... Детски истории :lol:

green9
02-11-2010, 12:01
Имате ли проблеми в училище? Не
Чуствате ли се не на място?Не,много харесвам училището си и хората в него
Държат ли се зле с вас? Не..

yozii
02-11-2010, 12:42
Имате ли проблеми в училище? - не
Чуствате ли се не на място? - не
Държат ли се зле с вас? - не

Bohis
02-11-2010, 15:45
Целият ми клас се разделиха на групички още от 8 клас.. и ще си останем така до 12 клас,то се е видяло.Аз в момента съм единствения без конкретна групичка и почти без контакти с тях.Не че ме изолират,ама .. да кажем,че не са моя тип хора. Не,в училище се чувствам супер; имах проблеми,но преди ии... не,май се води,че не се държат зле с мен ;) Само се води.. :?
А иначе относно заглавието.. мисля,че е най-добре понякога човек да си създаде собствен свят или да се движи за малко сам за да осъзнае някои неща,а не да се бута винаги при тълпата.

yahhooo
02-11-2010, 15:55
Света на 'известните'? Вие да не идвате от Холивуд?

muffinx3
02-11-2010, 19:33
Аз проблеми в училище нямам.Не се държат и лошо с мен,но ми е странно.Толкова ми е скучно!!Вярно,там с приятели това онова .. но просто не мога да съм себе си с тях.
"Известните" .. ги има.Държат си ужасно,но засега с мен никой не се е държал така..дано и да не става.Обаче като ги гледам,толкова грим,такова самочувствие..а всъщност са толкова комплексирани.
Не мога да разбера.Те имат купища приятели.Почти цялото училище,а и тези техни приятели,направо им падат в краката ..текат им лигите като видят някоя нафукана..!!
Това обаче според мен не са те .. просто някаква маска.
Честно казано не ми пука много за тях,но все пак .. :?
Какво виждат в тези гримосани същества?!Без този грим .. и всеки ден прически не ги виждам!
Но аз просто се усещам че имам само 2-3 приятели ..и ми е адски тъпо,като гледам останалите ..някви огромни групи,които си знаят тяхното и някак си .. така да се каже не допускат никого .. пфф ..
иде ми да изкрещя,но .. тва е живота!

anita152
02-11-2010, 19:39
Имате ли проблеми в училище?
Не!
Чувствате ли се не на място?
Да понякога се чувствам така яд ме е, че в класа има хора, които са дошли с "изкуствено" завишени дипломи и се правят на голямата работа, а в същност от тях няма да излезе нищо /не искам да обиждам но така стоят нещата за жалост навсякъде/
Държат ли се зле с вас?
Не.Опитвам да сведа контактите с тях до минимум с толкова елементарни хора с умствен багаж по-малко от на една кокошка не знам какво мога да си кажа. :)

Nedo
02-11-2010, 20:50
Няма да се научите ако седите и се оплаквате тука. :)

uBuTo
02-12-2010, 16:09
Имате ли проблеми в училище? В предишното имах .. в това копче не могат да кажат
Чуствате ли се не на място? не
Държат ли се зле с вас? не
Споделете ги и изплачете болката си . Понякога това ще ни направи по спокойни . :)