PDA

View Full Version : Направих голяма глупост



BuBuy
02-10-2010, 15:27
Здравейте...Няма да се обяснявам много ще го кажа на кратко.Понеже съм много чувствителна и тн направих една глупост,пих кислородна вода няма да обяснявам поради каква причина,защото ще ме помислите за луда,ама щом го правя сигорно съм си такава.И така искам да попитам дали може да ми стане нещо от кислородната вода,моля без обиди и излишни коментари :(

h0usel0ve3r
02-10-2010, 15:29
не съм мн сигурен ама мисля,че не може да ти стане нищо .. най-мн да повърнеш .. то пише без убиди ама аз пак ще ти кажа,че си доста глупава ... сори

filmimilmi
02-10-2010, 15:39
Да си чела листовката преди употреба. :D

BuBuy
02-10-2010, 15:42
То няма листовка в едно бурканче е с лепенка и пише на нея кислородна вода.Моляви,ако някой знае какво може да ти стане,ако пиеш кислородна вода да ми каже :(

britzy
02-10-2010, 15:44
Оо ами отровна е,по принцип изгаря,но се ползва и за рани,но не знам,питай някой лекар!

h0usel0ve3r
02-10-2010, 15:44
Ако не умреш до утре .. начи е безвредно да се пие .. ако умреш пиши,че да знайме да не пием .. не знам къф е бил смисъла да я пиеш ццц накъде отива светът
п.с. - знам че коментара ми е тъп ама ..

BuBuy
02-10-2010, 15:49
:(

xXTOXiCXx
02-10-2010, 15:49
Още повече, че кислородната вода се отнася към отровните алкали, които въздействат крайно опасно на организма. Дори ако само няколко капки попаднат в устата ви, може да получите оток на гръкляна, а също изгаряне на хранопровода, както и на стомашната лигавица и епитела на черния дроб.

ВНИМАНИЕ!
В крайна сметка се развива вътрешен кръвоизлив, появяват се прилошаване, повръщане, резки болки в гърлото и корема. Във всеки разтвор на кислородната вода се съдържат тежките оловни соли. Този метал е прекалено токсичен и, за съжаление, не се изхвърля от организма, а остава там завинаги като постоянно и опасно отровно огнище.
----

Извинявай,не искам да те плаша ,но това намерих в интернет...

Виж, или отиди на лекар или изчакай,но ако усетиш някой от тези симптоми по-добре задължително отиди на лекар!!!

mArMaLaDkA
02-10-2010, 15:50
Пуста гъзария. Режем вени, гълтаме кислородна водица, 'щото "любовта на живота ни" ни е зарязала, и сме много корави и храбри, преди да ги направим тея неща, после се тръшкаме по форумите да не би наистина от глупостта си да вземем да умрем. :?

Не знам какво би направила кислородната вода с организма ти, не съм се сблъсквала с такъв случай(и слава Богу!). Кажи на вашите, за да те заведат до спешното и да ти промият стомаха. :-o

lubomirky
02-10-2010, 15:52
аа ебаси якото лууд.

ако имаш някво изгаряне на хранопровода ще си като от филмчетата ;>

ама погледни от добрата страна - ако умреш, 'щото си пила кислородна вода, ще те дават по телевизията и ще станеш известна като едно от най-глупавите момичета на земята. УСПЕХ!

BloomF
02-10-2010, 15:56
Като ти се мре, що не пи спирт? Една от тука май от това успя да се убие, но не съм сигурна..

mArMaLaDkA
02-10-2010, 15:57
^ Може да е оцеляла, мръсницата! :o

filmimilmi
02-10-2010, 15:58
Всъщност глупава идея е да стоим и да се бъзикаме! Също особено глупаво е авторката до стои и да си чака някой да я успкои. С кислородна вода действително можеш да се самоубиеш! (тъкмо прочетох из нета разни статии, не ги пускам нарочно, за да не губиш време в четене или пък да не изпаднеш в шок какво би ти предстояло в следващите няколко часа...)
Затова, момиче, обличай се и тръгвай към Пирогов или друго заведение, което е в района ти. Кислородната вода е отровна!!! Съвсем сериозно ти го казвам, не чакай родителите да дойдат да решат какво да правите ами директно си викай такси или линейка... Нямам повече думи всъщност...

BuBuy
02-10-2010, 16:00
Още повече, че кислородната вода се отнася към отровните алкали, които въздействат крайно опасно на организма. Дори ако само няколко капки попаднат в устата ви, може да получите оток на гръкляна, а също изгаряне на хранопровода, както и на стомашната лигавица и епитела на черния дроб.

ВНИМАНИЕ!
В крайна сметка се развива вътрешен кръвоизлив, появяват се прилошаване, повръщане, резки болки в гърлото и корема. Във всеки разтвор на кислородната вода се съдържат тежките оловни соли. Този метал е прекалено токсичен и, за съжаление, не се изхвърля от организма, а остава там завинаги като постоянно и опасно отровно огнище.
----

Извинявай,не искам да те плаша ,но това намерих в интернет...

Виж, или отиди на лекар или изчакай,но ако усетиш някой от тези симптоми по-добре задължително отиди на лекар!!!
Мерси за информацията.Еми аз пих една глъдка,и сега чувствам леко раздразнение на гърлото и парене

GabisiTa
02-10-2010, 16:09
:shock: Отивай веднага на лекар! Не знам какво чакаш изобщо!

tuzaro
02-10-2010, 16:11
кво нема убиди брат, може ли да си токава тъпа пyтkа?!? представи си всички чувствителни хора да пият кислородна вода, деба тъпите момичета, отивай в спешното веднага.

SoStarstruck
02-10-2010, 16:14
Ще ти изгорят червата евентуално.. Не,че искам да те плаша. Зависи колко си пила. Ако не е много няма да умреш,само ще се мъчиш. Ще ти орежат червата и.. Ех,малко ще ти е скапано като ходиш до тоалетната ..

ПП: Дори и темата да е ебавка,може да послужи като предупреждение на другите: Кислородната вода НЕ става за пиене !! 8-) 8-)

BuBuy
02-10-2010, 16:14
Аз преди да пия я разредих с вода за да не е толкова гаден вкуса затова мисля,че не ми е навредило чак толкова.Знам,че е много глупава постъпка,и имате право да ме убиждате колкото си искате,просто аз съм си такава в такива моменти не мисля какво правя,а после съжалявам :(

BuBuy
02-10-2010, 16:19
Не мился,че от една малка глъдка,притова разредена с вода ще ми изгори червата,когато си пийнах ме пареше малко,сега малко ме боли главата и гърлото ми е леко раздразнено не мисля,че ще ми стане нещо повече от това сепак пих преди около половин час,ако не и повече

xXTOXiCXx
02-10-2010, 16:19
Спокойно! Всички по някога правим глупости : ) .., След години ще се смееш на всичко което си правила сега :) (ако си още добре дай ,Боже) ;д


Иначе.., от това,което четох мисля,че ще се управиш! ;дд

Стискам палци :)

BuBuy
02-10-2010, 16:21
Ще ти изгорят червата евентуално.. Не,че искам да те плаша. Зависи колко си пила. Ако не е много няма да умреш,само ще се мъчиш. Ще ти орежат червата и.. Ех,малко ще ти е скапано като ходиш до тоалетната ..

ПП: Дори и темата да е ебавка,може да послужи като предупреждение на другите: Кислородната вода НЕ става за пиене !! 8-) 8-)
Не,темата не е ебавка съвсем сериозно си е,стига сте се ебавали секи може да изпадне в такива ситуация :(

SoStarstruck
02-10-2010, 16:22
Спокойно! Всички по някога правим глупости : ) .., След години ще се смееш на всичко което си правила сега :) (ако си още добре дай ,Боже) ;д


Иначе.., от това,което четох мисля,че ще се управиш! ;дд

Стискам палци :)Трудно ще се смее,като при всяко хилене ще я пресича корема сякаш я реже нож.. :)

ЕДИТ: Да,всеки може да изпадне в такава ситуация. Ако примерно някой го насили да пие. Но ДОБРОВОЛНО да изпадне в такава ситуация.. Рядкост са тия хора :? :?

xXTOXiCXx
02-10-2010, 16:24
Всеки,който пие кислородна вода ;дд

бай дъ уей .. точно за главоболието и гърлото не се притеснявай ., има някакво грипче сега и аз съм го пипнала та може от грипа да е :grin:

бтл. Следващия път пий нещо,от което последствията са лечими в по-голям процент :D ... че сега ако си напълно добре ще си е чист късметт

mArMaLaDkA
02-10-2010, 16:27
"Обиди", "Оправиш"

Как сте минали 3-ти клас изобщо? :-o

Ебати грипчето. Кислородно такова.

xXTOXiCXx
02-10-2010, 16:33
Аз кислородна вода не съм пила,ама ме боли глава и ме дращи гърлото,както и 1/2 от познатите ми в даскало ;дд да кажем ,че всички са хванали "кислородното грипче" :lol:

++това всеки прави грешки ,когато пише., не съм тръгнала да пиша тук ,за да ми поправяте грешките : ))

Ся кажи,че ти си безгрешна : ))

mArMaLaDkA
02-10-2010, 16:37
"всеки бърза", "във форума всеки си пише, както си иска" - изтъркано и не особено издържано. Дразнещо е просто на такива елементарни думи. Опитах се да се сдържа, ама... :(

justonegirlwithonehope
02-10-2010, 16:39
Доста глупаво от твоя страна :?

xXTOXiCXx
02-10-2010, 16:47
Да де,но не е прятно да те коригират при положение,че това е форум,а не час по БЕЛ ... достатъчно ме тормозят в даскало да уча ;д ., : )

Защото ако кажеш,че ти не допускаш грешки ще излъжеш : ))

SoStarstruck
02-10-2010, 16:49
Доста глупаво от твоя страна :?Абе,момичето се е отчаяло от живота,не разбрахте ли? К'во ли разбирате вие.. Има много деца без родители които гладуват и така нататък. Но тяхното не е нищо,трябва много да си преживял,за да седнеш на по 1-2 шота кислородна вода. :wink: Разбрахте ли сега??

peshost
02-10-2010, 16:50
Ще се постарая и аз да бъда краДък, а също така и без Убиди. Кат глеам явно пиеш на големи глъДки...
П.П. Ще ти кажа само Управяй се :)

BuBuy
02-10-2010, 16:58
еми извинявам се за правописните грешки знам,че има доста такива просто в момента съм притеснена,и пиша бързо и негледам какво пиша

SoStarstruck
02-10-2010, 17:01
^ Как е коремчето ?

xXTOXiCXx
02-10-2010, 17:01
Сига си се притеснявала .. щом още си жива ,значи няма да умреш скоро :D :D .., преди колко време пи горе-долу .., ?!
... до колкото мисля няма да стане нищо по-сериозно.. пак повтарям - това си е чист късмет

BuBuy
02-10-2010, 17:05
Сига си се притеснявала .. щом още си жива ,значи няма да умреш скоро :D :D .., преди колко време пи горе-долу .., ?!
... до колкото мисля няма да стане нищо по-сериозно.. пак повтарям - това си е чист късмет
Еми пих малко преди да напиша темата

DevilWish
02-10-2010, 17:30
Прочетох цялата тема . . мога само да кажа, дано да ти няма нищо ;)

EmiKodaTiKaja
02-10-2010, 17:52
Здравейте...Няма да се обяснявам много ще го кажа на кратко.Понеже съм много чувствителна и тн направих една глупост,пих кислородна вода няма да обяснявам поради каква причина,защото ще ме помислите за луда,ама щом го правя сигорно съм си такава.И така искам да попитам дали може да ми стане нещо от кислородната вода,моля без обиди и излишни коментари :(

да не опита да са самоубиваш с кислородна вода О_о омфг :shock: :shock: :shock: :razz: :booooomb: :shock: :razz:

Fail1
02-10-2010, 17:57
Направис си акаунт в този форум само за да мога да ти кажа колко много си неграмотна, а и също бездарно тъпа!!!
И не от кислородната вода не може да ти стане абсолютно нищо!

xXTOXiCXx
02-10-2010, 17:59
аз пък не си направИС акаунт за това :lol: :lol:

абе дете като ще нареждаш някой за правописа поне проверявай своя ! :lol: :lol: :lol:

MZMA
02-10-2010, 18:02
Колко прости хора има на тая земя,следващия път пробвай с *******н няма да напиша цялото име защото можеш от тъпота наистина да пробваш и накрая изхода да е летален.

При такива случай обикновено в продължение на няколко месеца се пие прясно мляко по 3-4 литра на ден,отивай при лекар само той може да ти каже какво реално може да ти навреди и какво може да помогне.

SoStarstruck
02-10-2010, 18:03
аз пък не си направИС акаунт за това :lol: :lol:

абе дете като ще нареждаш някой за правописа поне проверявай своя ! :lol: :lol: :lol:Айде,айде стига спам,за да трупаш мнения :wink: Това не е неграмотност,объркала е буквите без да иска.. Пфф,нали никой не бил безгрешен,тогава?

xXTOXiCXx
02-10-2010, 18:08
Айде ще се въздържа да кажа през къде точно ми е дали трупам мнения или не ;) ако искате всички по-горни ги изтрийте . Не съм някаква стар-маниачка дето е тука да се прав на голямата звезда с многото мнения! просто обменям опит ;) ;)


П.П наистина е дразнещо някой да прави забележка на друг за правописа ,а в същото време и той да не знае какво пише : ) Защо някой от вас не се нагълта с нещо отровно после да видим как ще пише ако се притеснява дали няма да ПУКНЕ! :)

-----
По темата (за да не ми се мяка пакк) :
Авторкта, по-добре ли си ?! :)

BGbullet
02-10-2010, 18:09
Ами кислородната вода обикновено се използва за лечения (добре че не е натрии :D ), така че едва ли ще ти стане нещо. Може само да те дразни леко но нищо друго :)

Eliii
02-10-2010, 18:17
Рязането на вени вече не е ли на мода?! :shock: :(
Жалко... :(
Дано ти мине и дано ти дойде ума в главата... ;)

mArMaLaDkA
02-10-2010, 18:25
Защо някой от вас не се нагълта с нещо отровно после да видим как ще пише ако се притеснява дали няма да ПУКНЕ! :)


Да не съм й наливала аз кислородната вода в гърлото? Като се притеснява "дали няма да пукне" - има си съответните медицински лица, към които да се обърне. Хич нЕма да толерирам безмозъчни същества, които си подритват живота.

BuBuy
02-10-2010, 18:28
Нали този форум уж е за да си помагаме,а тук повечето само се подигравате и се заяждате,аз си мислех,че като споделя ще ми олекне,а то стана обратното.

SoStarstruck
02-10-2010, 18:36
Нали този форум уж е за да си помагаме,а тук повечето само се подигравате и се заяждате,аз си мислех,че като споделя ще ми олекне,а то стана обратното.Не ти тежи от нас,а от това дето си го нагълтала. :wink:

Вече започвам все повече да се убеждавам,че темата е ебавка. Гори й стомаха,а тя седнала пред компа да пише във тийн форум,вместо да звъни на родители или направо на спешна помощ .. И още нищо й няма!! Авторката има железен организъм явно..

BuBuy
02-10-2010, 19:01
Еми не съм такъв човек да се ебавам с такива неща,наистина пих кисклородна вода,но разредена с вода и пих малко затова може би ми няма нищо освен,че ме боли гърлото

lubomirky
02-10-2010, 22:14
и поради к'ва причина я пи тая кислородна вода?

DarknessAngel
02-10-2010, 22:17
Отиди за една промивка и както казаха другия път ако отново се решиш да пробваш поради неуспешен опит гледай положението да не е трудно оправимо.
:)

ScarletBite
02-11-2010, 07:49
Бързо към болницата, идиотче такова! :-x

fc
02-11-2010, 07:56
Тя сярна киселина като не е опитала пак добре...

Shushu11
02-11-2010, 13:30
Нищо няма да ти стане,защото си пила много малко и то разредена.100% съм сигурна

Zaritu
02-11-2010, 15:48
Нищо няма да ти стане,защото си пила много малко и то разредена.100% съм сигурна

именно ... абе виж във гугъл даже има лечение със кислородна вода за някои болести ... наи мн да ти подразни на стомаха нищо повече ...

SoStarstruck
02-11-2010, 16:31
Нищо няма да ти стане,защото си пила много малко и то разредена.100% съм сигурна

именно ... абе виж във гугъл даже има лечение със кислородна вода за някои болести ... наи мн да ти подразни на стомаха нищо повече ...Лечението с кислородна вода е по съвсвем различна процедура и няма нищо общо с това да се нагълташ. :wink: Даже наскоро четох,че и то не било много от полза..

Чист късмет е,че на авторката й няма нищо. Може би защото темата е ебавка,ама карай.

SkylineDrift
02-11-2010, 18:25
Да си чела листовката преди употреба. :D


:razz: :razz: :razz: :razz:

smileforyou12
02-11-2010, 18:32
Грешен раздел!
Не си прави подобни експерименти.