PDA

View Full Version : Свещи?



graphicflower
02-11-2010, 10:35
Здравейте! :)
Размишлявах какъв подарък да подаря на гаджето си за Свети Валентин и ми хрумна, че той адски много си пада по свещи. Всеки ден си палим, но гледам че са му на свършване. Преди 2 месеца бяхме в 1 магазин за свещи и ми мрънкаше как иска да ги изкупи полувината. :D Според вас добра идея ли е да му подаря свещи и 1 валентинка или е по-добре нещо по-лично? Ако изберете 2рото, то дайте идеи какво според вас е по-добро.

SoStarstruck
02-11-2010, 10:41
Подари му свещи,ама ги запали,създай романтична атмосфера,купи бонбони и нещо за пиене и готово. Мисля,че ще е доволен. :)

miss_kiss181
02-11-2010, 10:45
Подари му свещи,ама ги запали,създай романтична атмосфера,купи бонбони и нещо за пиене и готово. Мисля,че ще е доволен. :)
Абслютно съгласна съм. Мисля, че много ще му хареса. :grin: :grin: :grin:

graphicflower
02-11-2010, 11:00
Мерси много! :)

armanilove
02-11-2010, 11:14
Вземи ароматизирани свещи, интересни.. щом харесва защо да му купуваш друго... съгласна съм с другите постове!
Изкарайте си хубаво на празника! :) :-)

graphicflower
02-11-2010, 11:19
Вземи ароматизирани свещи, интересни.. щом харесва защо да му купуваш друго... съгласна съм с другите постове!
Изкарайте си хубаво на празника! :) :-)
Мерси! :)
Аз смятам да му купя от тези ароматните свещи в патетчетата, които са по 80. Той много обича със зелена ябълка(наистина са божествени), но зеленото не е кой знае колко романтичен цвят, затова към тях ще му купя и с шоколад и ягоди.

armanilove
02-11-2010, 11:22
Купи червени.. ся вярно мойта млада 14-годишна главица не разбира много от тия неща, но обожавам романтичните свещи туй-онуй и червените ще ви разтопяд.. наистина вземи и шоколад примерно и ягоди... Виждала съм бели свещи и около тях истински канелени пръчици и завързани със нещо като конопено въженце-страхотни са!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grin:

graphicflower
02-11-2010, 11:25
Купи червени.. ся вярно мойта млада 14-годишна главица не разбира много от тия неща, но обожавам романтичните свещи туй-онуй и червените ще ви разтопяд.. наистина вземи и шоколад примерно и ягоди... Виждала съм бели свещи и около тях истински канелени пръчици и завързани със нещо като конопено въженце-страхотни са!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grin:

Да знам ги. Аз много си падам по свещи и ароматерапия и в стата ми е пълно със свещи(ягода, сладолед, шоколад, карамел, лимон, зелена ябълка, вишни, рози, боровинки и още мн. други) както и масла и екстракти. Луда работа. :D

armanilove
02-11-2010, 11:33
Направо ми иде да се запознаем и да ти дойда на гости :D:D
Аз все още нямам такива свещи, но си падам по свещите и ароматерапията, както ти.
П.П. За да не е съвсем офтопик - купи някви свещи примерно от тези малките дето са за свещници и разни сувенирчета и ги подреди във формата на сърце някъде.. Само леко да не изпепелите хубавата ти стая, ако сте в нея.. :grin: :-D

sunshinepp
02-11-2010, 11:38
Eстествено бе .. сладък подарък, а и още повече щом той си ги иска .. :-)

ivcheto0o
02-11-2010, 12:02
щом много харесва,това е много добър подарък :) Както казаха запали ги ,създаи романти4на атмосфера,4ервено вино....

ReachlessGirl
02-11-2010, 12:25
амии аз лично не бих подарила свещи, защото ги свързвам с някой умрял човек .. :-o .. но ако създадеш приятна обстановка с тях + вечеря или нещо подобно ще е много по - добре отколкото просто да му изтърсиш 50 свещи в кутия .. :lol:

graphicflower
02-11-2010, 12:28
Ами аз лично обмислям да загасим лампата в банята, да запали малко свещи,да влезем във ваната и да пием по нещо и да си се гушкаме и галим-звучи ми добре.

Violenza
02-11-2010, 12:28
амии аз лично не бих подарила свещи, защото ги свързвам с някой умрял човек .. :-o .. но ако създадеш приятна обстановка с тях + вечеря или нещо подобно ще е много по - добре отколкото просто да му изтърсиш 50 свещи в кутия .. :lol:
Много ме съмнява момичето да има предвид такива свещи. :lol:

Иначе дискретно ароманитирани свещи, вечеря и предизвикателно облеко.. :)

EmiKodaTiKaja
02-11-2010, 12:29
Подари му свещи,ама ги запали,създай романтична атмосфера,купи бонбони и нещо за пиене и готово. Мисля,че ще е доволен. :)
Абслютно съгласна съм. Мисля, че много ще му хареса. :grin: :grin: :grin:
по ще му хареса като изгаснат свещите :grin:

graphicflower
02-11-2010, 12:30
Подари му свещи,ама ги запали,създай романтична атмосфера,купи бонбони и нещо за пиене и готово. Мисля,че ще е доволен. :)
Абслютно съгласна съм. Мисля, че много ще му хареса. :grin: :grin: :grin:
по ще му хареса като изгаснат свещите :grin:
Дали...без свещи няма да може да се наслади напълно на гледката! :D

EmiKodaTiKaja
02-11-2010, 12:34
Подари му свещи,ама ги запали,създай романтична атмосфера,купи бонбони и нещо за пиене и готово. Мисля,че ще е доволен. :)
Абслютно съгласна съм. Мисля, че много ще му хареса. :grin: :grin: :grin:
по ще му хареса като изгаснат свещите :grin:
Дали...без свещи няма да може да се наслади напълно на гледката! :D
ми да се екипира с нощно виждане :smt117 :razz: :razz: :razz: :razz:

Fifooooo
02-11-2010, 13:30
Подари му свещи,ама ги запали,създай романтична атмосфера,купи бонбони и нещо за пиене и готово. Мисля,че ще е доволен. :)

soul1199
02-11-2010, 14:30
Подари му свещи,ама ги запали,създай романтична атмосфера,купи бонбони и нещо за пиене и готово. Мисля,че ще е доволен. :) :smt023

justonegirlwithonehope
02-11-2010, 14:49
Щом на него му харесват тези неща и им се кефи купи му такъв подарък.Идеята е да му подариш нещо, на което ще се зарадва. :)

uBuTo
02-12-2010, 15:57
ами след като толкова много ги харесва подари му!! :) само внимавайте като се разгорещите .. да не вземете да бутнете свещта и да подпалите чаршафа :D :D

graphicflower
02-12-2010, 17:04
ами след като толкова много ги харесва подари му!! :) само внимавайте като се разгорещите .. да не вземете да бутнете свещта и да подпалите чаршафа :D :D

Хах недей така, че каквито сме пиромани с него и двамата огнена зодия подпалихме 1 кухнята като забравихме тигана с олио на вкючения котлон и отидохме да ядем пържени картофи пред телевизора, както и ч стадион, няколко кофи за боклук, къщата на тате... :D Трагедия!
Днес обикалях по магазините и, понеже не разполагах с много пари реших да му купя 1 голяма червена свещ във формата на сърце + свещник,шоколад и той има едни любими десертчета наречени Касали(бананов мус покрит с шоколад). Та и от тях му взех, както и картичка, която следва да надпиша. :)

armanilove
02-12-2010, 18:00
ами след като толкова много ги харесва подари му!! :) само внимавайте като се разгорещите .. да не вземете да бутнете свещта и да подпалите чаршафа :D :D

Хах недей така, че каквито сме пиромани с него и двамата огнена зодия подпалихме 1 кухнята като забравихме тигана с олио на вкючения котлон и отидохме да ядем пържени картофи пред телевизора, както и ч стадион, няколко кофи за боклук, къщата на тате... :D Трагедия!
Днес обикалях по магазините и, понеже не разполагах с много пари реших да му купя 1 голяма червена свещ във формата на сърце + свещник,шоколад и той има едни любими десертчета наречени Касали(бананов мус покрит с шоколад). Та и от тях му взех, както и картичка, която следва да надпиша. :)
Звучи ми страхотно! Пожелавам ви едно страстно и огнено изкарване! :grin: :grin: :grin: