PDA

View Full Version : Какво да направя за да ми прости



BuBuy
02-13-2010, 11:35
:?

buuu
02-13-2010, 11:43
ми ти си си виновна ..къв го дириш с оня др-я .. като си имаш сериозен приятел..мн сте ми интересни такива :?

anonimchetou
02-13-2010, 11:46
ми ти си си виновна ..къв го дириш с оня др-я .. като си имаш сериозен приятел..мн сте ми интересни такива :?


именно. Подкрепям с две ръце. Да си мислила като си си писала и си се "забивала" с онзи другия. Ама тогава май си била спокойна, че твоя няма как да разбере ама виж кви неща се случват. Аз ако съм на мястото на твоя ще ми стане доста кофти.. да гледам как приятеля ми се е "забивал" с друга.. пфф

ScarletBite
02-13-2010, 11:48
ми ти си си виновна ..къв го дириш с оня др-я .. като си имаш сериозен приятел..мн сте ми интересни такива :? Разннобразие... тръпка...

Постъпила си глупаво, авторке.
"На каквото си постелиш, на такова ще легнеш."

ivcheto0o
02-13-2010, 11:56
ми ти си си виновна ..къв го дириш с оня др-я .. като си имаш сериозен приятел..мн сте ми интересни такива :?

BuBuy
02-13-2010, 11:57
Аз нищо не съм правила с онова момче,не съм се виждала и нямаше и да права, просто си писах.Приятелят ми също си е писал такива неща с други момичета,но аз винаги съм му прощавала и съм си премълчавала :(

soul1199
02-13-2010, 12:12
Аз нищо не съм правила с онова момче,не съм се виждала и нямаше и да права, просто си писах.Приятелят ми също си е писал такива неща с други момичета,но аз винаги съм му прощавала и съм си премълчавала :(еми кажи му,4е е било само 4ат,ни6о пове4е

BuBuy
02-13-2010, 12:22
Аз нищо не съм правила с онова момче,не съм се виждала и нямаше и да права, просто си писах.Приятелят ми също си е писал такива неща с други момичета,но аз винаги съм му прощавала и съм си премълчавала :(еми кажи му,4е е било само 4ат,ни6о пове4е
Казах му го,но той си знае неговото си.Аз си мисля,че ако утре дойде в нас ще оправа нещата,ще поговоря с него,но там е работата,че незнам дали ще дойде,помолих го няколко пъти,той се ми казва,че ще види,а когато ми каже така знам,че сигурно няма да дойде :(

babyjoinmeindeath
02-13-2010, 12:24
Обясни му, че това е било само чат нищо по-сериозно, кажи му как се чувстваш и го остави той сам да реши какво да прави, дай му малко време без да го търсиш постоянно

misslowe
02-13-2010, 12:31
Предии .. една година и половина .. имах същия проблемм .. но той не ми простии .. цял година не можах да го забравя но от половин годинаа .. вече не ми пукаа .. сега съм с друг на който найстина държаа .. и тн . и не мисля че бих направила отново такава грешка .. !! ЧОВЕК СЕ УЧИ ОТ ГРШКИТЕ СИ ,.. ще ти бъде трудно но трябва да го преглътнеш .. каквото и да правиш и да говориш с него и да му обясняваш ., това е ти си го наранила той се е почуствал предаден .. няма какво да направиш освен да го забравиш .. струва ти се невъзможно .. но ще го забравиш .. :? сигурна съм

ShawnMac
02-13-2010, 12:33
Публичен разстрел е решението за такива като теб :)
Едва ли някой може да ти помогне :)

BuBuy
02-13-2010, 12:45
Публичен разстрел е решението за такива като теб :)
Едва ли някой може да ти помогне :)
Айде молятисе,вие момчетата постоянно се забивате в скайпа и по сайтовете с некви,а ние не можеме така ли? пф

NoShTnO_iZkUsHeNiE
02-13-2010, 12:50
Аз не виждам какво толкова е станало...момичето си е писало с някой по Скайп какво толкова,трябва ли като си има гадже да си спре всички контакти заради него...друг е въпроса какво е било садържанието на чата,това само ти можеш да го кажеш,но винаги можеш да намериш обяснение за проблема и ако той те обича ще ти прости

Bellatrix
02-13-2010, 13:10
Ми виж така нещата: ти наистина не си направила кой знае какво прегрешение. Не си ходила наистина да се забиеш с някой, не си се целувала, прегръщала, натискала и тн с друг. Просто си се бъзикала.

НО в очите на гаджето ти това изглежда различно. Той вижда как се сваляш с някого чрез чат и може би си е помислил, че не се шегуваш, че може с оня да се срещнете и наистина да стигнеш до изневяра. Всеки нормален човек би си помислил това и би се почувствал гадно (а и е доста унизително) да чете как неговото момиче си праща палави съобщения с друг.
Просто трябва някак наистина да му изясниш, че нямаш никакви намерения към други момчета и той е единствен за теб и да му обещаеш това да не се повтаря никога повече. И гледай наистина да не се повтаря.

ThedramaQueen
02-13-2010, 13:23
хах са слушам нирвана и текста е много подходящ:

My girl, my girl, don`t lie to me, tell me where did you sleep last night?

:lol:

по темата: ами обясни му най-искрено, че забиването с тоя просто ти е повдигало самочувствието

Emilen
02-13-2010, 13:44
Добре де. Сега кажи ЗАЩО си си писала с това момче в чата. Каква е причината за това? Ти наясно ли си? Направила си много голяма грешка. Доверието се дава 100% веднъж. Когато се изгуби, много трудно ще се върне! Май никога не се връща. Не искам да си представям как се е почувствал приятелят ти.
Няма друго решение, освен да се срещнеш очи в очи с него. Той знае ли, че плачеш? Ако си го крила-недей. Това е едно от нещата, които склоняват мъжката половина към компромиси. Поне на първо време...

Faces
02-13-2010, 13:50
Айде молятисе,вие момчетата постоянно се забивате в скайпа и по сайтовете с некви,а ние не можеме така ли? пф
Само тази тъпотия е достатъчна за да разбера че си на 14-15 години.Щом още ми делиш на вие момчетата и ние момичетата ми е ясно колко ти е акъла ;) Така и не разбрахте че няма значение пола всичко е до човека боклуци има и от 2-те страни но има и свестни така че ае стига простотии.
По темата ти кво да кажа тъпа си че чак дрънчиш ;) 1-во да стоиш с момче което се забива по скайп с други си е направо жалко не виждаш ли колко го ебе за теб ? 2-ро ти да правиш като него ми е ясно че не си по стока от него така че квото и да ти се случи ще си го заслужила напълно ;) Едно въпросче като за край ти се забиваш с други той се забива с други и ква мамка му е връзката ви ? Сериозна ? Истинска? Хахах смешна история :D

BuBuy
02-13-2010, 13:59
Айде молятисе,вие момчетата постоянно се забивате в скайпа и по сайтовете с некви,а ние не можеме така ли? пф
Само тази тъпотия е достатъчна за да разбера че си на 14-15 години.Щом още ми делиш на вие момчетата и ние момичетата ми е ясно колко ти е акъла ;) Така и не разбрахте че няма значение пола всичко е до човека боклуци има и от 2-те страни но има и свестни така че ае стига простотии.
По темата ти кво да кажа тъпа си че чак дрънчиш ;) 1-во да стоиш с момче което се забива по скайп с други си е направо жалко не виждаш ли колко го е** за теб ? 2-ро ти да правиш като него ми е ясно че не си по стока от него така че квото и да ти се случи ще си го заслужила напълно ;) Едно въпросче като за край ти се забиваш с други той се забива с други и ква мамка му е връзката ви ? Сериозна ? Истинска? Хахах смешна история :D
Еми не на 17 съм знам,че има всякакви хора без значение от какъв пол са,имах друго впредвид като казах ''вие момчетата'' Няма значение просто исках съвет,какво да направа за да ми прости,а вие ми пишете съвсем други работи,чак пък и обиждате :?

BuBuy
02-13-2010, 14:02
Добре де. Сега кажи ЗАЩО си си писала с това момче в чата. Каква е причината за това? Ти наясно ли си? Направила си много голяма грешка. Доверието се дава 100% веднъж. Когато се изгуби, много трудно ще се върне! Май никога не се връща. Не искам да си представям как се е почувствал приятелят ти.
Няма друго решение, освен да се срещнеш очи в очи с него. Той знае ли, че плачеш? Ако си го крила-недей. Това е едно от нещата, които склоняват мъжката половина към компромиси. Поне на първо време...
Еми ще разберете защо съм си писала с тоя другия,ако видите другите теми които съм писала.Ще кажа на кратко една от причините,защото приятелят ми не ми обръща никакво внимание :?

Faces
02-13-2010, 14:03
Ами простотията ти не заслужава прошка кво да ти се каже ;) Пък и ти като толкова го обичаш и толко е много за теб що не се потрудиш малко сама за него а не да искаш от непознати съвет ;)

onestar
02-13-2010, 14:13
Добре де. Сега кажи ЗАЩО си си писала с това момче в чата. Каква е причината за това? Ти наясно ли си? Направила си много голяма грешка. Доверието се дава 100% веднъж. Когато се изгуби, много трудно ще се върне! Май никога не се връща. Не искам да си представям как се е почувствал приятелят ти.
Няма друго решение, освен да се срещнеш очи в очи с него. Той знае ли, че плачеш? Ако си го крила-недей. Това е едно от нещата, които склоняват мъжката половина към компромиси. Поне на първо време...
Еми ще разберете защо съм си писала с тоя другия,ако видите другите теми които съм писала.Ще кажа на кратко една от причините,защото приятелят ми не ми обръща никакво внимание :?
И факта, че не ти обръща внимание те накара да се "зарибяваш" с други момчето по скайп и да се наливаш със (мм, какво беше!?) кислородна вода?
Е, на 17г. си... не можеш да измислиш друг начин, чрез който да оправите взаимоотношенията си ли? :?

uBuTo
02-13-2010, 15:24
ми ти си виновна .. :? след като не можеш без него, защо тогава си се зарибявала с тоя другия?? .. и аз да бях на мястото на приятеля ти не бих ти простила :?

m1nik
02-13-2010, 15:47
ми ти си си виновна ..къв го дириш с оня др-я .. като си имаш сериозен приятел..мн сте ми интересни такива :?

рулЗЗз, няма да пиша романи, първия коментар ти стига!

ReachlessGirl
02-13-2010, 15:53
хаха .. дали момчето от скайп е тъпака или някой друг заради това, че се занимава с други въпреки, че "много обича" приятеля си .. ти си си виновна!!! :? :? Учи се от грешките си и продължи напред ..

DaNGeRousLy
02-13-2010, 15:56
Аз нищо не съм правила с онова момче,не съм се виждала и нямаше и да права, просто си писах.Приятелят ми също си е писал такива неща с други момичета,но аз винаги съм му прощавала и съм си премълчавала :(

Що не му го кажеш на него това ?

igrata
02-13-2010, 15:56
До къде си стигнала с въпросното момче? :) Затова когато си с един негледай друг.Ето,можела си да пазиш дистанция.Смисъл да общуваш с него само по скайп и не да стигаш далеч. :) Кофти ечее разбрал на връх деня на влюбените.Ситуацията е кофти.Моя съвет е такъв:преглътни си гордостта и ти сама потърси приятеля си,а не да му казваш да дойде.А относно до оня въпросния най-добре го изтрии от скайпа ти,телефона му също и повече не се занимавай с него или други.Гледай само гаджето си. :-)

shmurkam
02-13-2010, 15:58
Шшшш, маняка ако е пълна путка, само тогава ше ти прости. Аахахах, баси леката :? Ретарда скърби :lol: :razz:

m1nik
02-13-2010, 16:02
Успокой се моля те, ще ти прости..от опит..
айде със здраве..
и за напред бъди по внимателна.. :)

lilincituuuu
02-13-2010, 16:09
ми ти си си виновна ..къв го дириш с оня др-я .. като си имаш сериозен приятел..мн сте ми интересни такива :?


именно. Подкрепям с две ръце. Да си мислила като си си писала и си се "забивала" с онзи другия. Ама тогава май си била спокойна, че твоя няма как да разбере ама виж кви неща се случват. Аз ако съм на мястото на твоя ще ми стане доста кофти.. да гледам как приятеля ми се е "забивал" с друга.. пфф
Аз и с краката о.О :?