PDA

View Full Version : Ревността му



sunshinepp
02-16-2010, 18:05
Здравейте..
Пиша ви защото вече се отчаях.. Става въпрос за ревността му .
Историята е такава, че утре един мой много добър приятел се прибира от Франция (със семейството си) и ще остане за 1 седмица . . и понеже сме израстнали заедно и родителите ни се познават утре вечер ще ходим на летището АЗ И РОДИТЕЛИТЕ МИ, за да ги посрещнем..
Не съм се виждала от Понеделник с моето момче (тъй като днес нямах възможност) и той предложи да го оставим за Сряда, но и тогава отказах поради причината, която обЯсних по-горе! Той се ядоса и ми каза да си ходя при момчето от Франция и него да го оставя . .от както ми го каза това започна да се държи гадно и студено. .отговаря еднократно или се заяжда..Извиних му се няколко пъти и казах, че ще се реванширам . .но той от дума не разбира..
Помогнете с някоя идея какво да направя за да престане да се сърди!
Само да уточня, че и друг път е бил ревнив, но само леко и то под формата на бъзик . . :(

peshost
02-16-2010, 18:17
Е що му се извиняваш, ясно, че си се почувствала виновна, ама това е ангажимент, с който трябва да се съобразява и той. Минали едва 2 дни и вече някакви едва ли не скандали. Изяснете се и му кажи, че не ти харесва това.

FancyGirl
02-16-2010, 18:35
Щом не разбира от дума, значи е някакво неразбрано момченце с детински акъл и разбирания ... :)

ivcheto0o
02-16-2010, 18:39
може би след 1-2 дена няма да мисли така,като се успокои.

sunshinepp
02-16-2010, 18:44
може би след 1-2 дена няма да мисли така,като се успокои.

0фф даноо . . че аз много се тормозя . .
Не обичам някой да ми се сърди . . :( особено ТОЙ!

hamilcar
02-16-2010, 18:46
Някои от нас мъжете са много застреляни, гррр. Нека му размине и сам ще звънне.

DevilWish
02-16-2010, 18:51
Разбирам го ,защото и аз съм ужасна ревнивка.Но зная ,че е тъпо и дразнещо.Ще ти прости, защото не е прав.Но не го дразни повече.Кажи му ,че разбираш и че може би и ти би се ядосала, но наистина ти е добър приятел и нищо повече и че все пак отиваш с вашите ,а не сама. ;) Ще се оправите 100% ,но може би след деня , в който се видиш с другото момче.След това 100% ще те пита разни тъпотии като "И как беше с него?" и тн . :D Знам го, защото съм същата досадница. 8-)

art
02-16-2010, 18:53
Моя приятел същое ревнив.И то много повече. Само говорене оправя нещата. Иначе няма как. ПОговорете.Каажи муда не се държи като някакъв комплексар, който не може да задържи приятелката си и че това е семеен ангажимент и толкова. Ако не разбере не знам. Измисли си там и още неща.Ти си го познаваш. би трябвао да знаеш как да го оспокоис

sunshinepp
02-16-2010, 18:55
Моя приятел същое ревнив.И то много повече. Само говорене оправя нещата. Иначе няма как. ПОговорете.Каажи муда не се държи като някакъв комплексар, който не може да задържи приятелката си и че това е семеен ангажимент и толкова. Ако не разбере не знам. Измисли си там и още неща.Ти си го познаваш. би трябвао да знаеш как да го оспокоис

Там е работата , че до сега успявах да оправя нещата и да ги обърнем на майтап, но не и сега.. :-o :(

Alderis
02-16-2010, 19:06
Не мога да повярвам какви хора има на тоя свят. Не го познавам, но ако не глупаво, е най-малкото детско от негова страна. Не знам какво искаш от него (какви са ви отношенията), за ще му се изсмея и ше му бия шута...тва ревността не е много готино нещо...

Sladurcho
02-16-2010, 19:19
Може да се е почуствал заплашен от пича от Франция или пренебрегнат заради това че не можеш да се видиш с него а отиваш на летището с родителите ти за да го посрещнеш... знам ли какво му се върти в главата! Държанието му е заради ревността но смятам че като се видите всичко ще си е наред :)

sunshinepp
02-16-2010, 19:25
Може да се е почуствал заплашен от пича от Франция или пренебрегнат заради това че не можеш да се видиш с него а отиваш на летището с родителите ти за да го посрещнеш... знам ли какво му се върти в главата! Държанието му е заради ревността но смятам че като се видите всичко ще си е наред :)

Амии предложих му утре ако иска към 2 часа . .той ми каза "Ами аз пък не мога тогава, имам си работа! Ако искаш ела в 11! " казах му, че съм на училище и няма как да избягам последните часове защото са ми важни . . А той пак ми се ядоса, че не съм могла да избягам..за да се видим.. и да говорим :( и иначе чак в Петък :(

SoStarstruck
02-16-2010, 19:31
Абе,мацка,този като гледам много ти се лигави нещо. В предишната ти тема зарад някакъв убитак,който той нарича 'приятел' ти се беше правил на интересен,сега пък това... Нещо мн претенции,а?? За разлика от съветите на останалите аз ще ти кажа,че ти си правата и този път и можеш да си посрещаш който си искаш,той все още няма право да предявява чак такива ревностни изисквания .. :? :? Дръж си на своето и покажи,че както се казва 'казана дума-хвърлен камък' и той не може да ти влияе чак толкова. :wink: Късмет,ще ти е нужен.

sunshinepp
02-16-2010, 19:39
Абе,мацка,този като гледам много ти се лигави нещо. В предишната ти тема зарад някакъв убитак,който той нарича 'приятел' ти се беше правил на интересен,сега пък това... Нещо мн претенции,а?? За разлика от съветите на останалите аз ще ти кажа,че ти си правата и този път и можеш да си посрещаш който си искаш,той все още няма право да предявява чак такива ревностни изисквания .. :? :? Дръж си на своето и покажи,че както се казва 'казана дума-хвърлен камък' и той не може да ти влияе чак толкова. :wink: Късмет,ще ти е нужен.

Мии да..ама отношението му в момента е на фаза безразличие.. или така го чувствам - адски студен е ..Пример : Как си? - Добре, Какво правиш - Нищо.
И край на разговора..
Надявам се само да разбере,че е сгрешил.. :(

SoStarstruck
02-16-2010, 19:47
Лигльо,к'во да ти кажа,момчетата винаги са по-вдървени щом се опре до чувства. Може да ми се разсърдиш,ама този хич не ме кефи (само като слушам какво разказваш за него) и е поредният,който ще мине-отмине-замине и изобщо не те заслужава. Както си предцениш все пак. :wink:

sunshinepp
02-16-2010, 19:51
Лигльо,к'во да ти кажа,момчетата винаги са по-вдървени щом се опре до чувства. Може да ми се разсърдиш,ама този хич не ме кефи (само като слушам какво разказваш за него) и е поредният,който ще мине-отмине-замине и изобщо не те заслужава. Както си предцениш все пак. :wink:

Нещоо започнаха много хора да ми го казват . . :( :shock:

Sladurcho
02-16-2010, 19:58
може ли само да попитам на по колко години сте.. защото според мен мисли доста лапешки.. смисъл такъв че иска да се видите когато той каже и не ти влиза в положение че си на училище че имаш задължения и отговорности... "имам си работа" пък е най-тъпото възможно оправдание.. просто го прави на пук за да не е той този които се съгласява... Щом като и на двамата ви е удобно в петък тогава ще се видите какво толкова... той тука световен проблем прави че си отишла да се видиш с пича от Франция... Според мен не е за теб този (не че нещо) мисли само за него си и затова което на него му е изгодно а на теб майната ти (с извинение)

SoStarstruck
02-16-2010, 20:01
може ли само да попитам на по колко години сте.. защото според мен мисли доста лапешки.. смисъл такъв че иска да се видите когато той каже и не ти влиза в положение че си на училище че имаш задължения и отговорности... "имам си работа" пък е най-тъпото възможно оправдание.. просто го прави на пук за да не е той този които се съгласява... Щом като и на двамата ви е удобно в петък тогава ще се видите какво толкова... той тука световен проблем прави че си отишла да се видиш с пича от Франция... Според мен не е за теб този (не че нещо) мисли само за него си и затова което на него му е изгодно а на теб майната ти (с извинение) Това,което имах да допълня. :wink: Напълно съгласна.

sunshinepp
02-16-2010, 20:01
може ли само да попитам на по колко години сте.. защото според мен мисли доста лапешки.. смисъл такъв че иска да се видите когато той каже и не ти влиза в положение че си на училище че имаш задължения и отговорности... "имам си работа" пък е най-тъпото възможно оправдание.. просто го прави на пук за да не е той този които се съгласява... Щом като и на двамата ви е удобно в петък тогава ще се видите какво толкова... той тука световен проблем прави че си отишла да се видиш с пича от Франция... Според мен не е за теб този (не че нещо) мисли само за него си и затова което на него му е изгодно а на теб майната ти (с извинение)

Ее не е много така . . доста пъти се е съобразявал с мен, но иначе в момента го прави на пук, да така е!

така като ни гледаш на пикка .. колко мислиш..
аз скоро правя 16 , а той е на 16 :-D

BlueFace
02-16-2010, 20:03
Лигльо,к'во да ти кажа,момчетата винаги са по-вдървени щом се опре до чувства. Може да ми се разсърдиш,ама този хич не ме кефи (само като слушам какво разказваш за него) и е поредният,който ще мине-отмине-замине и изобщо не те заслужава. Както си предцениш все пак. :wink:

Съгласен съм с теб ,освен с това ,че "момчетата са по-дървени щом се опре до чувствата " .Аз съм на мнение ,че то си е строго индивидуално ;)

SoStarstruck
02-16-2010, 20:04
Лигльо,к'во да ти кажа,момчетата винаги са по-вдървени щом се опре до чувства. Може да ми се разсърдиш,ама този хич не ме кефи (само като слушам какво разказваш за него) и е поредният,който ще мине-отмине-замине и изобщо не те заслужава. Както си предцениш все пак. :wink:

Съгласен съм с теб ,освен с това ,че "момчетата са по-дървени щом се опре до чувствата " .Аз съм на мнение ,че то си е строго индивидуално ;) мислех да допълня "в повечето случаи",ама се отказах. 8-) Да,има и някои изключения (слава на бога,не е като без нищо), но са много редки,наистина. :)

ShawnMac
02-16-2010, 20:13
Абе вие хубаво му сипвате на момчето ама , някой замислял ли се е как се чувства той?
Все пак това би трябвало да е най-важния човек за теб и ако искаш можеш да намериш време и за него.
Мисля ,че поне можеш да отидеш при него , когато на него му е удобно - така ще му помогнеш да те разбере и няма да ти се сърди..

SoStarstruck
02-16-2010, 20:29
^^ Ми дамм,да си избяга момичето от часовете заради него,а той пак да и се разсърди след някоя-друга седмица. Аман от неблагодарни деца,и 16 години са му много. ShawnMac,едва ли си чел предишните теми на авторката,но там ясно си проличава че това момче доста прекалява на моменти. Какви са тия изисквание,какво е това нещо,и той не е светец сигурно,ама с претенциите .. Дразнят ме такива хора мнооого просто,затова. :wink:

gaBB
02-16-2010, 20:43
Ами ти си му се извинила. Както иска да го приема (според мен). Обичаш го много явно, за да се притесняваш. Както казаха след 1-2 дена като се успокои ще се надяваме да се оправи. :)

egois74e
02-16-2010, 22:30
съгласна съм с SoStarstruck ...и + това мсиля че не оценя какъв стойностен човек има до себе си (относно компромисите, които правиш в името на връзката)..мисля че приема връзката ви и дори теб самата за даденост, които неминуемо ще има докато той не реши противоположното.. покажи му малко ,че не е така.. и смятам че ще се осъзнае...ако не значи наистина е прекалено смотан и с недоразвит, детски акъл :-) :-) успех мила :]

Sladurcho
02-16-2010, 22:52
Ее не е много така . . доста пъти се е съобразявал с мен, но иначе в момента го прави на пук, да така е!

така като ни гледаш на пикка .. колко мислиш..
аз скоро правя 16 , а той е на 16 :-D

Това че няколко пъти се е съобразил с теб не означава нищо... обзалагам се че ти си се съобразявала с него поне 10 пъти повече :) Смятам че на пича му се бушуват хормоните и не е достатъчно сериозен за връзката която ти очакваш и искаш да имаш (мое мнение) Пробвай да поговориш с него и му обесни кое не ти харесва в държанието му.. не смятам че ще има голям ефект но поне ще си опитала... а ти сериозно се замисли искаш ли такава връзка в което ти да правиш всичко а той да си гледа само неговия кеф :)

DevilWish
02-17-2010, 06:18
Абе вече бях писала мнение в темата, но сега като прочетох още малко и реших да допълня нещо.
1) на 16 сте и двамата ще имате още много гаджета.
2) няма половин година и е толкова ревнив.
3) сама казваш, че няколко човека ти казват, че не те заслужава.Замисли се може наистина да е така.Не бъди с него само ,за да не си сама :) ако не си сигурна в чувствата си остави го още от сега, докато е време ;)

thespark
02-17-2010, 07:13
тва ша го копирам на моята приятелка да види , че несъм само аз така 8-)

SoStarstruck
02-17-2010, 09:48
тва ша го копирам на моята приятелка да види , че несъм само аз така 8-)Ама то т'ва не е похвално хич,за да й го копираш .. 8-) :wink:

bratignat
02-17-2010, 10:07
Щом си му се извинила и си му обяснила твоята вина се изчерпва до тук. Някой събития в програмата на всеки не зависят от нас, както се казва "Форс мажорни" обстоятелства. Проблемът на твоят приятел е не това, че се е нацупил, а че продължава да се цупи даже след обясненията ти. Да се правиш на ощипана госпожица, а да си момче е много смешно (стига да не се случва с теб). Пробвай да му обясниш нормално още веднъж, ако пак се сърди, значи определено не те заслужава...

sunshinepp
02-17-2010, 12:06
Благодарско на всички за мненията..

Днес се видяхме за 15 мин и първоначално се държеше студено и отдръпнато. Попитах го още ли се сърди .. и той потвърди! После се усмихна леко и ме попита " И какво, днеска ще ходиш да се виждаш с оня :D " ии естествено се засмя.. аз го гушнах ии после пак нещо се пошегува във връзка с това момче , но иначе мисля че горе-долу нещата се оправиха .. :oops:
И въпреки това в Петък смятам да му отделя целия ден и да поговорим сериозно за някой неща . . :o :-)

b3b3t0y
02-17-2010, 12:51
Наистина тряа да поговорите мн сериозно ако смятате да сте заедно още време... Няма какво да си кривим душите момчетата са по-ревниви,а ние пък се дразним най-много от ревността им! :)

Faces
02-17-2010, 14:06
Щом не разбира от дума, значи е някакво неразбрано момченце с детински акъл и разбирания ... :)
Така ами не е мъжкар като твоя Makdonalds ли как му беше ника :D Да циври тука като женичка :razz: :razz: :razz:
По темата: Спри да му се извиняваш просто се дръж мило ще му мине 8)

EmiKodaTiKaja
02-17-2010, 16:05
Щом не разбира от дума, значи е някакво неразбрано момченце с детински акъл и разбирания ... :)

абе я гаджето ти да каже че с някаква своя "позната" ще е цяла седмица у дома си и 3-4 дена да не го видиш въобще ще издивееш не като тоя ами нз на бас.Има хора и хора и за мене в ревността няма нищо лошо(когато е в умерени граници не да я заклучи у тях си в килера я),чистото доверие може да ти докара рога като на стадо елени и смеха на квартала 8)

Sladurcho
02-17-2010, 21:36
Благодарско на всички за мненията..

Днес се видяхме за 15 мин и първоначално се държеше студено и отдръпнато. Попитах го още ли се сърди .. и той потвърди! После се усмихна леко и ме попита " И какво, днеска ще ходиш да се виждаш с оня :D " ии естествено се засмя.. аз го гушнах ии после пак нещо се пошегува във връзка с това момче , но иначе мисля че горе-долу нещата се оправиха .. :oops:
И въпреки това в Петък смятам да му отделя целия ден и да поговорим сериозно за някой неща . . :o :-)

Еми поговорете...влей му малко акъл и така ... нали знаеш че момчетата по бавно се развиваме в сръвнение с вас (колкото и да не искаме да го признаем ) така че давай смело :)

Wrathchild
02-18-2010, 11:17
Извинявай, но приятелят ти е един разглезен лигльо.
Ревнив, ревнив, колко да е ревнив? Та той очаква да си му на разположение всеки път, щом ти щракне с пръсти.

sunshinepp
02-18-2010, 13:14
Благодарско на всички за мненията..

Днес се видяхме за 15 мин и първоначално се държеше студено и отдръпнато. Попитах го още ли се сърди .. и той потвърди! После се усмихна леко и ме попита " И какво, днеска ще ходиш да се виждаш с оня :D " ии естествено се засмя.. аз го гушнах ии после пак нещо се пошегува във връзка с това момче , но иначе мисля че горе-долу нещата се оправиха .. :oops:
И въпреки това в Петък смятам да му отделя целия ден и да поговорим сериозно за някой неща . . :o :-)

Еми поговорете...влей му малко акъл и така ... нали знаеш че момчетата по бавно се развиваме в сръвнение с вас (колкото и да не искаме да го признаем ) така че давай смело :)

Няма смисъл вече . .той снощи ми каза повече да не го търся.. :(

pussucetka
02-18-2010, 20:01
Е нали бяха се оправили малко нещата ,защо ти е казал това сегаа ? :(

sunshinepp
02-19-2010, 05:29
Е нали бяха се оправили малко нещата ,защо ти е казал това сегаа ? :(

Имам чувството , че само ме разиграва .. Сега ми каза, че не е искал да каже това ..

Все тая , ако има нещо ще пиша за да споделя .. :) :-)