PDA

View Full Version : изчервяването



otkachalchica
02-16-2010, 20:30
Не знам дали точно тук трябва да пусна тази тема но,мн често се изчервявам и сеполучава мн неудобно...кофти ми е какво да правя тогава и могали да го спра това?

Bukmop
02-16-2010, 20:31
Не знам дали точно тук трябва да пусна тази тема но,мн често се изчервявам и сеполучава мн неудобно...кофти ми е какво да правя тогава и могали да го спра това?

Мисля че си срамежлива ;) незнам и защо си мислиш че е неудобно дори е много сладко да гледаш някой изчервило се момиче ;) простоо :grin:

myNameIsImmortal
02-16-2010, 20:32
повечко грим 8-)

fenastz
02-16-2010, 20:33
Прекъсни кръвоснабдяването на главата си. :) (може малко да умреш)

SoStarstruck
02-16-2010, 20:37
^^ Само мааалко. 8-)

А иначе и аз съм така,спокс,малко неприятно е,ама се свиква. :wink:

otkachalchica
02-16-2010, 20:39
мне кофти примерно говориш си с някой момче за секс да кажем или за някфи друг инеща иа з се изчвервявам понеже съм девственаи явно нз и аз .. : :D :D тъпо ли ена 17 да си девствен?

SoStarstruck
02-16-2010, 20:41
Не е тъпо,даже си е много хубаво. :wink: Е,аз на тази тема не се изчервявам принципно,защото не съм девствена или не знам,ама който си е притеснителен си е такъв по природа и ще си остане така. Но не е болка за умиране. :)

otkachalchica
02-16-2010, 20:42
но отсрещния човек си мисли Боже тази мн зле...девствена ,изчервва се....не става

EmiKodaTiKaja
02-16-2010, 21:41
но отсрещния човек си мисли Боже тази мн зле...девствена ,изчервва се....не става

е чак такива заключения...по принцип изчервяването показва нещо...дали ще издаде какво мислиш или ще покаже кого харесваш.Номера е да се ползва като оръжие...тогава е много полезно 8)

Sladurcho
02-16-2010, 23:04
хахаха и как реши че щом едно момиче се изчервява трябва да е девствено.... според мен е сладко смисъл ако едно момче отиде и почне да сваля (така да го кажем ) някое момиче и то да се изчерви ... а и какво срамно има в това... просто си по стеснителна, притеснителна и т.н. с времето може да се отракаш и да не ти пука какво говориш и пред кого,тогава няма да се изчервяваш изобщо.А може да си останеш такава винаги... според мен в това има чар

DevilWish
02-17-2010, 06:27
Според мен е сладко ;)

otkachalchica
02-17-2010, 08:53
хахаха и как реши че щом едно момиче се изчервява трябва да е девствено.... според мен е сладко смисъл ако едно момче отиде и почне да сваля (така да го кажем ) някое момиче и то да се изчерви ... а и какво срамно има в това... просто си по стеснителна, притеснителна и т.н. с времето може да се отракаш и да не ти пука какво говориш и пред кого,тогава няма да се изчервяваш изобщо.А може да си останеш такава винаги... според мен в това има чар защото на "недевствените моми4ета" н еим пука когато някой говори за секс за тях това е нормално

Korrnyy
02-17-2010, 09:12
И аз се изчервявам понякога, когато говорим за секс с хора, които не познавам добре. Това отново ли ме прави девствена :) Не... и аз съм по-притеснителна. Случвало се е, дори когато мина едно момче покрай мен на улицата и ми каза "Много си хубава" ии аз вече бях като домат :D Гадничко е малко, но нямаме избор :)

w0sh
02-17-2010, 09:14
Червя се като съм притеснен, червя се като лъжа, червя се като съм превъзбуден.

С годините поотмина.

FromAutumToAshes
02-17-2010, 09:17
Не знам дали точно тук трябва да пусна тази тема но,мн често се изчервявам и сеполучава мн неудобно...кофти ми е какво да правя тогава и могали да го спра това?

Мисля че си срамежлива ;) незнам и защо си мислиш че е неудобно дори е много сладко да гледаш някой изчервило се момиче ;) простоо :grin:

хах да и мене много ме радва :D

Sladurcho
02-17-2010, 09:21
защото на "недевствените моми4ета" н еим пука когато някой говори за секс за тях това е нормално

Не мисля така има и девствени момичета на които не им пука какво говорят и пред кого, а има и такива които вече са загубили девствеността си но пак са срамежливи и се изчервяват :) Всичко си е до човека и до начина му на мислене а не до това дали те е посещавал едноокия смок или не :D :D :D :D

sunshinepp
02-17-2010, 12:38
защото на "недевствените моми4ета" н еим пука когато някой говори за секс за тях това е нормално

И аз съм като теб .. изчервявам се и това много ме издава в някой ситуации!
Но за това дали си девствена или не и не знам си какво още кой се притеснявал .. Въобще няма нищо общо, при теб може да е така защото си стеснителна,но аз не съм девствена и въпреки това, когато не говоря с моя човек за секс, а с някой друг, и аз се изчервявам..
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

ReachlessGirl
02-17-2010, 15:19
Ами не можеш да го спреш, но аз до колкото знам момчетата го смятат за сладко .. така, че си вади сама изводите! 8)

ScarletBite
02-17-2010, 15:24
Изчервяването е сладко.
Можеш да го прикриеш с фон-дьо-тен или пудра, но не виждам смисъл...

Zaritu
02-17-2010, 15:43
ако толкова те притеснява ползваи фондио тен :-D

otkachalchica
02-17-2010, 17:33
изчеервяването не може да се скрие с фон-дьо тен или пудра,просто цвета на кожата се сменя...

justonegirlwithonehope
02-17-2010, 18:04
Какво лошо има в това да се изчервяваш !? :)

darsit0
02-17-2010, 18:30
Не знам дали точно тук трябва да пусна тази тема но,мн често се изчервявам и сеполучава мн неудобно...кофти ми е какво да правя тогава и могали да го спра това?

1. внимавай в часовете по български или поне чети какво си написала, преди да го пратиш :-x
2. по темата ...... еми не знам дали можеш да го спреш по някакъв начин, но това може да говори само добро за теб. ако бях мъжко ( :D ) щях мн да се кефя на срамежливи момичета

Eliii
02-17-2010, 18:47
Не се притеснявай - сладко е... :)
На повечето момчета им харесва... Иии освен това, на мнооооооого малко хора им пука дали си девствена или не 8)

soul1199
02-17-2010, 18:47
Не знам дали точно тук трябва да пусна тази тема но,мн често се изчервявам и сеполучава мн неудобно...кофти ми е какво да правя тогава и могали да го спра това?

Мисля че си срамежлива ;) незнам и защо си мислиш че е неудобно дори е много сладко да гледаш някой изчервило се момиче ;) простоо :grin:ехе :oops: