PDA

View Full Version : влюбена съм в него и затова искам да умра!!



bonbon22
02-26-2010, 15:45
историята ми е следната: аз съм 7 клас.има 1 момче в което съм влюбена.с него до вчера си мятахме погледи,говорехме си и може да се каже че се следяхме: където беше той там ходех и аз и обратното.днес преди училище с 1 приятелка докато ходехме по 1 от коридорите го видях да е седнал с някво момиче и си беше сложил ръката през рамото и.нз какво да си мисля..той не е от момчетата които са имали по 10000000 гаджета.може да се каже че е малко срамежлив.нз какво да правя..а той когато не видя с мойта приятелка много бързо си махна ръката от рамото на оная.беше нещо като изплашен че сме го видяли..днес обаче нямаше никакви погледи и все 1 досега нищо не се е случвало.преди през часовете се гледахме а днес не..какво да правя и какво да си мисля плс помагайте бързо! :(

onestar
02-26-2010, 16:04
Чувства се гузен, може би, затова не те гледа.

Ако искаш да се получи нещо м/у нас, покажи му го.

А иначе е глупаво да умираш, защото си влюбен.

05763
02-26-2010, 16:08
А иначе е глупаво да умираш, защото си влюбен.
Върви го кажи на дечарлугата ....

justwondering
02-26-2010, 16:14
Чувства се гузен, може би, затова не те гледа.

Ако искаш да се получи нещо м/у нас, покажи му го.

А иначе е глупаво да умираш, защото си влюбен.

Съгласна съм. Покажи му любовта си и виж дали и той те обича или просто те харесва като приятелка.

nezabelejimata
02-26-2010, 16:16
Ами отиди и просто му кажи така и така какво става щом той е срамежлив няма да го направи направи го ти :) :-)

Eliii
02-26-2010, 16:21
Чувства се гузен, може би, затова не те гледа.

Ако искаш да се получи нещо м/у вас, покажи му го.

А иначе е глупаво да умираш, защото си влюбен.

+ 1 8)

pamii
02-26-2010, 16:47
Ми може би просто са добри приятели .. незнам, не искам да гадая ;дд И щом казваш, че е срамежлив сигурно му е гузно да ''флиртува'' с теб. Моят съвет е да поговориш с него и да изясните чувствата си. Може би и той се инрересува от теб така че не си изпускай шанса с мълчене.. няма да се получи нещо между вас ако не изясните дали и 2мата го искате ..! Говори с него просто. :-)

kronos
02-26-2010, 17:03
Виж ся...ако съветите за любовта не помогнат аз мога да ти предложа такива за бързо и безболезнено самоубийство :booooomb: :D Шегувам се не прави такива работи нито ги пиши по форумите. Пък за гаджетата тепърва почваш с тях. Ако знаеш още колко като този ще имаш....с един ще се получи с друг не....така е

fenastz
02-26-2010, 17:10
Тъпа си.

NeverTheSame
02-26-2010, 17:16
Оф бе хора научете се да говорите по между си..не само да си `мятате` погледи о.О

purpledawn
02-26-2010, 17:56
направи си сепуку 8-)

insane7
02-26-2010, 18:01
Оф бе хора научете се да говорите по между си..не само да си `мятате` погледи о.О
+1
И от няколко погледа вече си влюбена? :-o
Познавате ли се поне, защото доколкото разбрах не много.
По-добре първо го опознай, след това мисли дали си влюбена и за самоубийство (за второто даже не си помисляй изобщо).
Успех. :)

ShtrudeL
02-26-2010, 18:04
Умри. Оо

mArMaLaDkA
02-26-2010, 18:07
да се смее ли човек, да плаче ли...

bonbon22
02-26-2010, 19:53
не бих се самоубила.когато писах това бях страшно объркана и се чувствах ужасно.познавам го добре.той се води от готините момчета но е някакси дръпнат.аз от 2 месеца някаде го харесвам но после взех че се влюбих..отвреме на време се шегува.незнам какво да си мисля..преди беше друго-беше ми готино но откакто го видях с оная ми стана зле.

anonimkata18
02-26-2010, 23:35
Говори с него.. питай го какво се е променило.. а може и в даскало да му говориш по- често да гледаш да сте заедно.. след време му разкрии какво чувстваш попитай го дали имаш шанс да бъдеш с него :)

valdesbg
02-26-2010, 23:54
[Insert random spam post]

Чудите се къде да се почешете вече.. :)

ravita
02-27-2010, 08:28
Разбирам те...в 7 клас е много трудно да покажеш на някой, че го харесваш пък камо ли че го бичаш. Спомням си какво ми беше на мен и наистина знам че тези погледи за теб значат много. Но наистина не мисля че трагедията е толкова голяма. Това че е разговарял с друго момиче не значи моментално, че има нещо между тях или в бъдеще ще има. Прави се че все едно не си го видяла и му покажи че всъшност не ти пука така ще разпалиш интереса му. :)

Sa6eks
02-27-2010, 09:29
Не, мбе не умирай, рано ти е още :D
Кви погледи си мятате ? И кво кат не те гледа ? Земи му метни един презерватив и ще видиш как ще засвети като неон :D

kindergarden
02-27-2010, 09:34
Трагикомедията на разказа придава чар и неподправеност.Разкривайк невероятната история,авторът се опитва да ни убеди в романтичната заблуда,в която е потънал.В стил "Ромео и Жулиета" жертвоготовността е на лице,съответстваща на сюжетите в романтичните бозави филми,на които и аз съм фенка...

soul1199
02-27-2010, 10:23
Чувства се гузен, може би, затова не те гледа.

Ако искаш да се получи нещо м/у нас, покажи му го.

А иначе е глупаво да умираш, защото си влюбен. :smt023

Stellsy
02-27-2010, 10:29
Божеее... ще умира?!?! Що за индивид си ти :lol: Къф е смисъла да умираш? Като не иска да те гледа майната му .. Ще се намери друг, който да те гледа :razz: Кажи му к'во изпитваш и тогава ще разбереш дали ще се получи нещо помежду ви. Ако само си хвърляте погледи много бързо може да го изгубиш.. И аз така си хвърлях погледи :D и като му казах момчето си беше заето. :D:D След време (ако не се получи нищо м/у вас) няма да ти пука. :)

bonbon22
02-27-2010, 10:42
нз вече вчера като го видиях да е гушнал оная направо... за пореден път казвам че няма да се самоубия зареди тва,като писах темата бях страшно объркана и незнаех какво да си мисля,чувствах се ужасно.сигурно онова момиче му е гадже..вече след толкова мисли имам чувството че не ми пука..



:D

Take_That
02-27-2010, 18:01
Чувства се гузен, може би, затова не те гледа.

Ако искаш да се получи нещо м/у нас, покажи му го.

А иначе е глупаво да умираш, защото си влюбен.

++++

buuu
02-27-2010, 18:16
7ми клас и иска да умре за него ... следели се ..гледали се ... ахахахахаха :lol: :lol: та ди дори не си говорила с него :razz:

FlowerPower
02-27-2010, 21:35
Покажи му, че го харесваш, докато не е станало твърде късно ;)