PDA

View Full Version : Има ли вероятност от инфекция ?



kukla_69
03-04-2010, 15:27
здравейте аз съм момиче на 15 и правих с едно момче първо вагинален.. после анален секс и след това му духах и всичко това без презерватив след това той свърши в моята уста аз го глътнах .. искам да ви помитам мога ли да забременея по някъв начин или да получа някаква инфекция ,, ?

jujanka
03-04-2010, 15:37
пренебрегвайки възмущението си от сексуалната култура на днешната младеж и отчаяния смях, който напира в мен ще кажа само едно:

Не, не е възможно да забременееш, когато гълташ. Щом си правила секс без презерватив обаче, не е 100% сигурно че си предпазена от бременност, дори ако той не е свършил в теб. Колкото до инфекцията, да, възможно е да получиш инфекция или полово предавана болест, когато правиш секс без презерватив. Всъщност точно така стават тези работи.

playboyche
03-04-2010, 17:53
пренебрегвайки възмущението си от сексуалната култура на днешната младеж и отчаяния смях, който напира в мен ще кажа само едно:

Не, не е възможно да забременееш, когато гълташ. Щом си правила секс без презерватив обаче, не е 100% сигурно че си предпазена от бременност, дори ако той не е свършил в теб. Колкото до инфекцията, да, възможно е да получиш инфекция или полово предавана болест, когато правиш секс без презерватив. Всъщност точно така стават тези работи.

YouDontKnowMe
03-04-2010, 18:16
Момичето ти каза^^ Темата вече е приключена.

britzy
03-04-2010, 18:24
тцтцтцтцтцтцтцтцтцтцтцтцт цтцтцтцтцтцтц
бива да си ТЪПА,ам ти се оля вече,прай прай,после ше пишеш-хелп стерилна съм :? :? :?

Annihilati0N
03-04-2010, 21:35
Горните постове са много верни, включително това, че правиш секс, а сексуалната ти култура е на доста ниско ниво. Да не говорим, че ануса е мястото с най-много бактерии в човешкото тяло. Това се учи 9-ти клас, но тай като гледам ти май не си го стигнала и въпреки това си решила да правиш секс. Успех за напред ;)

nikity9926
03-05-2010, 03:03
Абе, ти добре ли си? Да беше помислила какво ще правиш преди да се е*еш! То ти казаха по-нагоре всичко! Мисли малко, бе момиче!
п.п. На колко години си?

gandalfepi4
03-05-2010, 07:24
Момеее... по-горе има една тема за обща сексуална култура-ще ти е доста полезна и може да ти спаси сливата даже. Поограмоти се за 10 минути, няма да съжаляваш. :)

BringYourOwnBeer
03-05-2010, 07:26
Темата ми звучи яката ебавка

britzy
03-05-2010, 15:54
Щото "Джуниър" като влезне съблечен в задника,после в пичето и сички гадости од гъза прааас на най-лесно инфектиращото се място,кво повече питаш?

BloodyDahlia
03-05-2010, 16:04
ОМГ!!!! Днешната младеж става все по-тъпа и по-тъпа. От гъза във вагината и от там в устата. Момиче нямаш ли елементарни хигиенни навици, поне да го беше накарала да го измие малко :-x И от гълтане не се забременява....но от секс без презерватив-Да! И ще получиш бонус поне една венерическа болест

Annihilati0N
03-05-2010, 16:22
ОМГ!!!! Днешната младеж става все по-тъпа и по-тъпа. От гъза във вагината и от там в устата. Момиче нямаш ли елементарни хигиенни навици, поне да го беше накарала да го измие малко :-x И от гълтане не се забременява....но от секс без презерватив-Да! И ще получиш бонус поне една венерическа болест

Т'ва му викат кална свирка - общо взето отвратителна работа :D :D :D

nikity9926
03-05-2010, 18:05
ОМГ!!!! Днешната младеж става все по-тъпа и по-тъпа. От гъза във вагината и от там в устата. Момиче нямаш ли елементарни хигиенни навици, поне да го беше накарала да го измие малко :-x И от гълтане не се забременява....но от секс без презерватив-Да! И ще получиш бонус поне една венерическа болест

Т'ва му викат кална свирка - общо взето отвратителна работа :D :D :D
Абе, човека си е прав!

Shia
03-05-2010, 19:05
Вагинален към Анален няма проблем
Анален към Вагинален=инфекция колкото и чисто да ти е дупето“Микроорганизмите там не харесват онези отпред.
Вагинален към Анален към Орален=Инфекция.Дупещите микроорганизми и устата не харесват или ще хванеш гъбички,я херпес,я нещо друго.
Няма да забременеш ,но ПОПРИНЦИП секс в дупето без презерватив не се прави.

xkorem
03-05-2010, 20:02
Абе, ти добре ли си? Да беше помислила какво ще правиш преди да се е*еш! То ти казаха по-нагоре всичко! Мисли малко, бе момиче!
п.п. На колко години си?
Ей такива постове мразя най много, като твоя nikity9926,,, безмислени спамове..
Относно темата.....
Напълно възможно е инфекция от анален секс...
но за бременност ,невъзможно е 100%

shisharkatapz
03-05-2010, 20:33
Абе, ти добре ли си? Да беше помислила какво ще правиш преди да се е*еш! То ти казаха по-нагоре всичко! Мисли малко, бе момиче!
п.п. На колко години си?
Ей такива постове мразя най много, като твоя nikity9926,,, безмислени спамове..
Относно темата.....
Напълно възможно е инфекция от анален секс...
но за бременност ,невъзможно е 100%К'во му е на поста ?!Тя отишла там натаковали я без капут изтряскали се в устата й и после ще се чуди що не и идва.Ми оправяй се ма тъпа си,то бива бива ама тфа твоето на нищо не мяза.

amk933
03-05-2010, 20:50
Че авторката е със сексуална култура варираща около чисто зерО си е вярно, но мисля, че няма нужда от повече постове с обяснения колко е тъпа...спирам наводнението!