PDA

View Full Version : Военна Академия - Симеоново



endzeit
03-11-2010, 21:02
Здравеите
Та направо на темата - казаха ми , че за там трябва да минеш медицински проглед (както и още някои неща но с тях едвали ще имам проблем) и , че ако имаш дори наи-малкия проблем с очите въобще не те допускат до другите изпити . Това вярно ли е ? Защото аз съм малко късоглед (но нося лещи , въобще не си личи :P дали ще мога да ги излъжа ? )

L0ST
03-11-2010, 21:07
Може и да ги излъжеш, но не се ли притесняваш, че ще гръмнеш някой? :D :D

Не знам колко на сериозно приемат проблема с очите, може и зависи какво ще изучаваш..

endzeit
03-12-2010, 08:46
с лещите виждам нормално :D
а и стрелям перфектно

nIkEnCeTy_bE
03-12-2010, 09:03
Еми значи си за там :D
Иначе намери някакви контакти, за да питаш - знам ли :-o

EdinBulgarin
03-12-2010, 09:43
Това с перфектната стрелба беше голяма глупост. Иначе много трудно ще скриеш някой бъг в системата ти. Съмнявам се че ако си в добра форма и ако виждаш добре с лещи, заради тях ще те пратят обратно. Иначе за най-малкия не но за по сериозни проблеми няма как да не връщат хора поради простата причина, че за тази работа се изисква това това и това на възможно по-добро от стандартното ниво. :)
Успех..

samirastefanova
02-03-2011, 20:52
здравйте искам да попитам дали има някой , които е наясно с процедурата по кандидатстване в Академията в Симеоново...

zdrasti9182
02-05-2011, 07:51
здравйте искам да попитам дали има някой , които е наясно с процедурата по кандидатстване в Академията в Симеоново...
Естествено, че има - КЛИК (http://www.academy.mvr.bg/Reception/default.htm).
И надали ще намериш по-компетентен.
:razz: Егати смешната тема

brusa
02-05-2011, 14:53
брато там е яко шуро-баджанаштина без връзки или ще влезнеш много трудно или ше стане по вероятното..няма да влезнеш

но ако имаш няколко излишни хилядарки в кеш може да влезнеш много лесно и без връзки :)