PDA

View Full Version : Ъм.. май е най-добре да го оставя за известно време...



taffy
03-19-2010, 05:57
Ами.. преди няколко дни се запознах с едно момче в скайпа.. Всъщност, бях си го мернала от много време..И онзи ден си казах.. добре, тфа е.. никъв страх повече, просто се оставям на течението.. Ии запознахме се в скайп, той понеже няма интернет вкъщи и влиза или от някой приятел, или от училище.. Аз трябваше да ставам от компа и го питах дали ще се засечем пак и той предложи най-добре да се видим.. ОК, на следващия ден се видяхме.. Той ме чакаше след училище, защото аз съм втора смяна.. Беше вече тъъмно и не беше студено, затова решихме да се разходим, без да ходим на кафе (и двамата не сме много по кафетата...уж..). Разходихме се.. Час, час и нещо.. и си намерихме една пейка, без ниикакво осветление.. Тъмницаа.. Там седнахме, заприказвахме се.. по едно време се оказах на рамото му, той ме беше гушнал, а в следващия момент се целувахме.. Абе, хууво си беше, като се има в предвид колко време ми се е искало да го целуна.. Макар, че си беше рано за целувки..
Та, незнам колко време си седяхме, стана 21,30 и трябваше да си тръгвам.. Той ме изпрати и през цялото време ходехме гушнати, и спирахме пак да се целунем.. Даже когато стигнахме до приятелите му ( с които се беше разбрал да го чакат, след като си тръгна) не ме пусна.. И целувка за чао и лека нощ имаше..
Абе, беше просто перфектно..

На следвящия ден, тоест вчера ми писа и ме пита дали да ме чака след училище, съгласих се, естествено.. Много глупаво от моя страна, но реших, че след снощи няма да е зле да поговорим.. Е да, ама след даскало отивам натам, където се бяхме разбрали да се чакаме, и той с цяла групичка приятели.. Казахме си "Здрасти", оказа се, че само единия от тия негови приятели ще е с нас ии тръгнахме някъде на кафе.. Там той през цялото време ме заглеждаше, хвърляше намеци за предната вечер.. Но все на дистанция.. По някое време дойдоха още момчета, а и вече беше късно и реших да си ходя.. Той ме изпрати до долу и си казах, че сега е момента да действам... Той обаче ме гушна, аз го целунах.. пак.. после го питах кво е всичко тва.. Той мълча, мълча.. и каза, че не е сериозно... Е, бачка.. туш... Каза го, и продължи да ме прегръща..
Незнам, в тоя момент нещо ми прищрака и пак му се нахвърлих.. Точно когато трябваше да се дръпна и да си ходя.. :? Накрая реших, че е време наистина да си ходя и се отръпнах от него.. Той ми хвана ръката и ме погледна в очите.. (преди това не смееше да ме погледне).. И си казахме чао...
И си тръгнах...
Сега незнам какво да правя.. някак осъзнавам, че съвсем не беше правилно да повдигам тоя въпрос.. Смисъл.. вярно, че си се понатискахме, но просто е прекалено рано за квото и да е друго, освен.. знам ли, забавление?
Сега направо ме болят пръстите да му набера номера, а ми е ясно, че не трябва.. Ако той реши, че можем да продължим да се виждаме, окей.. Но си мисля, че някак го уплаших с тия въпроси.. :-o

Ох, е дълга тема се получи.. Просто ми се искаше да чуя и някое друго мнение.. Щоото съм мнооого объркана..
Ъм, впрочем.. може би е добре да отбележа, че съвсем не съм "навътре" с тия неща.. Срещи, целувки.. :)

MiMcHeToOo
03-19-2010, 05:58
Изчакай малко време и ще разбереш сериозно ли е или не ;)

gLypChenCee
03-19-2010, 06:01
Тва ми звучи като приказка с тъжен край.. 8-)


п.т.
По-добре е да поговорите, щото след още някоя среща ти ще вземеш да се влюбиш, и ако наистина не е на сериозно много ще страдаш..
Казвам ти го от личен опит ..

taffy
03-19-2010, 06:09
gLypChenCee, и на мен ми изглежда така..
Проблема ми в момента е, че първо, не се знае дали ще има още срещи.. Аз ли да го потърся, да изчакам ли него...
А и, ето, опитах да говоря с него.. И стана тя к`вато стана..
MiMcHeToOo, той сам ми каза, че не е сериозно.. И аз реших, че най-добре е да изчакам малко, ноо много искам пак да го видя...
Благодаря ви за мненията, момичета. :)

gLypChenCee
03-19-2010, 06:12
gLypChenCee, и на мен ми изглежда така..
Проблема ми в момента е, че първо, не се знае дали ще има още срещи.. Аз ли да го потърся, да изчакам ли него...
А и, ето, опитах да говоря с него.. И стана тя к`вато стана..

Хейй той може би изпитва нещо и може би това е някаква.. де да знам как да го кажа .. `защитна реакция` .. Може да не му се обаждаш.. може например да му пишеш един смс .. `Кога пак ще се видим` или в скайп да си попишете.. ако ти се струва както преди значи може би има смисъл.. ако пък не.. значи е едно бъзливо говедо и не си заслужава! :) :-)

niquetamere
03-19-2010, 07:29
Момичета, вие ненормални ли сте ? Минали са 2 срещи само и ти си започнала с тъпите въпроси. Видяли сте се 2 пъти и то по негова инициатива, което очевидно показва интерес от негова страна. Как той да знае дали иска нещо сериозно с теб, като се познавате от няколко дни?!?!?! тц тц тц тц тц.....

DevilWish
03-19-2010, 07:34
И аз излизах с едно момче и той каза за сега не мога да съм сериозен, не те познавам добре.Еми вече не сме заедно.Не ми се чака.Може да иска само забавление, секс, тва-онва.Остави го той да те търси и повече не повдигай темата виж още седмица 2 как ще се равиват нещата.

fenastz
03-19-2010, 08:17
Я се забавлявай и не мисли много...

nymphadora
03-19-2010, 08:51
Я се забавлявай и не мисли много...

Точно!С времето като се опознаете може и да стане сериозно

taffy
03-19-2010, 18:00
Добре, може би ни трябва още време заедно.. Сега изниква въпроса.. Да му се обадя (след няколко дни) или да го чакам?

Направо си умирам ужас при мисълта, че може да не ме потърси..
Страх ме е да не съм го стреснала с тия въпроси..

Многоо съм обърканаа... :? :-x

soul1199
03-19-2010, 20:27
абе обади му се да се видите и се изяснете :)

SuNsEt
03-19-2010, 21:04
Обади му се,питай го какво става...Питай го,какво трябва да си мислиш за вас двамата-просто свалка/приятели или нещо по-сериозно.Да,целували сте се,някои хора го правят,когато са пияни,но вие не сте били...Било си е чиста среща,романтика и всичко е било страхотно Онази вечер.Няма нищо лошо в това да попиташ "Какво става по дяволите?" щом той те обърква с действията си.Вече след отговора му ти сама реши дали си заслужава.

BlueMushroom
03-19-2010, 22:08
Е как очакваш да е сериозно,само след 2 срещи?Нещата се задълбочават в последствие. :)Според мен не трябва да го стряскаш с такива въпроси,а да се опознавате и да си прекарвате добре заедно. :)

Diva4e
03-19-2010, 22:42
Ми аз бих оставила той да предприеме нещо ... винаги когато съм спирала изведнъж контнакт с някое момче и той след няколко дена почваше да ме търси ..

Не му се натрапвай с присъствието си .. не го задушавай .. остви го той да се пита "Защо така спря да ми пише .. " влезни му в главата без да му досаждаш :)

sladur4etyYy
03-20-2010, 19:28
да, най- добре е да го оставиш за известно време. изчакай той да те потърси и се дръж нормално, без много емоции. просто се забавлявай и не се самонавивай от нищото.

loveisgonee
03-20-2010, 19:35
Обади му се той те е поканил вече ДВА пъти сега е твой ред няма смисъл да чакаш.Ако не му се обадиш може да си помисли,че след отговора му вече не те интересува.Действай няма нищо лошо в това да поемеп инициативата в твои ръце.

Успех :-)

03-20-2010, 20:10
мълча, мълча.. и каза, че не е сериозно...

Превратният момент в историята ти :cry:

Слушай внимателно, няма да повтарям!

Всяка връзка започва несериозно, не можеш да се качиш на ракета и да се изстреляш направо към годежа и брака.
Ако искаш да бъдете сериозни в отношенията ви някой ден ще е добре да му звъннеш и да уговорите среща.
Също така съветвам да не му натякваш, че искаш сериозна връзка още в началото. Има време.
Съветвам и да го помолиш да се видите само двамата.
И съветвам да не се тревожиш. :)

pussucetka
03-20-2010, 21:34
Ми аз бих оставила той да предприеме нещо ... винаги когато съм спирала изведнъж контнакт с някое момче и той след няколко дена почваше да ме търси ..

Не му се натрапвай с присъствието си .. не го задушавай .. остви го той да се пита "Защо така спря да ми пише .. " влезни му в главата без да му досаждаш :)

+1 :grin:

Take_That
03-21-2010, 10:19
Ми аз бих оставила той да предприеме нещо ... винаги когато съм спирала изведнъж контнакт с някое момче и той след няколко дена почваше да ме търси ..

Не му се натрапвай с присъствието си .. не го задушавай .. остви го той да се пита "Защо така спря да ми пише .. " влезни му в главата без да му досаждаш :)

++++