PDA

View Full Version : нуждая се от спешна консултация с някой по опитен човек



ck4
04-05-2010, 07:29
И така значи с приятелката ми го направихме първите 2 пъти без презерватив и точно на 3-тия ден започна да и прилошава сутрешно време и след няколко дена ми каза ,че и гърдите я болят.Изчакахме да и дойде месечния цикъл да видиме дали ще закъснее но не закъсня дойде и на 25тия ден но все още се оплаква от прилошаване леки болки в гърдите и даже коремът и е подут леко и не знам дали е бременна или не някой ако е имал същите опасения и се е справил моля да драсне 1 ред ;]]] благодаря предварително

delux4eto
04-05-2010, 07:49
ами според мен не може за два дена да повръща може да е от друго нещо от храна или де да знам.. но според мен отивайте на лекар

DjPiRgOs
04-05-2010, 07:52
На лекар задължително ;-) !

Sissy90
04-05-2010, 08:17
Не е бременна :) Другия път, за да не те боли главата - презерватив ;)

ck4
04-05-2010, 08:26
емм дано не е ,защото бях чел някъде из нета ,че е имало жени на които цикълът им не е закъснявал и пак са били бременни а и на всичкото отгоре това с подутия корем ме тревожи още повече вече е 3тата седмица след първия път

NoShTnO_iZkUsHeNiE
04-05-2010, 08:44
Силно ме съмнява да е бременна,но все пак щом са минали 3 седмици може да направите 1 тест,за да се успокоите.

ck4
04-05-2010, 09:53
аа може и да е тъп въпроса но нали тея Surecheck са най-точни?

amk933
04-05-2010, 09:59
Така се води, че са най-точни. Вземете от тях. :)

ck4
04-05-2010, 10:12
Мерси!
СТИСКАЙТЕ ПАЛЦИ

SmilezZz
04-05-2010, 10:27
Направете един тест или отидете на лекар - за да сте спокойни и да знаете,какво да правите

sunshinepp
04-05-2010, 11:02
Направете един тест или отидете на лекар - за да сте спокойни и да знаете,какво да правите


според мен и теста и лекаря :)

ck4
04-05-2010, 11:06
а дали ако отидеме само за преглед при лекаря ще е нужно да идва и родител на момичето?

Callisto
04-05-2010, 12:23
За да се оплоди са нужни 3 дена и по-рано няма как да се проявят типичните имптоми. Те се проявяват към 7мия ден след забременяването ...сиреч 10 дена след злопулучния акт.
След като и е дошъл цикъла не се притеснявайте не е бременна. Симптомите могът да се дължат на ПМС (предменструален синдром). При всяка жена симптомите му са различни, но се проявяват като подуване на корема, болки в корема и гърдите, отпадналост...понякога и световъртеж и чувство за гадене, но при всяка жена е различно. Не се безпокойте, но следващия път задължително ползвайте презерватив, усеобенно след като не сте добре запознати с нещата. препоръчвам ви да прочетете някоя книжка или да се разровите из интернет просто за малко обща култура. :)

Callisto
04-05-2010, 12:27
а дали ако отидеме само за преглед при лекаря ще е нужно да идва и родител на момичето?

Не е задължитено! Ако искате да е безплатно минете през личния лекар да ви даде направление иначето може да се разделите с 30лв. Процедурата е следната:
-отивате при гинеколога и казвате, че е за профилактичен преглед.
-подчертайте, че и е за първи път, за да е по-внимателен
-кажете, че е правила секс(никога не лъжете точно този лекар)
-ще помоли, ако има придружител да напусне кабинета (това включва и родителите)
-лекаря няма право да дава доверена от вас информация, но ако се притеснявате, че ще се разприказва го помолете да си мълчи.
-ще се наложи да си свали панталоните (най-удобно е, ако е дошла с пола)
-ще и вземе секрет и ще и вкара съврем малко една камерка във вагината...няколко милиметра, не повече.
...тем подобни не е страшно!

Callisto
04-05-2010, 12:28
аа може и да е тъп въпроса но нали тея Surecheck са най-точни?

Определено. Аз съм ползвала от тях и веднага ми излезе точен резултат. Хубавото е, че са и много евтини и ги има във всяка аптека. :)

roadrunner
04-05-2010, 15:45
аа може и да е тъп въпроса но нали тея Surecheck са най-точни?

Определено. Аз съм ползвала от тях и веднага ми излезе точен резултат. Хубавото е, че са и много евтини и ги има във всяка аптека. :)

Ааа относно тези тестове и аз имам въпрос и за да не пускам нова тема ще пиша тук..
Има ли такива тестове, които дават резултат до 1 седмица и няколко дни след акта ? Колко са точни, във всяка една аптека ли ги има, какви цени са и ако има препоръчайте някакви марки ?

NeverTheSame
04-05-2010, 16:02
Не е бременна..но лекар задължително.

ck4
04-05-2010, 17:03
Callisto благодаря ти за изчерпателните отговори! Ще направя така както каза мерси :P ее имало е още свестни хора по тея сайтове бе (whew)

DevilWish
04-05-2010, 17:05
Не може да има признаци толкова рано ;) Щом й е дошъл цикъла не е и бременна.Така че не се притеснявай, но следващият път го правете с презерватив ;)

ck4
04-05-2010, 17:06
roadrunner мисля ,че тестовете не надвишават повечко от 5-6 лева но не знам дали има такива за след 7 дена все пак отиди до някоя аптека и попитай

Gr0zDan0v
04-05-2010, 17:07
На лекар задължително ;-) !

мхм