PDA

View Full Version : Въпрос отностно Болка



fitila91
04-12-2010, 13:26
Здравейте на всички потърсих и не видях такава тема затова пиша нова ;) От както правим секс с приятелката ми нея постоянно я боли като го вкарам в нея и се неможем да осетим голямо одоволствие. Та въпроса ми е нормално ли е да я боли? Приналичие че от както я разпечатах сме правили секс над 10 пъти? Започвам да се притеснявам и незная какво да правим бихте ли дали някой савет :)

justonegirlwithonehope
04-12-2010, 13:33
Нормално е, всяко момиче го боли първите пъти, когато прави секс.Някой ги боли само първия път, за други болката остава доста след първия път.Всеки е индивидуален.Няма от както да се притесняваш, с времето и със стажа болките ще спрат, но все пак и кажи да не се притеснява по време на половия акт, защото може би всичко е на нервна основа, понякога нещата са подсъзнателни. :)

Jessie
04-12-2010, 13:34
Здравейте на всички потърсих и не видях такава тема затова пиша нова ;) От както правим секс с приятелката ми нея постоянно я боли като го вкарам в нея и се неможем да осетим голямо одоволствие. Та въпроса ми е нормално ли е да я боли? Приналичие че от както я разпечатах сме правили секс над 10 пъти? Започвам да се притеснявам и незная какво да правим бихте ли дали някой савет :)


Ох, имай милост.. :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

hugeZ
04-12-2010, 13:39
Нормално е, всяко момиче го боли първите пъти, когато прави секс.Някой ги боли само първия път, за други болката остава доста след първия път.Всеки е индивидуален.Няма от както да се притесняваш, с времето и със стажа болките ще спрат, но все пак и кажи да не се притеснява по време на половия акт, защото може би всичко е на нервна основа, понякога нещата са подсъзнателни. :) +1 \:D/

TheSunshine01
04-12-2010, 13:42
Напълно нормално е да я боли, мен също ме боля доста след това, но с времето мина.

Slynchiicee
04-12-2010, 14:11
Абе не е болка за умиране .. и мен ме болеше ама като се отпусне човек и не мисли за нищо не се притеснява и вярва на партньора си всичко е окей .. най-вероятно е на нервна основа ;)

t0d1t0
04-12-2010, 14:23
почвайте по-често да правите секс и след време ако не отмине болката да отива на гениколог

Slynchiicee
04-12-2010, 14:25
Праскайте се денонощно има удивителен ефект :grin:

Doga
04-12-2010, 16:40
Праскайте се денонощно има удивителен ефект :grin:

Като ти гледам мненията,голяма мръсница ми се струваш...биваш,биваш........ам а,като даваш много акъли,не ти давам повече от 16,даже и те са ти много....

haker4y
04-12-2010, 17:06
Според мен се стяга и се притеснява и за това я боли мисля че ако се отпусне по няма да я боли но не знам дали съм прав просто това е моето виждане.

Gr0zDan0v
04-12-2010, 17:45
Здравейте на всички потърсих и не видях такава тема затова пиша нова ;) От както правим секс с приятелката ми нея постоянно я боли като го вкарам в нея и се неможем да осетим голямо одоволствие. Та въпроса ми е нормално ли е да я боли? Приналичие че от както я разпечатах сме правили секс над 10 пъти? Започвам да се притеснявам и незная какво да правим бихте ли дали някой савет :) Боже дай ми сили :razz: :lol: :razz: :lol: :razz: :lol:

Slynchiicee
04-12-2010, 17:52
Давам ти сиилииииииииииииииииии :grin: