PDA

View Full Version : Кой е най-романтичния момент в живота ви ?



L1n4e7o
04-12-2010, 19:00
Разгледах форума и не намерих такава тема..все пак ако има съжелявам...

Сега нека всеки сподели..най-романтичния момент от живота си? :)

YouDontKnowMe
04-12-2010, 19:08
Ами последното което си спомням е как със сегашният ми приятел се разхождаме из борисовата. Ходехме от 4-5 дни някъде ... Както си вървяхме, той ме бутна в един огромен куп си листа и ме целуна . Принципно е много сдържан човек и тогава ми стана толкова хубаво :)
Толкова други такива моменти имам с него, но това стига ^

YouMakeMeSmile
04-12-2010, 19:11
всеки един момент с Него ми е романтичен.. дългите разходки, думите, действията, държанието, начина по който ме кара да се чувствам.. всичко в него ме кара да се разтапям..

DaemonBoy
04-12-2010, 19:15
Когато с една бивша се качихме на Камъка и гледахме изгрева

Valento
04-12-2010, 19:17
Когато съм с нея , съм щастлив за мен всеки един наш момент е романтичен.

SemperFidelis
04-12-2010, 19:25
Просто като я видях и след това като я заведох на стадиона :smt007 :smt007 :smt007 :smt057

http://champ.by/wp-content/uploads/2010/03/Teamgeist_World_Cup_Ball_06D.jpg

Assshley
04-12-2010, 19:45
Да чувствам любовта му.Това е най-романтичното нещо за мен,което може най-много да ме трогне и да ме зарадва.Дори просто,когато ме хване за ръка или ме погледне ..

playhard1
04-12-2010, 19:47
когато за първи път сложи глава на рамото ми и аз и галех косата, прегърнати. Както и веднъж в асансьора - от 8 до 1 етаж като я притиснах :oops:

Tedchy
04-12-2010, 20:30
Всеки един наш момент е романтичен.

onestar
04-12-2010, 21:42
Да чувствам любовта му.Това е най-романтичното нещо за мен,което може най-много да ме трогне и да ме зарадва.Дори просто,когато ме хване за ръка или ме погледне ..
Мхм...

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-12-2010, 23:36
амиии ... със сегашния ми приятел.. хмм ...... сигурно когато си направихме пикник на едно островче тук :} :)

stupid0boy
04-13-2010, 00:39
Да чувствам любовта му.Това е най-романтичното нещо за мен,което може най-много да ме трогне и да ме зарадва.Дори просто,когато ме хване за ръка или ме погледне ..
Мхм... Любовта и от моя страна...

ScarletBite
04-13-2010, 13:41
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=289614&postdays=0&postorder=asc&start=0 :)

silky92
04-13-2010, 14:40
Смятам ,че тепърва предстоят. :P

gabiiTu
04-14-2010, 08:33
всяко негово докосване..

Nadelina
04-14-2010, 08:43
Това са клишета, всеки един момент бил романтичен. Я стига! Не сме във филм, ама дори и там романтика няма постоянно. Все има някой момент, който ви изниква в съзнанието и той е бил специален и много ви е зарадвал, когато прочетете темата. Аз си спомних как ми беше направил презентация с наши снимки от началото на връзката ни и под всяка снимка пишеше нещо красиво за нас, фрази от разговори и т.н. Много беше миличко... :oops:

Vannesa
04-14-2010, 08:44
Всяка следваща минута с него беше по-хубава от предишната.
Но все пак, първата ни среща беше най-романтичния момент в живота ми засега.

DevilWish
04-14-2010, 12:10
Имали сме много романтични моменти, все пак 2 години не са малко . .
Само един ще кажа аз бях на ваканция в България и като се върнах дойде да ме вземе с колата ,закара ме у тях каза ми да изчакам като влезнах беше наредил свещи във формата на сърце и по средата едно плюшено мече /от тея Me to you/, голямо и един плик, в плика много малки листчета на всяко листче мила дума ... :)
Накрая на деня се изкъпахме заедно и си ме закара в къщи ,а аз просто летях =)

anity92
04-14-2010, 12:34
Да чувствам любовта му.Това е най-романтичното нещо за мен,което може най-много да ме трогне и да ме зарадва.Дори просто,когато ме хване за ръка или ме погледне ..
Мхм...


определено !

anity92
04-14-2010, 12:45
когато съм си с него всеки един момент е много романтичен :)

justonegirlwithonehope
04-14-2010, 12:51
Може би когато спахме в нас за първи път, беше толкова романтично и непринудено.Още като се сетя и ми се свива корема, беше наистина прекрасно.Нооо попринцип всеки момент прекаран с него, в който не се караме и т,н е романтичен и специален. :)

krem4et0
04-14-2010, 12:51
Това са клишета, всеки един момент бил романтичен. Я стига! Не сме във филм, ама дори и там романтика няма постоянно. Все има някой момент, който ви изниква в съзнанието и той е бил специален и много ви е зарадвал, когато прочетете темата. Аз си спомних как ми беше направил презентация с наши снимки от началото на връзката ни и под всяка снимка пишеше нещо красиво за нас, фрази от разговори и т.н. Много беше миличко... :oops:

Така си е! Имала съм уникално романтични преживявания, както и много ужасни моменти. Имало е скучни мигове...абе всичко си има.
Не мога да откроя най-романтичен само един. Много са, но не винаги. А и той не е от най-романтичните по принцип.

XTREMEFREERIDE
04-14-2010, 17:30
Имали сме много романтични моменти, все пак 2 години не са малко . .
Само един ще кажа аз бях на ваканция в България и като се върнах дойде да ме вземе с колата ,закара ме у тях каза ми да изчакам като влезнах беше наредил свещи във формата на сърце и по средата едно плюшено мече /от тея Me to you/, голямо и един плик, в плика много малки листчета на всяко листче мила дума ... :)
Накрая на деня се изкъпахме заедно и си ме закара в къщи ,а аз просто летях =)

Ели, завиждам ти благородно. :-|

Take_That
04-14-2010, 18:09
Не бяхме се виждали две седмици, понеже бях в Полша през зимната ваканция. Не исках нищо друго освен да го прегърна и да го почувствам близо до себе си. Когато това стана се чувствах най-щастливия човек на земята. Въпреки че беше 1 през нощта (тогава се прибрахме по ред причини, които не им е мястото сега да изброявам) той се съгласи да дойде и да спи в нас. И двамата много искахме да се видим. Жестът му означаваше много за мен. След като си легнахме се сгуших в него, а той не спираше да ми повтаря колко много съм му липсвала. Беше нещо невероятно :)

myNameIsImmortal
04-14-2010, 19:35
Най-романтичния момент в живота ми.. ?!
Седейки сам на местните скали, вглеждайки се в залеза озаряващ небето, мислейки за момичето което ме превзе.. за жалост се подразбира че само тя ме беше превзело, без аз нея но това е друг въпрос..

Lyubeto
04-14-2010, 20:30
Бяхме в Катания . Разхождахме се по Лунго Маре .Видяхме на ъгъла на една ограда , която ни дели със скалите и морето много закачени катинари.Личеше си ,че има и много стари .На всички пишеше разни буквички или направо имена със сърчица и т.н. . Попитах го какво е това ,а той ми отговори ,че тук това било традиция на влюбените . Да заключват любовта си с катинар ,а после заедно да хвърлят ключовете в морето. Беше много красиво . Е, естествено ние нямахме катинар, защото не знаехме ,че точно там ще има такова нещо. Но залязващото слънце , топлия ветрец и морския въздух бяха невероятни . После покрай нас мина един продавач на рози. Моя ми купи една и продължихме с разходката по тъмно. Беше невероятно!!!! :-)

Re5peC7
04-15-2010, 09:08
Когато бяхме аз и кучето ми една вечер в една планина покрай едно езерце. Жалко, че нямам куче. :?

annabelJB
04-16-2010, 14:46
Преди време бях пускала една тема, за момче, което много харесвам, а постепенно се оказа идиот :-D Нека го наречем А
Един ден излезнахме около 20 души включително А.Отидохме в МакДоналдс, но на мен ми се обадиха да се прибирам и тръгнах, а навън имаше страхотен дъжд.Бях на две крачки от входа когато А ме настигна. Стисна ми ръката и каза да остана, защото ще се намокря.Аз троснато отвърнах да се маха, защото му бях супер ядосана по други причини. Той си свали суичера и ми го наметна и тръгна за ме прегръща и аз тъкмо да му забия шамар, той ми хвана ръката и ме целуна :smt055 След това отидохме в парка, седнахме на една пейка и просто се гушкахме под дъжда :smt055 :smt055

HexGirl
04-16-2010, 16:06
когато за пръв път ми каза обичам те !
за мен не правелно хората да си казват обичам те без да е на истина ....
Няма да го забравя никога !!
Той не е от най-романтичните и въпреки това често имаме прекрасни романтични изживявания :)

FireFlyY
04-17-2010, 10:15
С бившия ми беше...началото на връзката ни,някъде октомври,аз бях обърката,защото нещата се случиха твърде бързо,а аз дотогава не бях имала връзка.Отидох на реката,стоях и гледах как водата спокойно тече и си мислех колко е безгрижна...изведнъж усетих нечии ръце по рамената ми...веднага разбрах,че е той.Прегърна ме както бях с гръб към него и си поговорихме,след което дъъълго се целувахме до реката :]

Snickers
04-17-2010, 11:04
Ами... бяхме у тях (смисъл не ми е приятел) и слушахме радио. Пуснаха Scorpions - Love will keep us alive. Скорпионите са ни любими, и на двамата. Тогава казах: "Чуй песента. Прекрасна е!" И я слушахме. <3
Много мило ми стана. Оттогава тази песен има особено значение за мен. 8-)


не е най-романтичния, но ми се е запечатал в съзнанието и...

monincetyyy
04-17-2010, 20:03
Двамата с моя приятел учим в музикално у-ще. Аз съм певица той е пианист. Няма да забравя как ме извика в неговата с тая в даскало, усмихна ми се и започна да свири If I ain't got you на Аlicia Keys.. и ми каза: " Изпей ми я.." и аз пях той свиреше и през цялото време се гледахме в очите.. след края ме прегърна.. имали сме още много такива моменти но този ще запомня завинаги...

pentxayc
04-17-2010, 20:18
най обичам като свалям смърдящите потни чорапки и тя ме гледа в захлас,някой и викат бигфут но аз съм в захлас..

ledenakrasota
04-17-2010, 20:20
В един снежен ден миналата година,като по филмите ТОЙ изникна от нищото и ми помогна да сляза по стълбите :oops: :oops: :oops:


Приличаше на хъски(любимата ми порода).А какви очи :oops: :oops: