PDA

View Full Version : Исках просто да споделя за една любов....



vilito2589
04-15-2010, 14:53
както всеки ден отивам на даскало но в този ден нямах никви чувства към тва момче а на другия ден го харесвах минаха 3-4 седмици но не му казах.няколко дни преди да му кажа бях полудяла мислех само за него букавално полудях.реших се и му казах но той не ми отварна с същтото кказа ми че не чувства нищо към мен (тва му го казах по скайпа) в мига в който го прочетох си изключих скайпа почувствах че въздоха не ми стига че стените ме задушават.минаха няколко часа и реших да си включа скайпа отново но си написах не ми пишете оставете ме, но момчето което хар и още харесвам ми писа отрязах го веднага тоест веднага му казах да ме остави.(тва стана по време на пролетната ваканция)и почнахме пак даскало той е от класа ми. видях го как влезе в стаята и нз какво ми стана......исках да е мой, но не стана и така макари, че той не чувства същтото аз още го харесвам и още мисля за него макари и че той не знае....и така искам да ви попитам на кой му се е случвало нещо подобно и как го прижевяхте... plss кажете..... и да знам, че да му го кажа по скайпа не беше никак подходящо но...

Bukmop
04-15-2010, 15:02
Случвало се е почти на всеки но според мен ти просто го харесваш , защото думата Обичам е много силна и неможе ей така да кажеш че го обичаш при условие че не сте заедно и не си го опознала напълно ;)

Valento
04-15-2010, 15:14
Случвало се е почти на всеки но според мен ти просто го харесваш , защото думата Обичам е много силна и неможе ей така да кажеш че го обичаш при условие че не сте заедно и не си го опознала напълно ;)

Другото което е,обяснения по скайп никога не а били препоръчителни за признания...примири се с факта че не иска да е с теб и тфа е .....

xPafx
04-15-2010, 15:21
аш пък обичам шоколад,ДА ОБИЧАМ...а не като теб да имам някво увлечение и да го преувеличавам.. :oops:

mArMaLaDkA
04-15-2010, 15:30
оле, наистина ли? 'ма сериозно?
въздухът не й достигал, искала да бъде нейн... :lol:
я се осъзнай бе, филм. върви си купи захарен памук и ще ти мине.

yanev4
04-15-2010, 17:29
Стените яко те притискат.. въздух нямаш .. искаш да бъде твой .. и всичко това в скайп.. и буквално си полудяла изведнъж ?
Я се осъзнай :lol: и не се вкарвай в някви драми.. :-o :razz:

ledenakrasota
04-15-2010, 17:31
Миличка,такива неща не се правят по скайп. :-o

NeverTheSame
04-15-2010, 17:39
Големи разбирачи ейййй...най ви бива да се присмеете на някой.Дано кармата да ви го начука...шматки изсипани ;]]]

Иначе кво можеш да направиш..лесно е да ти кажат да го преживееш да не мислиш за т'ва,но уви.Истината е такава,че ако наистина имаш чувства към него..и то наистина чувства,а не прищявка...то тогава си много нае*ана..ам ще търпиш.Тва е.

Eliii
04-15-2010, 17:49
Днес се подиграваш на другите, утре като ти разбият циничното сърчице, ревеш на хората и режеш вени... Тц, лошави дечица...

И на мен ми се е случвало. Обичах го (да, истинска любов) , но не се получи просто, после тръгна с друга... Още го обичам, но просто не съм такъв човек, че да се опитвам да ги разделя...

yanev4
04-15-2010, 18:17
Те ги па тия.. (последните 2) .. я вижте какви простотии пише.. как изведнъж ще се появи Купидончо.. и по скайп я отрязал .. стените я притиснали въздуха не и стигал.. а стига моля ви се ;)

shNz
04-16-2010, 08:15
Много неправда улавям в написаните от повечето хора тук думи. Не е толкова лесно и да се присмиваш... Живота някой ден ще ви го върне.

По темата: Самотно е, нали?

SadBoy93
04-18-2010, 17:54
Ами да, случвало ми се е. И да, мина трудно. Просто с времето всичко избледнява. В началото общуването е кошмар, но после може да сте добри приятели. Дай си време.

vilito2589
04-20-2010, 14:16
mii samo da kaja 4e nai-dobrata mi fr znae6e za tova znae6e kolko mn me zabolq i znae 4e o6te me boli no predi nqkolko dena stana gadje s nego a kajete mi tva fr li e

onestar
04-20-2010, 14:29
^^ 'Ми не, не е.
Сега ще е глупаво да тръгнеш да ги разделяш. Майната им - нека са щастливи :wink:

Пък ти като го гледаш с тази твоя "фр" постепенно ще се отвратиш от него, ще намерш друг, и пак няма да ти достига въздух, но този път от любов... и така... ще живееш, споко. :wink:

britzy
04-20-2010, 14:31
mii samo da kaja 4e nai-dobrata mi fr znae6e za tova znae6e kolko mn me zabolq i znae 4e o6te me boli no predi nqkolko dena stana gadje s nego a kajete mi tva fr li e
не ти е
ама и латиницата не ти е :razz:
сега сериозно-никфа фр не ти е.Имах една такава кучка,зарязах я и момчето му бих майната
забрави ги и 2мата
сега поне крия доколкото се може гаджето си(вече не толкова :D )
защото кучки многооооо

VeNiTo0
04-21-2010, 07:50
И при мен беше нещо подобно. Спокойно. Наистина скайпа не е за такива неща, но и при нас разговорите бяха предимно през скайпа. Моят съвет е просто му кажи, че искаш да сте отново приятели, а не да има някакво разстояние м/у вас. Не знам дали го обичаш или просто го харесваш. И за мене си не съм сигурна, но .... . Ще продължиш да го харесваш(обичаш), но повярвай по - добре е да сте поне приятели. :)

vilito2589
04-21-2010, 16:59
^^ 'Ми не, не е.
Сега ще е глупаво да тръгнеш да ги разделяш. Майната им - нека са щастливи :wink:

Пък ти като го гледаш с тази твоя "фр" постепенно ще се отвратиш от него, ще намерш друг, и пак няма да ти достига въздух, но този път от любов... и така... ще живееш, споко. :wink:


e tva nqma da go naprava 6tot az vijdam kolko mn go obi4a i kolko mn toy q obi4a

justwondering
04-21-2010, 17:39
О можеше да бъде и много по-зле повярвай ми... случвало се е момиче да каже на момче и такива подигравки да почнат от негова страна, че е просто ужасно.

Просто трябва да приемеш, че не може да бъде твой. Успокоявай се например с факта, че той е щастлив така. А като знаеш, че той е щастлив, това не те ли прави поне малко по-щастлива?

vilito2589
04-23-2010, 17:45
О можеше да бъде и много по-зле повярвай ми... случвало се е момиче да каже на момче и такива подигравки да почнат от негова страна, че е просто ужасно.

Просто трябва да приемеш, че не може да бъде твой. Успокоявай се например с факта, че той е щастлив така. А като знаеш, че той е щастлив, това не те ли прави поне малко по-щастлива?

ми да правиме. но звучи малко гадно но изкам и той да пострада малко да разбере кво ми е било и какво ми е още да ги виждам всеки ден как си говорат и са постоянно заедно и постоянно си ореждат срещи.тя мисли че вече не го харесвам но всъщност не е така когато ги слушам ми идва да се разплача защото не сам на нейно място... моляви дайте ми савети как да не им обращам внинамие и да ги забравя :)

vilito2589
05-01-2010, 09:05
хора те взеха че скасаха ама не заради мен оказа се чи момчето вече не я обича. и той не знае кво иска :D

Amateurrr
05-01-2010, 09:12
хора те взеха че скасаха ама не заради мен оказа се чи момчето вече не я обича. и той не знае кво иска :D

И ти доста щастлива ми се виждаш...
Вземи се в ръце и остави тия детински работи. Как за един ден се влюбвате и разлюбвате - не знам!
Ама то пък и аз к'во се вързвам... разни хора, разни идеали. Най-вероятно трябва да минеш през това, за да оцениш истинските неща в живота. Сега като се замисля, радвам се, че аз не съм имал такива "връзки" и "любови", че... сигурно щях да бъда премазан от стената или тавана.

darrie
05-01-2010, 17:59
Днес се подиграваш на другите, утре като ти разбият циничното сърчице, ревеш на хората и режеш вени... Тц, лошави дечица...

rebeccaa
05-01-2010, 20:25
Ами на мен ми се е случвало абсолютно същото нещо, но го преживях сега с него сме си много добри фр,.. партия.. ще ти мине. :)

antifashionshit
05-01-2010, 20:59
филмиии.

тегавня е да не ти се получи, ама чак пък толкоз...

а любовта не връхлита като ураган. тя се гради. другото са увлечения и привличане. поне според мен де ;д

bobito_th
05-01-2010, 21:39
e tva nqma da go naprava 6tot az vijdam kolko mn go obi4a i kolko mn toy q obi4a

1. ти познааш ли кирилчо
2. ае във вашия речник май отсъства думата "харесвам". Вие кат едни от селото ми..ако не си обичат не могат да тръгнат. Когато тръгнеш с някой не означава, че непременно трябва да го обичаш. Чувствата се градят с времето. :wink: