PDA

View Full Version : Частен гинеколог в София?



Skylar
04-20-2010, 15:02
Добър ден,
Имам въпрос към по-запознатите, имам сериозен приятел (постоянен сексуален партньор) и реших, че е време да мина на противозачатъчни, защото е по-сигурно и защото съм убедена, че и двамата нямаме абсолютно никакви венерически заболявания, въпросът ми е къде да отида на гинеколог, за да ми ги предпише. Държа да е частно, за да не разберат родителите ми. (От чисто уважение към тях и честно казано малко от срам. Ако бях на тяхно място и разбера по този начин за това, че дъщеря ми води полов живот бих се почувствала разочарована, че не е споделила..)
Ако е частно - гинекологът длъжен ли е да уведоми личният лекар или родителите?
Знаете ли някой добър гинекологичен кабинет в София?
Какви са цените, отношението, качеството и т.н.

Предварително благодаря.

voidwalker
04-20-2010, 16:08
о боже мини през личната. кажи и какво ти трябва. дава ти направление и ти дава предложения къде можеш да отидеш. отиваш някъде и си решаваш проблема. а всичко това е безплатно ( като изключиш таксата на личната за посещение)

YouAteMyHeart
04-20-2010, 16:52
о боже мини през личната. кажи и какво ти трябва. дава ти направление и ти дава предложения къде можеш да отидеш. отиваш някъде и си решаваш проблема. а всичко това е безплатно ( като изключиш таксата на личната за посещение)
+

Повечето лекари работят и на частно.М-у 10лв и 25лв ще ти излезне(зависи от мястото).

kalpazanka
04-23-2010, 06:41
10 лв за преглед при гинеколог? :shock:
Сигурни ли сте, че практикува легално?