PDA

View Full Version : Момичета, пробвали ли сте сандвич?



alexkostov
04-23-2010, 14:52
Я си кажете пробвали ли сте сандвич или иначе казано една пишка отзад и една отпред по едно и също време? По-хубаво ли е в сравнение със само вагинален или само анален секс? А тези които не са пробвали имат ли мераци или поне фантазии?

ProSlayer
04-23-2010, 15:03
Я си кажете пробвали ли сте сандвич или иначе казано една пишка отзад и една отпред по едно и също време? По-хубаво ли е в сравнение със само вагинален или само анален секс? А тези които не са пробвали имат ли мераци или поне фантазии?

Ше ти кажа три думи : Ти си извратен :? :? :?

KumchoValcho
04-23-2010, 15:28
Ми при тройка от рода на 2 момчета и едно момиче...почти винаги има сандвич.Аз съм правила няколко пъти,харесва ми ,но си е доста зор и бая изморително. 8-)

tqnko
04-23-2010, 15:59
По як е сандвича с две момчета и 1 момиче :razz:
Т.е. влакче с локомотив момичето

sladka_celuvka
04-23-2010, 16:03
ами аз не съм пробвала и нямам такова немерение :)

Callisto
04-23-2010, 16:05
Хах веднъж щях да го правя с един от бившите ми и неговия най-добър приятел. На гаджето ми му беше 17см, ама на приятелят му, който се готвеше да бъде отзаде му се оказа 22см и дебел като слонски хубот...да не ви казвам колко бързо се изпарих от там. :D
Случвало е да си фантазирам подобни неща, усобенно, когато правим секс с гаджето ми в поза ездачката и през това време той ми стимулира анала с пръстче. Супер възбуждащо си е, но понякога си позволява идиотщини, при които ми се преебава настроението. :D
Честно казано нямам намерение да правя 3ка с момчета. Преди доста си падах по момичета и, ако някога в бъдеще гаджето ми поиска 3ка с 2 момичета бих се съгласила, ако връзката ни е достатъчно сериозна, здрава и дълга. Няма нищо лошо да се експериментира. Предпочитам да му разреша и да го направим 3мата пред това да кажа не и той зад гърба ми след време да реши да направи някоя глупост.

britzy
04-23-2010, 16:35
Ми при тройка от рода на 2 момчета и едно момиче...почти винаги има сандвич.Аз съм правила няколко пъти,харесва ми ,но си е доста зор и бая изморително.
за тебе първо се сетих ,че ше пишеш
не се и съмнявам де :razz: :razz: :razz: :razz:

britzy
04-23-2010, 16:36
Хах веднъж щях да го правя с един от бившите ми и неговия най-добър приятел. На гаджето ми му беше 17см, ама на приятелят му, който се готвеше да бъде отзаде му се оказа 22см и дебел като слонски хубот...да не ви казвам колко бързо се изпарих от там. :D
Случвало е да си фантазирам подобни неща, ОСОБЕНО, когато правим секс с гаджето ми в поза ездачката и през това време той ми стимулира анала с пръстче. Супер възбуждащо си е, но понякога си позволява идиотщини, при които ми се преебава настроението. :D
Честно казано нямам намерение да правя 3ка с момчета. Преди доста си падах по момичета и, ако някога в бъдеще гаджето ми поиска 3ка с 2 момичета бих се съгласила, ако връзката ни е достатъчно сериозна, здрава и дълга. Няма нищо лошо да се експериментира. Предпочитам да му разреша и да го направим 3мата пред това да кажа не и той зад гърба ми след време да реши да направи някоя глупост.

alexkostov
04-23-2010, 16:49
А, бе, бритци, ти тъп ли си? Не стига, че нищо не пишеш по темата, поправяш тъпи грешки и се мислиш за голям умник, а отгоре на всичко даваш и недодялкани коментари за кой се съмняваш и за кой не... Уважавам хората, които имат смелоста да си признаят и да напишат какво мисля, като двете момичета, а ти сам си направи извода какво ми е мнението за теб...

alexkostov
04-23-2010, 16:52
А да, и като си толкова взискателен на тема правопис ще си позволя да те коригирам - в случая се пише "за теб" , а не "за тебе".

britzy
04-23-2010, 16:53
А, бе, бритци, ти тъп ли си? Не стига, че нищо не пишеш по темата, поправяш тъпи грешки и се мислиш за голям умник, а отгоре на всичко даваш и недодялкани коментари за кой се съмняваш и за кой не... Уважавам хората, които имат смелоста да си признаят и да напишат какво мисля, като двете момичета, а ти сам си направи извода какво ми е мнението за тебе...
ооо малее ко ше правя ся като ме мразиш,трябва да си тегля коршума
:razz:
ся сериозно-твоето мнение не става за нищо,дори не мога да кажа ,че си жалък,защото не си дори и толкова
айдеее,мани ,върви си прави сандвичите с алекс
и не ми говори в мъжки род бе глупакооо

britzy
04-23-2010, 16:54
А да, и като си толкова взискателен на тема правопис ще си позволя да те коригирам - в случая се пише "за теб" , а не "за тебе".
глупостииииииииииииии-тебе е правилното заклевам сеееееее
зле зле

alexkostov
04-23-2010, 16:59
Просто като нямаш мнение по темата не се обаждай! Тука трябва модераторска намеса, вместо да ръсиш тъпи клишета по-добре млъкни и си гледай твоите теми, които са ти интересни. Айде ходи си гледай листопада сега...

tisho21
04-23-2010, 16:59
Заклевай се и си тегли кОршума :razz:

alexkostov
04-23-2010, 17:00
А, бе, бритци, ти тъп ли си? Не стига, че нищо не пишеш по темата, поправяш тъпи грешки и се мислиш за голям умник, а отгоре на всичко даваш и недодялкани коментари за кой се съмняваш и за кой не... Уважавам хората, които имат смелоста да си признаят и да напишат какво мисля, като двете момичета, а ти сам си направи извода какво ми е мнението за тебе...
ооо малее ко ше правя ся като ме мразиш,трябва да си тегля коршума
:razz:
ся сериозно-твоето мнение не става за нищо,дори не мога да кажа ,че си жалък,защото не си дори и толкова
айдеее,мани ,върви си прави сандвичите с алекс
и не ми говори в мъжки род бе глупакооо

"айде, мани.." Я не съм от село, нали?

britzy
04-23-2010, 17:00
Просто като нямаш мнение по темата не се обаждай! Тука трябва модераторска намеса, вместо да ръсиш тъпи клишета по-добре млъкни и си гледай твоите теми, които са ти интересни. Айде ходи си гледай листопада сега...
а ти учебника по БГ 8)

britzy
04-23-2010, 17:01
А, бе, бритци, ти тъп ли си? Не стига, че нищо не пишеш по темата, поправяш тъпи грешки и се мислиш за голям умник, а отгоре на всичко даваш и недодялкани коментари за кой се съмняваш и за кой не... Уважавам хората, които имат смелоста да си признаят и да напишат какво мисля, като двете момичета, а ти сам си направи извода какво ми е мнението за тебе...
ооо малее ко ше правя ся като ме мразиш,трябва да си тегля коршума
:razz:
ся сериозно-твоето мнение не става за нищо,дори не мога да кажа ,че си жалък,защото не си дори и толкова
айдеее,мани ,върви си прави сандвичите с алекс
и не ми говори в мъжки род бе глупакооо

"айде, мани.." Я не съм от село, нали?
я откъде да те знам къв си бе,пък и изобщо не ме бърка де

alexkostov
04-23-2010, 17:01
Аз ли да го погледна, провери кога се използват двете форми...

britzy
04-23-2010, 17:03
Аз ли да го погледна, провери кога се използват двете форми...
оф за "тебе" ли става въпрос-човекооооо,класната ми е по БГ,много ясно ,че ще ни поправи ако сбъркаме-и за "тебе " доста се кара ако кажем "теб"
капииииииш лиии???

alexkostov
04-23-2010, 17:03
Така чисто неутрално като ти гледам коментарите просто от всякъде личи колко много завиждаш на Алекс, а това се отнася и за 90% от момиченцата тук. Това е аналог на биг брадър фемили - Алекс играе ролята на Елеонора.

Що се отнася до теб не виждам смисъл да споря с теб относно правопис, то си личи, че си проста на селска лейка..

britzy
04-23-2010, 17:04
Така чисто неутрално като ти гледам коментарите просто от всякъде личи колко много завиждаш на Алекс, а това се отнася и за 90% от момиченцата тук. Това е аналог на биг брадър фемили - Алекс играе ролята на Елеонора.

Що се отнася до теб не виждам смисъл да споря с теб относно правопис, то си личи, че си проста на селска лейка..
завиждам на Алекс-тая селска пръчка дори не я знам коя е
ари моля ти се-имам това,което съм си пожелала,няма какво повече
Поне имам сериозно гадже,а не като нея,всеки ден нов я клати

alexkostov
04-23-2010, 17:04
Аз ли да го погледна, провери кога се използват двете форми...
оф за "тебе" ли става въпрос-човекооооо,класната ми е по БГ,много ясно ,че ще ни поправи ако сбъркаме-и за "тебе " доста се кара ако кажем "теб"
капииииииш лиии???

То в едни случаи се използва "за тебе", а в други "за теб", ама това по село не се забелязва много, така че не се напъвай.

v1d1m0n3v1d1m
04-23-2010, 17:05
А, бе, бритци, ти тъп ли си? Не стига, че нищо не пишеш по темата, поправяш тъпи грешки и се мислиш за голям умник, а отгоре на всичко даваш и недодялкани коментари за кой се съмняваш и за кой не... Уважавам хората, които имат смелоста да си признаят и да напишат какво мисля, като двете момичета, а ти сам си направи извода какво ми е мнението за тебе...
ооо малее ко ше правя ся като ме мразиш,трябва да си тегля кУршума
:razz:
ся сериозно-твоето мнение не става за нищо,дори не мога да кажа ,че си жалък,защото не си дори и толкова
айдеее,мани ,върви си прави сандвичите с алекс
и не ми говори в мъжки род бе глупакооо
8-)

alexkostov
04-23-2010, 17:05
Така чисто неутрално като ти гледам коментарите просто от всякъде личи колко много завиждаш на Алекс, а това се отнася и за 90% от момиченцата тук. Това е аналог на биг брадър фемили - Алекс играе ролята на Елеонора.

Що се отнася до теб не виждам смисъл да споря с теб относно правопис, то си личи, че си проста на селска лейка..
завиждам на Алекс-тая селска пръчка дори не я знам коя е
ари моля ти се-имам това,което съм си пожелала,няма какво повече
Поне имам сериозно гадже,а не като нея,всеки ден нов я клати

Ми момичето може да си го позволи, ти явно не си толкова желана и си избиваш комплексите във форума. Какво като имаш сериозно гадже? Чудо голямо...

britzy
04-23-2010, 17:06
Аз ли да го погледна, провери кога се използват двете форми...
оф за "тебе" ли става въпрос-човекооооо,класната ми е по БГ,много ясно ,че ще ни поправи ако сбъркаме-и за "тебе " доста се кара ако кажем "теб"
капииииииш лиии???

То в едни случаи се използва "за тебе", а в други "за теб", ама това по село не се забелязва много, така че не се напъвай.
да ве,сигурно,ама пак не разбрах от правописа как стигна до алекс,нещо май тА кефи а? :razz:

britzy
04-23-2010, 17:08
[quote="britzy"][quote=alexkostov]Така чисто
Ми момичето може да си го позволи, ти явно не си толкова желана и си избиваш комплексите във форума. Какво като имаш сериозно гадже? Чудо голямо...

амии да поне това имам-а не като нея разчекнат задник и разчекната п***а,това е-аз имам стойност,тя надали съдейки по вулгарното й изразяване и тнт,ноооо стига съм я осъждала-не заслужава да си губя МОЕТО време за нея :?

alexkostov
04-23-2010, 17:09
По последното ти мнение мога да съдя, че си около 8 клас най-много. Ако си по-голяма - по-зле за теб. Айде ходи си тегли коршумо... :lol:

alexkostov
04-23-2010, 17:10
[quote=britzy][quote=alexkostov]Така чисто
Ми момичето може да си го позволи, ти явно не си толкова желана и си избиваш комплексите във форума. Какво като имаш сериозно гадже? Чудо голямо...

амии да поне това имам-а не като нея разчекнат задник и разчекната п***а,това е-аз имам стойност,тя надали съдейки по вулгарното й изразяване и тнт,ноооо стига съм я осъждала-не заслужава да си губя МОЕТО време за нея :?

"Разчекнат задник" и "разчекната п***а" са типичен пример за едно НЕвулгарно изразяване. Трябва да взимаме пример от теб.

britzy
04-23-2010, 17:10
По последното ти мнение мога да съдя, че си около 8 клас най-много. Ако си по-голяма - по-зле за теб. Айде ходи си тегли коршумо... :lol:
хах да ,а ти си тегли един кУр отзад(така де сандвичО )
не съм осми клас,жалко е и за теб,че продължаваш да пишеш,даам.Ако искаше щеше да спреш,какво да ти кажа повече. :?

britzy
04-23-2010, 17:11
стига си спамил -има си ЛС
или не знаеш
изразих се така за нея,защото тя бива оприличавана само с това-друго няма
качества няма,нищо друго няма

alexkostov
04-23-2010, 17:12
Забравих да кажа, че вече дори не си правя труда да коригирам правописните и пунктоационните ти грешки, които рязко се повишиха. Това ти го казвам, за да разбереш, че не е коректно да поправяш грешки на другите, като ти самата не можеш да си напишеш една реплика без грешка..

britzy
04-23-2010, 17:13
Забравих да кажа, че вече дори не си правя труда да коригирам правописните и пунктоационните ти грешки, които рязко се повишиха. Това ти го казвам, за да разбереш, че не е коректно да поправяш грешки на другите, като ти самата не можеш да си напишеш една реплика без грешка..
освен куршум друго няма сбъркано
dream on :razz: :razz: :razz:

alexkostov
04-23-2010, 17:13
стига си спамил -има си ЛС
или не знаеш
изразих се така за нея,защото тя бива оприличавана само с това-друго няма
качества няма,нищо друго няма

Така или иначе тая тема ще я пречистят, нека другите се посмеят малко на твой гръб. А и аз не държа да трупам мнения, имах питанка и случайно се получи, че мога да се посмея на хорската тъпотия(в частност на твоята).

alexkostov
04-23-2010, 17:17
[quote=britzy][quote=alexkostov]Така чисто
Ми момичето може да си го позволи, ти явно не си толкова желана и си избиваш комплексите във форума. Какво като имаш сериозно гадже? Чудо голямо...

Амии да, поне това имам,а не като нея разчекнат - задник и разчекната п***а,това е-аз имам стойност,тя - надали, съдейки по вулгарното й изразяване и т.н.,ноооо стига съм я осъждала-не заслужава да си губя МОЕТО време за нея :?

Постарах се да поправя малко от грешките ти. Аз ги преброих 7, незнам за теб или според теб понктуационните грешки не са грешки?

britzy
04-23-2010, 17:20
[quote=britzy][quote=alexkostov]Така чисто
Ми момичето може да си го позволи, ти явно не си толкова желана и си избиваш комплексите във форума. Какво като имаш сериозно гадже? Чудо голямо...

Амии да, поне това имам,а не като нея разчекнат - задник и разчекната п***а,това е-аз имам стойност,тя - надали, съдейки по вулгарното й изразяване и т.н.,ноооо стига съм я осъждала-не заслужава да си губя МОЕТО време за нея :?

Постарах се да поправя малко от грешките ти. Аз ги преброих 7, незнам за теб или според теб понктуационните грешки не са грешки?
еее супер-сега ще знам и какво друго да не бъркам на матурата :D :-)

ПП-много ясно.че са грешки,но аз приемам фактите и продължавам
и се съгласи,че повечето тук пишат адски по-ужасно от мен.Моля ти се пффф
ПС-другият път не знам отделно
даа,добре че е съфорумникът :D :-) -пунктуация се пише мой човек

H1rMi
04-23-2010, 17:33
и пУнктУация

britzy
04-23-2010, 17:56
оо хиларито е пичка :lol:
ама като гледам и ти ми се вързваш-хаха божеее :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

britzy
04-23-2010, 18:12
Ето мис Правопис.Колко ли грешки има в това твое мнение?Нека да каже ,някой друг,понеже не живея в България от как се помня и знам ли,може вече такива да са правилата по правопис:


:shock: :shock: :oops: Отиах до банята,беше посред нощ и отворих грешна врата :shock: :shock: :shock: бех толкова разочарована че си наисах в дневника и то с кодирани букви как съм намразила майка си...бех малка се пак :lol: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: за тва вече стискам през нощта :D :lol: :razz:

Мнението е пуснато на : Съб Ное 14, 2009 10:58 pm - тема "Хващали ли сте родителите ви във крачка ...."страница 4,раздел СЕКС.Може да направите справка!!!
oф ами да има бе-важното е,че сега не ги допускам
и стига си си правила труда за мене-оценявам го,ама ти се оля ,бе момичеее :razz:

Alex4o0o
04-23-2010, 18:16
3 СТРАНИЦИ С СКАНДАЛИ ЗА ПРАВОПИСА :shock: :shock: оле боже..
по темата:да,правила съм само веднъж и НЕ ми хареса.После извесно време неможех да хода :lol: :lol: трябва да си дооста здрав физически за да издържиш на такова нещо.

Gr0zDan0v
04-23-2010, 18:20
Ми при тройка от рода на 2 момчета и едно момиче...почти винаги има сандвич.Аз съм правила няколко пъти,харесва ми ,но си е доста зор и бая изморително.е тва момиче ме радва :D

walcheto
04-23-2010, 18:39
[quote="alexkostov"]А, бе, бритци, ти тъп ли си? Не стига, че нищо не пишеш по темата, поправяш тъпи грешки и се мислиш за голям умник, а отгоре на всичко даваш и недодялкани коментари за кой се съмняваш и за кой не... Уважавам хората, които имат смелоста да си признаят и да напишат какво мисля, като двете момичета, а ти сам си направи извода какво ми е мнението за теб...

браво.. добре че се намери някой да му каже...

UNITED
04-23-2010, 18:41
Аз даже преди малко си направих,к'во като съм момче ?! С луканка и калиакра стават най хубави,ако сложиш малко подправка вече е перфектно,обичам филийките да се препечени ! :)

ТИ СИ ИЗВРАТЕН/А БЕ !

x7aZzy
04-23-2010, 18:44
Не съм пробвала, имала съм възможност, но може би ми е липсвало желание... Все пак животът е пред мен, не се знае какво ще ми хрумне и какво ще се случи.

ПП. Не знам защо се връзвате на глупостите на някакво комплексирано, необразовано и завистливо момиче. От всичките коментари на britzy си личи ниското ниво на каквато и да било култура, както и ограниченото й мислене. Един съвет към горкото създание: Излез малко да подишаш чист въздух поне да ти се проветри черепната кухина. Ако не друго най-малкото ще спреш да се излагаш по форумите...

britzy
04-23-2010, 18:45
[quote=alexkostov]А, бе, бритци, ти тъп ли си? Не стига, че нищо не пишеш по темата, поправяш тъпи грешки и се мислиш за голям умник, а отгоре на всичко даваш и недодялкани коментари за кой се съмняваш и за кой не... Уважавам хората, които имат смелоста да си признаят и да напишат какво мисля, като двете момичета, а ти сам си направи извода какво ми е мнението за теб...

браво.. добре че се намери някой да му каже...
само да вметна,че съм момиче-не си ми съдница.Айде замълчи вече

pipi1992
04-23-2010, 19:26
Ми при тройка от рода на 2 момчета и едно момиче...почти винаги има сандвич.Аз съм правила няколко пъти,харесва ми ,но си е доста зор и бая изморително. 8-)
ще кажа само една дума КУ*ВА

britzy
04-23-2010, 19:27
Ми при тройка от рода на 2 момчета и едно момиче...почти винаги има сандвич.Аз съм правила няколко пъти,харесва ми ,но си е доста зор и бая изморително. 8-)
ще кажа само една дума КУ*ВА
недей,че ще те нападнат като мен.Няма в темата повече да пиша.
Съжалявам ако съм наранила някого ии прекалих малко,но както и да е.
Стига сте ме нападали

aNkLegIrL
04-23-2010, 19:28
Да но ако са мухльовци не е гот,само с пичове става работата :-)

fenastz
04-23-2010, 20:06
Кво се изяждате три страници, бе :?

uNvaLuabL3
04-23-2010, 20:21
ами аз не съм пробвала и нямам такова немерение :)
+1

KASAPA
04-23-2010, 21:12
"Една жена става истинска като всички дупки и са запушени!"Тва е малко цитат,сещайте за кои дупки иде реч.

А до оная или с правописа - я кажи ся думата на която сички букви са грешни - УФСЪ ма като тебе!Ухахахахаха:razz::razz::razz:: razz:

Biskfitka
04-23-2010, 21:14
Не съм,но може би след време... 8-)

KASAPA
04-23-2010, 21:16
Не съм,но може би след време... 8-)


Оууу моим го уредим hardcore принцесо!!!:razz::razz::razz::razz:

tanch3t093
04-23-2010, 21:17
Честно казано не бих пробвала

Biskfitka
04-23-2010, 21:18
Не съм,но може би след време... 8-)


Оууу моим го уредим hardcore принцесо!!!:razz::razz::razz::razz:ням нужда и сама мога :-|

KASAPA
04-23-2010, 21:22
Не съм,но може би след време... 8-)


Оууу моим го уредим hardcore принцесо!!!:razz::razz::razz::razz:ням нужда и сама мога :-|

Е убуу ай,аз ще съм отпред с кола да те връткам като чеверме :razz::razz::razz:

kalpazanka
04-24-2010, 06:10
Прекалено много квалификации се изсипаха.
Ключ.