PDA

View Full Version : Как може да възбидиш едно момиче?



robertdowney
04-24-2010, 20:21
Имам приятелка и ще правим секс за пръв път след няколко дена как да я възбудя??

stupid0boy
04-24-2010, 20:26
'Ако още някой пусне такава тема ви режа главите...

MochaOnMyLips
04-24-2010, 20:26
Ако не си я възбуждал досега, по-добре изчакайте преди секса.
Гали я, прегръщай я, целувай я. Оставяй на нея да определя темпото! После можеш да й разкопчаеш сутиена и съвсем НЕЖНО (ако си груб, боли, знам го от личен опит!) опипай гърдите й. Питай я, какво иска - само тя може да ти каже със сигурност!
И задължително ползвайте предпазни мерки, ей!

robertdowney
04-24-2010, 20:28
Ако не си я възбуждал досега, по-добре изчакайте преди секса.
Гали я, прегръщай я, целувай я. Оставяй на нея да определя темпото! После можеш да й разкопчаеш сутиена и съвсем НЕЖНО (ако си груб, боли, знам го от личен опит!) опипай гърдите й. Питай я, какво иска - само тя може да ти каже със сигурност!
И задължително ползвайте предпазни мерки, ей!


Е тоя отговор е използваем. :) :)

MochaOnMyLips
04-24-2010, 21:18
Ами радвам се, че помогнах.
Освен това можеш да я хапеш по врата (не много силно, но да се усеща) и каквото още се сещаш. И оралната е много важна, особено първия път. Отново я остави тя да определя темпото - гадната орална любов е отвратително нещо, а никой не се е родил научен.
И отново: секс само с предпазни мерки! (Аз се изплаших от броя на хората, на които думата "презерватив" им е като на китайски).

ReachlessGirl
04-25-2010, 06:40
След като дори това нещо не го знаеш къде си тръгнал .. :?
Нищо няма да ти стане ако поизчакаш малко докато поне това се научиш да й правиш ..

miss_kiss181
04-25-2010, 07:37
Има хиляди - хиляди такива теми, аре разровете се малко преди да пускате поредна еднообразна тема. А и още повече каде си тръгнал да правиш секс, като не знаеш елементарни неща. Извинявай ама това е глупаво. :shock:

Antixrist
04-25-2010, 07:38
Не прави секс...поне за сега!

Jeep
04-25-2010, 08:40
Вкарай един прав и е готова!

stupid0boy
04-25-2010, 08:41
Прав ляв - десен...

FunnYboY
04-25-2010, 10:17
Имам приятелка и ще правим секс за пръв път след няколко дена как да я възбудя??

На всяка момиче ще й се стори грубо ако си сложиш ръката направо между краката й - да така пак ще я възбудиш, но няма да е както тя иска.

Три неща ти трябват:
1.Целувки по лицето и около врата й.
2.Движение на ръцете от главата до таза й.
3.Кракът ти да е между нейните два.


С подходяща синхронизация между тези 3 неща ще имаш необратим ефект и ще видиш как на 10-тата минута ще те налази. :-D :D 8)

Otcheto
04-25-2010, 10:28
След като дори това нещо не го знаеш къде си тръгнал .. :?
Нищо няма да ти стане ако поизчакаш малко докато поне това се научиш да й правиш ..

о да бе вие па сте се родили всезнаещи!!! айде че и ти си питала/чела.

UnsTToPPaBBle
04-25-2010, 12:24
Бръкни и в окото :smt116

SmilezZz
04-25-2010, 15:19
Моля ?!?
Ти не знаеш най-елементарни неща,пък си тръгнал да правиш секс..
Ама на колко си ?

Най-добре е да изчакаш..Защото после ще пуснеш тема:
"Правих секс с приятелката ми..Дали е бременна ?"..
Най-добре е да седнеш,да прочетеш нещо..Да се образоваш по тази тема и чак тогава да правиш секс

BrainlessROCKBABY
04-25-2010, 18:28
Ако не си я възбуждал досега, по-добре изчакайте преди секса.
Гали я, прегръщай я, целувай я. Оставяй на нея да определя темпото! После можеш да й разкопчаеш сутиена и съвсем НЕЖНО (ако си груб, боли, знам го от личен опит!) опипай гърдите й. Питай я, какво иска - само тя може да ти каже със сигурност!
И задължително ползвайте предпазни мерки, ей!

raliichkaa
04-25-2010, 18:43
оххххх майкоооооооооо стига бе..не разбрахте ли,че не всички са еднакви..ше видиш сам как :?

Subsense
04-26-2010, 08:49
Лелееееее продължавате да ме учудвате колко сте ограничени ;]

ScarletBite
04-26-2010, 12:19
Тъпа работа.Вместо да отговорите на въпроса, вие почвате да избивате комплекси...

Гушкания, целувки, опипвания, шепни нежни думички в ухото й, заигравай се с дрехите й... събличай я бавно и нежно, че ще я уплашиш иначе.Недей да пристъпваш към действия веднага, щом сте се съблякли.Оставяй голите ви тела да се докосват.Тя може да се възбуди ужасно много и да поиска да ти се нахвърли, а може и да се наслаждава на това, което правиш - и в двата случай трябва да продължиш по същия начин, плавно и с желание, без да бързаш.
Орална любов също ще дойде добре.

stupid0boy
04-26-2010, 12:32
Ако не си я възбуждал досега, по-добре изчакайте преди секса.
Гали я, прегръщай я, целувай я. Оставяй на нея да определя темпото! После можеш да й разкопчаеш сутиена и съвсем НЕЖНО (ако си груб, боли, знам го от личен опит!) опипай гърдите й. Питай я, какво иска - само тя може да ти каже със сигурност!
И задължително ползвайте предпазни мерки, ей! Някой или някоя беше казала, че всички тука трябва да правят секс чак след 25 години... и това май за някоИ е вярно...

DqVoLsKoJeLaNiE
04-26-2010, 13:50
По-нагоре ти дадоха много изчерпателни отговори, наистина, ако не знаеш как да я възбудиш, попитай я какво й харесва или остави тя да "командва парада".

ScarletBite
04-26-2010, 15:30
По-нагоре ти дадоха много изчерпателни отговори, наистина, ако не знаеш как да я възбудиш, попитай я какво й харесва или остави тя да "командва парада".
При първия път?Ужаааас!
И тя откъде може да знае какво й харесва?Та нали досега не е стигала дотам?