PDA

View Full Version : Голям тъпак.



whitediamond
04-28-2010, 20:48
Има един голям тъпак от нашия клас.Постоянно се ебава с всички, особено с момичета и е супер отворен в часовете,направо не му се затваря устата. От край време почна и с мен да се ебава и направо вече не мога да го търпя. От миналата година директорката му има зъб,заради многото отсъствия,многото забележки в дневника и най-вече заради ебавките от неговата страна към неговите съученици.Мацките от класа ми в началото на год. са ходили при зам.директорката да и се оплачат,щот се държи супер гадно и нито момичетата могат да го търпят,нито момчетата на който дължи кой знае колко пари.Понеже не смятам да го търпя повече,нито да гледам как се държи със съучениците ми,смятам лично да отида при директорката да се оплача,за да го изгонят.Ам ко да кажа,че подлага целия клас на психически тормоз или нещо такова... Идеи ?

Tempest
04-28-2010, 20:52
кажи истината... ако вземат да овъртат... да ти е ясно, че тоя човек има да те тормози още дълго

mArMaLaDkA
04-28-2010, 21:17
щом досега не са го изгонили по основателни причини(отсъствия и етц.), твоето оплакване надали ще има ефект.

whitediamond
04-28-2010, 21:27
Зам.директорката беше казала,че ако пак ни направи проблеми,ще го изгонят.Ама да ти кажа и на мен не ми се вярва да го направят.... :?

Faltera
04-29-2010, 11:05
Зими направи нещо лудо например да счупиш и да обвинят него и ще го изгонят мойта най добра приятелка така направи с един отворко. :o

elito0o0o0
04-29-2010, 11:18
Ми съберете се класа и отидете при директора. Оплачете се и ако не го изгонят значи има нещо гнило :)

mArMaLaDkA
04-29-2010, 11:42
^ Филмът е пълен обаче. Колкото и отвратителен да е един ученик, директорите рядко го гонят от училището, защото пазят една определена бройка и нямат желание да губят ученици. това е простата схема.

Luscious_Heart
04-29-2010, 16:31
^ Филмът е пълен обаче. Колкото и отвратителен да е един ученик, директорите рядко го гонят от училището, защото пазят една определена бройка и нямат желание да губят ученици. това е простата схема.
Кво да кажа за една от гимназиите при нас. :D :razz: Просто ако изгонят всички калпави и несериозни ученици, ще махнат едно 60%, а то тва е затваряне на даскалото. :D :D :D

Bp1koLak
04-29-2010, 18:25
Еми той изглежда е просто малко по - умен от теб и успява да се реализира по - добре в този физически свят. Недей си развива тука някакви комплекси за маловажност. Евала на това момче - то има бъдеще.

fogdog
04-29-2010, 18:57
Еми той изглежда е просто малко по - умен от теб и успява да се реализира по - добре в този физически свят. Недей си развива тука някакви комплекси за маловажност. Евала на това момче - то има бъдеще.

:shock: :shock: :shock: :shock:

nIkEnCeTy_bE
04-29-2010, 18:57
Еми колко хора са се оплакали, и ти да отидеш мисля, че смисъл няма да има. Ще се отваря, ще се отваря, и накрая номерата няма да му минават вече. Ще има кой да го забие.

justwondering
04-29-2010, 19:02
Еми той изглежда е просто малко по - умен от теб и успява да се реализира по - добре в този физически свят. Недей си развива тука някакви комплекси за маловажност. Евала на това момче - то има бъдеще.
..ти сериозно ли? :shock:

L0ST
04-29-2010, 19:23
Ти момиче ли си?


Иаче нямате ли момчета в тоя клас бе, щом се заяжда с тях трябвало отдавна да ияде пердаха. Да не говорим пък за заяждане и тормозене на момичетата - в нашия клас ако някой се заяде или пък осегне момиче ще има ответна реакция от поне 5 момчета... Странни сте - щом ви тормози, тормозете го вие, таквиа идиоти само от това разбират.

Bp1koLak
04-29-2010, 19:24
Еми той изглежда е просто малко по - умен от теб и успява да се реализира по - добре в този физически свят. Недей си развива тука някакви комплекси за маловажност. Евала на това момче - то има бъдеще.
..ти сериозно ли? :shock:

Да ти изглеждам, сякаш се шегувам? Това момче е едно стъпало по - нависоко в *хранителната* верига. Това, че другите му завиждат, не означава, че той е *зле*, или нещо такова. Вие не можете ли да мислите сами, какво?

nAc3p3nqKaA
04-29-2010, 19:27
на4и бп1колак мно ме нержи6 и че не си мно умен колкото каза6 4е си. Ако бе6е толкожа умен няма6е да си такаж карук на ажатара!!

Bp1koLak
04-29-2010, 19:29
Моля ти се, не започвай с обиди, аз се опитвам по цивилизован начин да оправя нещата, а ти ме нападаш. Няма нужда от насилие. Ти изглеждаш като селски просто момченце, елементарно, ама това не означава, че задължително тряа да нападаш хората, като нещо не ти хареса. :) Късмет!

whitediamond
04-29-2010, 19:34
Еми той изглежда е просто малко по - умен от теб и успява да се реализира по - добре в този физически свят. Недей си развива тука някакви комплекси за маловажност. Евала на това момче - то има бъдеще. Явно си най-умен от всички тук,кво се занимаваш с нас-по-тъпите ... По темата-момчетата от нашия клас не ги интересува особено дали тормозят момичетата,обратното те си гледат кефа... Абе кво да говорим тъпи си бяха,тъпи ще си останат ...

someonerandom
04-29-2010, 19:37
Моля ти се, не започвай с обиди, аз се опитвам по цивилизован начин да оправя нещата, а ти ме нападаш. Няма нужда от насилие. Ти изглеждаш като селски просто момченце, елементарно, ама това не означава, че задължително тряа да нападаш хората, като нещо не ти хареса. :) Късмет!
След такова мнение какво очакваш,прегръдка ли?Не виждам какво го качва нагорев в хранителната верига-че не си връща дълговете или че тормози момичетата,или може би че класът го мрази?Някакси не мога да хвана логиката на мнението ти...

lubomirky
04-29-2010, 19:37
Еми той изглежда е просто малко по - умен от теб и успява да се реализира по - добре в този физически свят. Недей си развива тука някакви комплекси за маловажност. Евала на това момче - то има бъдеще. Явно си най-умен от всички тук,кво се занимаваш с нас-по-тъпите ...

гадно ли ви е някой като ви каже истината ? Bp1koLak е прав наистина, а тоя нацепеняка е ебаси селския пръч ;д

Bp1koLak
04-29-2010, 19:38
Еми той изглежда е просто малко по - умен от теб и успява да се реализира по - добре в този физически свят. Недей си развива тука някакви комплекси за маловажност. Евала на това момче - то има бъдеще. Явно си най-умен от всички тук,кво се занимаваш с нас-по-тъпите ...

Моля те, няма нужда да ми пишеш с големи червени букви, аз виждам много добре. Като не можеш да ме обориш с думи, няма нужда да избиваш на ненужна, било то вербална, или каквато и да е агресия.
Ами виж, аз се занимавам, защото в момента няма какво друго да правя, а пък тъпотията ме забавлява. Не е ли за това самият форум? Един зоопарк, където ние - умните, да можем да се забавляваме на ваш гръб (на гърба на тъпите де, смисъл на вас).

lubomirky
04-29-2010, 19:40
Моля ти се, не започвай с обиди, аз се опитвам по цивилизован начин да оправя нещата, а ти ме нападаш. Няма нужда от насилие. Ти изглеждаш като селски просто момченце, елементарно, ама това не означава, че задължително тряа да нападаш хората, като нещо не ти хареса. :) Късмет!
След такова мнение какво очакваш,прегръдка ли?Не виждам какво го качва нагорев в хранителната верига-че не си връща дълговете или че тормози момичетата,или може би че класът го мрази?Някакси не мога да хвана логиката на мнението ти...

прави ги на луди, без никакви последствия, а тия мишки седят и го търпят, без да правят нищо.

Bp1koLak
04-29-2010, 19:43
Моля ти се, не започвай с обиди, аз се опитвам по цивилизован начин да оправя нещата, а ти ме нападаш. Няма нужда от насилие. Ти изглеждаш като селски просто момченце, елементарно, ама това не означава, че задължително тряа да нападаш хората, като нещо не ти хареса. :) Късмет!
След такова мнение какво очакваш,прегръдка ли?Не виждам какво го качва нагорев в хранителната верига-че не си връща дълговете или че тормози момичетата,или може би че класът го мрази?Някакси не мога да хвана логиката на мнението ти...

прави ги на луди, без никакви последствия, а тия мишки седят и го търпят, без да правят нищо.

Ето - човекът е отговорил, вместо мен, смисъл той ги тормози, без на него да му се прави нищо, изливайки агресията си върху тях, а те го търпят, поемайки всичката агресия и нямат какво да направят, защото са по - нисши (демек са по - слаби).

someonerandom
04-29-2010, 19:43
Моля ти се, не започвай с обиди, аз се опитвам по цивилизован начин да оправя нещата, а ти ме нападаш. Няма нужда от насилие. Ти изглеждаш като селски просто момченце, елементарно, ама това не означава, че задължително тряа да нападаш хората, като нещо не ти хареса. :) Късмет!
След такова мнение какво очакваш,прегръдка ли?Не виждам какво го качва нагорев в хранителната верига-че не си връща дълговете или че тормози момичетата,или може би че класът го мрази?Някакси не мога да хвана логиката на мнението ти...

прави ги на луди, без никакви последствия, а тия мишки седят и го търпят, без да правят нищо.
Те може да са мишки,обаче и той явно си мисли,че ще успее да изкара кой знае колко,ако целият му клас го мрази.Каквито и мишки да са,все някога нещо ще му се случи.Според мен просто е със прекалено самочувствие,а тези от класа му са по-спокойнички :D

Bp1koLak
04-29-2010, 19:45
Те може да са мишки,обаче и той явно си мисли,че ще успее да изкара кой знае колко,ако целият му клас го мрази.Каквито и мишки да са,все някога нещо ще му се случи.Според мен просто е със прекалено самочувствие,а тези от класа му са по-спокойнички :D

Или може би пък са мишки и ще го изтърпят до края, защото той е много по - як от тях.

whitediamond
04-29-2010, 19:46
Еми той изглежда е просто малко по - умен от теб и успява да се реализира по - добре в този физически свят. Недей си развива тука някакви комплекси за маловажност. Евала на това момче - то има бъдеще. Явно си най-умен от всички тук,кво се занимаваш с нас-по-тъпите ...

Моля те, няма нужда да ми пишеш с големи червени букви, аз виждам много добре. Като не можеш да ме обориш с думи, няма нужда да избиваш на ненужна, било то вербална, или каквато и да е агресия.
Ами виж, аз се занимавам, защото в момента няма какво друго да правя, а пък тъпотията ме забавлява. Не е ли за това самият форум? Един зоопарк, където ние - умните, да можем да се забавляваме на ваш гръб (на гърба на тъпите де, смисъл на вас). Ами нз кой от нас е по-тъпия.Мислиш,че момчето има бъдеще,еми добре да кажем,че е така.Макар,че много се съмнявам човек който редовно не влиза в часовете, всяка година е на поправка и няма никакви знания по нито един придмет да има кой знае какво бъдеще.Но нека се съгласим с теб,че е така,защото е очевидно,че ни превъзхождаш интелектуално...

someonerandom
04-29-2010, 19:49
Те може да са мишки,обаче и той явно си мисли,че ще успее да изкара кой знае колко,ако целият му клас го мрази.Каквито и мишки да са,все някога нещо ще му се случи.Според мен просто е със прекалено самочувствие,а тези от класа му са по-спокойнички :D

Или може би пък са мишки и ще го изтърпят до края, защото той е много по - як от тях.
Какъв Рамбо трябва да е,че 10+ момчета да ги е страх от него не знам,обаче вече изместихме темата в друга посока :D
До авторката:Започнете да му се опъвате,покажете,че не може да се гаври с вас просто така.Ако трябва някое момче да го удари,ако оня отвърне(а ако досега нищотакова не е ставало и някой изведнъж го изпращи,той сигурно ще седи и ще гледа като теле,чудейки се "Абе тоз удари ли ма?Ама тва не е възможно ве"та ако отвърне,другите моомчета да се притекат на помощ и междувременно да му подхвърлят нещо от сорта на "Ей тва ти е като не можеш да си държиш устата затворена" или де да знам,не го знам какво точно прави,нещо сплашващо да е :D

Bp1koLak
04-29-2010, 19:53
Ами нз кой от нас е по-тъпия.Мислиш,че момчето има бъдеще,еми добре да кажем,че е така.Макар,че много се съмнявам човек който редовно не влиза в часовете, всяка година е на поправка и няма никакви знания по нито един придмет да има кой знае какво бъдеще.Но нека се съгласим с теб,че е така,защото е очевидно,че ни превъзхождаш интелектуално...

Радвам се, че поне един човек тук знае какво говори (освен мен, естествено, защото аз много добре знам какво говоря).
Той има бъдеще, защото точно така, както търпите него - вие си търпите политиците, управата, данъците и всичко друго, което не би трябвало да е така, защото сте овце. Той има бъдеще точно като един от онези хора, които в момента ви (даже, уви, НИ) контролират...

whitediamond
04-29-2010, 20:00
И ти си един от многото "овце",тъи ,че не се прави на по-висш от другите.Ако си мислиш,че всичко се оправя с бой-грешиш.Но в тази държава май е точно обратното.Темата почна много да се отклонява.

lalanka
04-29-2010, 20:01
Eто и моята идея:
Предизвикваш леко въпросния човек пред много хора от класа ви (Нямам впредвид "Аре да се бием, мен :D ") - просто съвсем леко "без да искаш" го буташ (не знам какви неща го провокират) . Целта е той да те обиди или да ти отвърне пред класа ти , та да са и те свидетели . .Най-много да отнесеш някоя и друга обида . После отиваш при директора и ... вече си имаиш теза.

L0ST
04-29-2010, 20:01
Първоначално от постовете на Bp1koLak адски се издразних и таман се канех да напиша една страница с "обиди" към него... Но се замислих и най-вече с коментара му, как както сега, така и в бъдеще определени...ъм, хора ще ни командват, които с нищо не са по добри или по-образовани от нас. Да така е, щом сега не правим нищо, кога ще направим?

В нашия клас такива работи не се олериат - ха, някъв простак ще се ебава с момичетата, пък ние да не правим ищо - тая няма а я бъде.


Може и 100 обиди да отправите към момчето, но не мисля че разбрахте какво има в предви. Аз също не разбрах в началото.

Изобщо не толерирам бой, никога не съм започвал скандали, но и никога няма да стоя и да ме тъпчат другите или да тъпчат приятелите ми (приятелите и биха направили същото за мен), но много често решение на проблема може да се намери без влизане в бой -класни, директори и т.н.

whitediamond
04-29-2010, 20:09
Ключ на темата.

Bp1koLak
04-29-2010, 20:28
Кво си тръгнала да питаш, тогава? Знаеш какво трябва да направите - еми направете го, или следвай примера на държавата, в която живееш. Няма форумът да ти оправи положението. То е елементарно, ама на човек му трябва малко кураж и силен манталитет...

Jessie
04-29-2010, 22:15
Я се хванете целия клас, причакайте го някъде след даскало .. и яко БОЙ ! :-D :P

Myrth
04-29-2010, 22:41
Bp1koLak

Много точно сравнение с хранителната верига. Този човек и извън училище ще знае как да мачка хората около себе си. Стига да има средата да го прави, иначе се превръща в поредния боклук. А среда за действие очевидно му се предоставя.

И не, успехът и поведението в училище не са определящи за успеха в живота. За това трябва много много повече.

whitediamond
04-30-2010, 07:16
Хаха щял да се реализира. Сериозно ли? Та той е 1.50 висок,хилав кат момиченце,толкова е зле,че едно момиче ще го оправи с един шамар.Просто не ни се занимава с такива отрепки....

justwondering
04-30-2010, 08:25
Еми той изглежда е просто малко по - умен от теб и успява да се реализира по - добре в този физически свят. Недей си развива тука някакви комплекси за маловажност. Евала на това момче - то има бъдеще.
..ти сериозно ли? :shock:

Да ти изглеждам, сякаш се шегувам? Това момче е едно стъпало по - нависоко в *хранителната* верига. Това, че другите му завиждат, не означава, че той е *зле*, или нещо такова. Вие не можете ли да мислите сами, какво?
Като прочетох по-долните ти мнения и установих, че имаш право за връзката м/и това момче и хората, които ни управляват. Но виж, не е задължително той да е бъдещия богаташ, който ще печели пари на наш гръб. Може да остане някой клошар или да работи във Волф. Не е сигурно. Също така не съм съгласна, че той е нещо повече от мен и теб и съучениците си (поне по описанието на авторката), т.е. че е "по-високо в хранителната верига". Този човек за мен е жалък и не заслужава внимание. :)

elito0o0o0
04-30-2010, 11:36
на4и бп1колак мно ме нержи6 и че не си мно умен колкото каза6 4е си. Ако бе6е толкожа умен няма6е да си такаж карук на ажатара!!Не се отучихте от тая фонетика :x

someonerandom
04-30-2010, 12:08
Хаха щял да се реализира. Сериозно ли? Та той е 1.50 висок,хилав кат момиченце,толкова е зле,че едно момиче ще го оправи с един шамар.Просто не ни се занимава с такива отрепки....
Е сега вече съм съгласен с Върколак(мързи ме да го пиша както е,ще прощаваш 8-) ) Някаква клечка за зъби ви прави хамави,а вие го търпите,"не ви се занимава" обаче пускаш тема във форум за него...

dPa3HuTeJl
04-30-2010, 13:13
Хаха щял да се реализира. Сериозно ли? Та той е 1.50 висок,хилав кат момиченце,толкова е зле,че едно момиче ще го оправи с един шамар.Просто не ни се занимава с такива отрепки.... Ми хайде одъри му един шамар,бе ! :lol: Хахах ако е истина това което каза,значи че целия клас сте жалки отрепки.А в този случай "Bp1koLak" е прав.Тоест ако всички в тоя свят бяха като вашия миризлив клас то тогава такива като него щяха да го владеят :lol: Не си избивай комплексите в тоя сайт ами направи нещо по-въпроса,ако можеш разбира се ! :lol: :lol:

casey
04-30-2010, 13:55
Ние даже и подписка правихме срещу един такъв. Цялото училище се подписа, занесохме я на директора. Той каза, че заради една подписка нищо не могъл да направи и т.н. Накрая момчето само си тръгна от класа.
Съвет: Ако няма да го чакате сам да си ходи го убиите 8-) .

ZipFail
04-30-2010, 16:01
Във форума се пиша на български, пич :lol:

guinessgirl
04-30-2010, 20:33
явно целият клас сте яко смотани,за да позволявате да сте подложени на 'психически тормоз' :lol:
евала на пича,че се гаври с вас,а вие дори не можете да му отвърнете :lol:

CwalkIn
04-30-2010, 22:52
Еми той изглежда е просто малко по - умен от теб и успява да се реализира по - добре в този физически свят. Недей си развива тука някакви комплекси за маловажност. Евала на това момче - то има бъдеще.
Да , в продаването на наркотици,или заливането на хора с киселина,или пък може би ще мете улиците ..

Zarity
05-01-2010, 07:42
И ние имаме 1,2-ма такива,всички ги режем по най-бруталния начин и не ма ибе да ви кажа :-o Пробвай само с едно "Мълчи ве" докато се лигави през часа да го видиш как ше те гледа като гръмнат.Тая момченца са толкова тъпи и комплексирани,просто им смажете съмочусвието и ше млъкнат.Ебаси кво му позволявате да ви тъпче.