PDA

View Full Version : медикамент с такова действие?



fakesmiles
05-02-2010, 14:59
здравейте :) искам да ви попитам има ли някакви хапчета,противозачатъчни или някакви други,които като пиеш да не ти идва(ама как го обясхних..) не говоря за тези,които я отлагат като оргаметрил.интересувам се например като пиеш противозачатъчни имаш ли все пак менструация или не?

angel4eto100
05-02-2010, 15:20
Ти нормална ли си защо трябма да го правиш :shock:

titinkaa
05-02-2010, 16:00
ти не си добре,как може да искаш да си спираш менструацията принудително.Знаеш ли колко е вредно?После ще си удряш главата в стената,като ти дойде време да забременееш!!!!!

bonbon_
05-02-2010, 16:01
Хормонални хапчета :neutral:

vagarious
05-02-2010, 16:07
Хормонални хапчета :neutral:

Хормоналните хапчета го предизвикват. :-o
Иначе, наистина ти нормална ли си !? Съмнявам се да съществува съвсем, съвсем логично обясниение за това нещо(поне не за момиче на твоята възраст(предполагам си тийн.) ) .. :-o

Inn0cenCe
05-03-2010, 09:04
Аммм сестра ми пиеше някъкви хапчета миналата година, защото щеше да й дойде точно когато беше на море. Нейните прото я набявят, но не знам какви са. Не ми се иска да я питам, защото какво ли ще й мине през главата :lol: :lol: . Най-добре иди и попитай в аптеката :) .

fakesmiles
05-05-2010, 18:54
чувала съм,че с някои от противозачатъчните менструацията е много по-лека и кратка? може ли да ми препоръчате някои?разбира се,ще се консултирам и с гинеколог,просто искам ваше мнение

fakesmiles
05-05-2010, 18:54
чувала съм,че с някои от противозачатъчните менструацията е много по-лека и кратка? може ли да ми препоръчате някои?разбира се,ще се консултирам и с гинеколог,просто искам ваше мнение :)

ImmortalSportFreak
05-05-2010, 23:25
чувала съм,че с някои от противозачатъчните менструацията е много по-лека и кратка? може ли да ми препоръчате някои?разбира се,ще се консултирам и с гинеколог,просто искам ваше мнение :)

най-здравословно и препоръчително е да караш менструацията си такава каквато е;без хапчета ..
ако имаш почти нетърпими оплаквания като силни болки в корема и кръста и обезболяващите не ти действат особено(имам такава приятелка.. ) - тогава вече се консултирай с лекар