PDA

View Full Version : Търся работа за през лятото?



remix1912
05-07-2010, 11:08
На 17 години съм от Пловдив,ако може да ми дадете конкретни предложения каква работа мога да си намеря и къде,с какво заплащане и по колко работни часа на ден.
Независимо дали сте чули от приятел или от личен опит
Имам комптърна грамотност ,занимавам се с икономика и т.н.
?????

SmilezZz
05-07-2010, 11:13
Пфф..Има безкрайно много теми..Защо не потърсиш,че вече ми омръзна всяка втора тема да е една и съща :?

remix1912
05-07-2010, 11:16
И кво да гледам теми които са отпреди 2 години,много ще са актуални нали,ае ако нямаш предложения заминавай

elito0o0o0
05-07-2010, 11:18
Още колко такива теми ще пуснете?! Отиваш на морето... ако знаеш езици можеш да работиш в някой хотел. Ако си ходил на курсове за спасител и си ги изкарал може да работиш на някой басейн, в аквапарк или на плажа. Много работи има. Не знам защо правите тези безсмислени теми като вариантите за работа през лятото са супер много,особено за младите. :? :?

remix1912
05-07-2010, 11:24
Ти ли ша ми платиш разходите за морето
Като според вас са безмислени темите,не пишете в тях гледайте си децките теми

SmilezZz
05-07-2010, 11:26
И кво да гледам теми които са отпреди 2 години,много ще са актуални нали,ае ако нямаш предложения заминавайЯ не ми повишавай тон..Не съм ти някакво хлапе насреща :?

И да те поправя,че има теми,пуснати от преди 1-2 дни..Ама така си е като не знаеш да търсиш :?
Даже под твоята имаше..На втората страница също има,които не са пуснати от преди 2 години :?
В раздела за доктор Тийн също има..В раздела "У дома" също има :x :? :?

elito0o0o0
05-07-2010, 11:27
Ти ли ша ми платиш разходите за морето
Като според вас са безмислени темите,не пишете в тях гледайте си децките темиЕй чукундур не ми говори на мен к`во да правя. Нито си ми шеф,нито родител. :x По акъл сигурно съм с години по-стара от теб,ама иначе ти знае устицата. :? В града трудно ще си намериш работа,докато на морето има колкото искаш... Човек да не ти даде пример бе. :x И преди 2 3 дена имаше такава тема. К`во се правиш на всезнайко. Като ще се правиш върви на бустаня да копаш домати.

remix1912
05-07-2010, 11:28
Не не си дете,само си на 14 години сигурно :lol:
Не се отваряй където не трябва
От долу има тема само дето пише
РАБОТА ЗА 14 годишен,капиш?
За кво изобщо трябваше да питам за сериозни работи в тоя сайт

elito0o0o0
05-07-2010, 11:35
Не не си дете,само си на 14 години сигурно :lol:
Не се отваряй където не трябва
От долу има тема само дето пише
РАБОТА ЗА 14 годишен,капиш?
За кво изобщо трябваше да питам за сериозни работи в тоя сайт Може и да съм на 10 ,ама да съм с много повече акъл от теб. Капишшш??!! И не се отварям. К`во се нахвърляш бе? Брат ми 4 5 тодини подред ходи на морето да работи. Разбирам ги работите много повече от теб. Като не знаеш как стоят нещата там не ми приказвай празни приказки. ;) Не ме учи. На човек като теб дори няма смисъл да му обеснявам как стоят нещата там. :?

SmilezZz
05-07-2010, 11:40
За кво изобщо трябваше да питам за сериозни работи в тоя сайтКак изобщо искаш сериозни коментари/мнения,като ти самият не си сериозен ?
Аман от такива индивиди :?

П.С - Вземи и провери по-добре,защото има теми не само за 14 годишните,има и за 16-17,капиш ? Пфф..Едва ли капиш,ама както и да е :x

remix1912
05-07-2010, 11:42
Бегайте дечковци насрани с памерсите още си играят по улиците,само бой ви трябва шибани лапатари
МОЖЕТЕ ДА ИЗТРИЕТЕ ТЕМАТА,тъпи модератори,като не триете излишните коментари

SmilezZz
05-07-2010, 11:46
Кой е тъп,кой е излишен,кой е с памперси е ясно - този,който ни се прави на голяма работа..
Пфф..Бой на тебе ти трябва..Омръзна ми от тъпи "индивиди" като тебе :?

elito0o0o0
05-07-2010, 14:54
Убедих се за пореден път ,че си по-прост от тия в Биг Брадър дето са. :) Хвали се с това,ако нямаш с какво друго. ;) Още съм с памперса и си играя на улицата .. за това знам повече за живота от теб. ;) Скрий се ,че си станал на 17 и си толкова смешен,че няма на къде повече! :?

mrtn
05-07-2010, 15:17
:lol: :lol:
Големи сте образи, обаче..
Потърси в jobs.bg, там имаш голям избор, а и Пловдив не е никак малък град, 100% ще си намериш нещо. :)
Успех.

remix1912
05-07-2010, 16:18
Убедих се за пореден път ,че си по-прост от тия в Биг Брадър дето са. :) Хвали се с това,ако нямаш с какво друго. ;) Още съм с памперса и си играя на улицата .. за това знам повече за живота от теб. ;) Скрий се ,че си станал на 17 и си толкова смешен,че няма на къде повече! :?
Ч ало пикло насрана.Я не ми се репчи,че ще ти строша децката количка в главата.Повярвай ми не си преживяла нищо повече от мене.Не ме познаваш изобщо за да казваш че си преживяла нещо повече.Та хвана ще ти строша децката количка в главата куха
Нещо много си нахална ма да не са та ебали у гъзо.Да та еба в селянката нещастна :lol:

remix1912
05-07-2010, 16:19
:lol: :lol:
Големи сте образи, обаче..
Потърси в jobs.bg, там имаш голям избор, а и Пловдив не е никак малък град, 100% ще си намериш нещо. :)
Успех.
В джобс.бг търсих,но не намерих нещо,сега пак ще потърся.Търсил съм миналата година и се убедих че ако няма кой да те уреди,няма да си намериш работа ако си под 18

elito0o0o0
05-07-2010, 16:45
Убедих се за пореден път ,че си по-прост от тия в Биг Брадър дето са. :) Хвали се с това,ако нямаш с какво друго. ;) Още съм с памперса и си играя на улицата .. за това знам повече за живота от теб. ;) Скрий се ,че си станал на 17 и си толкова смешен,че няма на къде повече! :?
Ч ало пикло насрана.Я не ми се репчи,че ще ти строша децката количка в главата.Повярвай ми не си преживяла нищо повече от мене.Не ме познаваш изобщо за да казваш че си преживяла нещо повече.Та хвана ще ти строша децката количка в главата куха
Нещо много си нахална ма да не са та е**ли у гъзо.Да та е** в селянката нещастна :lol:Хаха... Еми за това говорех бе! Браво! :) Чупи! То заради такива като тебе държавата ни е на това положение. :) Пикла насрана съм била. :razz: Абе ей! Казах ти! На 17 си станал и още не знаеш за какво си се родил бе. :lol: Хехе.. Верно се спори трудно с тъпи и прости хора,ама а де. :lol:

remix1912
05-07-2010, 17:10
Ти въобще знаеш ли кой съм животно?
+
Това нормално е да се правиш на голяма се пак лесно е като пишеш на компа да се правиш на нещо дето не си,което е в следствие от 100-те ти килограма,неграмотността ти и това че си грозна като размазана магарешка фъшкия на колелото на каруца
Не пиши повече,няма да ти отговарям
Изглежда модераторите не ти отстъпват по простотия :lol:

elito0o0o0
05-07-2010, 17:15
Ти въобще знаеш ли кой съм животно?Не, извънземно. :) Айде у лево,че вече не знам как да ти обясня нещата,че да ги разбереш. :) Явно главата ти е от стомана,а мозъка ти като гладка,ледена пързалка. 8)

changess
05-07-2010, 18:31
Айде млъкнете и двамата, че малко се поизложихте вече...
Тази година работа трудно ще си намериш без връзки. Кризата се усеща, затварят, съкращават персонал.

darkPaladin
05-07-2010, 21:10
Убедих се за пореден път ,че си по-прост от тия в Биг Брадър дето са. :) Хвали се с това,ако нямаш с какво друго. ;) Още съм с памперса и си играя на улицата .. за това знам повече за живота от теб. ;) Скрий се ,че си станал на 17 и си толкова смешен,че няма на къде повече! :?
Ч ало пикло насрана.Я не ми се репчи,че ще ти строша децката количка в главата.Повярвай ми не си преживяла нищо повече от мене.Не ме познаваш изобщо за да казваш че си преживяла нещо повече.Та хвана ще ти строша децката количка в главата куха
Нещо много си нахална ма да не са та е**ли у гъзо.Да та е** в селянката нещастна :lol:

още още (емотката с пуканките)

Paramour
05-08-2010, 10:24
Не знам кой на колко е ама не му помагате много на човека. Той търси работа, а вий са обиждате само :D

можеш да погледнеш в jobs.bg . а и както казаха пловдив не е малък град и ще излезе нещо. Успех :]

uBuTo
05-08-2010, 10:33
На никой не му пука за тебе и кво искаш да работиш през лятото .. :? недей само да знаеш много :o .. не стига че ти дават идеи ами си и недоволно .. :? като не ти харесват идеите .. чисти мазето на комшиите си .. за по 10 лв .. айде бягай :o