PDA

View Full Version : ХИМЕНА-???



LipSy
05-16-2010, 19:12
Искам да си скъсам химената с тампонче. Възможно ли е, ще стане ли? Ако има такива, които вече са си я късали с тампонче моля дайте си коментара!!! И между другото боли ли много??! Мерси предварително! :-) :-) :) :grin:

Alex3nd
05-16-2010, 19:14
Защо не се запишеш на гимнастика за 2 седмици? Ще се скъса бързо.

niktik
05-16-2010, 19:15
:razz: :razz: Ама ти честно ли :shock: :shock: .Да ти кажа няма да ти е много лесно,аз бях на тампони преди първия да правя секс е да ти кажа не си бях скъсала нищо :D .
ПП:А защо искаш да го правиш :lol:

nerazbranoZLO
05-16-2010, 19:24
Няма смисъл...
По-интересно е и за теб и за момчето да се скъса по време на 1вия секс...

YouDontKnowMe
05-16-2010, 19:34
Добре, по дяволите, като бях девствена, егати, никога не съм си мислела за химена ми, егати, мислех си за секс, но не и за разни химени. Ползвах си тампони, нищо ми нямаше , разтягах се, нищо ми нямаше. Правих секс - е , имаше кръв - тогава чак се сетих за него.Как може да си мислите за девствената ципа? Защо не си мислите за нещо друго :-o

Antixrist
05-16-2010, 19:38
Тампона няма да ти скъса химена ако го поставяш нормално.Но ако ти искаш да го скъсаш би могла с каквото и да биле...Но какъв по дяволите е смисъла-химена не ти пречеи по никакъв начин,така че по-добре изчакай до първия секс!

mir4eto93
05-16-2010, 20:42
Аммм, защо искаш да си скъсаш химена? :-o Тежи ли ти, или ти пречи да спиш нещо :-o Тва е най-тъпото нещо .. остави на момчето, което ще ти е първия да го скъса :(

RAYNE666
05-16-2010, 20:46
1.Предполагам, че я е страх от болката, която евентуално ще изпита при първия си път и затова предпочита да си я причини сама...
2. Излъгала е някого с когото ще спи, че не е девствена и сега я е срам да не се "изложи"...

:D :D :D

tainstvenomomi4e
05-16-2010, 20:48
С тампон няма да стане.

Jessie
05-16-2010, 20:50
Химена ... Лаура ... Норма ... ?! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :lol: Или каквито там бяха .. Ама имаше Химена .. Помните ли Трима Братя, Три Сестри ... ? :D

RAYNE666
05-16-2010, 20:52
Приятелки и съпернички е филма :D :D :D

Jessie
05-16-2010, 20:54
Приятелки и съпернички е филма :D :D :D


Да де ... И това става .. Лаура е от там, ама Химената е от Тримата братя ... :D

Behemoth
05-16-2010, 21:08
Абе я стига с тези глупости, престанете да се отваряте с всевъзможни предмети.

niktik
05-16-2010, 21:08
Аааа голяма фенка му бях на ''Трима братя,три сестри'' (имам папка посветена на него :grin: )
по темата вече казах ама с тампон нестава пробвай с някой плод или зеленчук нали така е модерно сега :-D

Jessie
05-16-2010, 21:12
Аааа голяма фенка му бях на ''Трима братя,три сестри'' (имам папка посветена на него :grin: )
по темата вече казах ама с тампон нестава пробвай с някой плод или зеленчук нали така е модерно сега :-D


Шт, или с плюшена играчка, която има пенисовидна форма ... =; Четох просто в "МИДА"-та,. че няква си набутала плюшен банан. :D

niktik
05-16-2010, 21:29
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Немога повече.Какво лошо има в това да си девствена и да го направиш с нещо което има очи,ръце.крака (момче).Нито боли чак толкова,нито е срамно нито и аз незнам какво :?

Behemoth
05-16-2010, 21:31
Проблема е в годинките, както гледам. Тя на дали разбира какво прави даже...

Neopitom3na
05-16-2010, 21:31
Аммм, защо искаш да си скъсаш химена? :-o Тежи ли ти, или ти пречи да спиш нещо :-o Тва е най-тъпото нещо .. остави на момчето, което ще ти е първия да го скъса :(

snake223071
05-16-2010, 23:22
божеее я по добре си режи вените.

gia_sena_mono
05-17-2010, 07:43
Защо го правиш?!
За да може, когато дойде момента да правиш секс и гаджето да каже "Ааа, тая се е *укала, значи е мега яката мацка! Ако не се беше *укала щях да я зарежа." ??? Или защото приятелките ти ,които са на по 12-13, вече са били с поне трима, а ти не си била и искаш поне да не си девстена?
Не прави глупости!

BornSinful
05-17-2010, 07:53
Баси яката тема... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: абе момиче нещо психични отклонения да имаш? :D Хората ти казаха няма нищо лошо едно такова живо дишащо същество да го направи когато му дойде времето, не са обзалагам се че си на 12 и си казала на най якото момче в класа ами аз го направих..(бля бля..) и той от немай къде щот не е знаел какво да кажа казал: Вернооо... трее някой път да ми покажеш! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Боже мой вече почам да си правя сама забавление. Е*аси майката!

BigFakeSmile
05-17-2010, 08:41
не си мисли, че ако си скъсаш химена сама ще те боли по малко, напротив :)
голяма грешка ще е

gigobyte
05-17-2010, 09:58
Аааа голяма фенка му бях на ''Трима братя,три сестри'' (имам папка посветена на него :grin: )
по темата вече казах ама с тампон нестава пробвай с някой плод или зеленчук нали така е модерно сега :-D

Както каза niktik, ЕКО-отварянето е на мода :D

fear4o
05-17-2010, 10:00
Аааа голяма фенка му бях на ''Трима братя,три сестри'' (имам папка посветена на него :grin: )
по темата вече казах ама с тампон нестава пробвай с някой плод или зеленчук нали така е модерно сега :-D

Както каза niktik, ЕКО-отварянето е на мода :D
абе недейте че ще земе после да пита дали може да е забременяла ако някоя краставица се обели в нея :razz: :razz:

SexyBitch
05-17-2010, 10:04
Аз като малка се спънах на морето , падна на една скала и първият път като правих секс нямаше нито кръв , нито болка . Аз и без това на скоро разбрах , че сама съм си го скъсала , щото кой да ми каже ? Майка ми ли , дето ме мисли за ангелче :D :D А , и по темата : Хименът НЕ МОЖЕ да се скъса с тампон

ReachlessGirl
05-17-2010, 10:06
Абе я стига с тези глупости, престанете да се отваряте с всевъзможни предмети.
Да имаше кой да се замислии над това.. :?

Къмн авторката: Не знам колко мозък трябва да имаш в главата, за да се замислиш над такова нещо .. :shock: (помисли си защо го казвам) .. :?

fear4o
05-17-2010, 10:08
Е колко мозък искаш от некоя 11-12 годишна пикла??

alexcheto0
05-17-2010, 11:09
тъпа си.. какво повече?! #-o

SexyBitch
05-17-2010, 11:23
тъпа си.. какво повече?! #-o
Еми да се гръмне , бе . След това се чудим защо анкетите и проучванията показват , че населението затъпява . :D

LipSy
05-17-2010, 13:57
ами искам да я скъсам, защото съм гимнастичка и когато ходя на тренировки и съм в цикъл не ми е удобно да съм с превръзки. Госпожата ми е много строга и не приема извинителни бележки заради такива женски проблеми!!!

Behemoth
05-17-2010, 14:10
Гимнастичка си, викаш, и до сега не ти се е скъсала?

3oPuTy
05-17-2010, 14:19
Гимнастичка си, викаш, и до сега не ти се е скъсала?
Това,че е гимнастичка не означава,че трябва хименът й да се скъса!!!



По темата:Ми слагай си тампони.Това,че си девствена не ти пречи.Най-много да ти е леко неудобно в началото и това е.А и щом с гимнастиката още не си ч скъсала,значи ти е доста разтегателна и с един тампон едва ли ще успееш.Само поглеждай на опаковката дали пише,че тампоните са подходящи и за девствени момичета. :)

gia_sena_mono
05-17-2010, 14:34
Не прави глупости, само заради строгата си госпожа.

Alex3nd
05-17-2010, 14:56
С тампон няма да стане аз се отворих с пръсти и не боли споко. :) бе за теб знаем, че си откачила http://www.free-emoticons.co.uk/emoticons/Banana/dancing.gif

LipSy
05-17-2010, 14:58
Гимнастичка си, викаш, и до сега не ти се е скъсала?




Наистина не се шегувам! Гимнастичка съм. Мога каквито искаш шпагати, мога да се разтягам по всякакви начини и т.н.

LipSy
05-17-2010, 15:01
Гимнастичка си, викаш, и до сега не ти се е скъсала?
Това,че е гимнастичка не означава,че трябва хименът й да се скъса!!!



По темата:Ми слагай си тампони.Това,че си девствена не ти пречи.Най-много да ти е леко неудобно в началото и това е.А и щом с гимнастиката още не си ч скъсала,значи ти е доста разтегателна и с един тампон едва ли ще успееш.Само поглеждай на опаковката дали пише,че тампоните са подходящи и за девствени момичета. :)

мерси, 3оPuTy

pebals
05-17-2010, 15:19
Т'ва ли е новата мода? Да се къса химената с тампон,а не по време на секс :D :D ... чак се чудя как ги мислите тия работи,честно :D