PDA

View Full Version : Ревност!!!



beiho
05-23-2010, 21:42
Та да ви кажа, от дълго време търпя прищевките на приятелката ми-ревнуваше ме от какво ли не-от приятелите ми, семейството, братовчеди и братовчедки, за момичета да не говорим, не искаше да излизам никъде, а тази вечер се скарахме само защото ми държеше гаден тон и ми нервничеше защо съм излязъл на бала да поздравя няколко мои познати и да се върна вкъщи в 8:30 мисля че. Както и да е, кипнах, не издържах, а тя ми се хилеше, после ми каза, че ще прави каквото си иска, а тя наистина започва да се сближава с всички възможни момчета, които познавам и ме оставя да си ближа муцуната. Казах и всичко, що ми тежеше на душата, казах й, че винаги се мъча д ане я дразня-прибирам се рано от рожденни дни (10-11 часа) на най-добрит еми приятели-представяте ли си, даже когато няма никакви момичета, а само ние. Тя отиде на бал на едно момче, чиято сестра е приятелка на моята приятелка. Момчета е имало със сигурност, но си затворих очите затова, напила се, добре, а тя самата стояла до сутринта. Та, казах й, че винаги се караме заради нейните ревниви поведение, а когато си отмъсти, като ме изнерви до дупка, става още по-голяма кавга. Никога не иска да решим въпроса с говорене-затваря ми телефона, направо ми казва "чао", "прави каквото искаш" и такива от тоз сорт и накрая аз съм виновен, че съм бил един-два часа с приятел или ако съм придружил сестра ми до някъде. Не съм мека китка и не мога да позволявам да продължава така- това не е любов, е**л съм й любовта. Казах й, че свърши и ми олекна. Първото й оръжие, както винаги вече 1000 пъти ми казвано, че ме мрази; второто, че не иска да ме види; третото- да изчезвам и да мълча. Но аз я изпреварих за четвъртото, също милиони пъти ми казвано-"разделяме се". И бай, май, тя иска да е свободна, а не ми я дава тази шибана свобода поне малко. Всичко свърши и ми олекна, а сега като ви споделям, още повече ми олеква. Мерси, ако някой ме разбира и, естествено, може по някое коментарче!!!

onestar
05-23-2010, 21:51
Една такава прекалена равност разваля всичко...

Интересно ми е как е искала ти да не излизаш с еди-кой-си, след като тя самата го е правила...
Лигла!

Постъпил си правилно.

producenta
05-23-2010, 21:53
бил съм в такава ситуация накрая точно тя ревнивата ми приятелка ми изневери около 5 пъти

като човек който е минал през това те съветвам не се занимавай бий и камшика по гъза и да се спасява има момичета които са къде къде по-добри

lubomirky
05-23-2010, 21:55
браво, брат! =D> =D>

mArMaLaDkA
05-23-2010, 22:00
бил съм в такава ситуация накрая точно тя ревнивата ми приятелка ми изневери около 5 пъти


те такива са най-големите комплексарки, пред очите си имам пример. :)

не бъди чехльо. прибирал си се, когато тя ти каже, излизал си, когато тя ти позволи - да не ти е майка? пълна гавра с теб и човешкото ти достойнство. браво, че си я зарязал, дано не я допуснеш отново в живота си.

ef4etyYy
05-23-2010, 22:03
Постъпил си правилно. но може би момичето ще те потърси пак ..

Lyubeto
05-23-2010, 23:38
Човек , ти не беше ли писал подобна тема преди време , пак с такива ревности? :-o
А по темата - не те разбирам как си търпял , аз не бих могла... :?

Tempest
05-23-2010, 23:42
да не омекнеш като ти дойде с импровизираните сълзи да ти се извинява и да ти казва колко е проста и т.н.?! НЕ! Обещай ни, че няма да я допуснеш отново!

FreakBitch
05-23-2010, 23:54
Или тя сериозно е кучка, или само ти се прави.. Ако само се прави, се предполага да те потърси, осъзнавайки, че е прекалила, но ако наистина не и пука за теб, просто всичко наистина е свършило..

pamii
05-24-2010, 00:58
НЯМА смисъл от подобна връска !

HexGirl
05-24-2010, 04:44
Една приятелка се държеше по същия начин ... ходеше с приятеля си 3 години момчето вече мислеше да живеят заедно а тя се чукаше с всички на ляво на дясно ... На него не му даваше никъде да мръдне и се поболяваше от ревност...
Това е болес от която страдат доста комплесирани хора . Чувството да притежаваш някои и в същото време да имаш всички...
Пич поговори с приятелката си за последно ако каже че ще си прави каквото иска зарежи я !
Единствения който ще съжелява е тя

ivcheto0o
05-24-2010, 06:30
Не разбирам как си търпял това.Ревноста може да развали всичко.Добре си постъпил като сте се разделили,но мисля че ще те потърси и може да се съберете.

xoxi
05-24-2010, 06:46
Аз това не бих могла да го търпя и един ден, не знам ти как си успявал.
Много добре си постъпил, като си я зарязал. Такава ревност направо ми прилича на психически проблем. Пък и тези неща, които ти е казвала.. Добре, че си се осъзнал и си я резнал.

miroclava
06-05-2010, 10:54
Ami spored men si postapil pravilno mnogo te e komandorila tazi
bravo na teb nedei da bade6 muj pod 4ehul :grin:

zority7
06-05-2010, 11:25
евала :smt023 малко са тези.които биха издържали такова поведение,браво че си я оставил

EndlessVoid
06-05-2010, 11:53
Ако те потърси, знай, че само седмица-две ще бъде твоето мило момиченце :D Не се залъгвай и изобщо не и давай нито шансове, нито надежди. Ако толкова много и харесва да се прави на царица да си намери някой, който би и търпил надменното поведение.

И все пак МНОГО си я търпял. Браво за решението :smt023

valdesbg
06-05-2010, 11:55
Абе ти си за бой че си я оставил да си върти опашката.

Ама вече ще знаеш. Ако ти прави сечено - значи има нещо гнило. И любовта е мнооого назад в такава ситуация :)

Другия път скръцваш девойката отрано - хем да си знае мястото хем и правилата на играта.

ronzss
06-05-2010, 13:13
Не прави грешката отново да се върнеш при нея.

vilityyy96
06-05-2010, 18:07
Eвала пич! Постъпил си правилно, няма да си чехъл я ... :)