PDA

View Full Version : Ужасен!...



preebaniq
05-26-2010, 13:29
Здравейте всички!Искам да споделя с вас моята ужасна мъка!От много време си бях харесал едно момиче,което беше просто прекрасно в моите очи.Имаше всичко,което бих могъл да искам от едно момиче.След известно време станахме доста добри приятели.Тя е от моя клас.Споделяхме си доста неща и все още е така,но след един наш разговор всичко се промени!Говорихме за това какво мисли за свирките(духане,фелацио..ка кто искате му викайте)и бях наистина потресен от това,което тя ми сподели.

Накратко-тя каза,че я е гнус от мъжкия пенис като цяло,не можела и да си представи,че някой ден ще й се наложи да го прави на гаджето си,имало хиляди микроби по гениталиите и я било много гнус,имало риск от какво ли не,дори не искала и да я лижат,било унижаване на човека и кво ли още не...Буквално го изкара все едно е нещо ужасно и е начин за мъчение или де да знам...

Вие момичета какво мислите за всичкото това?Аз не мога да си представя,че има такива хора.Не съм и подозирал,че има чааак такива случаи...Има ли някоя от вас,която също да я е гнус или да й е наприятно,когато го прави на гаджето си или нещо такова?Я споделете :)
Не искам никого да съдя или да усмивам,но просто на мен това ми идва в повече.Искам да видя дали има и други подобни мнение и защо са такива :)Очаквам отговори!


п.п.Не съм нов във форума,но си направих нов рег.

1234565
05-26-2010, 13:32
някои момичета казват така докато не почнат аз също казвах че никога няма да правя

kalpazanka
05-26-2010, 13:34
Виж, възгледите на човек се менят. Още повече, доколкото мога да гадая от поста ти, момичето досега не е имало приятел и най-вероятно не е правила секс. Като се появи някой на хоризонта и й отвее акъла в неизвестна посока, всичките й предразсъдъци/страхове/гнус ще изчезнат безследно.

preebaniq
05-26-2010, 13:37
Да,девствена е.Може би наистина заради това има такова виждане за нещата,а и отделно колко ли простотии е чула-недочула от приятелките й.

Jaden
05-26-2010, 13:39
ujs

kalpazanka
05-26-2010, 13:40
Сетих се за още една възможна причина- изкривени представи от филмчетата за възрастни.
Малко вероятно, но не и невъзможно ми се струва и възпитанието да играе роля.
:::

LucasBoy
05-26-2010, 13:42
Има всякакви хора. Може наистина да й е неприятно дори и когато вече не е девствена и т.н. Ако смята, че е неморално и унижаващо, то това си е нейно право и няма да е първата, която е на това мнение. Има много феминистки и мъжемразки, които са такива каквито са именно заради такива възгледи.

Wits
05-26-2010, 13:46
'Здравейте всички!Искам да споделя с вас моята ужасна мъка!От много време си бях харесал едно момиче,което беше просто прекрасно в моите очи.Имаше всичко,което бих могъл да искам от едно момиче.След известно време станахме доста добри приятели.Тя е от моя клас.Споделяхме си доста неща и все още е така,но след един наш разговор всичко се промени!'
Значи тя вече не е идеалната защото не иска да прави свирки :razz: Колко си зле.
"Не искам никого да съдя или да усмивам,но просто на мен това ми идва в повече."
На мен ми идва в повече да ти чета простотиите, така, че напускам.
"Не съм нов във форума,но си направих нов рег."
На кого му пука.

Love_Boy
05-26-2010, 13:48
stranno

windowlicker
05-26-2010, 13:51
От много време си бях харесал едно момиче,което беше просто прекрасно в моите очи.

Т.е. вече не я харесваш, защото разбиранията са и различни от твоите??

Иначе спокойно, няма да мисли така дълго...

Emilen
05-26-2010, 14:31
Аз пък да всея малко песимизъм... пак от личен опит. Не бъдете толкова сигурни, че ще промени възгледите си. Зависи каква е причината за тях. Имах приятелка, за която мога да кажа, че беше много силно влюбена в мен(скъсването ми отне почти година). И една от причините да се откажа от връзката беше мисленето й, че "това е гнусно". Всъщност, категорично каза, че това никога не би направила. Разделихме се в един момент. Преди известно време(бяха минали години от раздялата) си писахме в Скайп. Тя живее на семейни начала с едно момче и аз в един момент вметнах нещо за орална любов. Отговори, че "при тях такива неща нямало и нямало и да има". Затова, не разчитайте, че със сигурност ще се промени мисленето.

wali00
05-26-2010, 14:35
Звучи така, сякаш ти не я харесваш вече/паднала ти е в очите само защото не обича да прави такива неща?! Това е толкова маловажно.. Очаквах да видя някакъв наистина сериозен проблем, а то..?! :-o Пък и се постави на нейно място- може да и е наистина неприятно..

Emilen
05-26-2010, 14:40
Без да защитавам питащия, трябва да кажа, че често точно разликите във вижданията за табутата в секса са причина за пропадане на връзки. Точно за този питащ, явно оралната любов е много важна и дори да го преглътне сега, после ще бъде разочарован.

rebeccaa
05-26-2010, 14:49
Ами и мен ме е гнус много, незнам защо.Още съм девствена де, но може би е заради това, а може би с времето друго ще мисля.До колкото някои момичета дори и да са девствени и да не са не ги е гнус.Раззни хора, разни идеали.

ReachlessGirl
05-26-2010, 15:07
:shock: :shock:
Това до сега не го бях чувала .. :lol:
Еми надявай се след време да й се променят възгледите, защото дори и аз (която имам дооста консервативно мислене) не съм стигнала до там .. 8-)

gandalfepi4
05-26-2010, 15:49
ХА! гнус я е било! кажи ѝ че поне на тебе не ти тече кръв една седмица всеки месец, не ти тече "смазка" дето мирише на риба като се възбудиш, не ти се налага да си слагаш евридейки щото не ти капе слуз и не ти е вдлъбнато в тялото че да си задържаш гореописаната пумия да ферментира вътре! дееба женката дееба ние сме 100 пъти по-чисти от тях ама пак им духаме нали? баси и неблагодарната патка :-x

preebaniq
05-26-2010, 15:49
Окeй. Да уточня малко, че явно съм пропуснал да споделя някои детайлчета. Въпросното момиче, не я е гнус само от оралната любов, а от самия "член" като цяло. Тя ми казвала как не може да си представи това НЕЩО да влиза в нейното НЕЩО. Не искам да съм с нея заради единия секс, а защото наистина я харесвам, но въпреки това все някога желанието ще надделее... Не мога да проумея защо е така. Как може да те е гнус от нещо което не си виждал, помирисвал, вкусвал и т.н????

justonegirlwithonehope
05-26-2010, 15:54
Да, аз също имам приятелки, които казват, че не им е приятно.Дори една приятелка беше повърнала след като лапнала пениса на тогавашния и приятел.Просто им е неприятно.При някой е лигавене /превземане/, но има момичета, които просто не могат да го приемат в съзнанието си, а още по-малко да го правят.Но пък много зависи и от момчето.Имам приятели, които предпочитат секса пред свирките, просто не ги влекат.Да, харесват им, няма как да не изпитвам каквото и да е удоволствие, колкото и минимално да е то, но все пак секса си им е най.

tanch3t093
05-26-2010, 15:58
Окeй. Да уточня малко, че явно съм пропуснал да споделя някои детайлчета. Въпросното момиче, не я е гнус само от оралната любов, а от самия "член" като цяло. Тя ми казвала как не може да си представи това НЕЩО да влиза в нейното НЕЩО. Не искам да съм с нея заради единия секс, а защото наистина я харесвам, но въпреки това все някога желанието ще надделее... Не мога да проумея защо е така. Как може да те е гнус от нещо което не си виждал, помирисвал, вкусвал и т.н????
Хахах да я е гнус от нещо, което дори не е виждала? Ммм .. Според мен избързва с изводите, като още е девствена не може да знае всичко за секса. Говорете още, но! Не я притискай!

uBuTo
05-26-2010, 16:25
Ами мен лично не ме е гнус, даже много ми харесва.. за другите не знам

diksi
05-26-2010, 16:29
За моето мнение няма смисъл да казвм нищо, аватарът ми го прави.. :P

По темата- Тва момиче нармално ли е ??? Как ще я е гнус от такова естествено нещо.. ОМГ. Хубаво и аз съм против ранния секс (14) Ама не сега да се отвръщава от него.. :shock:

whitediamond
05-26-2010, 18:47
И какво,като има различно мнение по въпроса,изведнъж си изгубил интереса към нея. Според мен си по-скоро увлечен по нея,тоест не изпитваш истински чуства към нея,в един момент ти е така да се каже "атрактивна", а вруг вече не. Що си мислите,че сички хора са еднакви. На едните им е кеф да духат,на други не,трети пък не искат и да чуват подобно нещо. Щом не ти харесва момичето,не се занимавай,намери си някоя евтина курва,дет да ти изпълнява перверзните желания. Никой не е перфектен,всеки си има недостатъци. Щом обичаш някого истински,ще го приемеш какъвто е. Ти просто не изпитваш истински чуства,не знаеш какво е обич. Мисленето ти е доста изкривено. Ако такова дребно нещо,според теб може да ти повлияе на една връзка,да развали мнението за даден човек,значи си доста ограничен. Тва е положението,порасни бе човек...

anonymous708973
05-26-2010, 18:55
Искрено се надявам да не си спрял да я харесваш заради това й мислене... Знам ли, аз бих го приела като предизвикателство.
Да приемем, че ходите... Винаги можеш да я убедиш лека-полека колко хубаво нещо е сексът и да я накараш сама да го иска. Никой не е казал да я бутнеш на леглото, да си го изкараш и да почнеш да я събличаш. Но бавно и славно всичко става. 8)

preebaniq
05-26-2010, 19:30
Бялата диамантена приценса и на тебе ли са ти били шута щото много ти знае устата ? Аз кво цел живот да карам на чекии само за да и угодя ? Всички много знаете да храните останалите, ама като опре до вас и веднага сменяте начина на мислене. Ако беше малко по умен/умна даже не те знам кво си, щеше да загрееш, че не пиша темата за да похваля "о тя не иска секс аре майната й отивам при следващата", а го пиша за евентуално някой да ми подскаже как да променя вижданията и, дали някой се е сблъсквал с такова нещо и има ли шанс за промяна. Щом стане въпрос за секс задължително или момчето мисли само за това или жената е курва, няма значение каква е темата щом има секс в нея и ти ми казваш аз да порасна ? Ако не изпитвах истински чувства щях ли да се тормозя да пиша и да се мъча за някакво решение ? Кой ти каза, че си мисля, че всички хора са еднакви бе? Поне да беше прочел/а всичките ми постове да видиш, че не иде реч за едното духане, а за нещо малко по-конкретно. Значи, задължително перверзната жена е курва така ли ? Задължително, щом има нещо неточно в някое момиче и трябва да е СМЕНЯ с някоя евтина курва? И кое му е перверзното на това, че евентуално някога в живота си ще искам да правя секс ? Ебаси хората, ебаси вижданията заклевам се ! Щом секса е ДРЕБНО НЕЩО, тогава кое е голямото нещо в една връзка бе ? Ти изобщо влагаш ли мисли като пишеш ? Или просто айде там да фламя пък квото стане. Като се научиш да ползваш месестото в главата си, продължи да даваш акъл, но до тогава ти се нуждаеш от акъл много повече !

MochaOnMyLips
05-26-2010, 20:31
Ами, да си призная, и мен ме беше бая гнус преди да се запозная на живо със ситуацията. :oops: Това всъщност беше доста отдавна и си обяснявам, че просто не съм била готова за това. Малко наивно обяснение, но е хубаво :). А колкото до това, че си мисли, че мъжкият член е нехигиеничен - ами дай й повод за размисъл: един добре измит пенис е много по-хигиеничен от една добре измита уста. Наистина, няма рецепта за това, как да й мине. Може би предпочита момичета? Не знам...

whitediamond
05-26-2010, 21:03
Бялата диамантена приценса и на тебе ли са ти били шута щото много ти знае устата ? Аз кво цел живот да карам на чекии само за да и угодя ? Всички много знаете да храните останалите, ама като опре до вас и веднага сменяте начина на мислене. Ако беше малко по умен/умна даже не те знам кво си, щеше да загрееш, че не пиша темата за да похваля "о тя не иска секс аре майната й отивам при следващата", а го пиша за евентуално някой да ми подскаже как да променя вижданията и, дали някой се е сблъсквал с такова нещо и има ли шанс за промяна. Щом стане въпрос за секс задължително или момчето мисли само за това или жената е к***а, няма значение каква е темата щом има секс в нея и ти ми казваш аз да порасна ? Ако не изпитвах истински чувства щях ли да се тормозя да пиша и да се мъча за някакво решение ? Кой ти каза, че си мисля, че всички хора са еднакви бе? Поне да беше прочел/а всичките ми постове да видиш, че не иде реч за едното духане, а за нещо малко по-конкретно. Значи, задължително перверзната жена е к***а така ли ? Задължително, щом има нещо неточно в някое момиче и трябва да е СМЕНЯ с някоя евтина к***а? И кое му е перверзното на това, че евентуално някога в живота си ще искам да правя секс ? Ебаси хората, ебаси вижданията заклевам се ! Щом секса е ДРЕБНО НЕЩО, тогава кое е голямото нещо в една връзка бе ? Ти изобщо влагаш ли мисли като пишеш ? Или просто айде там да фламя пък квото стане. Като се научиш да ползваш месестото в главата си, продължи да даваш акъл, но до тогава ти се нуждаеш от акъл много повече ! Що па на мене много да ми знае устата. Като си толкова оборотен,що въобще пускаш темата.Форумът няма да ти оправи проблема. И като не става дума за едното духане можеш да я предразположиш,вместо да мрънкаш "абе що тя си мисли по тоя начин". Щом имаш истински чуства към нея (или поне така си мислиш) те поздравявам,направи тогава нещо по въпроса,за да обориш мнението и,че духането е нещо отвратително.

billyana
05-26-2010, 21:20
? Аз кво цел живот да карам на чекии само за да и угодя !
При такова изказване - на околовръстното..или там където има ...за 5 лева...
Дришльо..
Заради такива изказвания , момичетата , които биха го направили ,не го правят.
Не ,че разбирам...аз съм лапе ..

preebaniq
05-26-2010, 21:46
Ми като не разбираш и като си лапе що пишеш ? Значи аз трябва да се съобразявам с всяка нейна прищявка, нужда и каквото и да било, иначе съм просто поредния нещастник търсещ ебание така ли да го разбирам ? Егати разбирането ... Да съм написал някъде, че тя ми е паднала в очите ? Да съм казал някъде, че вече съм я зарязал и съм и бил шута и търся нова ? Какво виждате търся съвет, тъй като на нас мъжете ни е малко трудно да разбираме вас жените на 100%. Всички ми казвате като ми е толкова за секса да ходя на някоя лесна, защо ? Аз искам да правя секс с чувства, а не да лашкам там неква.... За следващото ми твърдение най-вероятно ще има мноооого критики, но все пак : Връзка без секс НЯМА ! Секса е най-голямата и една от най-важните основи на една връзка. Да може да продължите връзка 1-2-3 години без секс, ама в един момент просто ще почнете да го правите или ще се разделите.........

LucasBoy
05-26-2010, 22:09
ХА! гнус я е било! кажи ѝ че поне на тебе не ти тече кръв една седмица всеки месец, не ти тече "смазка" дето мирише на риба като се възбудиш, не ти се налага да си слагаш евридейки щото не ти капе слуз и не ти е вдлъбнато в тялото че да си задържаш гореописаната пумия да ферментира вътре! дееба женката дееба ние сме 100 пъти по-чисти от тях ама пак им духаме нали? баси и неблагодарната патка :-x
Е така като го описаа... има ли, честно ми кажи, момиче, на което да го кажеш това и да няма против да те гледа в очите?

BgHtH
05-26-2010, 22:24
preebaniq пич ти в какви филми се вкара :-D
Проблема ти е друг ,как от добри приятели да станете "повече от добри прятели".А тва какво ти е казало девствено момиче относно секса .... един път да ти се подмокри в ръцете и ще запее друга песен.Като си дойде времето ще видиш как тя ще си го иска.Фокусирай се в тва да накараш момичето да те погледне като повече от приятелка.Тея глупости дето ти ги говори сигурно и тя не ги вярва! 8-)

chaovabene
05-27-2010, 06:34
Сегаааа ясно какъв е "проблема" ако мога така да се изразя!Този "проблем" при момичетата е относително в голям процент и то точно при тези които не са имали полов акт и нямат осъзната потребност от секс в която и да е от разновидностите му!Работата е там че това време ще дойде /за всеки човек е различно във времето/и все с някой ще го направи, но ПЪРВО трябва да е ГОТОВА за това, а това става от самосебе си както казах с времето или... :) с малко търпение и помощ от твоя страна, тъй като ти си активната страна в момента.Тъй като имаш чувства към това момиче и това е най-важното и водещото за сега в тази връзка опитай се във едно подходящо време за вас двамата в подходяща обстановка, след като имате някаква настройка/целувки, прегръдки/ но без да говорите за секс или къквото и да било свързано с това непренудено да я накараш или подтикнеш да те хване за члена/надявам се да е в състояние за тази среща/ :-D през бельото първо ако трябва и после "на голо", като целта е да я накараш да свекне с теб и твоят атрибут на подсъзнателно ниво!Че това не е гнусно нещо а нещо което е интересно,играчка дори :-) и което може да има когато тя пожелае!С времето тя ще свикне и когато почувства че е готова за теб сигурно ще ти се отдаде по начен по който даже не си и помислял,но пак повтарям трябва да я спечелиш на своя страна като и покажеш хубавата страна на нещата които ти желаеш сега...а тя сигурно малко по-късно :oops:
Успех!

SilenceMustBeHeard
05-27-2010, 06:58
Ми като не разбираш и като си лапе що пишеш ? Значи аз трябва да се съобразявам с всяка нейна прищявка, нужда и каквото и да било, иначе съм просто поредния нещастник търсещ ебание така ли да го разбирам ? Егати разбирането ... Да съм написал някъде, че тя ми е паднала в очите ? Да съм казал някъде, че вече съм я зарязал и съм и бил шута и търся нова ? Какво виждате търся съвет, тъй като на нас мъжете ни е малко трудно да разбираме вас жените на 100%. Всички ми казвате като ми е толкова за секса да ходя на някоя лесна, защо ? Аз искам да правя секс с чувства, а не да лашкам там неква.... За следващото ми твърдение най-вероятно ще има мноооого критики, но все пак : Връзка без секс НЯМА ! Секса е най-голямата и една от най-важните основи на една връзка. Да може да продължите връзка 1-2-3 години без секс, ама в един момент просто ще почнете да го правите или ще се разделите.........

Чааакай, чакай ! Лапе викаш, а ? А ти на колко си бе ? Като гледам че само за едната свирка мислиш..... Кара се по-полека, а не направо на темата. Или и за теб тази "единствена" ще се смени след като ти издуха?

Duvessa
05-27-2010, 08:19
А въпросното момиче на колко години е? Ако е още с детско съзнание, какво очакваш?

whitediamond
05-27-2010, 08:51
Ми като не разбираш и като си лапе що пишеш ? Значи аз трябва да се съобразявам с всяка нейна прищявка, нужда и каквото и да било, иначе съм просто поредния нещастник търсещ ебание така ли да го разбирам ? Егати разбирането ... Да съм написал някъде, че тя ми е паднала в очите ? Да съм казал някъде, че вече съм я зарязал и съм и бил шута и търся нова ? Какво виждате търся съвет, тъй като на нас мъжете ни е малко трудно да разбираме вас жените на 100%. Всички ми казвате като ми е толкова за секса да ходя на някоя лесна, защо ? Аз искам да правя секс с чувства, а не да лашкам там неква.... За следващото ми твърдение най-вероятно ще има мноооого критики, но все пак : Връзка без секс НЯМА ! Секса е най-голямата и една от най-важните основи на една връзка. Да може да продължите връзка 1-2-3 години без секс, ама в един момент просто ще почнете да го правите или ще се разделите.........

Чааакай, чакай ! Лапе викаш, а ? А ти на колко си бе ? Като гледам че само за едната свирка мислиш..... Кара се по-полека, а не направо на темата. Или и за теб тази "единствена" ще се смени след като ти издуха? Май точно така ще стане ! :D

SpOrTs_GiRl
05-27-2010, 11:06
Със сигурност има и други момичета със същото мнение, ноооо ..... За мен в секса м/у хора, които са силно обвързани и се обичат не би трябвало да съществува "гнус ме е от пениса му" .. о.О И изобщо неща от този род не би трябвало да ги има м/у хора, които правят любов.. Разбира се, че ще има неща, които да не й харесват, но да я е гнус НА НЕЯ ДА Й ДОСТАВЯТ УДОВОЛСТВИЕ?! .. о.О

YouDontKnowMe
05-27-2010, 11:32
И аз бях така преди няколко години (била съм на 11-12-13) и ми се виждаше страшно гнусно. Но след време нещата се промениха, просто желанието си идва само, не може да се насили нищо.

vankatawe
05-27-2010, 11:37
пич , накарая я да промени мисленето си :)

Callisto
05-27-2010, 12:56
Всеки в началото се отрича преди да пробва. И аз навремето се гнусях от подобни неща. Първият път, когато момче си извади пишката пред мен не исках да му го гледам, после той го сложи в ръцете ми...да не кажа, че ме беше и страх да го пипна. :D Само като му трепна кура и си викам край помощ това нещо е живо. :D Ама после ми мина и вече не ме беше страх. За лизането първия път леко се дърпах. Виках си този е луд да се вре там я да се качва нагоре, ама като видях, че е яко вече няма проблеми.

diksi
05-27-2010, 13:17
Преди мен казаха,че сексът е маловажно нещо са една връзка.. :? Да, прави сте, но за тези връзки между 13-14 годишни.. В една връзка между големи хора 50% от нея е в добрия СЕКС. И после ме убедете, че не е така :-o

Princessani
05-27-2010, 13:28
Диагноза момичето не е готова за секс.С годите възгледите и учакванията се променят.Сега неща ,които си мисли ,че никога няма да направи ,след време може да ги прави с удоволствие .Просто не е пораснала.

whitediamond
05-27-2010, 13:52
Преди мен казаха,че сексът е маловажно нещо са една връзка.. :? Да, прави сте, но за тези връзки между 13-14 годишни.. В една връзка между големи хора 50% от нея е в добрия СЕКС. И после ме убедете, че не е така :-o Хммм,донякъде е така. Но тва е предимно за младите. Един ден ще имате семейство,деца,ще започнат грижите,няма вече да бъдете егоисти,все да мислете за себе си. Няма да се ебете цял живот. Но иначе докато сме млади тва е важен фактор в една връзка,но само това не е достатъчно. :oops:

TheAceOfLove
05-27-2010, 15:00
Няма да се ебете цял живот.

Съжалявам да ти разбия илюзиите, но мнозинството от щастливите двойки правят секс докато здравето им го позволява (да, баба ти и дядо ти също). Не става дума само за правене на деца, а за поддържане на интимността и любовта. Един ден или ще го разбереш, или мъжът ти ще е доста нещастен...

По темата, наистина 'преебания' не уточни на колко години е момичето, а и емоционалната зрелост не зависи от възрастта. Тя най вероятно ще се отвори към секса, въпросът е първо, до каква степен и второ, дали с теб и сега или след 5 години да речем, и с някой друг. Съгласна съм с тези, които те посъветваха да я предразположиш постепенно. Но трябва да поемеш риска дори и след това да не е готова.

(Казвам това като момиче, което обича сериозните връзки И секса.)

whitediamond
05-27-2010, 15:45
Няма да се ебете цял живот.

Съжалявам да ти разбия илюзиите, но мнозинството от щастливите двойки правят секс докато здравето им го позволява (да, баба ти и дядо ти също). Не става дума само за правене на деца, а за поддържане на интимността и любовта. Един ден или ще го разбереш, или мъжът ти ще е доста нещастен...

По темата, наистина 'преебания' не уточни на колко години е момичето, а и емоционалната зрелост не зависи от възрастта. Тя най вероятно ще се отвори към секса, въпросът е първо, до каква степен и второ, дали с теб и сега или след 5 години да речем, и с някой друг. Съгласна съм с тези, които те посъветваха да я предразположиш постепенно. Но трябва да поемеш риска дори и след това да не е готова.

(Казвам това като момиче, което обича сериозните връзки И секса.) Да бе сигурно бабата със дядото яко ще се клатят. Познавам много двойки,дето от години не са го правили и никой не остава нещастен,повярвай ми. С годините желанието отминава,хората се променят,никой не остава вечно млад. Нз досега не познавам една двойка с дългогодишен брак,които досега да го правят. Просто имат прекалено много други грижи,за да се занимават с такова нещо... :D

Gerard
05-27-2010, 16:10
Няма да се ебете цял живот.

Съжалявам да ти разбия илюзиите, но мнозинството от щастливите двойки правят секс докато здравето им го позволява (да, баба ти и дядо ти също). Не става дума само за правене на деца, а за поддържане на интимността и любовта. Един ден или ще го разбереш, или мъжът ти ще е доста нещастен...

По темата, наистина 'преебания' не уточни на колко години е момичето, а и емоционалната зрелост не зависи от възрастта. Тя най вероятно ще се отвори към секса, въпросът е първо, до каква степен и второ, дали с теб и сега или след 5 години да речем, и с някой друг. Съгласна съм с тези, които те посъветваха да я предразположиш постепенно. Но трябва да поемеш риска дори и след това да не е готова.

(Казвам това като момиче, което обича сериозните връзки И секса.) Да бе сигурно бабата със дядото яко ще се клатят. Познавам много двойки,дето от години не са го правили и никой не остава нещастен,повярвай ми. С годините желанието отминава,хората се променят,никой не остава вечно млад. Нз досега не познавам една двойка с дългогодишен брак,които досега да го правят. Просто имат прекалено много други грижи,за да се занимават с такова нещо... :D

Да бе... :D Някой ще ти разправя че не е правил секс от години!Не на нас тия... :?

TheBeliever
05-27-2010, 16:14
Да бе сигурно бабата със дядото яко ще се клатят. Познавам много двойки,дето от години не са го правили и никой не остава нещастен,повярвай ми. С годините желанието отминава,хората се променят,никой не остава вечно млад. Нз досега не познавам една двойка с дългогодишен брак,които досега да го правят. Просто имат прекалено много други грижи,за да се занимават с такова нещо... :D

Е това, че ти не познаваш, не значи, че няма. Родителите ми с над 30 години семеен живот правят секс. И не са само те. Когато няма секс партньорите се изнервят, карат се за дребни неща, постепенно се отчуждават и рано или късно единият търси любовник/ца. Естествено не говоря за 13-16 годишните. И не е вярно, че с годините желанието отминава. Може да не е така силно изразено като на 15 годишен пубер, но си го има.

diksi
05-27-2010, 18:54
Ами КАМЕНАРОВИ от Биг Брадър

whitediamond
05-27-2010, 19:20
Ами КАМЕНАРОВИ от Биг Брадър Тия са некви ненормални. Незнам как не ги е срам... :D

fear4o
05-27-2010, 20:21
И тя не е много наясно с нещата! Всичко ще се оправи като почне да прави секс! Като се възбуди достатъчно няма да мисли по тоя начин!

3oPuTy
05-27-2010, 21:08
Говори така,защото е девствена.
Аз също преди време говорих така.Мен лично ми беше кофти,когато тогавашния ми приятел искаше да ме лиже ... Да не говорим,че френска любов не съм правила на никой от предишните ми приятели.Аз също бях гнуслива,мислех го за унизително и т.н.,но вече пораснах (е на 19 съм ама ...) и знам,че няма нищо лошо или гнусно в това да доставяш удоволствие на половинката си.
Съвета ми е - не я притискай.Говори с нея,обясни й,че ако оралната любов беше толкова опасна никой нямаше да я практикува.Обясни й,че това не е най-важното,но е нещо нормално за хора,имащи сериозна връзка ... :) Схвана намека.

bobynka
05-28-2010, 13:21
:D и аз така дрънках ,като бях детственна :razz: :razz: :razz: ,ся друго разправям :-P :D :D

DeViLMaN
05-28-2010, 15:38
:D и аз така дрънках ,като бях детственна :razz: :razz: :razz: ,ся друго разправям :-P :D :D

браво на тебе ... :razz: много ли разправяш , там е въпроса :D (нищо лично просто се бъзикам) :oops:

c0ci
05-28-2010, 18:32
Щом го обичам,не ме гнус от нищо негово :)

djstyle
05-28-2010, 19:12
Не съм момиче, но ще ти кажа, че няма да умреш, ако не ти го лапне... ако станат нещата, рано или късно и спите заедно след известно време ще й писне да Й мрънкаш на главата и ще пробва, а и съм съгласен с момичетата които са коментирали, по-рано, пробва ли, няма се откаже ( надявам се не прозвуча странно това :D )

fenaNiki
05-28-2010, 20:31
Първо темата е малко глупавичка, а и има много такива за оралната любов, където женската част споделя своето мнение, второ думата е Осмивам и трето както каза някой на кого му пука, че не си нов? Нещо на гъзар ли се опитваш да мязаш не мога да разбера? :)

loliii
05-28-2010, 21:28
Не знам на колко години е, но и аз така мислех допреди 1-2 години. Само че възгледите се менят. В детската градина никога не би си помислил, че ще правиш секс и ще си ровите по дупките, откъдето изхвърляте фекалии и урина. :? :D
Има супер много момичета и момчета, които ги е гнус да лижат или да духат. Като се замисля и аз бих премислила нещата преди да тръгна да лапам на който ми падне. И това че има микроби и инфекции си е вярно.
Тъй че хора всякакви. Както някои ги е гнус да пият от чужда чаша, дори да е на приятел, може да ги е гнус да лапат. Аз не разбирам акк може да ти се променят "чувствата" заради това? :?

ladykeisy
05-28-2010, 22:04
На мен пък ми е интересно защо само спамвате темите, вместо да пишете по тях или просто да минете на следващата.Мен също ме дразнят някои теми, просто не ги гледам.

П.П. Разни хора - разни идеали.Всеки обича-мрази,харесва-не харесва,иска-не иска нещо... Има пък мъже, които не обичат да им правят френска примерно... Не е важно да се стремиш да си перфектен.Перфектни хора няма.Важното е обаче да те харесват с всичките ти пороци и да ги приемат като вид перфектност. Какво искам да кажа? Ако наистина харесваш или имаш чувства към момичето, това че не иска да правите орална любов, не би трябвало да те спира.В случай, че това те спре, не тя, а ти ще си ограничения.

loliii
05-29-2010, 10:20
Окeй. Да уточня малко, че явно съм пропуснал да споделя някои детайлчета. Въпросното момиче, не я е гнус само от оралната любов, а от самия "член" като цяло. Тя ми казвала как не може да си представи това НЕЩО да влиза в нейното НЕЩО. Не искам да съм с нея заради единия секс, а защото наистина я харесвам, но въпреки това все някога желанието ще надделее... Не мога да проумея защо е така. Как може да те е гнус от нещо което не си виждал, помирисвал, вкусвал и т.н????
Тук нещата вече се променят. Изпусна един важен детайл, че нея я е гнус дори от секс. :? Тук смятам, че нещата опират до друг важен довод - тя има някакви проблеми. Никой нормален човек не го е гнус от секса. Особено ако тя е тийнейджърка. Тогава все за това си мислиш. Може би просто нещо й е натрапило такова чувство за момчетата и техните "уреди". Това вече няма как да промениш. Може би след време ще го преодолее.
Да не можеш да си представиш как "това НЕЩО да влиза в нейното НЕЩО" е изключително странно. Смятам че си е точно на психическа основа ... нещо като агорафобията. :-o
От друга страна може само да си въобразява това. Може да ти говори как я гнус от твоя член /или от който и да е .. член/, обаче да има мокри сънища. Трябва й време да порасне. ;)

DeViLMaN
05-29-2010, 10:29
пусни и едно хубаво порно ... и като и събуди любопитството може да прояви интерес и към теб :D

BiGBaDWolF
06-16-2010, 20:48
ТАЯ Е ПОБЪРКАНА ! :D

Fanatichka
06-16-2010, 23:25
някои момичета казват така докато не почнат аз също казвах че никога няма да правя
да и аз твърдях, че може да се престраша да правя свирки само на мъжа ми :D 8-)

onqtam
06-17-2010, 09:30
мненията се променят