PDA

View Full Version : Няма проблем!!



Cvetelinkaaaa
05-26-2010, 19:28
Благодаря на всички за адекватните, неадекватните мнения, оценки и за съветите, които някои ми дадоха. Не съм бремена (няма такава вероятност), а за болести...няма опасност от този човек.

tonique
05-26-2010, 19:32
След 1седмица СЕКС, мале мале :D
Нямам думи, но според мен щом не е свършвал няма проблеми, ама за всеки случай си направи един тест за бременност. :)

YouDontKnowMe
05-26-2010, 19:44
Проблемът е, че чак днес от мен се появи презарвативът( не ми се мисли колко надълбоко е бил), а той самият не ми е споменавал за липса на предпазните мерки...нямам думи. прекалемо. Мерси предварително.:))
А ...
Аха ...
Добре, супер. В смисъл, защо ти е натикан презерватива там, колко некадърен е бил мъжкаря ..
Аха, о'кей. Страхотно.
Отивам да спя, т'ва ми беше в повече.

britzy
05-26-2010, 19:47
Проблемът е, че чак днес от мен се появи презарвативът( не ми се мисли колко надълбоко е бил), а той самият не ми е споменавал за липса на предпазните мерки...нямам думи. прекалемо. Мерси предварително.:))
А ...
Аха ...
Добре, супер. В смисъл, защо ти е натикан презерватива там, колко некадърен е бил мъжкаря ..
Аха, о'кей. Страхотно.
Отивам да спя, т'ва ми беше в повече.
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
и на мене

wali00
05-26-2010, 19:52
:-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o

Cvetelinkaaaa
05-26-2010, 20:06
След 1седмица СЕКС, мале мале :D
Нямам думи, но според мен щом не е свършвал няма проблеми, ама за всеки случай си направи един тест за бременност. :)

Ами не точно 1 седмица, а 3 деца...а за теста не е ли малко раничко, той не отчита вярно едва до 2 дена след закъсняването или се бъркам :-o

MochaOnMyLips
05-26-2010, 20:07
О.О
Не, сериозно.
О.О
Сега малко по-сериозно. Как така, по дяволите, не си разбрала, че презервативът е останал в теб? Не ти ли направи впечатление, че липсва?! Боже мой, какви хора има на тоя свят.. тц, тц...
А колкото до това, че не си усетила, че свършва - това не значи, че не е свършил! Добре де, тоя е бил голям дръвник да не ти каже нищо :D.
Направи си тест за бременност и се надявай да не си пипнала някое STD. Макар че ще ти е за урок...

britzy
05-26-2010, 20:14
След 1седмица СЕКС, мале мале :D
Нямам думи, но според мен щом не е свършвал няма проблеми, ама за всеки случай си направи един тест за бременност. :)

Ами не точно 1 седмица, а 3 деца.

Е още по-зле :?

Emilen
05-26-2010, 20:16
На твое място щях да се безпокоя... много! Освен евентуална бременност, имаш всички шансове да си "лепнала нещо" от него... Сега да те питам: ти преди започване на акта не провери ли дали си е поставил презерватив? А след това дали не е скъсан(няма да споменавам за липсата му изобщо)? Постът ми звучи като глупава шега. Ако не е такава, много сериозно се замисли какви ги вършиш, защото си направо идеалната жертва за болести и нежелана бременнст.

1234565
05-26-2010, 20:40
това не мога да си го обясня :shock: :shock: верно как така не си разбрала и най-малкото което е, защо той не ти е казал :shock: :shock: ?

darkPaladin
05-26-2010, 22:35
без да съм чел темата казвам тест

chaovabene
05-27-2010, 09:46
ОК станалото...станало! Сега това е още един път пример за не достатъчно полово възпитание преди да се премине към самия секс!Без да се обижда момичето! Единият /момчето/ разбрал че секс се прави с презерватив,до тук добре ама само до тук!А ти след като очевидно той е имал презерватив, как не видя дали го сваля и къде е .....дори и да си го е сложил на члена от вкъщи ,все пак не гледате ли кое къде влиза и как влиза.....или завиваме се през глава за да не се гледаме че е срамно и където влезе ....ако влезе!Друг въпрос е за мен как може толкова време да не усетиш присъствието на чуждо тяло в себе си.... :shock: Вероятноста да забременееш в случая е доста голяма ако и ти си била в овулация около 50/50и причината за това е че няма как да се разбере той кога и къде е свършил...защото има и вероятността презерватива да се е изхлузил или скъсал..незнам .....още преди да свърши!Във всеки един случай един тест за бременност /4лв./няма да навреди,но това и да ти е една голяма обица на ухото за следващите пъти!

SpOrTs_GiRl
05-27-2010, 10:58
Тук се пишат какви ли не неща, ноооо .. тово не би ми го родил акъла НИКОГА.
Ти на колко си години?! .. Знаеш ли изобщо с кой лягаш и какво правиш?! .. А нещо за сексуална образованост? Предпазване от венерически болести, нежелана бременност.. ХИГИЕНА?!?!!?!??!?! ........... ТРИ ДНИ В ТЕБ Е СЕДЯЛ ПРЕЗЕРВАТИВ ОТ НЯКАКЪВ ПИЧ ........
Ако този път "ти се размине" .. то следващия със сгурност няма.

TheBeliever
05-27-2010, 11:53
Освен всичко казано до тук, което си е напълно вярно, ще добавя - ВеДНАГА НА ГИНЕКОЛОГ! Ти имаш ли идея какви инфекции може да си си докарала по този начин и колко трайни увреждания може да си си нанесла с тази глупост?

П.П Дано да е поредната тема-шега. Дано да няма толкова маолумни деца.

darkPaladin
05-27-2010, 12:54
джунглата на съвайвър квото влезе не излиза

justonegirlwithonehope
05-27-2010, 12:57
Възможно е да се е случило, аз имам една приятелка, която като прави секс с приятеля и редовно презерватива остава в нея и то винаги, когато го правят с durex.Та отказаха се да правят секс с презерватив, но както и да е :D Ама и тебе хич те няма, как може да не забележеш, че презерватива липсва ? :lol:

Grudi_SeXa
05-27-2010, 13:42
Аз затова почти не ползвам презери.

Princessani
05-27-2010, 14:18
Имам един въпрос към Вас, тъй като ситуацията е нова за мен. Правих секс с едно момче, с което се бях запознала преди време, но предната неделя излязохме за пръв път. Проблемът е, че чак днес от мен се появи презарвативът( не ми се мисли колко надълбоко е бил), а той самият не ми е споменавал за липса на предпазните мерки...нямам думи. Та аз мисля, 4е въпросният човек не е свършвал или поне аз не го усетих( а това ще си го изесня с него) въпроса е какви опасности бих могла да очаквам и някой дали е имал сходна ситуация, за ме не се панирам прекалемо. Мерси предварително.:)) пф това са най-елементарните ситуаций в които човек може да попадне престависи какви последици може да има за теб ,ако презерватива се задържи в теб доста дълго време.Как пък нито ти ,нито той няма да забележите,че презерватива го няма .Едва ли има няква упостност от нещо сега.

kremen4eto
05-27-2010, 15:08
Негова работа е да обърне внимание след секс дали презервативът е там и дали е здрав. Ако не е забелязал - тъпичко е момчето. Ако е забелязал, а не ти е казал - ми мисли другия път с к'ви си лягаш.

Случвало ми се е 2 пъти, но не е оставал 3 дни, а сме го вадили веднага след като сме установили, че го няма.

За свършването - или е свършил или не е свършил. Ако е свършил - или си забременяла или не си забременяла. :)

Emilen
05-27-2010, 15:19
Щом момчето не може да провери елементарно нещо като наличието на презерватива след секс, едва ли е в състояние да се задълбочи до там, че да знае дали е свършил...
Въпроси към момичето: изтича ли нещо от теб след като свършихте? Презервативът, след като го извади, празен ли беше?