PDA

View Full Version : "Мъжки въпрос" ( Само за мъжете ) !



ciklopapz
06-02-2010, 18:52
Здравейте момчета искам да ви попитам Когато спите с някое момиче, с което сте от скоро, но я желаете, кое е по обидно и унизително за вас и според вас - да свършите, но ТЯ да не успее или Тя да свърши и да ви остави вас да не свършите?

Този въпрос може да се отнася и за онези който имат по дългорайни връзки.

П.С. Моля отговаряйте честно!

Мерси! :)

gandalfepi4
06-02-2010, 19:11
не мисля че има точен отговор но-мисля че е по-обидно тя да не те остави да свършиш щото по-принцип жените свършват по-бавно и следователно той си е дал някакъв "труд" който тя не е уважила (о боже това звучи ужасно) въпреки че наистина не и е много приятно ти да свършиш за 30 секунди и после да те е срам да я гледаш :D

juveteam
06-02-2010, 20:10
не мисля че има точен отговор но-мисля че е по-обидно тя да не те остави да свършиш щото по-принцип жените свършват по-бавно и следователно той си е дал някакъв "труд" който тя не е уважила (о боже това звучи ужасно) въпреки че наистина не и е много приятно ти да свършиш за 30 секунди и после да те е срам да я гледаш :D
+1...

XStyle
06-02-2010, 20:23
Според мен е по-унизително, ако момчето свърши преди момичето и така го остави. Просто момичетата свършват по-бавно и се изисква повече усилия от страна на момчето за да я накара да свърши. Мое мнение е, че е адски егоистично да правиш секс с някоя и тя да не свърши, а само ти да си направиш кефа.
С моята приятелка сме заедно доста време вече и освен, че винаги я карам да свърши, то винаги гледам да свършим и двамата в един и същи момент - чувството е уникално! :)

Z0mBay0
06-02-2010, 23:40
...то винаги гледам да свършим и двамата в един и същи момент - чувството е уникално! :)
+1

dimitar_ak
06-03-2010, 07:05
Не е възможно да правиш секс от скоро с нов партньор и да се постигне едновременно свършване. Все пак аз питам дали да предизвикам края й по друг начин.

netmon
06-03-2010, 18:27
Не е възможно да правиш секс от скоро с нов партньор и да се постигне едновременно свършване. Все пак аз питам дали да предизвикам края й по друг начин.

+1 Абсолютно невъзжно е...това че тя е добра актриса към по горния пич си е отдела работа,но нека да си вярва :D Колкото до въпроса няма обидно и унизително при който и да е от двамата партниорите да не свърши,въпроса е да не става навик и важното е да си личи желание за задоволяване на половинката :)

gandalfepi4
06-03-2010, 18:35
Все пак аз питам дали да предизвикам края й по друг начин.

бутни я от скала

babatigosho
06-03-2010, 19:05
Все пак аз питам дали да предизвикам края й по друг начин.

бутни я от скала

Велик! :lol:

YouDontKnowMe
06-03-2010, 19:15
Защо говорите за обиди. Това е секс. И двамта трябва да са доволни. Пък ако се случи така, че единия не може да свърши (проблем някакъв да има- момичето да е в мензис, на момчето да не може да му стане (притеснение примерно)) , няма нищо лошо да бъде задоволен другия или пък просто да не се прави секс.
Идеята е, че трябва да говорят партньорите на тази тема- аа ти свърши,искам и аз (примерно).

Да, мисля се за мъж. ^

pinbal
06-03-2010, 19:42
определено ако мъжа свърщи пръв :-D