PDA

View Full Version : Постоянно го сънувам.



mrazqkindergarten
06-03-2010, 07:46
Здравейте, преди известно време бившият ми скъса с мен и аз правих някакви опити да се съберем, но той категорично ме отряза... Обаче оттогава го сънувам почти всяка вечер.. Не съм го сънувала толкова, като бяхме заедно... И то сънувам, че се събираме и че сме по-щастливи и от началото на връзката ни.. Сега сутринта се успах, защото сънувах, че ми пише по скайп, стигнахме дори до "obicham te :*" и после го запознах с родата, бяхме на заведение.. :D Та... Аз наистина го обичам, искам го и тн, но все пак не ми е приятно да сънувам само това, да изглежда толкова реалистично и да знам, че няма никакъв шанс да стане в действителност? Мисълта ми тва въз основа на моите желания ли е? Ако спра да мисля за него, ще престана ли да го сънувам? Не мога така, така го желая още повече. :/

filmimilmi
06-03-2010, 07:57
Липсва ти любов. Подсъзнателно, чрез сънищата си, не можеш да избягаш от чувствата си. Времето ще те излекува...

LovEsIckk
06-03-2010, 11:05
Оо и на мен ми се е случвало , ужасно е.
Няма как да се отървеш от това.Може би ако просто се опиташ да спреш да мислиш за него (знам колко е трудно ама..) и сънищата ще намалеят.
Прежали го вече.. Някой ден той ще те търси! :-)

rebeccaa
06-03-2010, 16:15
Случвало ми се е.Това е, защото постоянно мислиш за него.След време ще мине.Както казаха по горе - Времето лекува.

b3b3t0y
06-03-2010, 18:20
Винаги съм го казвала и пак ще го кажа-Всичко е психика!
Просто повярвай,че можеш да не мислиш за него..
Не знам дали мислите ти в будно състояние са свързани със сънищата ти,щото аз не сънувам смао нещата з акоито си мисля :D примерно...
Поне си помогни като спреш да мислиш за него.. :)

awerw
06-03-2010, 18:47
ВРЕМЕ :-o

Liquicity
06-03-2010, 21:15
Повтарящите сънища са следствие от належащ проблем, и се повтарят докато на мериш решение на проблема.В твоя случай си се вглабила в мисли за пичагата.За т'ва се разсейвай, прави няк'ви неща, които ти доставят удоволствие и общо взето си запълвай времето, така че да нямаш време да си мислиш за драмите.

Vanish
06-03-2010, 21:38
cool story, bro

SolemnityOfDeath
06-03-2010, 21:40
И аз съм преживявал това, ужасяващо е.

Времето донякъде помага, донякъде и отнема. Малко по малко ще свикнеш с липсата може би, бавно ще се поизправиш на крака и ще започнеш да правиш неща, които поне на базисно ниво да те разсейват.

Много пробити същества сме, прекалено много тъга ни е заложена..

DevilWish
06-04-2010, 11:19
Сънуваш го, защото мислиш за него.
Просто излизай, забавлявай се, запознай се с нови хора ;) флиртувай .. ще го забравиш ;)

zvQr_nO_s_ChAr
06-04-2010, 11:48
Питаш ни как да махнем сънищата ти от главата ти..? :shock:

Не мисли за него...То това вашето вече за теб е фикс идея.... 8-)

SmilezZz
06-04-2010, 12:29
Играта на подсъзнанието..Мислиш много за него и това се отразява в съня ти..Спри да мислиш за бившия ти..Гледай напред..Живота продължава

BloomF
06-04-2010, 14:04
Имаш късмет, че не го сънуваш как се прегръща и целува с други момичета и как те пренебрегва заради тях.. аз преди няколко седмици сънувах такива сънища за моя и то почти всяка вечер. На сутринта ми беше отвратително и едва се отърсвах от съня...

mrazqkindergarten
06-04-2010, 14:26
Имаш късмет, че не го сънуваш как се прегръща и целува с други момичета и как те пренебрегва заради тях.. аз преди няколко седмици сънувах такива сънища за моя и то почти всяка вечер. На сутринта ми беше отвратително и едва се отърсвах от съня...

Ами, аз с него не говоря, защото като съм се опитвала ме обижда, обаче имам чувството, че си няма приятелка и затова може би сънувам, че сме заедно пак... Това не знам дали значи, че има чувства още към мен, доста силно се съмнявам.

Иначе... мерси много за съветите, много сте мили. :(

Sisi7u
06-04-2010, 15:43
time heals .. :)

soul1199
06-04-2010, 20:19
ем аз кво да кажа,като всяка вечер сънувам различни и накрая за малко не си изтървам рейса 8-) 8-)

pebals
06-04-2010, 20:22
Липсва ти любов. Подсъзнателно, чрез сънищата си, не можеш да избягаш от чувствата си. Времето ще те излекува...

+1.. успех от мен

ilovejhonnydepp
06-04-2010, 21:42
И аз имам такъв проблем и макар да е малко по-различно ,те разбирам . По цял ден мислиш за него ,а вечерта сънуваш ,че всичко е както преди и че те моли всичко да е както преди .. Аз също не съм открила начин да спра да го сънувам ,но просто се старай да мислиш максимално малко за него .. запознай се с нови хора ..и бъди силна ! :)