PDA

View Full Version : Защо...



MishaBabyy
06-15-2010, 11:58
...някои хора твърдят дооста дълго време,че те обичат,говорят ти,че ще направят всичко за теб,искат да те виждат всеки ден и в погледа им личи,че са искрени....а изведнъж започва хладното отношение,дори и без причина.Забравят всичко,което са казали,не искат да слушат...в по-късен етап може да чуеш и "Мразя те"...на какво се дължи това?

w0sh
06-15-2010, 12:51
на тийнейджърство.

ShtrudeL
06-15-2010, 12:52
На прекаленото опознаване? Когато опознаеш някой напълно ти омръзва и си позволяваш да се държиш с него така както се държиш майка си/баба си/брат си/сестра си например... Те не искат да си нон стоп с теб и да им казваш всеки ден,че ги обичаш. Те просто си знаят и няма да се разсърдят защото те обичат.

(Мисля,че ще бъда разбрана погрешно,но не ми се обяснява...)

RedLady
06-15-2010, 15:30
На прекаленото опознаване? Когато опознаеш някой напълно ти омръзва и си позволяваш да се държиш с него така както се държиш майка си/баба си/брат си/сестра си например... Те не искат да си нон стоп с теб и да им казваш всеки ден,че ги обичаш. Те просто си знаят и няма да се разсърдят защото те обичат.

(Мисля,че ще бъда разбрана погрешно,но не ми се обяснява...)

+ 1

Paramour
06-15-2010, 15:35
И аз това се опитвам да разбера... :-o :-o

ivcheto0o
06-15-2010, 15:39
Времето може да промени много неща,може да няма видими причини,но това е нещо което чустваш....

LeDa
06-15-2010, 15:52
На тва,че си слагаш чужди снимки и се представяш за друг човек.


Естествено,че ще си мразенааа .. :lol:

bobito_th
06-15-2010, 15:56
На прекаленото опознаване? Когато опознаеш някой напълно ти омръзва и си позволяваш да се държиш с него така както се държиш майка си/баба си/брат си/сестра си например... Те не искат да си нон стоп с теб и да им казваш всеки ден,че ги обичаш. Те просто си знаят и няма да се разсърдят защото те обичат.

(Мисля,че ще бъда разбрана погрешно,но не ми се обяснява...)

Наистина е тъпо всеки ден да ти повтарят, че те обичат. Но за това с прекалетоно опознаване не съм съгласна. Нали ако обичаш някого истински ще го обичаш и с недостатъците му :-o . Нямам представа на какво може да се дължи. Може би ако сте постоянно заедно по някакъв начин може да си омръзнете..дори да си с приятекла всеки ден няма ли да ти омръзне малко. Но пък и хората се променят. Не всеки път уцелваме правилня човек, може просто да не се допълвате. :)

tnp123
06-15-2010, 16:24
За какво по точно хладно отношение става дума???
Ако разбирам правилно...може би просто в началото много те искат и ти изглеждаш недостъпна, и са готови да преминат през 9те кръга на ада заради теб, но после, като установите "специални отношения", и той вече знае че ти си негова, образно казано, иии страстта изчезва. Мишън акомплишд. Но според мен в една здрава връзка такова нещо не трябва да се случва никога!

soul1199
06-15-2010, 18:17
на някаква пречка,проблеми или друго момиче

Lucky991
06-15-2010, 18:34
Може би на това, че те обичат само на думи и държат на теб само на думи ...