PDA

View Full Version : Как да се справя с този проблем ? :(



imigranta
06-18-2010, 05:55
Здравейте !

От два месеца имам серизона приятелка ( за първи път) .. таа
На 16години съм , Секс не съм правил , но с нея започнахме интимните опипвания и така нататък , по цялото тяло ..
Проблема който ме притеснява най- много е това че се изпразвам от самосебе си , без да сме правили нищо , само от обарвания , хващания , понякога дори и без тези неща :( Просто ми става и се усещам как се "подмокрям" .. Не мисля че е нормално , и това ме кара да се притенсявам .. Един път опитах да се самозадоволя в къщи преди да изляза с нея и да почним да правим тези неща , но дори и това не помогна .. загорял ли съм много , какво незнам ?
Чуството е адски гадно .. :(
Другото което забелязах е че след като това се случи , получам големи болки в тестисите и корема , който след известно време минават .. да кажем 1 час :(
Моля , изкажете мнение и ми помогнете че .. ;(

Благодаря

Consequence
06-18-2010, 06:10
Това не е проблем.Не трябва да се притесняваш, напълно нормално е.На много хора се случва.
Това "подмокряне" реално не е изпразване.Ако беше, нямаше да ги има болките.
Просто си превъзбуден... Не си имал полов контакт досега, а и ти е първата по-сериозна приятелка.
Вярваш или не, лекарството е именно секс.
Вероятно всичко ще приключи бързо, но поне тази възбуда ще изчезне.
Нормалните неща като натискането, целувките и т.н. няма да ти правят голямо впечатление, защото вече ще си наясно с продължението :D
Успокой се и не го мисли толкова.

iloves3x
06-18-2010, 07:29
Здравейте !

От два месеца имам серизона приятелка ( за първи път) .. таа
На 16години съм , Секс не съм правил , но с нея започнахме интимните опипвания и така нататък , по цялото тяло ..
Проблема който ме притеснява най- много е това че се изпразвам от самосебе си , без да сме правили нищо , само от обарвания , хващания , понякога дори и без тези неща :( Просто ми става и се усещам как се "подмокрям" .. Не мисля че е нормално , и това ме кара да се притенсявам .. Един път опитах да се самозадоволя в къщи преди да изляза с нея и да почним да правим тези неща , но дори и това не помогна .. загорял ли съм много , какво незнам ?
Чуството е адски гадно .. :(
Другото което забелязах е че след като това се случи , получам големи болки в тестисите и корема , който след известно време минават .. да кажем 1 час :(
Моля , изкажете мнение и ми помогнете че .. ;(

Благодаря
не си избърсал жълтото около устата а за секс ми мисли :D

Arieca
06-18-2010, 07:52
Режи го това е заболяване ! няма спасение :-o

XTREMEFREERIDE
06-18-2010, 07:57
Не се притеснявай. Няма никакъв проблем. :)

Както казаха преди мен, това е "подмокряне", а не "изпразване". А болките са именно защото не си свършил. :)

stupid0boy
06-18-2010, 08:35
Опитай малко повече тренировки с дясната...

BiGBaDWolF
06-18-2010, 09:49
Това не е проблем.Не трябва да се притесняваш, напълно нормално е.На много хора се случва.
Това "подмокряне" реално не е изпразване.Ако беше, нямаше да ги има болките.
Просто си превъзбуден... Не си имал полов контакт досега, а и ти е първата по-сериозна приятелка.
Вярваш или не, лекарството е именно секс.
Вероятно всичко ще приключи бързо, но поне тази възбуда ще изчезне.
Нормалните неща като натискането, целувките и т.н. няма да ти правят голямо впечатление, защото вече ще си наясно с продължението :D
Успокой се и не го мисли толкова.

True True .. +

Reaper93
06-18-2010, 09:55
не си избърсал жълтото около устата а за секс ми мисли :D

Още 20 мнения нямаш, а се правиш на интересен..Също и тоя под тебе дет е писал..

Gr0zDan0v
06-18-2010, 10:02
Режи го това е заболяване ! няма спасение :-o

браво мн си оригинален ;)

Arieca
06-18-2010, 12:30
не си избърсал жълтото около устата а за секс ми мисли :D

Още 20 мнения нямаш, а се правиш на интересен..Също и тоя под тебе дет е писал..
ами ти като имаш 700+ мнения си мислиш че си голяма работа ли бе ? ебати келешите :-x :smt075

Reaper93
06-18-2010, 13:05
не си избърсал жълтото около устата а за секс ми мисли :D

Още 20 мнения нямаш, а се правиш на интересен..Също и тоя под тебе дет е писал..
ами ти като имаш 700+ мнения си мислиш че си голяма работа ли бе ? ебати келешите :-x :smt075


Ами да, може и така да си мисля!
А ти да не се мислиш за много умен, с баналното "Режи го това е заболяване ! няма спасение"?

Arieca
06-18-2010, 13:13
не си избърсал жълтото около устата а за секс ми мисли :D

Още 20 мнения нямаш, а се правиш на интересен..Също и тоя под тебе дет е писал..
ами ти като имаш 700+ мнения си мислиш че си голяма работа ли бе ? ебати келешите :-x :smt075


Ами да, може и така да си мисля!
А ти да не се мислиш за много умен, с баналното "Режи го това е заболяване ! няма спасение"?
АХАХА "живеи" и се самозаблождаваи! ти си голяма работа с тези 700+ мнения ! ГЕРОИСТВО! тряя да те предложим за държавен глава,ти как мислиш или ти не можеш ? =D> =D> =D>

ladykeisy
06-18-2010, 13:31
Не осирайте темите, бе.
ARIECA пише се "живеЙ" , "самозаблУждаваЙ","героЙство" и като започнеш ново изречение - пише се с главна буква. Мерси за вниманието.

По темата: Хлапе, с времето ще се оправиш, както са казали не е изпразване. Започнеш ли да правиш секс, ще отмине проблема ти. Задължително слагай презерватив, за да няма проблеми после и това е. Успех!

Serseri91
06-18-2010, 13:37
И след като се разделиш с приятелката си и прибереш у вас, маструбирай докато свършиш, иначе може да имаш проблеми.

Arieca
06-18-2010, 13:37
Не осирайте темите, бе.
ARIECA пише се "живеЙ" , "самозаблУждаваЙ","героЙство" и като започнеш ново изречение - пише се с главна буква. Мерси за вниманието.

По темата: Хлапе, с времето ще се оправиш, както са казали не е изпразване. Започнеш ли да правиш секс, ще отмине проблема ти. Задължително слагай презерватив, за да няма проблеми после и това е. Успех!
абе еи к*рветино недеи ми казва как да пиша много добре знам как се пише,просто ме марзи :-x

SmilezZz
06-18-2010, 13:57
абе еи к*рветино недеи ми казва как да пиша много добре знам как се пише,просто ме марзи :-xВ едно изречение - 4 грешки..Запетайките не съм слагала :? Срамота си е направо..

По темата - Няма от какво да се притесняваш..Няма да се повтарям с другите...СПОКОЙНО,нищо ти няма

DeViLMaN
06-18-2010, 14:03
arieca
успокой са е младши ...
карай по весело :D :lol:

Reaper93
06-18-2010, 14:11
Ше се оправиш, прави малко повече ръчни, може би щи помогне ;)

А до Arieca, предложи ме, мен поне не ме мАрзи!

ladykeisy
06-18-2010, 14:18
ARIECA Много поздрави на родителите ти и на учителя/учителката ти по български. Добре са се справили.Направили са огледало на себе си, отразяващо се в теб.