PDA

View Full Version : Разби ме!!



blueprincess
06-18-2010, 13:43
Здравейте, надявам се да получа нормални отговори, а не някакви хейтърски!!

Обичам едно момче!Ама адски го обичам.. Да ще кажете каква е тази любов на 12?? Еми в любовта всичко е възможно! Днес отидох до неговия блок с едни приятели! Реших да си тръгвам защото той се прибра.. :( Тръгнах и дойдоха неговите фр да ни кажат че е излязъл!Аз отидох и той ми каза че не ме харесва! Бях като съкрушена, не можах да мърдам, идеше ми да умра! :cry: :-k :-k Той преди това ми каза че ме харесвал, и на 15-ти само се гледахме! :-k Много го обичам и искам да съм с него но той го каза! Каза че не ме харесва, и това разби сърцето ми на милиони парчета, които повече няма да се съберат!! :-k :cry: Само си е правил ташака с мен!! :-k :cry: А аз му се вързах! :cry: Всичко бих направила за да е мой! ВСИЧКО! :cry: По-зле не съм се чувствала никога! Чудя се какво да правя! И се чудя дали не го е казал само за пред приятелите си?!?!! :cry: Обожавам това момче, той даваше смисъл на живота ми! А нямах дори един шанс с него!! Тази вечер смятам да му кажа какво точно чувствам към него, и се надявам и той да ми каже че ме харесва! :cry: Пък ако ли не.. ако е така ще продължа да го обичам ЗАВИНАГИ!!!
Моля ви дайте ми съвет как да бъда с него, защото не мога да мисля!! :cry: :cry: :cry: Благодаря ви предварително!

w0sh
06-18-2010, 13:47
Не може. преживей го.

candyelle
06-18-2010, 13:48
Извинявай, че ще ти го кажа, ама мисля, че само те разиграва..Добре си решила - тази вечер му признай чувствата си и ако не ти отвърне ( надявам се да не е така :S ), тогава го забрави, все пак не е единствен..Има много други момчета, които със сигурност заслужават любовта ти повече от него : ]

mrfahrenheit
06-18-2010, 13:53
Мале ,че филмирана тийнейджърка!

Jumbie483
06-18-2010, 13:53
Да ще кажете каква е тази любов на 12??

А, точно!
Няма такова животно!
Сърцето ти ще видиш, че скоро ще се "събере" отново, ще забравиш това момче и определено няма да го обичаш "завинаги".
А щом той не те харесва, не го тормози повече.

umri
06-18-2010, 14:08
И на 12 години какво ще правите, ако сте заедно? Ще си задоволяваш егото и ще се фукаш пред приятелките си. Не се предавай има още мноооого да ти разбиват сърцето, затягай коланя.

blueprincess
06-18-2010, 14:09
И на 12 години какво ще правите, ако сте заедно? Ще си задоволяваш егото и ще се фукаш пред приятелките си. Не се предавай има още мноооого да ти разбиват сърцето, затягай коланя.

Не е за да се фукам, защото момчето не е нищо особено, но аз си го харесвам!! :? :? И той ми е много нужен! :? :? :(

candyelle
06-18-2010, 14:29
Оф, на 12 години още нищо не си видяла от истинската любов :)

blueprincess
06-18-2010, 14:32
Офф бее .. Ко щете ми вярвайте! :) :(

w0sh
06-18-2010, 14:42
Всъщност никой до около 20 години не е разбрал що е любов, така че може да си замълчите и да се опитате да дадете обективен съвет.

ScarletBite
06-18-2010, 15:01
Всичко живо си мисли, че е изключение на общоприетите стандарти... :? Така само доказваме колко еднакви и елементарни сме!


Любов на 12 няма.
Харесването не е любов.
Всеки е бил рязан някога. Още много ще те изрежат и още много ще изрежеш.
Няма да го "обичаш" завинаги.
Не, той не дава смисъл на живота ти.
Парчетата на сърцето ти ще се съберат отново, за да бъдат разбити от друг.
Истерична си.
Ти си дете.

Съвет: беги да си четеш книжките от списъка за лятото. :)

britzy
06-18-2010, 15:03
Мисля ,че вече й дадоха достатъчно съвети.Заеби го-за кфооо ш си пълниш главата с нереални простотии.Не го кефиш-гаден факт,но все пак факт-неуспорим.Насочи си "любовта" към нещо друго 8)

alonedark
06-18-2010, 15:18
Сега си още на 12 години , началото на животати...ще има още толкова милиони пъти , в които ще ти разбият сърцето....просто се наплачии и го забрави , намери си друг продължи напред , защото няма как да го обичаш вечно , поради простата причина , че догодина ще видиш някой готин батко и пак ще ти се разтопти сърцето....!!

cw3tty
06-18-2010, 15:36
Мале ,че филмирана тийнейджърка!
по-скоро пикла ;)

Kukumqvka
06-18-2010, 15:43
Ще се оправиш,спокойно.. това сигурно ти е първото ''разочарование'' 8-)

blueprincess
06-18-2010, 16:11
начи съ ти предлага да нъмериш тоз мънгал да му кажеш да та оолаби да му рудиш дфайсе челебета и е твое зъ цял жевот.
ти слушиш ся мюмюн шото знае тя сичко за любоф

какво викаш?? :-o :-o :(

bloodyF
06-18-2010, 16:24
ехе на 12 си.,..колко още любови ,които "ще ти разбият сърцето на хиляди парчета" ще си намериш

с две думи:намери си работа и не мисли за него..не си заслужава :)

BloomF
06-18-2010, 17:04
Гарантирам ти, че до седмица/наай много/ ще си бъдеш много добре. Харесваш го, не го обичаш! И аз на 13 ходех с едно момче, но като скъсахме на втория ден изобщо не се сещах за него, а по принцип много бързо се привързвам към хората и съм мега чувствителна. Ако можеш да видиш напред какво те чака, това ще ти се стори рай! :D

FuckedUp
06-18-2010, 17:24
Пикла.
Чети си уроците!

blueprincess
06-18-2010, 17:33
Пикла.
Чети си уроците!

Заври си мнението отзад! :-) :-) :-)

pyxkawataa
06-18-2010, 17:57
Еее , кви сте гаднии .. 8-) Се едно вие не сте харесвали някой като сте били на тая възраст .. ми нормално е, тя е още малка и наистина не знае кво е истинската любов и аз сигурно (според вас) не знам, ама тя си знае кво й е .. :( Даже тя е на по-крехка възраст и е мн. по-ранима .. нормално е. И бахти кой е казал, че трябва единствено за уроци да мисли ? :-o Да, засега тва и е най-важното, но като го харесва момчето защо да не попита? ;х Сигурна съм, че и вие сте били същите и аз съм била .. всеки е минал през този етап.Но защо трябва да й се присмивате? .. Да, наистина тепърва и предстои да открие 'истинската' любов, но тя още не го осъзнава може би .. и си мисли, че ако няма тфа момче света ще свърши..

Иначе като не се получаваа .. го заеби .. ;д няма друг начин ако не иска да сте заедно.. 8)

enjoyth3lif3
06-18-2010, 18:07
Аз те съветвам да не си признаваш чувствата защото повече ще те разиграва и ще те мачка! Покажи му че си силна и се отдръпни от него! За моменда преживей "любовта" си! След време като види че вече ни ти пука за него той ще почне да те търси!

iveetyy
06-18-2010, 18:22
Сега може да си мислиш едно..
,но повярвай ми след време няма да мислиш така..
На тази възраст ти е трудно да разбереш какво е истинска обич , но и до това ще стигнеш , спокойно.

Sashko95
06-18-2010, 19:25
Инструкции за опявяне на такива типове:
1.Намираш го;
2.Биеш му един шамар;
3.Целуваш го страстно;
4.Още един здрав шамар;
5.Риташ го в топките и си плюеш на петите!

П.С. Хората казват че помага :D

snamee
06-18-2010, 19:36
Повярваи има и по лоши неща. И аз съм влубен лудо в приятелката ми но мисля че тя не ме обича както аз нея вярно кава го но дали го мисли,дали ми е вярна, дали е готова на всичко за мен .... ей това са наи мъчителните въпроси и повярваи овтърне ли ти на чувсвата НЯМА начин ще започнат съмнения , ревност и т.н. И тогава е най-големия ужас а той е ---да си под напрежение че в секи един момент прекрасната връзка може да свърши а болката да загубиш лубовта на живота си е огромна....... ;(

blueprincess
06-19-2010, 08:28
Инструкции за опявяне на такива типове:
1.Намираш го;
2.Биеш му един шамар;
3.Целуваш го страстно;
4.Още един здрав шамар;
5.Риташ го в топките и си плюеш на петите!

П.С. Хората казват че помага :D


:lol:

Ще го пробвам тоя вариянт.. ;d :lol:

Paramour
06-19-2010, 09:39
И на 12 години какво ще правите, ако сте заедно? Ще си задоволяваш егото и ще се фукаш пред приятелките си. Не се предавай има още мноооого да ти разбиват сърцето, затягай коланя.
Оо има какво да правят... аз познавам едни дет на по 12 вече всичко бяха правили...

по темата:

Всичко живо си мисли, че е изключение на общоприетите стандарти... :? Така само доказваме колко еднакви и елементарни сме!


Любов на 12 няма.
Харесването не е любов.
Всеки е бил рязан някога. Още много ще те изрежат и още много ще изрежеш.
Няма да го "обичаш" завинаги.
Не, той не дава смисъл на живота ти.
Парчетата на сърцето ти ще се съберат отново, за да бъдат разбити от друг.
Истерична си.
Ти си дете.

Съвет: беги да си четеш книжките от списъка за лятото. :)

anonymous708973
06-19-2010, 09:48
Всичко живо си мисли, че е изключение на общоприетите стандарти... :? Така само доказваме колко еднакви и елементарни сме!

Любов на 12 няма.
Харесването не е любов.
Всеки е бил рязан някога. Още много ще те изрежат и още много ще изрежеш.
Няма да го "обичаш" завинаги.
Не, той не дава смисъл на живота ти.
Парчетата на сърцето ти ще се съберат отново, за да бъдат разбити от друг.
Истерична си.
Ти си дете.

Съвет: беги да си четеш книжките от списъка за лятото. :)

Точно. :wink: Явно не осъзнаваш колко е смешно на 12 години смисълът на живота ти УЖ да е някакво си момченце, с което дори не си заедно... И как ти бил разбил сърцето на парченца, които никога нямало да се съберат. "никога" е доста разтеглено в бъдещето понятие, нали знаеш? И ми е интересно, какво ще правите на 12? Ще се държите за ръка и ще се гледате влюбено... и ще "ходите" в най-буквалния смисъл :lol:
Божее, като си помисля колко зряла е 12-годишната ми съседка...

anonimchetou
06-19-2010, 17:45
сори че подхождам по този начин ама след 2-3 години много ще се смееш повярвай ми . Аз като бях 5-ти клас си ги мислех същите глупости нямаш си на идея колко е различно след години... !!

SummerDream
06-19-2010, 17:50
Ще го преживееш и след време ще разбереш, че просто е нямало никакъв смисъл да се филмираш толкова..

EndlessVoid
06-19-2010, 18:45
Много мислиш, много си въобразяваш, заслепена си. ScarletBite ти е дала достатъчно изчерпателен отговор. А сега ако успееш и да го асимилираш, ще разбереш в каква грешка си :D


Любов на 12 няма.
Харесването не е любов.
Всеки е бил рязан някога. Още много ще те изрежат и още много ще изрежеш.
Няма да го "обичаш" завинаги.
Не, той не дава смисъл на живота ти.
Парчетата на сърцето ти ще се съберат отново, за да бъдат разбити от друг.
Истерична си.
Ти си дете.

bobito_th
06-19-2010, 18:53
Не съм чела коментарите.

Ква е тая любов на 12. По-скоро увлечение. Всичко щяла да направи, за да е с него.. ми айде бягай в банята, нарежи се и в другия живот може да сте заедно. Щяла да го обича завинаги.. ФИЛМИ ! НИЩО не е вечно !! Разбил ти сърцето. Събери го и го залепи. Забрави за него щом ти казал, че не те харесва значи не те харесва. Не си набивай филми, че го казва само за пред приятелите си. Забелязала съм, че всички 12-13 годишни го праят тва. Айде гледай си лятото и не се занимавай с момчета. Малка си.

JustAngel
06-19-2010, 20:31
Четеш ми мислите, момиче "знам,че сега ще кажете каква е тази любов на 12 " ; d Каква е тази любов на 12 ?!?! Добре де, харесваш го.Хубаво.Той не те харесва и само те разиграва.Ее.. Я по-ведро ! Той не те заслужава ;] Пък и кви са тия реплики " Ще го обичам ЗАВИНАГИ " ; d От кой сапунен сериал ги извади, я кажи .. Ти си само на 12 .. Колко още гаджета ще имаш .. На колко още момчета ще казваш " ОБИЧАМ ТЕ ЗАВИНАГИ " :D :D :grin: Ти си още дете.Стига с тия сълзи.Първо си изживей детството : ) Пък майната им на мъжете !

Princessani
06-19-2010, 21:04
Аве правители разлика междо харесване и любов.Още колко момчета ще срешнеш и с колко ще се разделиш.Какво знаеш ти за живота ,че и за любовта?Аз на 12 още играех пред блока вие за любов говорите.Щом ти е казал ,че не те харесва какво искаш от него ?!

Gllory
06-20-2010, 03:01
Всичко живо си мисли, че е изключение на общоприетите стандарти... :? Така само доказваме колко еднакви и елементарни сме!


Любов на 12 няма.
Харесването не е любов.
Всеки е бил рязан някога. Още много ще те изрежат и още много ще изрежеш.
Няма да го "обичаш" завинаги.
Не, той не дава смисъл на живота ти.
Парчетата на сърцето ти ще се съберат отново, за да бъдат разбити от друг.
Истерична си.
Ти си дете.

Съвет: беги да си четеш книжките от списъка за лятото. :)

и аз бях така като малка 8-) 8-) не че ся съм мн голяма ама не съм на 12 ;ддд
мислех си че като харесам мн мн мн мн едно момче и край то е последното до живот ;дд ама се оказваше че не било такааааа :lol: :lol:

loliii
06-20-2010, 08:25
Оф, на 12 години още нищо не си видяла от истинската любов :)


Сега си още на 12 години , началото на животати...ще има още толкова милиони пъти , в които ще ти разбият сърцето....просто се наплачии и го забрави


ехе на 12 си.,..колко още любови ,които "ще ти разбият сърцето на хиляди парчета" ще си намериш[/b]


Пикла.
Чети си уроците!

Скъпа авторке, ето затова никога не казвай, че си под 16, когато имаш проблем, защото така реагират хората. Не че 90 % от коментарите тук не са написани от хора, които постоянно се оплакват, че са влюбени, а пък любовта на живота им не им обръща внимание / ;( yJaSsS / , не знаят пикае ли им се или им се ебе, както се казва. ;) Един дол дренки сте.

YouMakeMeSmile
06-20-2010, 08:27
noooo, no es amoooorr, lo que tu sientees se llama obsesioonn, una ilusion en tus pensamientos que te hace hacer cosaaas, asi funciona el corazoon :-({|= 8-)

mey_si
06-20-2010, 18:55
прочети си тази тема след 4 години ...ще и се смееш доста :))

BiGBaDWolF
06-20-2010, 20:30
Не може. преживей го.

+

IKnowYou
06-20-2010, 22:16
Оф, дразните ме.
Първо - никой няма как да знае дали изобщо има "вечна любов" .
Второ - тази нейната любов е най-чистата и искрена и повярвайте ми - ако наистина е толкова силна ,колкото тя я описва, няма да го забрави лесно.
И трето - тези, които казват, че годините нямат значение, значи са срещнали любовта по-късно / или изобщо не са. Хора, това , че вие не сте преживяли дадено нещо еди-си-кога , съвсем не значи, че то не може да се случи на друг човек.

Linns
06-20-2010, 22:53
О ме ге..
Аз на 12 обичах само мама и тате.. :-o

IKnowYou
06-21-2010, 07:49
Linns, точно за това говорех.
90 % от хората си мислят, че като не им се е случило на тях, е невъзможно да се случи изобщо.

Linns
06-21-2010, 10:06
Няма кво да ми обясняваш.. Аз първата си любов я срещнах на 10, ама не съм тръгнала да рева по него и да разправям, е няма да обичам друг или не знам си кво.. Изчаках да порасна и тръгнах с момчето когато станах на 15.. Мисълта ми е, че за всяко нещо се иска време.. Първо ако го обича ще чака, ако наистина го обича времето ще е последния и проблем.. Второ и като се е влюбила на 12 какво? Света ли свършва? Стига бе, хора, само на 12 е, това не е любов, няма как да е.. все още не знаят кво е за да кажат, че е любов.. Много филми, ебаси..

baby07
06-21-2010, 12:10
Всичко живо си мисли, че е изключение на общоприетите стандарти... :? Така само доказваме колко еднакви и елементарни сме!


Любов на 12 няма.
Харесването не е любов.
Всеки е бил рязан някога. Още много ще те изрежат и още много ще изрежеш.
Няма да го "обичаш" завинаги.
Не, той не дава смисъл на живота ти.
Парчетата на сърцето ти ще се съберат отново, за да бъдат разбити от друг.
Истерична си.
Ти си дете.

Съвет: беги да си четеш книжките от списъка за лятото. :)

izlishna
06-21-2010, 12:14
Не може. преживей го.

+

=;

blueprincess
06-21-2010, 13:01
Благодаря ви за мненията, но мисля че темата се изчерпа .. КЛЮЧ моля ! :) :)

Swanh3art
07-12-2010, 20:56
На 12 е твърде рано да обичаш,първо си изживей детството.

EJI4eTy
07-12-2010, 22:47
когато бях на 12 умирах да имам компютър и и-нет , но сега се радвам че не съм имала .. смисъл такъв .. ти нямаш ли си истински приятели или да поговориш с майка ти ,, знам ли .. страшно нещо е това , не е хубаво така .. да си излееш душата пред непознати от които половината те псуват за щяло и нещяло . ... поговори с майка ти най-добре , тя би трябвало да те разбере ако ще и да ти помогне

lLady_MooN_RaiN
07-13-2010, 06:18
Всъщност никой до около 20 години не е разбрал що е любов, така че може да си замълчите и да се опитате да дадете обективен съвет.

Ромео и Жулиета май са :) Ама това е в литературата. Ама тя пък отразява действителността... Но сигурно все някой е разбрал преди 20 :)

По темата: Въпреки всичко едва ли това е голямата и единствена любов за теб. Знам как се чувстваш. Повечето момичета сме го преживели, защото ние често преувеличаваме и драматизираме, особено на тази възраст. Остави момчето на мира. Забавлявай се, излизай с приятели и ще видиш как след време ще го забравиш...

justonegirlwithonehope
07-13-2010, 07:47
Не се унижавай с излишни обяснения, момчето ти е казало, че няма чувства към теб.И да се тръшкаш и да ревеш все тая, преживей го.На 12 си, живота ти тепърва предстои.

didi0804
07-13-2010, 13:25
Абе дете,харесването не е любов,проумей го.Само на 12 си,живота е пред теб

soul1199
07-13-2010, 14:45
зарежи го

wasch0
07-13-2010, 17:41
Сякаш малко се превземаш..
"Щяла си да умреш" - от кой филм го чу :D
Да,вярно станало ти е кофти, появила се е буцата в гърлото ама чак за умиране :?

wasch0
07-13-2010, 17:43
По темата: Въпреки всичко едва ли това е голямата и единствена любов за теб. Знам как се чувстваш. Повечето момичета сме го преживели, защото ние често преувеличаваме и драматизираме, особено на тази възраст. Остави момчето на мира. Забавлявай се, излизай с приятели и ще видиш как след време ще го забравиш...[/i][/quote]

Съгласна съм :)

lipsvashh_mi
07-13-2010, 17:58
всеки е преживял поне една несподелена любов и е бил наранен-но няма как...ако човекът отсреща не отговаря на чувствата ти единственият възможен начин е да продължиш напред и така....с времето всичко се забравя....

SuperBadSuperFresh
07-13-2010, 20:50
Кооолко още има да страдаш,спокойно :D

danibebi
07-13-2010, 22:55
Инструкции за опявяне на такива типове:
1.Намираш го;
2.Биеш му един шамар;
3.Целуваш го страстно;
4.Още един здрав шамар;
5.Риташ го в топките и си плюеш на петите!

П.С. Хората казват че помага :D


:lol:

Ще го пробвам тоя вариянт.. ;d :lol:

по-добре не го пробвай.. :lol: :lol:

guinessgirl
07-14-2010, 11:12
след 2 години ше си го забравила и много ще се смееш за какви глупости се ядосвала ;)

Housemusikk
07-14-2010, 11:57
Покрай всичките филмирани лапенца ,думата обич започна да губи смисъла си . Разберете , че не се казва за щяло и нещяло ,още повече ............... оффффф ,абе кво ли се занимавам ....... :x

tanch3t093
07-14-2010, 12:16
Абе ей .. Момичее живота е пред теб .. Тва сигурно ще ти е най-малкото разочарование .. Стегни се малко, като те е отрязал веднаж - що му ходиш по гъза ?? . :?

Stellsy
07-14-2010, 13:21
Абе момиче живота ти сега започва! и сега плачеш.. а има ли смисъл ? ама още го обичаш и не можеш да живееш без него ? след време ти ще си го забравила !! Кой е той, че не можеш без него ?Такива ги е имало и ще ги има и за напред. Стегни се!

danibebi
07-14-2010, 13:27
Успокой се,много скоро ще ти мине.А и как може да казваш,че нямате шансове,след като не си опитала? Вземи му скайп,пишете си,срещнете се ии такам. :)

babygirl00
07-16-2010, 10:48
тъпо е , но не е болка за умиране :? ще го преживееш :)

Blondityy
07-16-2010, 10:48
Мале ,че филмирана тийнейджърка!
Ох, остави, то това на 12 дори не си е и тийнеджърство :lol:
по темата: остави го бе, виж, че не знае какво иска...

BaffaLsc
07-18-2010, 18:33
Знам какво е да се влюбиш на 12 .. преживяла съм нещо много по тежко от теб знам ,че сега си мислиш ,че той е любовта на живота ти и че няма да можеш да го забравиш никога ,но това не е така ! С времето ще видиш :) Гарантирам ти на 100% ,че ще го забравиш ! Времето лекува всички рани :) И аз си мислих ,че момчето ,в което бях лудо влюбена ще е единствен за мен и че ще го харесвам вечно,че няма да го забравя абсолютно НИКОГА ,но Бог беше на моя страна и всичко е наред вече сигурна съм ,че ще се оправиш ! Пробвай .. кажи му какво точно изпитваш и ако не ти отвърне просто го забрави не мисли за него казвай си ,че има по добри от него и че не е единствен :)

Wednesday666
07-18-2010, 19:29
Да ще кажете каква е тази любов на 12??

А, точно!
Няма такова животно!
Сърцето ти ще видиш, че скоро ще се "събере" отново, ще забравиш това момче и определено няма да го обичаш "завинаги".
А щом той не те харесва, не го тормози повече.

+1 :D