PDA

View Full Version : Проблем



bezime123
06-26-2010, 17:22
здравейте имам голям проблем до преди няколко седмици си харесвах едно момче незнам дали все още е така но не е това проблема на скоро една моя приятелка ме запозна с едно момче разменихме си снимки и той явно ме харесва а аз него не от няколко дни си пишем започна да ме сваля а за мен всичко беше на шега ... а сега той иска да излизаме и др глупости моля ви помогнете ми дайте ми съвет как да го отрежа без да го нараня много ми е кофти :X просто не го харесвам ... ;( Помогнете ми моля ви :S

sian4eto
06-26-2010, 18:07
няма начин за го отрежеш без да го нараниш ...

DarkGirll
06-26-2010, 18:11
няма начин за го отрежеш без да го нараниш ...

Съгласна съм ;ss

SummerParty
06-26-2010, 18:18
Обясни му как стоят нещата просто. Кажи му, че не изпитваш нищо към него и че искаш да бъдете само приятели, и нищо повече. :)

Muccia
06-26-2010, 18:21
Ами освен сам да го накараш да се усети, че не те привлича сексуално, а само приятелски.Тоест щом той те харесва предполагам, че пуска някой по-палав базик от време на време - тогава ти отвърни нещо приятлски или дори за някое друго момче.Като втори вариант е да не му отговаряш няколко дни, та дори и седмица - две в скайп :-D Да предположим, че той не е все още лудо влюбен и за това време ще може да се оттърси от похотливи мисли за теб :) След това води само приятелски разговор, а ако продължава да иска среща му кажи, че в момента си влюбена в някакво друго момче

Това е от мен :-)

Paramour
06-26-2010, 18:27
Няма как да го отрежеш и да не го забили, но колкото по-скоро го направиш, толкова по-добре...

п.п. Защо поста ти няма точки?!?!?! :shock:

Foreverbg
06-26-2010, 18:34
Най-добре му кажи колкото се може по-рано, защото като се опознаете повече ще го боли повече (от личен опит)...

bobito_th
06-26-2010, 18:36
Обясни му как стоят нещата просто. Кажи му, че не изпитваш нищо към него и че искаш да бъдете само приятели, и нищо повече. :)

точно

Rebus
06-26-2010, 22:22
Е не можеш ли просто да му кажеш..кво има да се чудиш.Друг вариант е просто да спреш да му пишеш.

maximus1993
06-26-2010, 22:32
Най-добре му кажи колкото се може по-рано, защото като се опознаете повече ще го боли повече (от личен опит)...
+1 , пак от личен опит

VinDiesel
06-26-2010, 22:34
Не му пиши или се изкарай няква курва :)Ще те остави,освен ако не е куха лейка.

mArMaLaDkA
06-26-2010, 22:36
^ А авторката пък трябва да вземе ролята на кухата лейка, ако с такива жалки опити се опитва да зареже човека и се крие като мишка, вместо да си каже нещата такива, каквито са.

BiGBaDWolF
06-26-2010, 22:42
Обясни му как стоят нещата просто. Кажи му, че не изпитваш нищо към него и че искаш да бъдете само приятели, и нищо повече. :)

VinDiesel
06-26-2010, 22:55
^ А авторката пък трябва да вземе ролята на кухата лейка, ако с такива жалки опити се опитва да зареже човека и се крие като мишка, вместо да си каже нещата такива, каквито са.Щом не му ги е казала в очите или по-лошото, скайп,значи че неможе,няма смелост.Аз й давам алтернативен вариант,различен от по-правилните, които колегите описаха горе :)

Elenichkaa
06-27-2010, 09:00
кажи му,че е много сипатично момче и сигурно ще си намери страхотно момиче,но просто ти го приемаш като приятел и се надяваш да останете такива и занапред!

SmiLe3e
06-28-2010, 17:14
eйй хора много ви благодаря :-) :-) :-)

umri
06-28-2010, 21:30
здравейте имам голям проблем до преди няколко седмици си харесвах едно момче незнам дали все още е така но не е това проблема на скоро една моя приятелка ме запозна с едно момче разменихме си снимки и той явно ме харесва а аз него не от няколко дни си пишем започна да ме сваля а за мен всичко беше на шега ... а сега той иска да излизаме и др глупости моля ви помогнете ми дайте ми съвет как да го отрежа без да го нараня много ми е кофти :X просто не го харесвам ... ;( Помогнете ми моля ви :S
Не си виждала голям проблем.

love_tom_kaulitz
06-28-2010, 22:11
Ами освен сам да го накараш да се усети, че не те привлича сексуално, а само приятелски.Тоест щом той те харесва предполагам, че пуска някой по-палав базик от време на време - тогава ти отвърни нещо приятлски или дори за някое друго момче.Като втори вариант е да не му отговаряш няколко дни, та дори и седмица - две в скайп :-D Да предположим, че той не е все още лудо влюбен и за това време ще може да се оттърси от похотливи мисли за теб :) След това води само приятелски разговор, а ако продължава да иска среща му кажи, че в момента си влюбена в някакво друго момче

Това е от мен :-)

100 про съм съгласна! То си е ясно, че приятно отрязване няма. Просто колкото по-бързо, толкова по-добре!

chovechkozz
06-29-2010, 08:48
sian4eto написа:
няма начин за го отрежеш без да го нараниш ...
..

chovechkozz
06-29-2010, 08:49
sian4eto написа:
няма начин за го отрежеш без да го нараниш ...
!!

mincheto
06-29-2010, 09:56
Обясни му как стоят нещата просто. Кажи му, че не изпитваш нищо към него и че искаш да бъдете само приятели, и нищо повече. :)

съгласна съм