PDA

View Full Version : Адски побой заради любов ?



SpiritInBlack
06-30-2010, 12:36
Повечето от вас , които са в Пловдив предполагам знаят какво стана снощи в околностите на Занзибар.Един познат , който от доста време се слави с избухлив характер просто промени физиономинята на вече бившата му приятелка , която пък имала неблагоразумнието да преспи с някой , който я привличал. Е ще знае вече . Според вас дали момчето е прекалило , но в интерес на истината наистина я харесваше , а малката курветина тръгнала да се прави на какичка. И преди да ме нападнете защо не съм го спрял , не бях там ;]

kalpazanka
06-30-2010, 12:45
Ако я обичаше, щеше да строши нещо друго, не физиономията й.
По написаното от автора си вадя изводи, че тук по-скоро става дума за наранено его, наранена мъжка чест. Не му пука толкова за чувствата й или за причините, довели до изневяра, а му пука от това, че го е направила рогоносец.

darkPaladin
06-30-2010, 12:50
Аз не бих наранил една жена ако я обичам!

Дори и 1000 пъти да му е изневерила не е това начина,насилието поражда само омраза между хората.Ако просто я беше оставил щеше да постъпи много по-благоразумно.А и до колкото знам за тези случаи деянието му няма да е безнаказано.Пък едвали я бие за първи път.

До момичетата:никога не бъдете с мъж склонен към насилие няма ''аз го обичам'' и тем подобни,бие ли ви насилва ли ви въобще наранява ли ви ДАЛЕЧ ОТ НЕГО

SpiritInBlack
06-30-2010, 12:53
Хм , мисля , че не разбрахте ситуацията.Пичът не е сериен побойник .Вярно глезено лапе , свикнало да получвата каквото желае.Обаче ако приятелката ми изневери , ше и се случат същите неща.

kalpazanka
06-30-2010, 12:55
А ти ако й изневериш, тя дали ще успее да ти надвие и да те прати в реанимация?

SmilezZz
06-30-2010, 12:57
За пореден път се убеждавам,че повече от момчетата са безчувствени същества..Как може да я бие..О.о..Боже,колко мъка има по тоя свят...О.о
Както вече казаха - няма да остане безнаказан.. :?

darkPaladin
06-30-2010, 12:58
Хм , мисля , че не разбрахте ситуацията.Пичът не е сериен побойник .Вярно глезено лапе , свикнало да получвата каквото желае.Обаче ако приятелката ми изневери , ше и се случат същите неща.

Пич за такъв побой трябва смелост,той няма изведнъж да я пребие така

Violenza
06-30-2010, 13:02
Хм , мисля , че не разбрахте ситуацията.Пичът не е сериен побойник .Вярно глезено лапе , свикнало да получвата каквото желае.Обаче ако приятелката ми изневери , ше и се случат същите неща.

Пич за такъв побой трябва смелост,той няма изведнъж да я пребие така
Каква смелост се изисква да излезеш пред жена, сигурно двойно по-малка от теб на размери, и да я пребиеш?

Интересно, аз нищо не съм чула.

Постъпката е КРАЙНО жалка, да я беше унизил по някакъв начин, щеше да я заболи много повече отколкото като я пребие.

darkPaladin
06-30-2010, 13:07
Спам.
kalpazanka

в полицейската статистика повечето такива случаи се касаят за редовно насилие има изключения но са малко за това мисля че не му е за първи път СОРИ ЗА СПАМА

SpiritInBlack
06-30-2010, 13:22
Чак пъл жалка ? Нали знаете , че има момичета , които дори и да видят свои голи снимки не би им пукало много.Но лол , ето , че го защитавам.Може би не е взел най-доброто решение , но какъвто и да е вид изневярна не бих простил и аз . Всеки си носи последствията - малката курва е сгрешила като изневери.Нека се научи.

3oPuTy
06-30-2010, 13:22
Тоя явно е голяма п*тка щом си решава проблемите със сила и пада толкова ниско,че да посегне на момиче :lol: (за автора на темата се отнася същото щом би посегнал на момиче)
Що се отнася до момичето - ако съм на нея ще му стъжня живота на тоя,било то в съда или като платя на някой да го на*бе и пребие :)

Violenza
06-30-2010, 13:26
Чак пъл жалка ? Нали знаете , че има момичета , които дори и да видят свои голи снимки не би им пукало много.Но лол , ето , че го защитавам.Може би не е взел най-доброто решение , но какъвто и да е вид изневярна не бих простил и аз . Всеки си носи последствията - малката к***а е сгрешила като изневери.Нека се научи.
И така ли ще се научи?
Боят не учи, това е удоволствие за някого, не урок.
И да - жалка е, защото издевателството над по-беззащитно същество от теб е наистина най-жалкото нещо.

Machine123
06-30-2010, 13:28
хахах тва в Смирненски ли бе аз как не съм разбрал :D

SpiritInBlack
06-30-2010, 13:32
Тоя явно е голяма п*тка щом си решава проблемите със сила и пада толкова ниско,че да посегне на момиче :lol: (за автора на темата се отнася същото щом би посегнал на момиче)
Що се отнася до момичето - ако съм на нея ще му стъжня живота на тоя,било то в съда или като платя на някой да го на*бе и пребие :)

Лол , откога тупите путки могат да говорят .Марш в къщата , жено . И хаха , нали знаеш , че не всички сме бедни . А за боя , просто питайте за водката * това съм аз * и да видим дали някой би посмял да го докосне :].

Elenichkaa
06-30-2010, 13:33
Тва(пребитото) момиче,ако има родители представяте ли си какво им е???
Пускат дъщеря си навън,а тя се прибира цялата в кръв и синини(така си го представям аз)!
Не забравяй авторе,че ти също ще имаш някога дете,и то може да е дъщеря!Какво би направил ако някое момче и посегне заради това,че му е изневерила???
:-o
Колкото до момичето,не я защитавам,но тя също има права!Какво като той е по-силен физически,това не му дава правото САМ да раздава правосъдие! И от него има по-силни,така че...
А момчето,би трябвало не да се гордее и хвали с постъпката си,а да го е срам да се покаже!Аз лично ако се запозная с подобен човек,за който се носят такива слухове изобщо няма да си правя труда да го опознавам!

ТАкива хора си заслужават изневерите!

SpiritInBlack
06-30-2010, 13:37
Тва(пребитото) момиче,ако има родители представяте ли си какво им е???
Пускат дъщеря си навън,а тя се прибира цялата в кръв и синини(така си го представям аз)!
Не забравяй авторе,че ти също ще имаш някога дете,и то може да е дъщеря!Какво би направил ако някое момче и посегне заради това,че му е изневерила???
:-o
Колкото до момичето,не я защитавам,но тя също има права!Какво като той е по-силен физически,това не му дава правото САМ да раздава правосъдие! И от него има по-силни,така че...
А момчето,би трябвало не да се гордее и хвали с постъпката си,а да го е срам да се покаже!Аз лично ако се запозная с подобен човек,за който се носят такива слухове изобщо няма да си правя труда да го опознавам!

ТАкива хора си заслужават изневерите!

О , аз ако имам за дъщеря изневеряваща курва , ще и пожелая успех с в живота :] .

И в квартал Прослав по-скоро :]

Elenichkaa
06-30-2010, 13:43
Тва(пребитото) момиче,ако има родители представяте ли си какво им е???
Пускат дъщеря си навън,а тя се прибира цялата в кръв и синини(така си го представям аз)!
Не забравяй авторе,че ти също ще имаш някога дете,и то може да е дъщеря!Какво би направил ако някое момче и посегне заради това,че му е изневерила???
:-o
Колкото до момичето,не я защитавам,но тя също има права!Какво като той е по-силен физически,това не му дава правото САМ да раздава правосъдие! И от него има по-силни,така че...
А момчето,би трябвало не да се гордее и хвали с постъпката си,а да го е срам да се покаже!Аз лично ако се запозная с подобен човек,за който се носят такива слухове изобщо няма да си правя труда да го опознавам!

ТАкива хора си заслужават изневерите!

О , аз ако имам за дъщеря изневеряваща к***а , ще и пожелая успех с в живота :] .

И в квартал Прослав по-скоро :]
не бъди толкова сигурен каква дъщеря ще имаш!
и каквато и да е,тя ти е дете и 100000% ще я защитиш!
И като всеки български "мъж" ще се ядосаш,няма да се стърпиш и ще си го върнеш на "момчето"!ФАкт!

Lancelot
06-30-2010, 13:43
Тоя явно е голяма п*тка щом си решава проблемите със сила и пада толкова ниско,че да посегне на момиче :lol: (за автора на темата се отнася същото щом би посегнал на момиче)
Що се отнася до момичето - ако съм на нея ще му стъжня живота на тоя,било то в съда или като платя на някой да го на*бе и пребие :)

Лол , откога тупите п**** могат да говорят .Марш в къщата , жено . И хаха , нали знаеш , че не всички сме бедни . А за боя , просто питайте за водката * това съм аз * и да видим дали някой би посмял да го докосне :].

Тоя пък. Големият форумен герой... Хора с твоето мислене..кви хора, вие сте боклук.. са ми отвратителни. Ае мъж съм, момичето харесало някъв друг, а не е тръгнало да ми огажда на прищявките, пък що да не го пребия? Не знам как може да се наричате мъже. То и при момичетата има много зле, но да отидеш и да я пребиеш заради нараненото си его трябва да си някъв пълен олигофрен.
Криете се зад маска на фалшиви принципи и се мислите за кой знае какво.
То прякора и самочувствието ти показват къв си. Повърхностен и себичен комплексар. Само пълни с комплекси и без грам мозък "мъже" биха направили такава простотия. Квото и да казват, няма оправдание да посегнеш на момиче, освен ако не е опряла нож в гърлото ти...ужас. Такива като тебе и бой няма да ги оправи..въпреки че си го заслужавате. И после мъжете сме били еди кви си... заради такива като теб.

SpiritInBlack
06-30-2010, 13:59
Тоя явно е голяма п*тка щом си решава проблемите със сила и пада толкова ниско,че да посегне на момиче :lol: (за автора на темата се отнася същото щом би посегнал на момиче)
Що се отнася до момичето - ако съм на нея ще му стъжня живота на тоя,било то в съда или като платя на някой да го на*бе и пребие :)

Лол , откога тупите п**** могат да говорят .Марш в къщата , жено . И хаха , нали знаеш , че не всички сме бедни . А за боя , просто питайте за водката * това съм аз * и да видим дали някой би посмял да го докосне :].

Тоя пък. Големият форумен герой... Хора с твоето мислене..кви хора, вие сте боклук.. са ми отвратителни. Ае мъж съм, момичето харесало някъв друг, а не е тръгнало да ми огажда на прищявките, пък що да не го пребия? Не знам как може да се наричате мъже. То и при момичетата има много зле, но да отидеш и да я пребиеш заради нараненото си его трябва да си някъв пълен олигофрен.
Криете се зад маска на фалшиви принципи и се мислите за кой знае какво.
То прякора и самочувствието ти показват къв си. Повърхностен и себичен комплексар. Само пълни с комплекси и без грам мозък "мъже" биха направили такава простотия. Квото и да казват, няма оправдание да посегнеш на момиче, освен ако не е опряла нож в гърлото ти...ужас. Такива като тебе и бой няма да ги оправи..въпреки че си го заслужавате. И после мъжете сме били еди кви си... заради такива като теб.Лол , пак ли ме обърка със себе си , брато.Комплесите ги показвай пред баща ти ако ги търпи.Ама чакай , лекетата като теб не знаят кои са башите им , зашото майките им са известни в цяла България , нали така .Идиот , кво съм ти виновен , че момичето ти иска мъж , а не путка .Мен не ме бърка колко момичета са лесбийки или би , за мен винаги е имало ,повече или по-малко.Спри да ми мрънкаш по нета , изрод.Не съм я пребил курвата аз . Ако искаш мога да ти дам телефония и номер да и изразиш съболезнованията си.Момчето , коет познавам е пич и не заслужаваше тая курветина . Тя си е виновна лол . Като не го харесва да му каже. Ше изневерява селската пръчка.Айде марш в кухнята.

Lancelot
06-30-2010, 14:06
пф, самият факт, че го подкрепяш въпросния пич говори достатъчно...няма кво да ти обяснявам.
Бъркаш понятията. Мъж не е този, който пребива по-слабите защото са му наранили егото.

То и заглавието не е точно. Ако имаше и грам любов нямаше да я пребие.

пп. Да ти имам и аргументите.. Схванах само обидите, пък и те са доста изтъркани вече. Постарай се повече. Айде марш да се боцкаш.

SpiritInBlack
06-30-2010, 14:10
Лол , още ли не си се изтекал в кенефа , наркоман нашмъркан . Не знам за познатия ми , обаче ако някой ми стъпи на интересите ,било по-силен или по-слаб , бия през пръстите.Хайде отивай да се правиш на рицар пред 14 годишната ти приятелка и да и четеш за Артур и останалите рицари.Жалка картинка си.Стани супергерой :] Не ми пука кво мислиш за мен , курвата си получи заслуженото , независимо дали го одобряваш или не.Аз излизам , ти си кисни във форума ;]

umri
06-30-2010, 14:13
Повечето от вас , които са в Пловдив предполагам знаят какво стана снощи в околностите на Занзибар.Един познат , който от доста време се слави с избухлив характер просто промени физиономинята на вече бившата му приятелка , която пък имала неблагоразумнието да преспи с някой , който я привличал. Е ще знае вече . Според вас дали момчето е прекалило , но в интерес на истината наистина я харесваше , а малката курветина тръгнала да се прави на какичка. И преди да ме нападнете защо не съм го спрял , не бях там ;]
Много жестоки комплекси има тоя. Понякога си го заслужават, но не е това начина.

kalpazanka
06-30-2010, 14:16
Авторът пожела ключ. А и да не беше, 100% някой колега би й ударил катинар.