PDA

View Full Version : притеснява ме вече!



drreb0o
07-07-2010, 21:49
Значи аз и приятеля ми сме заедно от 4 месеца, имaм му голямо доверие но бившата му и нейните приятелки все се мъчат да ни разделят :-x . Когато днеска му се обадих ми вдигна някакво момиче и ми каза ква си ти ? , замислям се дали не е бившата му . [ те са били заедно 2 години и нещо ] . Той твърди че за него тя вече не съществува , но когато му видя телефона и виждам номера че са си говорили и разни смс-и . Вече незнам какво да правя .

Аз съм на 14 той е на 16 !

monincetyyy
07-07-2010, 21:51
Поговори си с него и му кажи за притесненията си. Аз това бих направила. И в зависимост от отговора бих си преценила ситуацията.

SisinkaS
07-07-2010, 22:58
Според мен нещо май се опитва да те развърта - говори с него, питай го за момичето което ти вдига телефона

didi0804
07-08-2010, 05:08
Говори с него,но не по скайп

valdesbg
07-08-2010, 05:15
Лапешка история :)

Или ти се навиваш прекалено много(на което залагам прердвид възрастта ти), или той неориентирано пуберче, което не знае кога да си го държи в гащите(предвид че почти всички на тая възраст са така... няма нищо страно).

Извод - гледай си живота и не се навивай за дивотии. С несериозни индивиди няма защо да се занимаваш. Как да разбереш дали нещо е дивотия или несериозен индивид? Поработи над себе си (:

mincheto
07-08-2010, 06:05
Прекалено си малка, макар,че разликата ви не е никак голяма, но той не те взима на сериозно можеби ,защото ти дори 16 нямаш..много си малка. Ми оставяй го не си заслужава, той е бил с нея. И ще е с нея, то е ясно.

lilincituuuu
07-08-2010, 06:26
Прекалено си малка, макар,че разликата ви не е никак голяма, но той не те взима на сериозно можеби ,защото ти дори 16 нямаш..много си малка. Ми оставяй го не си заслужава, той е бил с нея. И ще е с нея, то е ясно.
и к`во като е на 14 , това не й пречи да има връзка .. като почнете така :x
и защо да е ясно, че ще е с нея :? май и ти нямаш повече от 16 :?

по темата: както казаха по-горе , поговори с него и разясни ситуацията преди да предприемаш нещо :) Успех!

mincheto
07-08-2010, 06:32
Прекалено си малка, макар,че разликата ви не е никак голяма, но той не те взима на сериозно можеби ,защото ти дори 16 нямаш..много си малка. Ми оставяй го не си заслужава, той е бил с нея. И ще е с нея, то е ясно.
и к`во като е на 14 , това не й пречи да има връзка .. като почнете така :x
и защо да е ясно, че ще е с нея :? май и ти нямаш повече от 16 :?

по темата: както казаха по-горе , поговори с него и разясни ситуацията преди да предприемаш нещо :) Успех!



На 20 съм. Защото знам ,че толко малките не ги взимат на сериозно.Явно имам причина,за да го казвам.

valdesbg
07-08-2010, 06:47
Минче - недей им пука розовите балончета на дребосъците. Остави тая чест на някой батко, по когото да въздишат :)

Лиленце или безнадеждно наивна или не си преживяла нищо и само си приказваш. Тоя свят е жесток. Това че на хората им се иска да е не-толкова-жесток или по-добро място е съвсем друга тема.

If you’re unhappy on the plane, jump out of it.

mincheto
07-08-2010, 06:59
^^ valdesbg, Явно не е преживяла нищо.Сигурно и тя, като авторката няма повече от 15. Има да и разбиват не само сърцето, но и живота много . По -добре от сега да ги подготвим за живота.

bilqnavod
07-08-2010, 07:16
cut out! That's it....

jo0zy
07-08-2010, 11:44
Аз съм на 35, но съм още малка и не разбирам :?

Еми и аз съм на 14 е въобще не смятам, че сме толкова малки .. вие ни изкарвате на 10 по дяволите :-x .. "малки сте" омръзна ми .. момичето ви иска съвет вие коментирате възрастта й. Знаете ли как звучите отсрани "Понеже си на 14 и си много малка не трябва да имаш връзка със 16 годишен .. даже въобще ти е рано за гадже отиди в някой манастир да забравиш тези момчета" (Преувелечих знам :D ) Дразнещо е да ви кажа .. повечето на моята възраст си имат или са си имали връзки .. С извинение,но не ми пука, че си на 20 и имаш опит .. нормално е и да имаш, но няма значение вие ще продължите да коментирате колко сме малки вместо да ни помогнете

По темата (най - накрая стигнах и до нея): Аз не знам защо не си го питала кое е било това момиче, дето ти е вдигнало .. даже щях да му вдигна скандал щом чак и "Каква си ти " ти е казала онази .. ако разбереш кое е това девойче ти предлагам да поговориш с нея .. не може ей така си вдига телефона на приятеля ти .. Айде успех :)

anonimchetou
07-08-2010, 11:48
Според мен заебавай.. После може да стане по- зле.. и ти да си прецаканата.

soul1199
07-08-2010, 12:21
кажи му да избира:или ти или нея :)

viliana9
07-08-2010, 12:35
Според мен заебавай.. После може да стане по- зле.. и ти да си прецаканата.
+

BigFakeSmile
07-08-2010, 14:07
ако някоя ми вдигне телефона на приятекя ми с "ква си ти?" ще ида при него, ще му кажа "ко стаа тука..нещо не си намеил човека, с който да се подиграваш" и ще седя да му гледам сеиа как ще ми се извинява..
как ще се притесняваш..отиваш при него и му казваш, че не искаш да има нииищо общо с бившата си, ако откаже...една мазна псувня и си хващаш пътя :)

3oPuTy
07-08-2010, 16:02
Прекалено си малка, макар,че разликата ви не е никак голяма, но той не те взима на сериозно можеби ,защото ти дори 16 нямаш..много си малка. Ми оставяй го не си заслужава, той е бил с нея. И ще е с нея, то е ясно.
и к`во като е на 14 , това не й пречи да има връзка .. като почнете така :x
и защо да е ясно, че ще е с нея :? май и ти нямаш повече от 16 :?

по темата: както казаха по-горе , поговори с него и разясни ситуацията преди да предприемаш нещо :) Успех!



На 20 съм. Защото знам ,че толко малките не ги взимат на сериозно.Явно имам причина,за да го казвам.
За 20 годишна имаш доста "детски" начин на изразяване :? Едвам разбрах,какво се опитваш да кажеш/напишеш в първия си пост :lol:
Да не говорим,че няма как да слагаш всички 14-16 годишни под общ знаменател.Това,че теб някое момче те е зарязало и се е върнало при бившата си не означава,че всяко би го направило ;)


По темата:Щом е оставил някой друг да вдигне собствения му телефон (и то момиче) със сигурност е искал да предизвика скандал между вас и евентуална раздяла.

BiGBaDWolF
07-08-2010, 16:09
Поговори си с него ...

Wasilewaa
07-09-2010, 09:58
Зае*и го, е*а го у тъпака къде е, че те лъже той :o