PDA

View Full Version : Разочарования в Skype



ilia_92
07-08-2010, 14:47
Как мислите, възможна ли е любовта в скайп и на живо. Според мен хората са по-неспокойни в чата което често се явява главния виновник за скарванията.

oneshot
07-08-2010, 15:03
Попрницип може да пламне любов в скайп при положение че от дълго време чатите а също тъка се познавате и лично.При мен нещата са различни аз съм по оверен по скайп от колкото очи в очи,но наистиан е вярно често скайпа е*ва мамата на връзката.. В момента главно аз провалям връзката си , защото се чувствам уверен и казвам всичко по скайп и обиждам приятелката си , а също тъка правя нелепите грешки да не вярвам на това което ми казва в скайп , от рода на : Обивам те .Започва едни съмнения които не водят до нищо добро а само до провал и скандали ... С 2 думи скайп съкс !!!! :-x :-x :-x

Whoopdedoo
07-08-2010, 15:11
Попрницип може да пламне любов в скайп при положение че от дълго време чатите а също тъка се познавате и лично.При мен нещата са различни аз съм по оверен по скайп от колкото очи в очи,но наистиан е вярно често скайпа е*ва мамата на връзката.. В момента главно аз провалям връзката си , защото се чувствам уверен и казвам всичко по скайп и обиждам приятелката си , а също тъка правя нелепите грешки да не вярвам на това което ми казва в скайп , от рода на : Обивам те .Започва едни съмнения които не водят до нищо добро а само до провал и скандали ... С 2 думи скайп съкс !!!! :-x :-x :-x
То скайп ти е виновен, че си тъпак, нали...

Иначе по темата, да, защо не, скайпа не е лошо нещо, нито проваля връзки, хората във връзката сами си я провялат.

K_O_L_E_V
07-08-2010, 15:43
Лично аз по скайп имам повече време за расмисъл и отговарям и мисля разумно.На живо , се разсейвам от момичето :D

BiGBaDWolF
07-08-2010, 16:10
О боже...

jo0zy
07-08-2010, 17:10
аз пък съм обратното :D на живо съм по - уверена отколкото по скайп или някой чат във фейсбук

Bellatrix
07-08-2010, 17:14
Мразя да се карам с някой по скайп. Винаги с всичките ми гаджета сме си спорели разумно и нормално като сме очи в очи и сме се разбирали за 5 минутки. По скайп е 2 часа глупости, филмиране, дразнене... Не знам защо, ама всеки път като напиша нещо в скайп, хората го изопачават и го разбират по някакъв съвсем крив начин. Там са ми най-ужасните скандали. На живо практически няма такива.

ReachlessGirl
07-08-2010, 17:29
Няма такова нещо .. :?

gLypChenCee
07-08-2010, 17:51
шкайп лове :lol:

ThePowerOfLove
07-08-2010, 18:15
Някои хора в скайп са по-отпуснати, ама друго си е да гледаш човека в очите докато му говориш. Има скайп опознаване, ама любов.. трудно :?

VinDiesel
07-08-2010, 18:18
Дано измислят след време,скайп да ти дава заплата,да ти готви и гледа децата.Амин

m0
07-08-2010, 18:32
Екранна любов не съществува! :lol:
Трябва да си хипер много зарибен в тоя скайп

:razz:

wukktoruQ
07-08-2010, 18:50
това не е реална любов...всиички сме склонни да се влюбим по скайп защото само там има идеални хора..всички са перфектни.и тогава идват разочарованията от действителността

sokol02
07-08-2010, 18:51
Само пи интернет любов няма :-)

MaLkaTa_LaDy
07-08-2010, 19:00
В скайп не присъства невербален контакт, от който ние черпим 70% от информацията в общуването. Затова скайп е развлечение. Любовта за мен е нещо серизно. Двете не си пасват.

valdesbg
07-08-2010, 19:02
Въх.. колко пъти ще я дъвчете тая тема за една седмица?

Няма любов по скайп, фейсбук, импулс, сладур, елмаз и прочее диващини. Любовта е на живо. Другото са филмирани истории.

maggie111
07-08-2010, 19:03
при скайп е малко по-несигурно....но има възможност като си си писал много дълго време с човек и сте се опознали добре ....да има любов...аз познавам такива хора,които са се запознали по скайп...и те са си заедно вече 2 години и са прекрасна двойка :)))) :) Но иначе доста хора се отпускат много повече по скайп :)

valdesbg
07-08-2010, 19:03
В скайп не присъства невербален контакт, от който ние черпим 70% от информацията в общуването. Затова скайп е развлечение. Любовта за мен е нещо серизно. Двете не си пасват.

Едно уточнение - невербален = индиректен.
Вербален = наживо.

MaLkaTa_LaDy
07-08-2010, 19:10
Едно уточнение - невербален = индиректен.
Вербален = наживо.
Не напълно. Вербален=словесен=думи. Невербален = без думи. Невербалният е наживо.

anonymous708973
07-08-2010, 19:51
И двамата имате право.
Невербално общуване - индиректно. Може да е наживо (когато буквално гледаш човека) или когато се общува по форум/фейсбуук/скайп и прочее.
Вербално общуване - директно. Става само очи в очи.
Общуването с думи (с какво друго всъщност?) във форума е невербално. :)

И не, скайп любов няма. Скайп секс - много трудно, но да не пренасяме темата... :wink:

djstyle
07-08-2010, 20:27
Как мислите, възможна ли е любовта в скайп и на живо. Според мен хората са по-неспокойни в чата което често се явява главния виновник за скарванията.

Я са чуй малко бе. Ти кога ще си глътнеш езика, като има пред тебе една едрогърда, дългокрака мадама, или като ми цъкаш по клавиятурата и през другото време зяпаш клипове у в-бокса... слез на земята много ти се моля...
По темата : Тва са глупости, скайп е за да се свържеш с някой, който е на дълеко, да си оредиш нещо среща на бързо, или да пратиш нещо на някого. Лапетийте го ползват от много време точно за тия бузи. Любов по скайп. Мооолятиса...

MaLkaTa_LaDy
07-08-2010, 21:04
Ох, не, мислех, че този въпрос е изяснен...
В невербалното общуване НЕ присъстват думи. Към него спадат мимиките, жестовете, микрожестовете, позицията на тялото, отстоянието между хората при разговор и други подобни неща. Именно от него човек извлича 70% от информацията при разговор, дори несъзнателно.
А вербалното общуване - това са думите, които използва човек. По форуми, чрез писма, по телефона [там има и малко невербално], всичко това е само вербално общуване. За да изразим това, което мислим, използваме само думи.
Именно затова невербално общуване присъства в реалния разговор, а в интернет - не. Това е огромната разлика.

valdesbg
07-08-2010, 21:22
Малка Лейди - моя грешка.

Права си.

Extremescream
07-09-2010, 07:47
Скайп ми е добре,колкото да си пиша с приятеля ми,когато не мога да го видя.Но спор по скайп водим 2 часа,а на живо се изясняваме за половин.

Nakadah
07-09-2010, 08:28
Skype си е разочарование..

И за каква връзка говориш в Skype? Телефона е вид комуникация, ама чак пък да живееш в него :lol: :lol:

awerw
07-09-2010, 08:48
Екранна любов не съществува! :lol:
Трябва да си хипер много зарибен в тоя скайп

:razz:
ох значи повече с които си пиша са яко зарибени :?
а дали е заразно 8-)

anity92
07-09-2010, 10:20
Дано измислят след време,скайп да ти дава заплата,да ти готви и гледа децата.Амин



8-)

mincheto
07-09-2010, 10:33
SKYPE- ''любов'' ,то това НЕ никаква любов.Не си ли е на живо,няма да я бъде.

didi0804
07-09-2010, 11:20
Ненавиждам скайп..

soul1199
07-09-2010, 12:46
Някои хора в скайп са по-отпуснати, ама друго си е да гледаш човека в очите докато му говориш. Има скайп опознаване, ама любов.. трудно :? и аз мисля така :)

male91
07-09-2010, 14:10
може да има връзка чрез скайп - обедил съм се това и все още реагирам ето така :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
>> Момчето и момичето са се виждали 2 пъти до колкото знам (втория път за по-дълго), но работата е много сериозна -> на сватба отива 0.0
>> Не се базикам, сериозно говооря <<

GossipGirl89
07-09-2010, 14:34
На мен ми се е случвало. Със сегашния ми пирятел се запознахме там и дълго време го карахме само на чатене, след това се видяхме и нещата сами си се наредиха. Но не винаги става така. Като цяло скайп-връзките са тъпа работа. Физическия контакт е много важен. А и има неща, които е по-хубаво да се кажат очи в очи, отколкото да се напишат... Но когато например има разстояние между двама души скайпа е утехата :)

Lexynnka
07-09-2010, 15:51
запознах се с приятеля си в скайп, чрез един негов приятел, който също не бях виждала. След няколко дена (и нощи) чат се видяхме и.. се харесахме. Заедно сме от 6 месеца и сме повече от щастливи заедно, но иначе сме на мнение, че СКАЙП-любов няма.
Според мен едно е да се запознаеш с човек в скайпа, да чатиш с него и после да се видите и да започнете да общувате, и друго е когато непрекъснато циклиш в някой чат и накрая отгоре на всичкото "влюбих се" .. как може да се влюбиш в човек, който не си виждал?! :? Аз моя си го харесах истински чак като го видях, преди това просто разбрах, че е свестно момченце
Но според мен има и още нещо важно- дали в скайп се изявяваш като такъв, какъвто си и в реалния живот, или правиш своя идеален образ- много често нахаканите момченца от скайпа са всъщност страхливи 10-годишни пишлемета. Разочарованието, както каза някой, идва когато с такъв човек (направил своя идеален Аз-образ в скайпа) решат да си направят среща наживо ...
Да, скайп любов не съществува. Трудно е да обичаш някого, когото не си виждал и колкото и да ти се струва, че го познаваш, всъщност не е така, защото поне за мен дори малките неща са важни, а през скайпа не можеш да видиш точно тези малки жестове, физиономии и т.н. ...
ох, колко дълго стана :shock: 8-)

MadfacE
07-09-2010, 17:14
Дано измислят след време,скайп да ти дава заплата,да ти готви и гледа децата.Амин
:lol: :lol: :lol:

Neutral
07-18-2010, 15:12
По скайп всички са много отворени и често стават дърпаници и скандали. На живо е съвсем различно

teenems
07-18-2010, 16:39
Според мен запознанства ,любов и т.н. са НЕВЪЗМОЖНИ в скайп.
мразя да се запознавам в скайп с някого - не съм себе си там .
аз съм си истинската аз само на живо , останалото е маска ..

MissChocolate
07-18-2010, 16:50
За да знаеш дали има, или няма - трябва да опиташ.
Аз лично,след като пробвах преди време, съм прекалено далеч от мисълта,че може да се получи нещо по Скайп.
Това е една обикновенна програма, която повече служи за разтоварване, може би и за запознанство, но не и за нещо по-сериозно.
Не приемайте нищо навътре там, това е само запълване на време.

xdennyx
07-18-2010, 17:25
Наа всички по скайп им е по-лесно,защото можеш да си пишеш свободно без да се притесняваш.А на живо,като видиш съответния човек,се стъписваш иии става една... :)

LoveRetroMusic
07-18-2010, 17:26
Е, дано интернетът да не спира, че им отиде връзката на хората ;>

FlipY
07-18-2010, 18:36
Live B4 Skype ,bro. (Изплагиатствано от човека и по -точно картинката на Хю Лори )С приятелката ми преди дремахме в скаип по 1-2 часа , ся максимум 20мин от дъжд на вятър.
Дайте си малко почивка , това че ходите с някого не значи че цялото ви време трябва да е ангажирано от този човек.Като си на комп. гледай филми , музика , чати с приятели , ама не занимавай момичето ; )

Wednesday666
07-18-2010, 19:26
Скайпа е просто една глупава програма, по него любов могат да въртят само хлапетата, иначе скайпа за любов и връзки не става, лично аз мисля, че дори така се прецакват връзките :)

s0b1esk1ty
07-18-2010, 19:32
пффф скайп пЪк кфУ фи е финофеН? Фие си разфаляте фрЪсчицата инЪче лУпоФ по скипе е мН слЕ :grin: оБичЪм те милоООО :-)

mugsinka
07-18-2010, 19:38
възможно е да си пишете да се харесате и да излезете.. скайп ми харесва защото може и да заговориш някой който те е срам да заговориш на живо :D

CherryS
07-18-2010, 21:56
Лично аз по скайп имам повече време за расмисъл и отговарям и мисля разумно.На живо , се разсейвам от момчето :D

ForzaFelipe
07-23-2010, 23:12
Скайпа е да си говориш с приятели когато те са си в къщи и ги мързи да се видите :D Да се запознаеш с някой да,но да се влюбиш в някой само чрез скайп :? :? невъзможно...опознайте някой чрез скайп,но не оставяйте едни нули и единици да ви свършат работата ;)

Elenichkaa
07-24-2010, 11:51
Скайп любов - кхъм...не мисля.
това е средство за общуване,но нищо повече.
едната камера не ти дава визуалния контакт от който имаш нужда при едно...'нормално' общуване.
сравнявам скайп с телефона.
а да се влюбиш по телефона?...о моля ви стига!
дай на хората само да се влюбват и после си гледай сеира.

amnessia
08-09-2010, 17:13
Попринцип съм спокоен човек, не съм срамежлива.Каквато съм в нета , такава съм си и на живо :) За мен няма разлика дали скайп или на живо :)

zlonamerena
08-09-2010, 17:19
Скайп събира - Скайп развежда! това е то.. виртуалната любов не е като реалната.. най си е добре,когато сте лице в лице да си кажеш всичко което ти е на душата (аз винаги така правя и затова си вярваме много) :P