PDA

View Full Version : Първи път,хигиена.



ciaraboy
07-11-2010, 19:54
Момиче съм.Относно интимната хигиена за първия секс достатъчно ли е да се изкъпя,обезкосмя и да се измия долу със сапун и душ гел и след подмиването да се намажа с лосион за тяло който ухае много добре ?:)
мерси на отговорилите:)

krem4et0
07-11-2010, 19:55
Достатъчно е да се измиеш с вода и ИНТИМЕН сапун/гел. Никакви нормални сапуни и душ-гелове. Вредно е!

OneBoy
07-11-2010, 20:00
Момиче съм.Относно интимната хигиена за първия секс достатъчно ли е да се изкъпя,обезкосмя и да се измия долу със сапун и душ гел и след подмиването да се намажа с лосион за тяло който ухае много добре ?:)
мерси на отговорилите:) Ами то попринцип трябвада си ги правиш тези процедурки а не само при специални случаи :) а иначе по темата Да достатъчно е.

ciaraboy
07-11-2010, 20:07
Момиче съм.Относно интимната хигиена за първия секс достатъчно ли е да се изкъпя,обезкосмя и да се измия долу със сапун и душ гел и след подмиването да се намажа с лосион за тяло който ухае много добре ?:)
мерси на отговорилите:) Ами то попринцип трябвада си ги правиш тези процедурки а не само при специални случаи :) а иначе по темата Да достатъчно е.

Да,аз си ги правя винаги,но нали при първия път всички сме спечени и случаят за мен наистина ще е специален затова реших да попитам,не допуснах,че някой може да добие такава представа ,но вече изясних ,благодаря ти за мнението :)

krem4et0
07-11-2010, 20:07
Да се мие с тоалетен сапун или душ гел и после да се маже с лосион за тяло ТАМ, не е нормално,а прекалено и най-вече ВРЕДНО. По принцип интимните органи не бива да се мият с каквото и да е, но все пак го правим, но със специално създадени за това козметични средства.

vanesa0pld
07-11-2010, 20:09
Достатъчно е да се измиеш с вода и ИНТИМЕН сапун/гел. Никакви нормални сапуни и душ-гелове. Вредно е!

shell
07-11-2010, 20:10
т.6
амк933

Krokozubel4o
07-11-2010, 20:12
успех :)

OneBoy
07-11-2010, 20:17
Да се мие с тоалетен сапун или душ гел и после да се маже с лосион за тяло ТАМ, не е нормално,а прекалено и най-вече ВРЕДНО. По принцип интимните органи не бива да се мият с каквото и да е, но все пак го правим, но със специално създадени за това козметични средства. Ами аз си мия оная работа със сапун откак се помня :) да чукна на дърво до ся нищо не ми е станало абе ко да кажа българска си работа 8-)

krem4et0
07-11-2010, 20:24
Ще се съгласиш, че мъжката и женската работи са различни. В пениса колко сапун може да влезе? Влагалището, извинявам се за буквализма, е като отворена рана и всичко влиза. Средата му много бързо се променя от сапун, което е вредно. Киселинност, микробиология...има си нормални параметри, които сапунът заличава. По принцип влагалището не трябва да се мие, промива и прочие, но при къпане и измиване на външните полови органи, малко или много влиза вода и препарати. За това винаги и само интимни за тази област при жените и обилно количество вода, но само външно. Влагалището се самопречиства.

OneBoy
07-11-2010, 20:44
Ще се съгласиш, че мъжката и женската работи са различни. В пениса колко сапун може да влезе? Влагалището, извинявам се за буквализма, е като отворена рана и всичко влиза. Средата му много бързо се променя от сапун, което е вредно. Киселинност, микробиология...има си нормални параметри, които сапунът заличава. По принцип влагалището не трябва да се мие, промива и прочие, но при къпане и измиване на външните полови органи, малко или много влиза вода и препарати. За това винаги и само интимни за тази област при жените и обилно количество вода, но само външно. Влагалището се самопречиства. Съгласен съм на 100%

FunkyBoy
07-12-2010, 22:56
не само за 1вия път, а всеки път би трябвало да се поддържа хигиена!

BiGBaDWolF
07-13-2010, 09:23
Достатъчно е да се измиеш с вода и ИНТИМЕН сапун/гел. Никакви нормални сапуни и душ-гелове. Вредно е!

Sofff
07-13-2010, 09:27
Достатъчно е да се измиеш с вода и ИНТИМЕН сапун/гел. Никакви нормални сапуни и душ-гелове. Вредно е!

fortvilelse
07-13-2010, 09:35
Викни пожарната да те мине с маркуча ;Д

ozzy
07-13-2010, 11:05
Викни пожарната да те мине с маркуча ;Д
хаха ?!!

kremen4eto
07-13-2010, 11:09
Krem4eto е най-права.

BigFakeSmile
07-13-2010, 11:13
че повече от това накъде? :lol:

ShiTmARMALADE
07-13-2010, 13:39
кремчето е права от обикновения сапун можеш да получиш дисбактериоза или наче казано нормалните бактери които си живуркат там да измрът а те са важни тъи като пречат на други лоши бактери да се заселят там :grin: :grin: