PDA

View Full Version : Расисти ли сте?



BabyBluee
07-15-2010, 09:15
Е? .. Мисля че е ясен въпроса :) Расисти ли сте, или вярвате че всички хора са еднакви, независимо от религията или цвета на кожата им..



По-скоро съм националистка. :)

Мразя само циганите и турците. Към останалите граждани на света не изпитвам никакви лоши чувства :)

Ape
07-15-2010, 09:22
Я ми дай една причина поради която мразиш турците?

BabyBluee
07-15-2010, 09:22
Я ми дай една причина поради която мразиш турците?
500 години турско робство. Достатъчно е това :)

Ape
07-15-2010, 09:25
Офф топик. За нея това е причина за теб може да не е.

амк933

BabyBluee
07-15-2010, 09:27
Още един такъв пост с крайно расистка пропаганда и и тази регистрация ще ти замине. Първо и последно предупреждение.

амк933

awerw
07-15-2010, 09:30
т.11

амк933

Ape
07-15-2010, 09:31
Офф топик + т.2

амк933

BabyBluee
07-15-2010, 09:32
3аради милите турци и цигани които живеят пред 2 блока от моя, целия квартал остава без ток минимум 3 пъти в седмицата :)

Ape
07-15-2010, 09:38
Нямам си представа къде живееш, ама ако живееш близко до цигани ще очакваш нещо хубаво?
+ Има разлика меджу циганин и турчин ... Отиди в турция ТАМ виж как се държат и т.н.
А , това че циганите прават мизерий мила сърди си на държавата и във Австралия има цигани, но няма общо с това което е тука. :)

ecstazy
07-15-2010, 09:43
Все си викам, че за мен няма значение дали човек ще е циганин, стига да е готин нали, да не е типичен нечистоплътен мангал, неграмотен и крадящ. Обаче не съм попадала в такава ситуация, нямам познати цигани.. Не се имам за расистка, дори към турците нямам много против, а то както има мазни турци така има и мазни българи. Мисля, че не съм...

BabyBluee
07-15-2010, 09:45
Все си викам, че за мен няма значение дали човек ще е циганин, стига да е готин нали, да не е типичен нечистоплътен мангал, неграмотен и крадящ. Обаче не съм попадала в такава ситуация, нямам познати цигани.. Не се имам за расистка, дори към турците нямам много против, а то както има мазни турци така има и мазни българи. Мисля, че не съм...
То навсякъде си има гнили ябълки :)
Просто от лични наблюдения съм забелязала че от циганите и турците ги има в най-големи количества :D

Ape
07-15-2010, 09:47
Все си викам, че за мен няма значение дали човек ще е циганин, стига да е готин нали, да не е типичен нечистоплътен мангал, неграмотен и крадящ. Обаче не съм попадала в такава ситуация, нямам познати цигани.. Не се имам за расистка, дори към турците нямам много против, а то както има мазни турци така има и мазни българи. Мисля, че не съм...
+1
И аз затова нямам против циганите, да има и такива който ти идва да ги убиеш,но има и свестни. Бил съм бит от цигани, Но съм бил и очорован колко добър може да е един . Ако има 100 мазни турци, повярвай ми има 1000 българина.

SemperArdens
07-15-2010, 09:58
Защо в Училище и приятели? :shock:

BabyBluee
07-15-2010, 09:59
Защо в Училище и приятели? :shock:
Стори ми се най-подходящ раздела :)

ilko0214
07-15-2010, 10:18
Аз съм на мнението на BabyBluee, падам си леко НАЦИОНАЛИСТ, не расист. :) Също съм съгласен, че има и свестни турци и тъпи българи, но от хиляда турци петима са свестни, а от хиляда българи петима са простаци. ;) Турците дори и да са ти приятели, те винаги биха те прецакали заради собствената си облага. :?

Ape
07-15-2010, 10:27
Разбрахме ти мнението. Не е нужно да го налагаш чрез продължителен офф топик.

амк933

toxique
07-15-2010, 10:27
Националист :) .
бтв : Момиче националист , просто тва е супер :grin: :P

ThisWay
07-15-2010, 10:29
Не понасям мазните цигани и наглите турчета! Не знам към коя категория спадам :-o .Иначе против др-те нямам нищо против.

meganet
07-15-2010, 10:32
Ми не съм расист ама мразя турците че се бъркат в държавата ни

Pwnmaster
07-15-2010, 10:37
Не съм расист. Аз мразя и не харесвам хора по-скоро по техният манталитет и действия - ако българин ми пречи с простащината си, мразя само него, ако циганин ми пречи с простащината си, мразя само него. За турците нямам мнение, защото не живея до турци и никога не съм разговарял с такъв.

Ryapoff
07-15-2010, 11:04
Цензура. Препоръчвам ти да се въздържаш от коментари кой и дали е човек, защото няма да имаш шанс за още много такива.

амк933

girl88
07-15-2010, 11:07
Едно от хобитата ми е да пътувам и за това съм била къде ли не срещала съм се с какви ли не нации и точно поради тази причина искам да кажа нещо на тези които казват- аз мразя турците, обаче към останалите нации нямам нищо против.
Аз съм била много пъти и в Турция и в Гърция и ако трябва да бъда искрена в Турция винаги съм била много по-топло посрещана отколкото в Гърция.
Гърците за съжаление ни уважават точно толкова колкото ние уважаваме ромите
Поне аз винаги в Гърция съм се чувствала така (като циганка в България).
Докато Турция е друго нещо. Хората там са любезни, карат те да се чувстваш добре и точно поради тази причина Турция винаги съм я предпочитала като дестинация пред Гърция. Така че не гледайте само миналото ни, а и настоящето, защото хората се променят и не винаги тези които уважаваме, уважават и нас.

Ape
07-15-2010, 11:08
Едно от хобитата ми е да пътувам и за това съм била къде ли не срещала съм се с какви ли не нации и точно поради тази причина искам да кажа нещо на тези които казват- аз мразя турците, обаче към останалите нации нямам нищо против.
Аз съм била много пъти и в Турция и в Гърция и ако трябва да бъда искрена в Турция винаги съм била много по-топло посрещана отколкото в Гърция.
Гърците за съжаление ни уважават точно толкова колкото ние уважаваме ромите
Поне аз винаги в Гърция съм се чувствала така (като циганка в България).
Докато Турция е друго нещо. Хората там са любезни, карат те да се чувстваш добре и точно поради тази причина Турция винаги съм я предпочитала като дестинация пред Гърция. Така че не гледайте само миналото ни, а и настоящето, защото хората се променят и не винаги тези които уважаваме, уважават и нас.

Имало е един свестен се пак бе :)

ilko0214
07-15-2010, 11:26
Аз съм на мнението на BabyBluee, падам си леко НАЦИОНАЛИСТ, не расист. :) Също съм съгласен, че има и свестни турци и тъпи българи, но от хиляда турци петима са свестни, а от хиляда българи петима са простаци. ;) Турците дори и да са ти приятели, те винаги биха те прецакали заради собствената си облага. :?

Грешиш, в България, всеки който е успял, всеки около него който не е , гледа да го прецакат. Тъпо е че даваш мнение а дори не си бил в Турция. Бил съм в Гърция двапъти, в кипър и Истамбул, така че не ми говори.Аз ги мразя заради това, което правят в България, ти ми казваш все едно, да ги обичам щото в Турция се държат добре, а да не ги мразя като дуган и други турски тъпаци ни окрадиха? Турчин да краде от държавата ни и аз да го обичам така ли?Случайно българин депутат в турция да краде? И в турция кой знае колко по добре не се държат..Ти защо мислиш европа не ги иска?

Ape
07-15-2010, 11:41
Аз съм на мнението на BabyBluee, падам си леко НАЦИОНАЛИСТ, не расист. :) Също съм съгласен, че има и свестни турци и тъпи българи, но от хиляда турци петима са свестни, а от хиляда българи петима са простаци. ;) Турците дори и да са ти приятели, те винаги биха те прецакали заради собствената си облага. :?

Грешиш, в България, всеки който е успял, всеки около него който не е , гледа да го прецакат. Тъпо е че даваш мнение а дори не си бил в Турция. Бил съм в Гърция двапъти, в кипър и Истамбул, така че не ми говори.Аз ги мразя заради това, което правят в България, ти ми казваш все едно, да ги обичам щото в Турция се държат добре, а да не ги мразя като дуган и други турски тъпаци ни окрадиха? Турчин да краде от държавата ни и аз да го обичам така ли?Случайно българин депутат в турция да краде? И в турция кой знае колко по добре не се държат..Ти защо мислиш европа не ги иска?

Като си бил в исТАМбул и Моля? Сякаш ние си крадеме от собствената държава. НЕ казам, че турците в българия са свестни но говора за Турция. Тва че ти си изградел някво селянско мнение си го запази за себе си :)

Hipitooo
07-15-2010, 11:42
аз приемам всички само тва ще кажа да циганите повечето са гадни така е няко и са неприатни и противни но и те са хора и ти са същества ...
никой не е по могъщ от другия всички сме едно....мрваза хора които казват че не харесват негри та ни е произлиза ме от тях а и негрите са яки... А за турците защо трябва да слагаме миналото в настоящето живеем сега а не в миналото а и те не са лоши ...и все пак се дразна че има турци които участват в управлението на нашата държава ..но го загърбвам
стига сте я деления и омраза ЖИВЕЙТЕ В МИР и обичайте всички защо всички сме едно имаме общ дом и това е е Земята ...
MAKE LOVE,NOT WAR :smt007 :smt033 :smt007

GossipGirl89
07-15-2010, 11:43
Абе уж не съм расистка обаче напоследък доста взех да се дразня на циганите. Прекалено много своеволия си позволяват, а взеха и да нападат и убиват българи и остават безнаказани :? За мен това е някак си нелепо. Не може да са малцинство в държавата ни, а да имат толкова много привилегии и да са с повече права от българите. Да не говорим, че законът изобщо не ги лови, нито плащат ток, вода, данъци, нито си дупчат билетчета в градския транспор, страшно много от тях са се самоностанили по чужди собствености и никой не ги закача. Това ме дразни. Иначе имам позната и бих казала близка приятелка от ромски произход, но тя няма нищо общо с тези мърлявите и крадливите. Свестно момиче е, добре възпитано, честна е и общо взето сама се бори в живота и сама постига всичко :) Затова я харесвам.

А пък турците и арабите не че ги мразя ама някак не са ми пирятни. Може би защото тук в Блъгария съм се сблъсквала с много гнусни такива... Иначе не съм ходила в Турция, но са ми казвали, че били страшно мили и любезни... И въпреки това не ги харесвам и заради българската история и 500 годишното робство. Няма значение, бе е било в миналото - самия факт, че го е имало ме отвръщава и отблъсква

Unendlich
07-15-2010, 12:36
Ape, човек ти си с много промит мозък. Естествено, че говорим за тези турци в собствената ни държава. Нормално в Турция да те посрещнат добре, след като ти си отишал да си оставиш парите в собствената им държава - я море, я екскурзия. Наистина са много по-любезни от гърците. Искам да ти кажа само да погледнеш около родопския район и да видиш к'во е положението - трагично. Циганите вече се обиждат като им кажеш цигани и даже се наричат турци. Искат да си сменят българските имена с турски и псуват държавата, но величаят Доган. И да ти кажа много важно значение е миналото - погледни назад в историята, има много какво да ти напомни. Хвани гледай и "Време разделно", че или не си го гледал, или си го забравил. Прочети малко за Баташкото клане и Априлското въстание. Какъв е броят на жертвите, как са ги мъчили и всичко. Как за 500 години са извършили невероятен геноцид над населението ни и ти искаш аз да приемам турчин в държавата си и да мисля, че са свестни ? Турски сериали, турски новини, турска партия и постоянна пропаганда да ни мразят. Гледам как една камара от познатите ми носят шалвари и ми се реве от яд, че сами се подтурчваме. Заради такива като теб, недай си Боже един ден Турция да влезе е ЕС. Не ти пожелавам един ден синът ти да бъде пребиван от турчин или дъщеря ти да бъде изнасилена от такъв. Защото ние се топим, а мангалите и турците са увеличават. ;)

По тази логика: да, расистка съм към тези две малцинства, ама то даже и малцинства не са. Ако бях в Америка, много вероятно е да не харесвах негрите, ама щом не са ми в държавата - към тях не. Нямам против нито евреи, арменци и т.н. Много интересно защо ли към тях нямам, а към турците и циганите имам :)

ето ти и да гледаш нещо: http://www.vbox7.com/play:43c481dc

jo0zy
07-15-2010, 12:43
не четете ли заглавието?? "Расисти ли сте?", а не "Какво ви е отношението към циганите и турците", дори и авторката още в първия пост започна да говори, че е националистка .. какво е това :-o

pamii
07-15-2010, 13:06
Ми не.. Аз самата съм чужденка, въпреки че имам немски паспорт. Просто нямам право да съм такава. :?

Exothermic
07-15-2010, 13:27
Не съм расистка, но имам непоносимост към руснаците.

Ape
07-15-2010, 13:34
Ape, човек ти си с много промит мозък. Естествено, че говорим за тези турци в собствената ни държава. Нормално в Турция да те посрещнат добре, след като ти си отишал да си оставиш парите в собствената им държава - я море, я екскурзия. Наистина са много по-любезни от гърците. Искам да ти кажа само да погледнеш около родопския район и да видиш к'во е положението - трагично. Циганите вече се обиждат като им кажеш цигани и даже се наричат турци. Искат да си сменят българските имена с турски и псуват държавата, но величаят Доган. И да ти кажа много важно значение е миналото - погледни назад в историята, има много какво да ти напомни. Хвани гледай и "Време разделно", че или не си го гледал, или си го забравил. Прочети малко за Баташкото клане и Априлското въстание. Какъв е броят на жертвите, как са ги мъчили и всичко. Как за 500 години са извършили невероятен геноцид над населението ни и ти искаш аз да приемам турчин в държавата си и да мисля, че са свестни ? Турски
сериали, турски новини, турска партия и постоянна пропаганда да ни мразят. Гледам как една камара от познатите ми носят шалвари и ми се реве от яд, че сами се подтурчваме. Заради такива като теб, недай си Боже един ден Турция да влезе е ЕС. Не ти пожелавам един ден синът ти да бъде пребиван от турчин или дърещя ти да бъде изнасилена от такъв. Защото ние се топим, а мангалите и турците са увеличават. ;)

По тази логика: да, расистка съм към тези две малцинства, ама то даже и малцинства не са. Ако бях в Америка, много вероятно е да не харесвах негрите, ама щом не са ми в държавата - към тях не. Нямам против нито евреи, арменци и т.н. Много интересно защо ли към тях нямам, а към турците и циганите имам :)

ето ти и да гледаш нещо: http://www.vbox7.com/play:43c481dc

Нямам коментар по клипа , но представи си, че ТИ си циганка , че ти имаш две деца да изхранваш, че никаде не те приемат на работа и т.н Нормално е да краде, и затова е виновна държавта!
Освен оная партия, всички други в клипа бяха чисти долни цигани ! :)

ilko0214
07-15-2010, 13:41
Ape, човек ти си с много промит мозък. Естествено, че говорим за тези турци в собствената ни държава. Нормално в Турция да те посрещнат добре, след като ти си отишал да си оставиш парите в собствената им държава - я море, я екскурзия. Наистина са много по-любезни от гърците. Искам да ти кажа само да погледнеш около родопския район и да видиш к'во е положението - трагично. Циганите вече се обиждат като им кажеш цигани и даже се наричат турци. Искат да си сменят българските имена с турски и псуват държавата, но величаят Доган. И да ти кажа много важно значение е миналото - погледни назад в историята, има много какво да ти напомни. Хвани гледай и "Време разделно", че или не си го гледал, или си го забравил. Прочети малко за Баташкото клане и Априлското въстание. Какъв е броят на жертвите, как са ги мъчили и всичко. Как за 500 години са извършили невероятен геноцид над населението ни и ти искаш аз да приемам турчин в държавата си и да мисля, че са свестни ? Турски сериали, турски новини, турска партия и постоянна пропаганда да ни мразят. Гледам как една камара от познатите ми носят шалвари и ми се реве от яд, че сами се подтурчваме. Заради такива като теб, недай си Боже един ден Турция да влезе е ЕС. Не ти пожелавам един ден синът ти да бъде пребиван от турчин или дърещя ти да бъде изнасилена от такъв. Защото ние се топим, а мангалите и турците са увеличават. ;)

По тази логика: да, расистка съм към тези две малцинства, ама то даже и малцинства не са. Ако бях в Америка, много вероятно е да не харесвах негрите, ама щом не са ми в държавата - към тях не. Нямам против нито евреи, арменци и т.н. Много интересно защо ли към тях нямам, а към турците и циганите имам :)

ето ти и да гледаш нещо: http://www.vbox7.com/play:43c481dcААА! Ей това беше поста! ЕВАЛА! Напълно съм сагласен с тебе! :) Обаче ми е интересно, някой от тези които защитават турците да ми отговори на въпрса, защо според тях ЕС не искат туриците? Те тея турци, искат българите в собствената си държава да си сменяме имента с турски, турските жени да се снимат за документи с забравки и тн. :? Не се ли усещат малко поне? Никой освен БЪЛГАРИЯ и ЕС не може да ни каже какво да прави и нямат право, а наглите турци..?

xxKiFlA
07-15-2010, 13:58
Да такава съм ! най вече кьм черни! :booooomb: :booooomb:
мраза ги колкото циганите
албанци ислямци и такива сьщо мразя

Unendlich
07-15-2010, 14:25
Аре, един път по новините даваха точно един ром, които иска да учи и беше завършил средно с 5.00. За него си е цяло постижение - искаше да се развива човекът. Обаче т'ва са единици като него - повечето получават помощи и не искат да се трудят, а само правят деца. Тези помощи ги получават от данъците на моите, твоите и на другите родителите. Не е честно, нали ? И айде, представям си, че съм циганка. Сега съм на 16 - вече сигурно ще съм минимум с 5 деца, тепърва ще имам още и ще рева, че работа няма. Работа ИМА за хора, които МОГАТ да вършат нещо, а не да чакат на готово. Миналата година си изкарвах паспорт и пред мен имаше една циганка, която пишеше цифри, а служителката пред нас 'и диктуваше. Служителката 'и каза да напише 5, а тя пише 7. Не може хора, които нямат елементарно познание на неща от ежедневието да претендират за помощи, издръжки и да мрънкат, че им е виновна държавата. Държавата иска да ги приобщи и да водят децата си на училище, за да не са като родителите си, но те самите не искат - там им е проблемът. Не искат, защото знаят, че може на готово да получават, че и за още да ламтят.

someonerandom
07-15-2010, 15:05
Не съм расист.Имал съм приятели турци-съвсем свестни хора,познавал съм и такива,които са ме прецаквали.За мен си е до човека.А аргумента с турското робство е толкова олигофренски,че няма накъде.И авторката и зле...

WaterLilly
07-15-2010, 15:25
Не съм. Дразня се единствено на цигани, които не искат да работят, а настояват да им се дават помощи и да им дават имот, понеже нямали къде да живеят, такива, които не си плащат сметките, а реват, че им спряли тока. Но бих се подразнила и от такъв българин. Нямам нищо против турци. Хора като хора са всичките...

CheeseCake
07-15-2010, 15:57
Не съм. На всички расисти и псевдонационалисти - аргументите ви са смешни. Да, могат да обяснят защо мразите даден човек, ала да мразите цяла нация или малцинство е несериозно и малоумно. :?

vitaliezekiev95
07-15-2010, 16:05
Не съм. На всички расисти и псевдонационалисти - аргументите ви са смешни. Да, могат да обяснят защо мразите даден човек, ала да мразите цяла нация или малцинство е несериозно и малоумно. :?

Напълно съм съгласен с теб
+1

xWandereRx
07-15-2010, 16:09
Я ми дай една причина поради която мразиш турците?
500 години турско робство. Достатъчно е това :)

Ооо чакай , чакай това е било преди 500 години? Нима на теб нещо са ти направили ? И кво като сме били 500 години под турско робство, тва е било преди ?

как какво като сме били? сега България нямаше да е на това ниво, щеше да е по - добре
иначе нямам нищо против турците, само че, не искам да им слушам речите като тръгна по улиците или седна на кафе, живеят в България - да говорят на български, у тях да си говорят на какъвто си език искат
мразим само цигани 8-)

Yobs1912
07-15-2010, 16:11
Я ми дай една причина поради която мразиш турците?
http://vbox7.com/play:a5e72d6a просто изгледай тоя клип и мълчи.

SemperFidelis
07-15-2010, 16:25
"...Но кълни, Майко, проклинай

таз турска черна прокуда,

дето нас млади пропъди

по тази тежка чужбина..."

tonkata123
07-15-2010, 17:46
Я ми дай една причина поради която мразиш турците?
500 години турско робство. Достатъчно е това :)

Ооо чакай , чакай това е било преди 500 години? Нима на теб нещо са ти направили ? И кво като сме били 500 години под турско робство, тва е било преди ?

Едно съм научил от споровете с хора,които мразят специфичен народ-не можеш да му промениш мнението.Това дали мрази чернокожи,хомосексуални или в този случай турци,няма голямо значение.Важното е,че той си държи на своето.Не казвам,че това е лошо нещо,всеки има право на глас.

Въпреки това,аз не съм расист и мисля,че нищо не ни дава право да осъждаме хората само заради кожата или сексуалната ориентация....

remix1912
07-15-2010, 20:12
Цензура. Още едно такова мнение и ла финито.

амк933

KoRnFlAkE
07-15-2010, 21:00
мразим всякакви турчоля, цигани, араби, негри и т.н.

stelSs21
07-15-2010, 21:18
Не! За мен расистите не са хора,а иначе, че циганите в България не са стока - не са, но това е защото държавата им го позволява, що да не крадат като знаят, че последствия няма да има, тя държавата повече за тях се грижи отколкото за нас. А против турците нищо не мога да кажа, имаме приятели турци, които са страхотни хора, това е индивидуално.

BabyBluee
07-16-2010, 06:17
Цензура

амк933

ilko0214
07-16-2010, 06:49
Тея дето защитават турците, знаете ли, че сега един вид предавате Ботев, Левски, Раковски и всички заради които сега пишем тук?И какво като е било преди 500г., ако преди 500г. никой не беше направил нищо, сега вскички щяхме да сме турци.:x

darkPaladin
07-16-2010, 08:00
Добре ще избием турците.Ами да попитам за казуси като,Русия Полша,
Германия Франция,Сащ Мексико,Гърция България(малко ли сме ги клали гърците)ако всички тръгнат да се колят какво ще стане?

само на това ми отговорете това народи които в миналото са има вражди по-големи и от нашите

а колко примери има още да не казвам


пиленца сладки знаете ли Капитан Петко Войвода кого е защитавал след освобождението?Нека после си говорим за предателства

BabyBluee
07-16-2010, 08:49
Националист :) .
бтв : Момиче националист , просто тва е супер :grin: :P
:oops: :oops: Мерси.. :)

Exidee
07-16-2010, 08:53
Да, расист съм и не се срамувам от това :smt102

KumchoValcho
07-16-2010, 08:58
Нито съм националист (което е по-зле и от расист), нито съм расист

Да, турците са ни клали 500години. факт. Нищо ен мога да направя по въпроса, не ме и интересува. Не ми дреме дали някой е турчин или циганин, гледам човека като характер, постъпки и т.н.

babygirl00
07-16-2010, 10:23
не съм расистка , а по-скоро националистка :)

darkPaladin
07-16-2010, 11:58
т.6

амк933

KumchoValcho
07-16-2010, 12:11
Научете се да прощавате, това ваше голямо его с нищо няма да ви помогне.

Ryapoff
07-16-2010, 12:44
Научете се да прощавате, това ваше голямо его с нищо няма да ви помогне. Ако се отнасят като човек с човек с мен, нищо против нямам. Обаче един миризлив резак да ми казва, че съм гяур, нема да е - да си ходи в на анадолския хитрец родината! Имам против доган и цялата му партия - крадливи, долни, подмолни турци. Прави ли ме т'ва расист?!? Циганин, който да е човек, може и да съм виждал, но по-вероятно е да не съм!!!

KumchoValcho
07-16-2010, 13:31
Офф топик.

амк933

mlakniwe
07-16-2010, 13:39
Не :)

DaiMiPistaBRO
07-16-2010, 13:56
расист съм , но не краен, нямал съм дълбок контакт с негри, но в България по отвратително нещо от циганина не съм виждал, всяко стадо си има мърша, в тяхното стадо всичко е МЪРША.

бих се нарекъл и националист, но тук повечето като кажат националист имат предвид футболен хулиган и нацист, тъй че ще си премълча ;)

07-16-2010, 14:42
За мен това по такъв гаден начин българите да се държат с турците и циганите е направо ужасно . В класа ми имаше 1 момиче от ромски произход и всички я обиждаха и дори биеха , но тя никога не е казвала гадни неща за никoй и никога не е отвръщала като някои я е удрял . Тя се държа МНОГО по-добре от българите . А за турците това че българите помнят нещо което е станало преди 500 години е много тъпо , защото сега всичко е различно . Както има много глупави българи така има и глупави турци . На мен ми е много гадно , че живя в такава страна в която се събират подписи друга страна да не влиза е Европейския съюз

xxKiFlA
07-16-2010, 16:09
^ :0 :shock:
ти не си бьлгарка!
:booooomb: :booooomb:

BabyBluee
07-16-2010, 16:10
Цензура.

амк933

DaiMiPistaBRO
07-16-2010, 16:10
За мен това по такъв гаден начин българите да се държат с турците и циганите е направо ужасно . В класа ми имаше 1 момиче от ромски произход и всички я обиждаха и дори биеха , но тя никога не е казвала гадни неща за никoй и никога не е отвръщала като някои я е удрял . Тя се държа МНОГО по-добре от българите . А за турците това че българите помнят нещо което е станало преди 500 години е много тъпо , защото сега всичко е различно . Както има много глупави българи така има и глупави турци . На мен ми е много гадно , че живя в такава страна в която се събират подписи друга страна да не влиза е Европейския съюз

господ да ти е на помощ като пораснеш, съжалявам те. По добре заминавай в някоя по-богата и устроена европейска страна, далеч от "лошите българи"

сигурна ли си че си хриси а не Ферхунде или Джеврие ?

xxKiFlA
07-16-2010, 16:13
т.6
амк933

Unendlich
07-16-2010, 16:13
За мен това по такъв гаден начин българите да се държат с турците и циганите е направо ужасно . В класа ми имаше 1 момиче от ромски произход и всички я обиждаха и дори биеха , но тя никога не е казвала гадни неща за никoй и никога не е отвръщала като някои я е удрял . Тя се държа МНОГО по-добре от българите . А за турците това че българите помнят нещо което е станало преди 500 години е много тъпо , защото сега всичко е различно . Както има много глупави българи така има и глупави турци . На мен ми е много гадно , че живя в такава страна в която се събират подписи друга страна да не влиза е Европейския съюз


Момиче, границите са отворени :) оправи се малко. И как сега всичко ще е различно, леле.. образовай се малко, явно не си излизала от родното си градче и не си ходила към южните ни граници, за да видиш какво е - срамота е да говориш така. И какво като се е случило преди 500 години, ако на теб ти се беше случило, щеше ли да говориш така, нямало значение, ти нормална ли си ? Геноцидът е огромен, засрами се от думите си. И естествено, че ще се прави подписка против тяхното влизане, защото ако наистина ги приемат - в държавата ни ще се напълни с турци и тогава горко ни на всички, които обичаме и милеем за родината. Позор за такива като теб, моралистки.. тц-тц

xWandereRx
07-16-2010, 16:20
За мен това по такъв гаден начин българите да се държат с турците и циганите е направо ужасно . В класа ми имаше 1 момиче от ромски произход и всички я обиждаха и дори биеха , но тя никога не е казвала гадни неща за никoй и никога не е отвръщала като някои я е удрял . Тя се държа МНОГО по-добре от българите . А за турците това че българите помнят нещо което е станало преди 500 години е много тъпо , защото сега всичко е различно . Както има много глупави българи така има и глупави турци . На мен ми е много гадно , че живя в такава страна в която се събират подписи друга страна да не влиза е Европейския съюз

92% от Турция са в Азия, какво ще прави в ЕС ?

трябва на циганите да им се направи една малка държавичка и да им забранят да излизат от там :lol:

ilko0214
07-16-2010, 16:53
За мен това по такъв гаден начин българите да се държат с турците и циганите е направо ужасно . В класа ми имаше 1 момиче от ромски произход и всички я обиждаха и дори биеха , но тя никога не е казвала гадни неща за никoй и никога не е отвръщала като някои я е удрял . Тя се държа МНОГО по-добре от българите . А за турците това че българите помнят нещо което е станало преди 500 години е много тъпо , защото сега всичко е различно . Както има много глупави българи така има и глупави турци . На мен ми е много гадно , че живя в такава страна в която се събират подписи друга страна да не влиза е Европейския съюз


Момиче, границите са отворени :) оправи се малко. И как сега всичко ще е различно, леле.. образовай се малко, явно не си излизала от родното си градче и не си ходила към южните ни граници, за да видиш какво е - срамота е да говориш така. И какво като се е случило преди 500 години, ако на теб ти се беше случило, щеше ли да говориш така, нямало значение, ти нормална ли си ? Геноцидът е огромен, засрами се от думите си. И естествено, че ще се прави подписка против тяхното влизане, защото ако наистина ги приемат - в държавата ни ще се напълни с турци и тогава горко ни на всички, които обичаме и милеем за родината. Позор за такива като теб, моралистки.. тц-тцНямаш си представа, колко си права!!! :)
Тези, които казват "И все пак това беше преди 500г." - така убиждате всички истински БЪЛГАРИ, които са си лели кръвта за България, ако не бяха те сега щяхте да сте Мустафа и Айше, засрамете се бе хора, кви Българи сте, тея турци дето са изнасилвали жените, убивали мъжете и децата, и сега да ги приемате топло.. ужас.. ебахти Българите, ебахти чудото.. :? :-x

AquilaBG
07-16-2010, 17:18
5 страници тема и един не се намери да каже, че робството Не Е Било 500 години, а Трае 500 години - и че е било само преди 130 години.
За всички онези които ми обясняват, че историята няма значение - разбира се че има, това че вие не я уважавате, не значи че тя не учи на нищо. Турците определено ни връщат векове назад - не защото аз не ги харесвам, а защото когато идват на Балканите са доста по-изостанал народ от българския, и от всеки европейски народ. В период в който България е готова да премине към Ренесанс, те ни връщат отново във феодализъм - и то за цели 5 века. Пропуснали сме толкова много, че оттогава цялата ни история е едно наваксване - Възраждането се случва 3 века след Ренесанса, Просвещението ни е слято с Възраждането, и винаги се стараем да догоним останалите държави по повечето показатели. Е, погледнете кога сме били наравно с тях и ще се види ясно - преди Турското робство. Последен исторически пример - погледнете бившите завоевания на Великобритания - САЩ, Канада, Индия, Австралия, Хонконг, погледнете и бившите завоевания на Османската империя - нареждат ли се едните до другите? И после пак казвайте, ама тя историята сега няма отношение....
Но разбира се, не трябва тя да е причината да не харесваш турците - просто има достатъчно други:
1. За критиците - имам приятел турчин и други познати - пак турци, и знам че има всякакви. Като цяло, европейската част е доста по-цивилизована - идете в дивия Анадол, да видим как ще ви посрещнат! Нямам предвид курортите по морето.... Това го знам от тях - аз в Турция не съм бил.
2. Виждам ги в Германия (живея тук през повечето време), виждам ги и в България - в мнозинството си са крайно затворени, общуват само помежду си, ходят на групички и да не ти се налага да ги срещнеш през нощта. В България не е толкова разпространено носенето на фередже, но тук е пълно с туркини с фереджета - ами не е приятно, каквото и да ми говорите. Който не е ги виждал, той не знае за какво става въпрос. Ще кажете - и поповете и монасите ходят така, с религиозно облекло - да, ама колко са поповете и монасите, всеки втори ли е такъв?
3. Тръгнал ли съм да развявам кръст, за да покажа че съм християнин? Не. А може би трябва - но това е друга тема. А и дори да тръгна - аз съм си в християнска България, нормално е. Не съм тръгнал да строя църкви и да пропагандирам каквото и да е било в ислямските държави, нали така(Както те правят в България)?
Спирам дотука, че от опит знам, като има постинг-чаршаф, повечето хора го прескачат и не го четат. Иначе може да засегнем и ДПС, и исляма като цяло, а разбира се - и циганите.

По темата конкретно - изглежда авторката не прави разлика между расист и националист. Аз съм националист и съжалявам че това се превърна в мръсна дума - вече съдържа повече отрицателен оттенък. Ето определението за национализъм, от Уикипедия:
Национализмът е идеология, насочена към запазване или подкрепяне на съществуването на дадена нация и е тясно свързан с идеята за държавността.

Е кое е лошото, да подкрепям запазването и съществуването на България, да искам да продължи държавността ни, която е на около 1300 години?

ilko0214
07-16-2010, 17:34
5 страници тема и един не се намери да каже, че робството Не Е Било 500 години, а Трае 500 години - и че е било само преди 130 години.
За всички онези които ми обясняват, че историята няма значение - разбира се че има, това че вие не я уважавате, не значи че тя не учи на нищо. Турците определено ни връщат векове назад - не защото аз не ги харесвам, а защото когато идват на Балканите са доста по-изостанал народ от българския, и от всеки европейски народ. В период в който България е готова да премине към Ренесанс, те ни връщат отново във феодализъм - и то за цели 5 века. Пропуснали сме толкова много, че оттогава цялата ни история е едно наваксване - Възраждането се случва 3 века след Ренесанса, Просвещението ни е слято с Възраждането, и винаги се стараем да догоним останалите държави по повечето показатели. Е, погледнете кога сме били наравно с тях и ще се види ясно - преди Турското робство. Последен исторически пример - погледнете бившите завоевания на Великобритания - САЩ, Канада, Индия, Австралия, Хонконг, погледнете и бившите завоевания на Османската империя - нареждат ли се едните до другите? И после пак казвайте, ама тя историята сега няма отношение....
Но разбира се, не трябва тя да е причината да не харесваш турците - просто има достатъчно други:
1. За критиците - имам приятел турчин и други познати - пак турци, и знам че има всякакви. Като цяло, европейската част е доста по-цивилизована - идете в дивия Анадол, да видим как ще ви посрещнат! Нямам предвид курортите по морето.... Това го знам от тях - аз в Турция не съм бил.
2. Виждам ги в Германия (живея тук през повечето време), виждам ги и в България - в мнозинството си са крайно затворени, общуват само помежду си, ходят на групички и да не ти се налага да ги срещнеш през нощта. В България не е толкова разпространено носенето на фередже, но тук е пълно с туркини с фереджета - ами не е приятно, каквото и да ми говорите. Който не е ги виждал, той не знае за какво става въпрос. Ще кажете - и поповете и монасите ходят така, с религиозно облекло - да, ама колко са поповете и монасите, всеки втори ли е такъв?
3. Тръгнал ли съм да развявам кръст, за да покажа че съм християнин? Не. А може би трябва - но това е друга тема. А и дори да тръгна - аз съм си в християнска България, нормално е. Не съм тръгнал да строя църкви и да пропагандирам каквото и да е било в ислямските държави, нали така(Както те правят в България)?
Спирам дотука, че от опит знам, като има постинг-чаршаф, повечето хора го прескачат и не го четат. Иначе може да засегнем и ДПС, и исляма като цяло, а разбира се - и циганите.

По темата конкретно - изглежда авторката не прави разлика между расист и националист. Аз съм националист и съжалявам че това се превърна в мръсна дума - вече съдържа повече отрицателен оттенък. Ето определението за национализъм, от Уикипедия:
Национализмът е идеология, насочена към запазване или подкрепяне на съществуването на дадена нация и е тясно свързан с идеята за държавността.

Е кое е лошото, да подкрепям запазването и съществуването на България, да искам да продължи държавността ни, която е на около 1300 години?Споко, прочетох ти целия пост и ти си също си прав, абе каквото и да говорим всички националисти сме прави, а това което най - много ми хареса в поста ти беше "За всички онези които ми обясняват, че историята няма значение - разбира се че има, това че вие не я уважавате, не значи че тя не учи на нищо." И си много прав тук, просто на някого не им пука какво е станало преди 130г. и как са се мъчили тогава Българите, колко трудно им е било, просто си гледат сега гъза, което не е правилно! :(

nastiq1995
07-16-2010, 18:51
Кирилица.

амк933

WaterLilly
07-16-2010, 19:03
Много сте ми интересни. Обяснявате, че мразите някакви хора, които нищо не са ви направили, защото други хора поколения преди тях са ни поробили държавата, а на всичкото отгоре и се опитвате да го изкарате логично, че и набеждавате тези, които не са расисти като вас, че мразят България?

И някакво момиче разказва, че бият друго и го тормозят ей така, без НИЩО да е направило, без да е отвърнало даже на обидата с обида, защото е циганка, а й казвате да се засрами от думите си. Не знам какви българи сте, но като хора явно някои са пълна нула. :?

xWandereRx
07-16-2010, 19:11
те са на път пак да ни завладеят и като превърнат България в част от Турция, вие дето изобщо не ви пречат ще сте ми много интересни
по принцип нямам нищо против турците специално, но не мисля, че имат работа в управлението на държавата ни, а най - много ме е яд за новините на турски език, най - много се вбесявам заради тях
иначе да си живеят тука, ама не искам да им слушам речите нито по тв, нито по улиците
както казах вече: мразим само цигани :D

DaiMiPistaBRO
07-16-2010, 19:19
vsi4kik tuk ste idioti :X obijdate horata koito sa pravi mi da kato ste tupi bulgari kvo da o4akvam umrete vs dano kak moje da ste takiva rasisti 'X 6ibani diskriminanti napravo mi se draifa kato vi gledam

абе Айдън, да не се засегна ????

Вземете почетете малко новини, преди малко повече от седмица цигани убиха до смърт Боби, 2 дена по късно цигани пребиват човек, който им прави забележка да не пушат в автобуса. И това е ежедневие. Не че българите не тормозят циганите, и омразата си е насадена от българите, но тези няма как да ги интегрираш посмъртно (ако знаеш какво значи интеграция, ако не - прочети). Вече е късно да се правите на мили и гостоприемни, след 10 години като са 2 пъти повече от нас ще те видим, сега си малка (на акъл), простено ти е.

GossipGirl89
07-16-2010, 19:21
Аре,

"Нямам коментар по клипа , но представи си, че ТИ си циганка , че ти имаш две деца да изхранваш, че никаде не те приемат на работа и т.н Нормално е да краде, и затова е виновна държавта!
Освен оная партия, всички други в клипа бяха чисти долни цигани !"

Това не е вярно. Не им е виновна държавата за всичко и не, не е нормално да крадат. То и българите повечето нямаме пари ама не крадем нали? Просто болшинството от циганите са си мързеливо племе. Защо си мислиш че не ги взимат на работа? Ами защото 90% от тях правят мизерии и крадат - естествено, че никой няма да си сложи таралеж в гащите с такъв служител. И аз да имах фирма, и аз нямаше да наемам такива хора, освен ако не са ми близки, които познавам добре. Има и едни 10%, които са различни. Работливи, ученолюбиви и с желание да се развиват, но се губят на фона на останалите. Те не търсят развитие, на тях така им е по-лесно - да живеят като паразити върху нашите гърбове. Защо си мислиш, че раждат по толкова деца? Сигурно защото са толкова неуки, че не знаят кога да спрат или как да използват презервативи... Колкото повече деца, толкова повече семейни помощи :) И най-се дразня, че винаги все те са ощетените и винаги имат за какво да претендират... Това само в България го има. И по другите държави има цигани ама там са по-ниски и от тревата - никъде нямат такива привилегии

Ryapoff
07-16-2010, 19:50
т.2 + т.12. Следващ такъв коментар - бан.

амк933

DaiMiPistaBRO
07-16-2010, 19:58
циганите са напаст ! Каквото и да говорите, кво ме е*е че някъде си еди си кой клас българчета обиждали циганче, ако беше българче в клас с цигани на 1вия ден щяха да му откраднат учебниците, на 2рия да ограбят къщата му и на 3тия да го убият.

Турците по принцип са си хора като всички други, даже са с по-висок стандарт , но само тези, които са си в Турция ! Българските турци са същите нахални копелета, които покрай ДПС се навъдиха във България последните 20 години, и дори се набутаха на високи позиции във елита.

Проблема е, че и ние "не сме народ, а мърша" и 20 човека не може да се обединим за една акция, а ако нещо стане с някой мангал, след 2 минути ще се изсипят 200.

ilko0214
07-16-2010, 20:14
След 20години, когато турците са 3 пъти повече от нас Българите, и ви изнасилват на ден по 15 пъти, на ден по турските новини се съобщава за убийство на Българти...таа тогава искам да ви видя мнението в този форум, който ако съществува ще се казва "Turkishproblem.net" :-x

xxKiFlA
07-16-2010, 20:20
Офф топик.

амк933

Mar7i
07-16-2010, 20:23
Ми до някаква степен да.
Циганите(повечето) не плащат вода, ток и си живеят хората. Не могат да говорят чисто българси, едвам им се разбира.
Класът ни е 50% турци. Има точно 2 туркини, с които ако седнеш да говориш ще се разбереш без затруднения. Нормално ли е да живееш в България(цял живот) , да учиш български език в българско училище и да сричаш когато четеш, да слагаш ударенията на думите, така че този който те слуша едва да разбере какво искаш да кажеш? А за словореда да не говорим. Абе все едно си чужденец, пристигнал в България преди месец, а те са родени и цял живот живеят тук.
:?

xWandereRx
07-16-2010, 20:25
Ми до някаква степен да.
Циганите(повечето) не плащат вода, ток и си живеят хората. Не могат да говорят чисто българси, едвам им се разбира.
Класът ни е 50% турци. Има точно 2 туркини, с които ако седнеш да говориш ще се разбереш без затруднения. Нормално ли е да живееш в България(цял живот) , да учиш български език в българско училище и да сричаш когато четеш, да слагаш ударенията на думите, така че този който те слуша едва да разбере какво искаш да кажеш? А за словореда да не говорим. Абе все едно си чужденец, пристигнал в България преди месец, а те са родени и цял живот живеят тук.
:?

в моя клас има едно момиче и едно момче - турци, от някво умряло село и доколкото разбрах в старото си училище са учили турски... за какво си говорим

stelSs21
07-16-2010, 20:30
Тея дето защитават турците, знаете ли, че сега един вид предавате Ботев, Левски, Раковски и всички заради които сега пишем тук?И какво като е било преди 500г., ако преди 500г. никой не беше направил нищо, сега вскички щяхме да сме турци.:x

Ти си много зле. Левски,Ботев и Раковски не са мразели турците, просто са се борели да бъдем свободни и освен това има страшно много турци, които уважават Левски и преди пак ги е имало, ама ти си мега зле и въобще не си добре с историята. И между другото сме освободени от турско робство през 1878г, къде ги изкарахте тия 500г. 500 сме били под робство.

ameli
07-16-2010, 20:41
Какво толкова ненавиждате турците?! И те са хора, и те живеят, и дишат ви от въздуха, и ядат от храната ви.. Те не са виновни, че преди сума ти време са имали султан, който е искал да завладее света. Че пра-пра-пра-пра (още 10 пъти 'пра') някой си е убил пра-пра.. блабла дядо ти.. Дори в момента имат много добро отношение към българите в Турция. И това, че в някой затънтени родопски селца са останали турските обичаи-не значи, че трябва да ги мразите :?

И не съм расист, както прилича от горния пост 8-)

ilko0214
07-16-2010, 20:46
Тея дето защитават турците, знаете ли, че сега един вид предавате Ботев, Левски, Раковски и всички заради които сега пишем тук?И какво като е било преди 500г., ако преди 500г. никой не беше направил нищо, сега вскички щяхме да сме турци.:x

Ти си много зле. Левски,Ботев и Раковски не са мразели турците, просто са се борели да бъдем свободни и освен това има страшно много турци, които уважават Левски и преди пак ги е имало, ама ти си мега зле и въобще не си добре с историята. И между другото сме освободени от турско робство през 1878г, къде ги изкарахте тия 500г. 500 сме били под робство. Тей ли... мерси че ми каза.. не ме карай ей сега да търся, че не знаеше каква гавра имаше с Левски от турци... става дума за видеоклип.. :shock:

Unendlich
07-16-2010, 20:52
Какво толкова ненавиждате турците?! И те са хора, и те живеят, и дишат ви от въздуха, и ядат от храната ви.. Те не са виновни, че преди сума ти време са имали султан, който е искал да завладее света. Че пра-пра-пра-пра (още 10 пъти 'пра') някой си е убил пра-пра.. блабла дядо ти.. Дори в момента имат много добро отношение към българите в Турция. И това, че в някой затънтени родопски селца са останали турските обичаи-не значи, че трябва да ги мразите :?

И не съм расист, както прилича от горния пост 8-)


Де да бяха обичаите, ама не са те. Как ти се струва да няма църква в селото (айде, че там повечето са села), а джамиите да са повече от 1 ? Всяка сутрин т 5.00 да се будиш от скапаното пеене на ходжата, който ги приканва за молитви ?! И така по 5 пъти на ден (или 3 се пееше само) Това да ни псуват в собствената ни държава, да искат да си сменят имената от български на турски, да величаят Доган, да идват от Турция, за да гласуват за нашите управляващи ? Обичаи ми говори...

stelSs21
07-16-2010, 21:07
Тей ли... мерси че ми каза.. не ме карай ей сега да търся, че не знаеше каква гавра имаше с Левски от турци... става дума за видеоклип.. :shock:

Виж кво не казах всички турци, за разлика от теб не слагам всички под един знаменател. Това какъв е един човек отвътре не се определя от националността му. Ай стига сме се ровили в миналото и да погледнем малко в настоящето, в момента отношението на гърците например и на македонците към нас е много по-лошо и когато отидем там посрещането не е никак топло, докато в Турция хората се отнасят много по-добре.

ReaDy
07-16-2010, 21:26
По някога съм расист. 8)

Neutral
07-17-2010, 10:40
"Нямам коментар по клипа , но представи си, че ТИ си циганка , че ти имаш две деца да изхранваш, че никаде не те приемат на работа и т.н Нормално е да краде, и затова е виновна държавта!
Освен оная партия, всички други в клипа бяха чисти долни цигани !"

Ако не си позволяваха да приключват училище в 5 клас можеше и да имат работа. Професиите не се дават ей така. А щом имат работа всичко друго ще се оправи. Иначе те не са виновни ,че са родени такива. Мразя цигани и турците В БЪЛГАРИЯ .

Neutral
07-17-2010, 10:42
БЪЛГАРИЯ НЕ Е ВИНОВНА ,ЧЕ СГАНТА НЕ УЧИ И СИ ПОЗВОЛЯВА ДА СЕ ОПЛАКВА :-x :-x :-x :-x :x ВСЕ БЪЛГАРИЯ ВИ ВИНОВНА АЕ МИСЛЕТЕ МАЛКО

zarety
07-17-2010, 11:14
аз съм антирасистка мисля че какъвто и да е цвета на кожата във всеки човек има по нещо добро и лошо доколкото за циганите те са народ без държава и може би правят такива мизерии защото всички ги отхвърлят и като не ги наемат на работа не им остава др осве да просят или крадат не ги оправдавам просто казвам че до някаква степен и ние сме виновни за нещата които правят циганите

xWandereRx
07-17-2010, 11:47
гласувайте за Атакаа :D

xrusinka
07-17-2010, 11:51
Не, не съм :)

Kallyn4eto
07-17-2010, 12:51
^ и аз не съм.

m0n4yyy
07-17-2010, 13:39
Еми не .. не съм расистка. Уважавам всеки по- различен от мен .. :) Разбира се, очаквам и аз да бъда уважавана и разбирана от околните, за които аз съм различна, както аз уважавам тях. :)

xxKiFlA
07-17-2010, 14:47
" представи си, че ТИ си циганка , че ти имаш две деца да изхранваш, че никаде не те приемат на работа и т.н Нормално е да краде, и затова е виновна държавта!


ti noрмална ли си :shock: :shock:
](*,)

perla333
07-17-2010, 16:01
Не се смятам за расистка.
Но и аз мисля, че турците трябва да са си в Турция, а не да се опитват да потурчат българите..Нямам нищо против циганите, защото не обичам да слагам под общ знаменател. Иначе ако някой циганин/турчин/българин/или къвто и да е ми направи нещо...е, вече става лично и ще изпита омразата ми. Но аз познавам цигани, дето са много свестни хора. От 1 до 7 клас имах такива съученици и мога да твърдя, че стига човек да поиска може да учи и да изкара висока оценка. Няма значение какъв е цвета на кожата му или произхода.
Стига човек да иска, може да направи всичко.

krizko
07-17-2010, 16:51
Я ми дай една причина поради която мразиш турците?
500 години турско робство. Достатъчно е това :)

Ооо чакай , чакай това е било преди 500 години? Нима на теб нещо са ти направили ? И кво като сме били 500 години под турско робство, тва е било преди ?

Това ми напомня на един виц:

Спират двама полицаи един турчин. Единият казва:
- Документи за проверка!
Дава документите турчинът, и единият почва да го бие. Смачква го от бой, а другият го пита:
- За какво го преби бе?
- Е, как за какво? 500 години сме били под турско робство.
- Че това е било преди 500 години, бе?
- Е мен какво ме интересува, аз вчера разбрах. :D

Сега по темата - и аз съм расист. Не може циганите ток, вода и осигуровки да не плащат, а да са по-добре от нас. Хора с образование стоят без работа, а циганите крадът, но нали за тях закони няма? Книжки нямат, правят катастрофи. Актове не плащат, живеят на земя, която дори не притежават и т.н. Няма смисъл повече да изреждам, че само се нервя.

sonoftruth
07-17-2010, 17:39
Не съм расист , но не ми е приятно да видя примерно , че язовир Доспат е окупиран от мюсюлмани и всички дъзкорезници са техни , а нашите "бизнесмени" си пазаруват от тях. Не ми приятно , че населението на Лом и други добре разположени градчета стана в по-голям процент ромско, а българите бягат по чужбина в смотани квартири и бедни квартали само за да се върнат и да полъжат колко им е хубаво там.
Трябва да има разделение докато има разлика в културата и мисленето , спора не е кой е по-добър ... трябва всеки да си е на мястото ... турците в турция , българите в българия , а ромите или да бъдат пълноправно въведени (едва ли ще стане) в цивилизацията или изселени в турция примерно :lol:
Естесвено , че щом това не е изпълнено и аз виждам , че нашите посерковци не могат да установят контрол над малцинствата и болшинството се превръщаме в малцинство ще се присъеденя съм друга страна.

Exidee
07-17-2010, 17:46
" представи си, че ТИ си циганка , че ти имаш две деца да изхранваш, че никаде не те приемат на работа и т.н Нормално е да краде, и затова е виновна държавта!


ti noрмална ли си :shock: :shock:
](*,)


Неутрал явно ти си една/един от тях като ги е мързяло да учи няма как да си намерят свястна работа, така че вината си е само и единствено тяхна

Yobs1912
07-17-2010, 17:57
т.12 + т.2

амк933

sladkotykate
07-17-2010, 18:03
твърдо не съм

zarety
07-17-2010, 18:46
аз съм антирасистка мисля че какъвто и да е цвета на кожата във всеки човек има по нещо добро и лошо доколкото за циганите те са народ без държава и може би правят такива мизерии защото всички ги отхвърлят и като не ги наемат на работа не им остава др осве да просят или крадат не ги оправдавам просто казвам че до някаква степен и ние сме виновни за нещата които правят циганите
Пожелавам ти утре да те ограби някой гнусен циганин,да видим после кво ще приказваш.И като ти видя аватара ми се повръща.
еми първо че са ме ограбвали цигани и българи не виждам разликата :D а за аватара ми кво да ти кажа ... в свободна държава сме и ще си слагам какъвто си искам аватар а като не го харесваш не го гледай :)

Ryapoff
07-17-2010, 19:22
аз съм антирасистка мисля че какъвто и да е цвета на кожата във всеки човек има по нещо добро и лошо доколкото за циганите те са народ без държава и може би правят такива мизерии защото всички ги отхвърлят и като не ги наемат на работа не им остава др осве да просят или крадат не ги оправдавам просто казвам че до някаква степен и ние сме виновни за нещата които правят циганите
Пожелавам ти утре да те ограби някой гнусен циганин,да видим после кво ще приказваш.И като ти видя аватара ми се повръща.
еми първо че са ме ограбвали цигани и българи не виждам разликата :D а за аватара ми кво да ти кажа ... в свободна държава сме и ще си слагам какъвто си искам аватар а като не го харесваш не го гледай :)
защото всички ги отхвърлят и като не ги наемат на работа не им остава др осве да просят или крадат - Не си права - не ги наемат хората, защото крадат. Това е следствие, а не причина.
Пожелавам ти утре да те ограби някой гнусен циганин,да видим после кво ще приказваш.И като ти видя аватара ми се повръща. - Пич, недей пожелава такива неприятности, не е хубаво.
еми първо че са ме ограбвали цигани и българи не виждам разликата - разликата?!? Разликата е, че от циганите 90% крадат, а от българите предполагам 10-15, макс 20%. Предполагам!

FlipY
07-17-2010, 19:56
Момчета , не се заканвайте че нали уж от МВР следяли форумите за расисти и подбудители към расизъм. :)
П.С Не съм фен на хората от южната ни съседка и от тея дето са на съседния ни континент с пустините ; ). Също така преселниците от Индия не са ми много симпатични

Carmen_Kass
07-17-2010, 23:23
Не,не съм.

Gamebg
07-18-2010, 05:35
Мразя турците до кожата си и циганите с тея филми те показват едно друго лице на турция

meganet
07-18-2010, 14:05
Абе вие дето защитавате турците не разбирате ли че те искат отново Османска Империя.Бавно но славно отново ни завладяват.Оставете единици хора който се държали добре това са изключения.Турците са скапан народ искат всичко да завладяват да правят каквото си искат.Вижте кво стана с Израел ведната скочиха турски войници да отивали да се бият в Израел.НЕ НА ТУРЦИЯ В ЕС България ще изчезне просто от картата.

bobit20
07-18-2010, 14:50
Значи 100 процнтов расист съм писнало ми е от цигани турци негри и еврей.Веднага щте попитате какво сами направили нали? Циганите са мръсна гадна крадлива лъжлива сган която не заслужава да живее не знаят да пишат но могат да гласуват и да се плодят и да съдят държавата ми за расизъм.Защото аз не мога да съм спокоен нощем защото те бродят из улиците и си търсят нови жертви кой убива са 2 кила медна тел дали е човек според вас. Турците 5 века робство не им стигат и затова се постараха доган и станишев тва малко хора го знаят но от 90 година насам Ахмет Доган участваше във всяко правителство и четох в началото на темата един педераст как пита момичето ходило ли е в чужбина и добре че не е цяла германия (страната на нацистите ) е пълна с турци знаете ли колко турци има в германия 8 милиона знаете ли колко от тях работят 1 милион знаете ли колко от тях могат да четат 300000 а знаете ли колко от тях имат висше образование (което в германия е безплатно ) 45000 сами си правете сметка и това не е само Германия но и Холандия Австрия Франция не е редно във всеки град в центъра да има ввпо висока от църквата.Знаете ли каква е разликата между турците и циганите че мангалите не знаят че не са турци а фесовете не знаят че са мангали.Стигаме до темата в която всички са най чувствителни негрите да точно така негри тази дума значи тъмен на латински и всеки който не знае може да провери.Малко от вас знаят но негрите в америка (не харесвам Америка даже я мразя) са като българските цигани и те също се опитват да завладеят светано по хитро от вътре не с територия а с начин на мислене почти всички слушат хип хоп където в общи линий се пее е!!х майка си после ограбих магазин гадните бели хора ме вкараха в затвора но аз си останах верен син на бандата и съм много хардкор.Те както и циганите и турците не допринасят за развитието на света а само го дърпат надолу и само за пример за това колко са близки до маймуните негрите кой друг освен маймъна би си взл вувузела и би и се радвал освен ако не иска да побърка някой.И мойте любимци евреийте питате се защо го мразя причините са доста ще кажа най основните причината поради която германците са ги мразили те са стиснати крадливи гледат се как да те прецакат и нямат капка съжаление ето вече знаете защ никой не проси пред позлатената синегога в София.Другата причина те просто се имат за нещо повече от нас въпреки че са путки до един.След това всички знаете поне по една история за великата българска армия 1914 армията ни е непреклонна и наброява 1 милион турците се насират в гащите от нас. Сега в армията ни има само жени и мангали и са 45000 на брой защо защото Соломон Паси се мазни на нато и затова сега никой ни няма страх защото си нарязахме всички оръжия за да им се подмазваме. Като се замислите еврейте са дали няколко неща на света атомната бомба комунизмът и бюрукрацията. С гордо вдигната глава аз заявявам че съм расист и националист и обичам дъжавата си десен до смърт. :x :x

Ryapoff
07-18-2010, 20:10
бля
Пич, ще ми кажеш ли на колко години си? Не, че нещо, обаче ти лично негър виждал ли си? Знаеш ли, че те също работят, в доста по-голяма част от нашите мангали? Америка защо я мразиш? Пак нещо са ти направили, а? Евреите няма да ги защитавам, аз също не ги харесвам. Просто ми направи впечатление изказването ти за негрите. Та какво ти пречат?

ПС: За нашите мангали има решение - отиваш в най-близкото ВиК, от там си поръчваш стоманена тръба с Фи некаде 7-8 сантима, дебелина на стоманата 2-3. Вечер си пиеш кафето и чакаш.

Extremescream
07-18-2010, 20:23
Хората са ми еднакво неприятни,независимо какви са по религия или цвят на кожата.Циганите са ми гнусни,просто защото са миризливи,но пък и миризливи българи Бог дал.Всъщност точно нашенците са ми най-противни.
Имах съседи виетнамци-адски печени хора.Имах съседи индиици-също много мили и приятни.Познавам и негри,живеят в съседния вход.И те са страшно приятни хора.
И изведнъж се оказва,че най-големи лайна са ми надробили българи. :?
Глупаво е да мразиш цяла раса заради глупости.Преценявам хората като индивиди-ако ми пречиш,то няма значение какъв цвят ти е кожата.

LetItRock
07-18-2010, 20:32
Попринцип не съм, но напоследък навсякъде около мен чувам как ромите налитат на бой върху българите за най-малкото и просто няма как да остана безразлична. :(

bobit20
07-18-2010, 21:46
т.12 С тия епитети и характеристики, ако продължаваш така, няма да изкараш дълго.

амк933

bobit20
07-18-2010, 21:49
Извинявам се но пропуснах да кажа нещо всякакви коментари от рода на българите са най големите боклуци и тн е срам за родителите си за бабите си за дядовците си и за националните герой борили се за свободата ни.

zzqqto
07-18-2010, 21:55
Ако ги нямаше тия 500год. робство сега можеше да сме много напред в икономиката затова -Да мразя Турците. :>

loctite
07-18-2010, 22:16
Мразите турци, дето са ни поробвали едно време, отлъчвате ги като нечисти, а приветствате американци, руснаци и прочие, дето ни поробват в сегашно време? А и ние българите сме поробвали народи - България на три морета не се е появила ей така.
Ако трябва да мразим отделни народи, трябва да мразим всички. А ние уж страним от това. Live and let live.

Hawy
07-18-2010, 22:31
Расист не съм, но много мразя цигани! Всеки път като се прибирам към вкъщи с автобуса винаги има някакви циганета на мойте години и само ми се отварят и нищо не мога да им направя защото са по петима човека иначе... апък като почнат да говорят - Бате бате акО ми зглОбиш едно такоВа ше ти дам 5 леа. :-x

dudit00
07-18-2010, 23:20
Аз съм на мнението на BabyBluee, падам си леко НАЦИОНАЛИСТ, не расист. :) Също съм съгласен, че има и свестни турци и тъпи българи, но от хиляда турци петима са свестни, а от хиляда българи петима са простаци. ;) Турците дори и да са ти приятели, те винаги биха те прецакали заради собствената си облага. :? ъммм.. WHAT?!?!

Krischu
07-18-2010, 23:29
По скоро не..

Marcos
07-19-2010, 21:46
мразааа доста турците но не сам расист искам да запиша песен с исе кубе

darkPaladin
07-19-2010, 23:40
на земята има само една раса човешката

IncHeTy
07-20-2010, 11:38
Не съм расист.Имал съм приятели турци-съвсем свестни хора,познавал съм и такива,които са ме прецаквали.За мен си е до човека.А аргумента с турското робство е толкова олигофренски,че няма накъде.И авторката и зле... Напълно съм сългасна с теб! Имам приятелка,майка и е туркиня а баща и българин. Мога да ви кажа,че по АБСОЛЮТНО нищо не си личи,че тя или родителите и не са българи.Хигиена,начин на обличане,маниери-по нищо. Да не говоря,че е 200 пъти по свястна от българи и българки,които в днешно време са толкова глупави,че.. Това си е до човека,няма значение дали е грък,турчин,румънец и тн.Турското робство дрън дрън дрън,какво общо има това с днешните хора ?! А за циганите-има свестни,но повечето са боклуци. Пак казвам-това си е до човек,съответно-не съм расистка!

fatrat
07-20-2010, 15:18
може да се каже .Мраза турци и цигани.Т.е турците не точно ама тея българските мазни резаци :-x само кат ги вида и :o

tarlyo
07-20-2010, 16:31
Не, в отбора има турци, но са супер пекани. И в бившия ми клас имаше, и те бяха големи гъзета...

fatrat
07-20-2010, 16:37
все пак нека не забравяме ,че Кемал Ататюрк е казал:
Който е враг на България е враг и на Турция.Обаче тея българските цигани и турци дето крадът немога да ги понасям.Иначе към един истински турчин нямам никви предрасъдаци!

zority7
07-20-2010, 17:04
т.12. Още един такъв коментар и си с бан.

амк933

WaterLilly
07-20-2010, 17:08
Колко сте смешни, великите патриоти, а пишете така на български език.

xxKiFlA
07-20-2010, 17:11
После питай защо си банната пак.

амк933

WaterLilly
07-20-2010, 17:53
Колко сте смешни, великите патриоти, а пишете така на български език.
Кои визираш... :-x :-x :-x
90% от гордите расисти, писали в темата.

punksss
07-20-2010, 21:29
Ем не...

D12Respect
07-20-2010, 21:29
Към турците и циганите - да, има пичове, но са много малко. Спора за 5те века робство е безсмислен, само идиот би отрекъл колко сме изостанали заради робството.

darkPaladin
07-20-2010, 23:03
еми да ги избием и жените и децата и хората които просто са синове на бащите си пък да видим дали света ще стане по-хубав

Pwnmaster
07-20-2010, 23:41
За робството недейте така - поробителите са ни селтаци. Айде да ни бяха покорили шведите или британците да видим дали нямаше да е добре :)
По темата - расист съм. Почивам събота и неделя обаче :lol:
Nigga, please

Greennight
07-21-2010, 09:02
Расист съм донякъде...

wonderland
07-21-2010, 10:55
Не съм расистка.Оценявам хората според качествата им,а не според пола им,расата им или религията,която изповядват.

zority7
07-21-2010, 16:02
WaterLilly написа:
Колко сте смешни, великите патриоти, а пишете така на български език.
Дали ние сме смешни или ти си смешен?Заради такива хора като тебе 500 години са ни тъпкали :x :x

darkPaladin
07-21-2010, 18:36
WaterLilly написа:
Колко сте смешни, великите патриоти, а пишете така на български език.
Дали ние сме смешни или ти си смешен?Заради такива хора като тебе 500 години са ни тъпкали :x :x


а тебе те първа ще те тъпчат

dan40123
07-21-2010, 19:47
ко беше? скинхед скинхед ОЙ ОЙОЙ !! :lol:

DarknessAngel
07-21-2010, 21:08
Нямам антипатии към останалите раси. Всички сме хора. Друг е въпроса, че тук темата се обърна на религия. Има разлика в двете. Тук го обърнахте на "Българската нация срещу цигани и турци". Няма какво да коментирам. Лека вечер.

DaSparKonE
07-22-2010, 02:10
Не мисля че съм расист а по вапроса за циганите и турците ... има циганин и циганин ...Давам пример : 1 приятел беше обръснат със счупен крак и патерици(като казвам обръснат не казвам скинар/атакист и т.н) точно по това време беше бирфеста в габрово и както винаги беше станал боя между цинагите и скин хеадовте... моя приятел слизаше по стълби Скинар.. БЪЛГАРИН го блъсна напред а познайте кой го задържа за да не падне... циганина
Друг случай: Разхождам се с приятел атакист на нова година и някакъв циганин с цял човал железа се мъчи да откачи 1 тръба от стълб... казваме му нормално да остави желязото и да си върви той почва да ни псува... :grin: такаче има хора и хора....
П.С : Извинвам се ако мислите написаното за флуд...

Cham3Le0n
07-22-2010, 08:40
може би донякъде съм расист... видях някъде в началото на тази тема имаше спор защо еди-кой си мразил турци и цигани и че турското робство !!! било преди 500 години ?! първо турското робство е било преди 200, второ има защо да мразим турци и цигани, поради много причини които са ни отлично познати.

DruGmAsTer
07-22-2010, 08:56
Да! Алергичнa съм към индианци и ескимоси и тем подобни :lol: :lol: 8) 8) :D

zority7
07-22-2010, 18:21
darkPaladin незнам кой ще го тъпчат ама, 500 години са си 500 години,и като кажете така:какво като било е преди 500 години? е да де ама тва са вили наще пра деди и деди и не е било толкова далече колкото го изкарвате преди 131 е било и ако някой е прочел Под игото ще разбере за какво говоря :wink:

Ryapoff
07-22-2010, 18:43
а тебе те първа ще те тъпчат Не е сигурно дали теб няма да те гъчат.

amk933
07-22-2010, 20:19
Така.

Първо, всичките тия дето светите в червено и с мои инициали с надпис от сорта на т.2, т.12 или Цензура, или друго съобщение предупреждаващо ви за бан, се считайте с последно предупреждение. Още един коментар извън правата лента и летите.

Второ, всички тия дето светите в червено с мои инициали и нещо от сорта на т.6, т.11 и офф топик, се считайте за предупредени.

Трето, ако пак ми се наложи да редактирам 90% от постовете в цялата тема в идните няколко страници, темата няма да я бъде.
Всъщност още се чудя дали да я оставя, така че, ако не я видите, е защото е ликвидирана от мен. След като не знаете как да се държите по даден въпрос, той просто няма да се дискутира. Елементаризмът и плоското 6-годишно мислене, което демонстрирате с гордо вдигната глава е трагикомично и като добавим някой сърцераздирателен портрет на Хитлер или някое просто стихче картинката още повече започва да прилича на имбецилна сцена от съветски филм за невъзможна любов.

Това имах да ви казвам.

Лека вечер.

LadyDi
07-23-2010, 06:16
Разбирам, че едитваш темата за онея слухове, че следяли към подбудизъм към расизъм и тем подобни, но чак предупреждение със бан ... незнам. Всеки има своя точка на гледане АКо съдържат нецензурни думи тогава раздаваи цензури,а не че на някои мнението е твърде радикално/ не се харесва на държавата или на някои друг.
П.П. - Това не беше с цел да те уча как да си вършиш работата
II. Права и задължения на потребителите
12. Потребители, които подклаждат спорове, насаждат неприязън към потребител или група потребители и проявяват дискриминация, независимо от какъв характер, подлежат на санкция - изтриване или банване. Същото правило важи и за потребители, които открито обиждат и уронват престижа на сайта или потребители, модератори, администратори на форума и сайта. Наказанията по тази точка следва да бъдат изпълнявани директно, без предупреждение.

Радвай се, че колегата е отправил просто предупреждение, а не е действал директно за бан.

Rza
07-23-2010, 07:49
Мразя турци и цигани,иначе не съм расист :lol: :lol:

Diko
07-23-2010, 15:13
Имам много ама много добри приятели цигани и приятели турци.. Някои от тях са пълна измет(повечето)!

UnkNoWn12
08-21-2010, 13:06
Да,расист съм,но само и единствено към циганите..И това не е заради цвета на кожата,а заради поведението и манталитета им 8)

fenasf
08-21-2010, 13:57
Тази песен сумира чувствата ми

http://www.youtube.com/watch?v=zKLuCBCb5Ek

bloodyred
08-21-2010, 14:10
Не харесвам цигани, не ги мразя, но не са ми приятни, макар че познавам много, но да си кажа честно, свестни няма.. всеки се е дънил в нещо, или така да го кажа - правят неща, които никой българин не прави, или поне аз не знам да прави .. Турците не са ми антипатични, но някак си трудно свиквам да контактувам с такъв вид хора, не знам защо .. Смисъл, те са си нормални, но .. абе, както и да е. Единствено към циганите имам предрасъдъци.

remix1912
08-21-2010, 15:10
може би донякъде съм расист... видях някъде в началото на тази тема имаше спор защо еди-кой си мразил турци и цигани и че турското робство !!! било преди 500 години ?! първо турското робство е било преди 200, второ има защо да мразим турци и цигани, поради много причини които са ни отлично познати.
Първо турското робство е било до 1878г.,т.е. до преди 132г. научи история.

Tempest
08-21-2010, 16:13
расизма включва ли омраза към мангалите? Ако да, в такъв случай съм :) и то по-скоро не е расизъм, а инстинкт за самосъхранение.. живея в цигански квартал (уви, преди не беше така) и ми омръзна да се оглеждам на всички страни като се прибирам късно вечер в нас.. омръзна ми всеки ден да дънят мазни кючеци и тъпи безсмислени парчета... омръзна ми да ги гледам как по цял ден киснат в тях и изведнъж на края на месеца вадят някоя и друга нова кола... това не е народ, това е сган! :x

krokkrok
08-21-2010, 16:28
расизма включва ли омраза към мангалите? Ако да, в такъв случай съм :) и то по-скоро не е расизъм, а инстинкт за самосъхранение.. живея в цигански квартал (уви, преди не беше така) и ми омръзна да се оглеждам на всички страни като се прибирам късно вечер в нас.. омръзна ми всеки ден да дънят мазни кючеци и тъпи безсмислени парчета... омръзна ми да ги гледам как по цял ден киснат в тях и изведнъж на края на месеца вадят някоя и друга нова кола... това не е народ, това е сган! :x

+++ на тях им трябват презервативи...и *cough*Хитлер*cough*

Само да не отворя някой спор...лично мое мнение :oops:

Djuff
08-21-2010, 16:30
Не съм расистка.Обичам и уважавам всеки народ.

Tempest
08-21-2010, 16:45
расизма включва ли омраза към мангалите? Ако да, в такъв случай съм :) и то по-скоро не е расизъм, а инстинкт за самосъхранение.. живея в цигански квартал (уви, преди не беше така) и ми омръзна да се оглеждам на всички страни като се прибирам късно вечер в нас.. омръзна ми всеки ден да дънят мазни кючеци и тъпи безсмислени парчета... омръзна ми да ги гледам как по цял ден киснат в тях и изведнъж на края на месеца вадят някоя и друга нова кола... това не е народ, това е сган! :x

+++ на тях им трябват презервативи...и *cough*Хитлер*cough*

Само да не отворя някой спор...лично мое мнение :oops:

не.. защо да хабим материал? "НЕ" на войната - изпразнете пълнителите си в циганите! :razz:

SuNsEt
08-21-2010, 17:04
Не съм кой-знае каква расистка.В смисъл...всеки човек си е различен,това как се държи и как изглежда сред останалите зависи от мястото където живее и хората,с които дружи.Естествено,че предпочитам българи пред каквито и да е други раси...

Tempest
08-21-2010, 17:10
не знаех, че "българин" е раса... ше съдя даскала, той ми тикаше разни небивалици, че българите сме народ.. глупости, ние сме отделна раса! 8-)

п.с.: нищо лично

Di
08-21-2010, 17:48
малко

diksi
08-21-2010, 18:13
Мразя турци, араби, пакистанци, иранци и пр. заради отношението към жената. Как може в 21. век да има такава полова дискриминация?! Цигани или роми - who cares ?! Пак си остават мръсни, нагли, крадливи и противни.
Това е моето мнение, наясно съм, че няма как всички да го споделяте, но за мен така стоят нещата.

OtkrovennoBezrazlichna
08-21-2010, 19:43
по скоро не съм.
нямам нищо против стига да не ми пречат

Slamdancer
08-21-2010, 19:57
МРАЗЯ МАНГАЛИ :booooomb: :booooomb: :booooomb:

TheNewReligion
08-21-2010, 21:37
Я ми дай една причина поради която мразиш турците?
500 години турско робство. Достатъчно е това :)
Т'ва е наистина толкова основателна причина, просто...аргумент за милиони. :? Т'ва нещо се е случило преди векове. И знаете ли, ако не се беше случило, сега нямаше да знаем кои са Левски и Ботев. Не знам дали схваща промитото ти мозъче, което щрака наизуст. :)
По темата: не, не съм расистка по никакъв начин. Аз съм на принципа "всеки за себе си". Както има тъпи, шибани, крадливи българи, така има и добри и почтени. Същото важи за всяка друга националност/ религиозна принадлежност.

Tempest
08-21-2010, 22:26
е да, колко по-важни са 10-15 национални героя пред тяхната липса, но пък и свободата и живота на целия народ... Нищо против героите нямам - помогнали са за спасението от робството, ако е нямало такова обаче, къде-къде по-напред щяхме да сме сега... :?

RedJeans
08-21-2010, 22:29
е да, колко по-важни са 10-15 национални героя пред тяхната липса, но пък и свободата и живота на целия народ... Нищо против героите нямам - помогнали са за спасението от робството, ако е нямало такова обаче, къде-къде по-напред щяхме да сме сега... :?
Ми то българите са виновни,а не турците.По онези времена всички са се борели за територия.Защо българите са имали слаба войска?Защо не са били в добри от отношения с другите,за да им помогнат?Турците просто са искали да завладеят света,но българите са им позволили да ги завладеят :D

Tempest
08-21-2010, 22:45
кой е виновен и кой не.. хубаво - завладели са ни - това не е причина да си правят каквото поискат.. кръвния данък, начина, по който са потушавали въстанията.. моралните норми в днешно време не са същите каквито тогава и в това е разликата - сегашните хора възприемат тогавашните действия като насилие и изпитват омраза към поробителите и поведението им към нас.. тогава, а и за турчалята, е било нормално да се държат с нас като с животни... и един европейски вестникар е казал, че са зли и айде всички на куката - турците са зли... омраза към турците нямам..

но да ми говорите, че циганите няма смисъл да ги мразя... просто ше ви се изсмея в лицата.. подобно на Кузовата реплика "искаш ли баничка", едни цигани ме питаха "имаш ли цигари".. ако кажеш "не" - бой... ако кажеш "да" - вземат ти цигарите + бой.. добре че бягах бързо тогава.. не сме ги изселили заради конституцията.. иначе да са някъде на изток..

amnessia
08-22-2010, 13:47
Определено.Да се оточним от расист и нациоаналист има разлика. Расизмът е предразсъдък, основан на вярата, че човешките раси имат физиологични особености, които предопределят тяхната култура и способности. Обикновено расизмът включва идеята, че една раса е по-висша и има правото да управлява и доминира над другите.

Чувство за принадлежност и привързаност към определена нация, полит. доктрина и движение за постигане и утвърждаване на правата и свободата на дадена нация, което обикновено се свързва с представата, че границите на държавата трябва да съвпадат с етническите граници и преобладаващата народност, със стремежа към създаване на самостоятелна национална държава.

Грубо казано турци и цигани има в цял свят , но в по големите държави не са проблем защото не са в нашето състояние.На нас циганите и турците са ни проблем зашото сме малка държава слаба и могат лесно да ни превземат.Ако не направим нещо по въпроса да ги премахнем и да не им дадем възможност изобщо да се върнат в България , ще ни превземат!ОБЩИЯТ ИМ БРОЙ ПО СВЕТА СЕ ОЦЕНЯВА МЕЖДУ 5 И 10 МИЛИОНА ДУШИ, КАТО ЦИФРАТА НЕПРЕКЪСНАТО РАСТЕ.

България може да бъде силна както в онези минали времена , но народа пропада и няма надежди за оправия.

nyxu
08-22-2010, 14:48
Аз съм на мнението на BabyBluee, падам си леко НАЦИОНАЛИСТ, не расист. :) Също съм съгласен, че има и свестни турци и тъпи българи, но от хиляда турци петима са свестни, а от хиляда българи петима са простаци. ;) Турците дори и да са ти приятели, те винаги биха те прецакали заради собствената си облага. :?

OtkrovennoBezrazlichna
08-22-2010, 15:20
Я ги вижте к'ви са хубавички турците по би ти ви, сладури. :-)

:lol:

kantonecApetur4
08-22-2010, 21:33
Незнам заради какво,но много мразя ЦИГАНИТЕ.

BaffaLsc
08-23-2010, 10:14
Я ми дай една причина поради която мразиш турците?
500 години турско робство. Достатъчно е това :)
:lol: охх ,, майкоо .. каква вина имат хората в днешно време за нещо ,което се е случило отдавна :?

vanity23
08-26-2010, 07:34
и аз съм ан мнението на авторката ;) така е има разлика м/у цигани и турци .. да сега се държат така турците но преди нашите деди колко мн са теглили заради тях :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :-x :-x :-x :-x :x :x :booooomb: :booooomb: а циганите са голяма напаст :o :o

z1p0
08-26-2010, 08:15
Много сте зле, кво са ви виновни днешните турци за делата на некфи мангали. Не съм расист.

stelit0
08-26-2010, 20:29
В гена ни е заложено да мразим турците.И това че не конкретно тези хора са превзели България не ги унивинява.А заради циганите в цял свят ни мразят.Те излагат държавата ни.За това сме на този хал още на катуни ходим.И знаете ли за за тези 500 години робство какво сме можели да направим?Мразя всякакви такива еврей,турци,цигани,чернилк ...Много са ми гнусни и мизерни.Мразя ги.И ако това ме прави расист ОК.

WaterLilly
08-26-2010, 20:39
И това че не конкретно тези хора са превзели България не ги унивинява.
Как така да не ги оневинява? :lol: Хмм, значи ако прадядо ти беше убил някой, правнуците на убития трябва да те мразят теб и ти не си невинна, така ли?

Tempest
08-26-2010, 20:42
Много сте зле, кво са ви виновни днешните турци за делата на некфи мангали. Не съм расист.

това, че аз и ти сме на различни мнения, не ме прави "много зле"... да не подхващаме тая тема кой е зле и кой не е, щото нема да свърши добре..

stelit0
08-26-2010, 21:53
И това че не конкретно тези хора са превзели България не ги унивинява.
Как така да не ги оневинява? :lol: Хмм, значи ако прадядо ти беше убил някой, правнуците на убития трябва да те мразят теб и ти не си невинна, така ли?Говоря за турския народ като цяло!Че ни е заложено да ги мразим като народ,а не конкретен човек!

remix1912
08-26-2010, 22:41
Я ми дай една причина поради която мразиш турците?
500 години турско робство. Достатъчно е това :)
Т'ва е наистина толкова основателна причина, просто...аргумент за милиони. :? Т'ва нещо се е случило преди векове. И знаете ли, ако не се беше случило, сега нямаше да знаем кои са Левски и Ботев. Не знам дали схваща промитото ти мозъче, което щрака наизуст. :)
По темата: не, не съм расистка по никакъв начин. Аз съм на принципа "всеки за себе си". Както има тъпи, шибани, крадливи българи, така има и добри и почтени. Същото важи за всяка друга националност/ религиозна принадлежност.

Малееееееее,ти си най-тъпото същество на което съм чел коментар.Дано умреш в собствените си лайна тъпо посмежище и срам за българският народ.

TranceMusic
08-26-2010, 23:34
Не даже никак,имам много приятели от различни раси и това никога не ме е спирало или пречило на отношенията ни!

dolcheee78
08-27-2010, 11:04
Не :-D

mixaela96
08-27-2010, 11:23
Расистка не съм, може би и аз като вас - по- скоро националист :) :-|

ggirl4eto15
08-31-2010, 21:11
Не съм расист....по-скоро националист. Мразя цигани и турци, а за тези които казват, че сме били под турско робство преди много векове са много тъпи същества. Да се замислят малко дали сега някой щеше да казва "България е толкова пропаднала." ако не бяхме 500 години под ТУРСКО РОБСТВО. :?

Lexynnka
08-31-2010, 22:24
не мисля.

WaterLilly
08-31-2010, 22:36
Добре де, след като днес някакви цигани ме преследваха чак до блока на една приятелка, а друга банда ни подсвиркваха и крещяха простотии, хилейки се, като минаваха покрай нас, след като вече съм споделила "опита" ви, защо моето малко загладено мозъче проумява, че макар тия конкретни цигани са правили така, не всички правят и не всички са боклуци, пък някои от вас - не?

RedJeans
08-31-2010, 22:39
Не съм расистка.Как може да мразя някой,защото е например китаец или негър.
По-горе имаше коментари относно това,че българите били 500 години под турско робство и затова трябва да ги мразим.А защо България е позволила турците да я превземат.Защо е била в лоши отношения.Вие повтаряте това,което чувате от близки,учители или четете от форуми.Ако българите бяха толкова силно,за колкото се изкарват(тогава) защо турците са ги победили?Ккак може да мразиш някого за такова нещо?Все едно Италианците да ни мразят,защото ние сме дошли от никъде и сме завзели територията на Византия.

TheNewReligion
08-31-2010, 22:44
Я ми дай една причина поради която мразиш турците?
500 години турско робство. Достатъчно е това :)
Т'ва е наистина толкова основателна причина, просто...аргумент за милиони. :? Т'ва нещо се е случило преди векове. И знаете ли, ако не се беше случило, сега нямаше да знаем кои са Левски и Ботев. Не знам дали схваща промитото ти мозъче, което щрака наизуст. :)
По темата: не, не съм расистка по никакъв начин. Аз съм на принципа "всеки за себе си". Както има тъпи, шибани, крадливи българи, така има и добри и почтени. Същото важи за всяка друга националност/ религиозна принадлежност.

Малееееееее,ти си най-тъпото същество на което съм чел коментар.Дано умреш в собствените си лайна тъпо посмежище и срам за българският народ.

Верно туй е много тъпо създание. :-o


Абе,тънете си и си умрете в собствената простотия,бе хора.Срам,че не осъзнавате,че едно време българските герои и българските воини са се борили за вас,а и руснаците ни се притичат на помощ.Ако не бяха националните герои,сега да е казвате всичките Назми,Реджеп,Хайрие,Неджля и прочие.ТЪПИ И ПРОСТИ СЪЩЕСТВААА,ДО КОСТИТЕ НА МОЗЪКА СИ!! :?

едит: И пак казвам за тези,които викат "о,то се е случило преди много векове"...абее идиотии вие осъзнавате ли колко тежко е било,бе..НА СОБСТВЕНИЯ ВИ НАРОД БЕ,колко изтезания е изтърпял,колко деца са били отнети и убити,колко жени са изнасилени(пиша го
за втори път тва,АЙДЕ ДА СЕ ЗАМИСЛИТЕ) :)
Айде без обиди, какво ще кажеш? Ясно ми стана, че ти и другото създание нямате грам възпитание и щракате наизуст, но никой не е длъжен да ви търпи- нито тука, нито извън форума, ок? ^^


Ок, казваш, че т'ва е било адски тежко и нечестно. Абсолютно съм съгласна. Ама случайно, е така просто, да ти е минавала мисълта, че ако не бяхме попаднали под т'ва наебано робство сигурно никога нямаше да узнаем, че ние българите сме адски силни и способни, когато се обединим? Ако т'ва не се беше случило, нещата щяха да са много по-добре от икономическа гледна точка в страната. Т'ва са двете страни на монетата, ама си е само ваш проблема, че гледате само едната- по-понятната за вас. Абсолютните глупости дрънкате и тея обиди по мой адрес се дължат не на убедеността ви, че сте прави, ами на т'ва, че пишете наизуст и знаете само да псувате без да си мислите с главите. Ето т'ва, драги ми националистчета, е посмещите и срам за българския народ, който главно се състои от хора като вас- 'дето не могат едно мнение да напишат без да го наврат в очите на другите от страх да не се забележи, че е наизустено. Айде със здраве и внимавайте с клетвите- всичко се връща.

galet0
08-31-2010, 23:40
Във никакъв случай не съм расистка,смятам че всички сме равни.Човек не си избира какъв да се роди-циганин,българин или турчин.Всички сме хора... PEACE :) :) :)

KumchoValcho
09-01-2010, 06:08
НЕ.

kyka1
09-01-2010, 07:37
За мене няма значение какъф е човека циганин или турчин.Важно е да е човек преди всичко...Аз имам приятели и от циганини и от турци.Такаче не сам расист.Но не ненавиждам циганин който краде ток не работи и не уважава никого :)

Pantheratigris
09-01-2010, 08:36
По принцип не съм расист .Не могат да се слагат всички от една раса под общ знаменател

sladkish_14
09-01-2010, 08:40
Не напълно, но да.
Всички сме хора, ОК. Но не всички се държим, като такива :)

galet0
09-01-2010, 13:09
Не напълно, но да.
Всички сме хора, ОК. Но не всички се държим, като такива :)

Ми то дали българин ще се държи нечовешки,или турчин,или циганин...ква е разликата,че не се сещам... :)

KumchoValcho
09-01-2010, 14:15
Не напълно, но да.
Всички сме хора, ОК. Но не всички се държим, като такива :)И смятате, че и като вие не се държите като хора с някои ще предизвикате положителна промяна в света ли?

bathory
09-01-2010, 14:26
Да. :)

Moderatorius
09-01-2010, 14:40
Приемам всичко, освен циганите и турците. Предполагам има и изключения, но не съм ги намирала. Пък и не искам.

bloodysunrise
09-01-2010, 17:18
Не особено.

YouAteMyHeart
09-01-2010, 18:03
Приемам всички,освен циганите. O:)

dPa3HuTeJl
09-01-2010, 19:12
Аз не съм такъв,смисъл не мразя черната кожа,зависи какъв си е човека,не разбирам обаче защо 99% от циганите са нечистоплътни , крадящи,бедни? защо ?? не мога да си обесня и това е -.- иначе познавам и цигани който са си точно като българите ,ходят си на училище,къпят се всеки ден и т.н. , но има и българи който са точно като повечето цигани .. -.-

NeverTheSame
09-01-2010, 23:34
Не харесвам цигани..останалите да си живеят живота ;d

Claymore
09-02-2010, 06:30
Общо взето и за мен циганите не струват...турците, евреите и другите не ме бъркат.

Esityyy1995
09-02-2010, 08:12
Не знам защо всички трябва да мразим?!500 години робство-ясно,но това е било преди,никой сега не е искал да става така.Туркиня съм,но не ми личи!Честно дори не знам турския език и у нас изобщо не говорим.Не празнувам и празниците...Даже имах едни познати от класа,които говореха турски в училище :shock: просто това много ме дразни все пак сме в България.Сигурна съм,че има и други като мене.Искам света да се промени и всичката тази омраза да изчезне :cry: Изобщо не ми личи,че съм туркиня и хората не ме приемат за такава.Старая се да не ми личи защото съм родена тук в Бългалия и живея така,че все едно не съм туркиня.Иначе се дразня от циганите защото с знак какво боклуци са.Като бяхмалка едно циганче ми друпна косата докато някакъв непознах му каза да спре после продължих бягайки към нас-просто бях...немога да го опиша :cry:. Да може да има и свестни,но аз не съм видяла,а и нямам желание..

RaI4etO
09-02-2010, 08:36
Приемам всички хора за равни и съдя за тях не по етноса им,а по личните им качества,следователно---не съм расистка!

anna93
09-02-2010, 13:35
Не съм расистка - циганин, турчин или какъвто е по народност не ме интересува - само ме интересува що за стока е. Мразя някои да имат повече права от другите, а все да се казва, че са "жертва".
Например циганите - има свястни цигани, които вършат честна работа, не крадат, плащат ток, вода, данъци... Но има и такива, които все са жертва - качат се на рейса/ тролея и казват, че детето е под 7 г., за да се вози без пари, а видимо е по - голямо, но кондуктора и останалите съвестно платили хора си мълчат, защото ги е страх от братята роми. Или пък някои не плащат ток, вода, данъци, крадат, но всички ли са наказани за това? Тогава в тези случаи кои са жертвата?

DeinStern
09-02-2010, 16:24
Не.

notlike
09-02-2010, 18:10
Хах, аз не искам да съм расист, но съм, а това не е хубаво. Мразя повечето цигани, защото постоянно плачат, че за тях яма пари, а ние какво? Плащаме си застраховки, плащаме си данъци, плащаме си сметки, а накрая те имат същите неща, дори са по-добре. Защо се питам аз? Турците - безразлични са ми, но много се подкрепят. Негрите - пичове са тези, които са свестни и интегрирани, другите са живущи в бордеи и подобни на жилища помещения, в които се пласира дрога, алкохол и всичко, що е менте. Китайците - противни са ми, нямам иси и хабер защо. Но японците и корейците пък не са ми такива. Не знам, явно ги различавам (голям съм спец 'начи, ей..). Най-много ненавиждам все пак ТАЙЛАНДЦИ - хем мюсюлмани (не харесвам техния ФАНАТИЗЪМ), хем дръпнати :D И все пак се пооправям, по едно време бях много здрав расист, но вече се поотпуснах малко и ще продължа така. Мисля си, че всички сме хора, без значение какъв пол, раса и религия сме..

spexx
09-03-2010, 23:20
Не знам защо всички трябва да мразим?!500 години робство-ясно,но това е било преди,никой сега не е искал да става така.Туркиня съм,но не ми личи!Честно дори не знам турския език и у нас изобщо не говорим.Не празнувам и празниците...Даже имах едни познати от класа,които говореха турски в училище :shock: просто това много ме дразни все пак сме в България.Сигурна съм,че има и други като мене.Искам света да се промени и всичката тази омраза да изчезне :cry: Изобщо не ми личи,че съм туркиня и хората не ме приемат за такава.Старая се да не ми личи защото съм родена тук в Бългалия и живея така,че все едно не съм туркиня.Иначе се дразня от циганите защото с знак какво боклуци са.Като бяхмалка едно циганче ми друпна косата докато някакъв непознах му каза да спре после продължих бягайки към нас-просто бях...немога да го опиша :cry:. Да може да има и свестни,но аз не съм видяла,а и нямам желание..

като гледам май са опитваш да на убедиш че не искаш да си туркиня?

spexx
09-03-2010, 23:21
Не знам защо всички трябва да мразим?!500 години робство-ясно,но това е било преди,никой сега не е искал да става така.Туркиня съм,но не ми личи!Честно дори не знам турския език и у нас изобщо не говорим.Не празнувам и празниците...Даже имах едни познати от класа,които говореха турски в училище :shock: просто това много ме дразни все пак сме в България.Сигурна съм,че има и други като мене.Искам света да се промени и всичката тази омраза да изчезне :cry: Изобщо не ми личи,че съм туркиня и хората не ме приемат за такава.Старая се да не ми личи защото съм родена тук в Бългалия и живея така,че все едно не съм туркиня.Иначе се дразня от циганите защото с знак какво боклуци са.Като бяхмалка едно циганче ми друпна косата докато някакъв непознах му каза да спре после продължих бягайки към нас-просто бях...немога да го опиша :cry:. Да може да има и свестни,но аз не съм видяла,а и нямам желание..

като гледам май са опитваш да на убедиш че не искаш да си туркиня?

spexx
09-03-2010, 23:23
но определено циганите са проблемни хора..мн мизерии правят . не искам да го кажа.. ама света без тях ще е по добър .......... или поне българия