PDA

View Full Version : Нийд Хелп



l2pl2p
07-19-2010, 19:57
Здравейте. Аз съм момче на 14 години. Адски много обичам 1 момиче но уви тя не отвръща на чувствата ми. И да знам какво е да обичаш такаче не се правете на разбирачи !!! И моля без коментари от рода на: еми слагаш маска и я хващаш в храста и т.н. ... Плакъл съм много за нея. Може да ви изглеждам като женчо глупак идиот и т.н. но тя ми е най-скъпото нещо в живота. Та ако може някой по навътре в нещата да даде някой съвет как мога да променя това какво харесвате жените и как да й се харесам повече. Благодаря предварително за това че отговаряте и не пишете ТЪПИ коментари

art
07-19-2010, 20:04
Ако тя знае коло много я хаесваш и все пак не отвръща със същото най-вероятно те приематака да го кажа просто като приятел. Не знам колко сте близки с момичето. Просто се дръж с нея приятелски. Говорете си повече като приятели отколкото като момче и момиче. Така ще й станеш по-близък. Относно чувствата й на сила хубост не става, така че тук едва ли някой от нас ще може да ти помогне особено. Успех :)

RoCkSpOt
07-19-2010, 20:05
о тя ми е най-скъпото нещо в живота \\ Е как го разбра като не те обича ? :-o

l2pl2p
07-19-2010, 20:09
Абе аз така я чувствам бе. Смисъл не мога без нея. А относно първия коментар. За жалост не споделя. Нито казва кво й е нито нищо. Повечето ни чатове (днешнота комуникация) е нещо като: здрасти кво праиш .. после кажи нещо .. отвръща се нз ... и после аре аз лягам. За моя радост имаше 1-2 по различни "разговори" ако мога така да ги нареча. Апък просто. Много ми е трудно да я приема кат просто приятел. Много ми е трудно 2 дена без нея. И аз не знам кво да правя вече.

art
07-19-2010, 20:10
Ами аз т това което написа разбрах че тя изобщо не те отразява

l2pl2p
07-19-2010, 20:12
Пропъснах това. Като й казах че я обичам и тя вика имаш 0% шанс ... след тва се смее и вика 1. И дова ме подразни леко щот тогава аз исках по сериозно да говоря с него а тя.

art
07-19-2010, 20:17
Еми тя явно е несериозна спрямо теб. Не знам какви надежди храниш. Тя теб според мен те приема като поредното момче опитало се да я свали и толкова. Не сте близки дори не си пишете особено. Тя май много правилно ти е казала 1% шанс

MartyParty
07-19-2010, 20:32
Опитай се да не мислиш за нея. Ако наистина обичаш някого ,понякога е най-добре да го пуснеш да си отиде. За доброто на всички. :) Мисли позитивно все пак- тази история може да има хубав край и без да сте заедно. След време ще осъзнаеш ,че тя наистина не е била за теб, че можеш да имаш много повече с друго момиче. Сега ти се струва ,че по- добра няма ,но ако се огледаш хубаво...Кой знае.

Wednesday666
07-20-2010, 09:28
Няма смисъл да се занимаваш, та вие не можете един разговор по чата да проведете нормално, какво остава за истинска връзка ..

Phobiaa
07-20-2010, 09:37
Покани я да излезете само двамата,дори и само,като приятели.Предразположи я да говори .. може да я е срам и за това да не ти пише или да споделя.Поразпитай някои нейни приятели/лки може да има друго момче и за това да не ти обръща внимание.

Elenichkaa
07-20-2010, 10:03
ти вече си й казал,че я 'обичаш'..не просто 'харесваш' а 'обичаш'...може и в това да ти е грешката-да си прекалено обсебващ....
някой хора ги е страх да обичат! чуят ли тая дума бягат далече!

sladur4etyYy
07-20-2010, 10:07
Пропъснах това. Като й казах че я обичам и тя вика имаш 0% шанс ... след тва се смее и вика 1. И дова ме подразни леко щот тогава аз исках по сериозно да говоря с него а тя.

лигла. спри да показваш интерес и гледай как ще тръгне след теб. :wink:

п.п. сега, като се замисля, доста често се улавям да пиша подобен коментар. явно съветът важи в доста случаи. :D

eXxXciTeD
07-20-2010, 11:11
Точно това ще ти кажа, на 14 си и плачеш за нея обичаш я колкото всичко и тем подобни... това са просто филми, нормални за възрастта ти. Тя те реже ти я боготвориш? Наистина ли вярваш, че ще стане нещо? Имаш много да прежиееш и да научиш, ама запомни никога не си раздавай сърцето толкова лесно, трябва да те заслужи! Почти съм сигурен, че няма да ме разбереш, но все пак :D Игнорирай я малко, пък може да стане нещо, само недей да ми ревеш, мъж си забрави ли?

mermaid96
07-20-2010, 14:09
Разбирам те напълно.. еми имаш 2 варианта - първия е да се бориш за нея - Момичетата обичат да бъдат разбирани и да имат подкрепа от приятел :) Имаш възможност да се докажеш пред нея .. но като ПРИЯТЕЛ ... за сега :) За всяко хубаво нещо трябва да се чака...
Ако те отблъсне и не те отразява се отдръпни от нея и после ще си покаже дали и е пукало изобщо за теб.. За всяко хубаво нещо трябва да се чака...
Втория вариант е епросто да не се занимаваш с нея и колкото и трудно да ти бъде да вдигнеш глава и да продължиш напред :)) :---)
P.S и не забравяй,че от сълзи няма нужда... това е слабост .. Успех ! :) :)

mermaid96
07-20-2010, 14:10
малко се повторих с това ''За всяко хубаво нещо трябва да се чака...'' :D no e taka :)