PDA

View Full Version : Не мога да разбера приятеля си..



make_you_mine
08-07-2010, 16:33
От известно време изпитвам неудовлетвореност от физическата връзка с приятеля си,защото не правим секс колкото на мен ми се иска. Правя му намеци,пращам му палави смс-и,после си говорим по телефона все едно нищо не е станало и го попитах дали утре ще се видим,а той каза : ''зависи от държанието ти''. Излигави се. Направо имам чувството,че се гаври с желанията ми. Казах му,че искам да правим секс, той ми каза,че скоро ще ме покани у тях,обаче не го прави. Не мога да го разбеа-казва,че секса с мен е супер. Какво го спира ? Защо не ме покани у тях ? И това ли трябва да му казвам-покани ме у вас !? Какво да направя... ?

Sh@d0w
08-07-2010, 16:38
Прецедент.За пръв път чувам момче да не му се прави секс,нещо е бъгав май 8-)

А сега сериозно:поговорете на тази тема,може би има лични проблеми и да не му е до това сега...ние откъде да знаем защо не му се прави сикс с теб.Ти можеш да разбереш ;)

Backspace93
08-07-2010, 16:38
Сигурно има проблеми с приятелчето, ма го е срам да кажи :lol:

make_you_mine
08-07-2010, 16:49
Не, няма проблеми с него - преди имаше, сега е вече екстра..последния път той много бързаше и мина само за час през нас и съответно само той свърши,чувствам се неудовлетворена,но не искам постоянно аз да поемам инициативата,искам и той да се сети,не знам кво му става, искам секс-показвам го,казвам го,а той не предприема действие..нз кво да си мисля..

ReaDy
08-07-2010, 17:37
Явно е идиот. 8-)

make_you_mine
08-07-2010, 18:43
Сигурно много му се качва самочувствието като вижда,че толкова много искам секс от него. Да си гледа работата,сега ще го оставя намира и ако се сети-сети, ако не- ще си намеря друг. Сексът е твърде важен за една връзка ...

InloveAgain
08-07-2010, 18:45
Може да има проблем момчето ,но да не иска да сподели ..
До сега момче за откаже секс и то с приятелката си.. не съм срещала,явно има причина :).

make_you_mine
08-07-2010, 18:46
ИмаШЕ проблем, но последния път не съм го усетила,на лекарства си е и вече всичко е екстра. Ще изчакам да видя какво ще роди акъла му.

Punisherrr
08-07-2010, 19:06
Няма друг начин да разбереш точната причина, освен да го предразположиш да сподели какво му е в главата и да спре да се измъква.

ivansss
08-07-2010, 19:18
Може просто постоянно да има хора у тях и затова не те кани.

umri
08-07-2010, 19:19
От известно време изпитвам неудовлетвореност от физическата връзка с приятеля си,защото не правим секс колкото на мен ми се иска. Правя му намеци,пращам му палави смс-и,после си говорим по телефона все едно нищо не е станало и го попитах дали утре ще се видим,а той каза : ''зависи от държанието ти''. Излигави се. Направо имам чувството,че се гаври с желанията ми. Казах му,че искам да правим секс, той ми каза,че скоро ще ме покани у тях,обаче не го прави. Не мога да го разбеа-казва,че секса с мен е супер. Какво го спира ? Защо не ме покани у тях ? И това ли трябва да му казвам-покани ме у вас !? Какво да направя... ?
Често ми се случва и на мен. При мен специално причините са липса на интелектуална близост или най-често когато е слаба в леглото. Случвало ми се е понякога да полудявам от желание да й го изтърбуша, но когато се видим да ми изчезне желанието. Необяснимо е при мен... прави ми се секс в точно определени моменти, пък точно в тези моменти, няма кой да ми го сдъвче.

В твоя случай... не припирай, трай си и изобщо не намеквай. Седмица, максимум 10 дена и ще му се доебе жестоко. Като досаждаш постоянно убиваш желание.


Няма друг начин да разбереш точната причина, освен да го предразположиш да сподели какво му е в главата и да спре да се измъква.
Това не ти го препоръчвам. Някоя така, като се опита да изкопчи нещо от мен, още повече се обърква.

SolemnityOfDeath
08-07-2010, 19:37
Т'ва е един от редките моменти, в които съм (напълно) съгласен с умри.

Да не е натоварен откъм работа, ангажименти, нерви? Може да е просто временен период и да отмине, не го отписвай бързо.

Punisherrr
08-07-2010, 19:56
umri, съгласна съм за изкопчването. Не случайно се изразих по съвсем друг начин.

Причините да не иска да правят секс могат да бъдат всякакви, но каква полза ще има за връзката им ако тя си трае още десетина дена и чака на него да му се дое*е жестоко ?
Така няма да се разреши проблема.

Съвсем нормално е човек (момчето) да има периоди, когато не му е до това, но тук явно има и други причини, които няма да отминат ей така.
А може и да греша.Тука всички само предполагаме
Идеята ми е, че би трябвало да си споделяте тия неща.

s1monka
08-07-2010, 19:58
Дай му малко време.Това че е момче не означава че винаги му се прави секс.Времето ще си покаже защо ти се дърпа :)

FuckedUp
08-07-2010, 20:04
Странно...Мен, ако момиче ме накара да правим секс, аз никога няма да й откажа :D

lifelesscorpse
08-07-2010, 22:26
Интересно ми е да видя как ще се развият нещата.Сподели,когато се оправи всичко и какво ново си разбрала :)
По темата-най-добре го изчакай,наистина,няколко дни ,без намеци,без нищо,пък да видим дали е от това.Ако не подейства-не знам тогава...

bratignat
08-08-2010, 07:26
А може и да те държи нарочно в напрежение, за да си примираш за секс. И така ще си готова на какво ли не за него. Не си мислете, че само вие момичетата правите този номер. :D

Bellatrix
08-08-2010, 08:08
А може и да те държи нарочно в напрежение, за да си примираш за секс. И така ще си готова на какво ли не за него. Не си мислете, че само вие момичетата правите този номер. :D
Ние вече не го правим. :P Имам усещането, че вече момичетата повече си мрем за секс от вас.

umri
08-08-2010, 10:57
Странно...Мен, ако момиче ме накара да правим секс, аз никога няма да й откажа :D
Като бях девствен и аз така си мислех.

mishanavolley
08-08-2010, 11:10
1. може да има здравословни проблеми
2. може да е изгубил интерес
3. може би ти изневерява с някоя и не иска повече да го правите
4. може би те разигрва нарочно.

а може да е съвсем други нещо опитай се да поговорите и го питай дали нещо го притеснява относно тази тема .. успех

LuxurySk0B
08-08-2010, 14:10
щото секса е само хабене на тестостерон може да е бодибилдър :lol:

SameLove
08-08-2010, 14:21
1. може да има здравословни проблеми
2. може да е изгубил интерес
3. може би ти изневерява с някоя и не иска повече да го правите
4. може би те разигрва нарочно.

а може да е съвсем други нещо опитай се да поговорите и го питай дали нещо го притеснява относно тази тема .. успех

MissBianka
08-08-2010, 14:48
най- добре спри да му правиш всякакви намеци и да говориш за това изобщо,не го споменавай.пробвай за известно време и тогава виж дали той ще поеме някаква инициатива. ако не стане... не е на добре