PDA

View Full Version : Как отмъщавате за иневяра ?



nezawisimaa
09-11-2010, 16:35
Хайде давайтее .. Да видим всяка една [/size]какво може !!

MsIrony
09-11-2010, 16:36
Още веднъж я пусни тази тема, 3 пъти за щастие

teenems
09-11-2010, 16:40
Пф,лапешки изпълнения.Щом ти е изневерил е имало защо ;)

PyCoKoCkA93
09-11-2010, 16:47
Защо да отмъщавам?За да ми изневерят значи е имало причина и в мен и в половинката ми...Ще седна и ще поговоря с него/нея защо го е направил/а...Отмъщението е само проява на слабохарактерност и има за цел да ни "успокои" вътрешно като ни заблуди,че сме си върнали и сме квит :)

SolemnityOfDeath
09-11-2010, 16:48
Като започнеш да отмъщаваш само ще стане по-зле. :)

zority7
09-11-2010, 16:55
тегля му една майна и тва е :)

BaffaLsc
09-11-2010, 18:02
Защо има две еднакви теми ?

vagarious
09-11-2010, 18:40
Т'ва пък е най-тъпото нещо на света - отмъщението!!!Няма значение от коя гледна точка се разглежда като вариант, НИКОГА не носи нещо добро.Обикновено няма полза от него.Не си струват нервите, загубеното време и т.н.Ако си намислил/а да отмъщаваш - ти си знаеш, но повярвай ми безразличието е най-добрия вариант. :?

Muccia
09-11-2010, 18:43
Има два варианта
Вариант 1:Не мога да преживея случилото се.Това е голям удар по моето свръх его и си казвам "Аз бях до тук" Нито търся отмъщение нито се принизявам да продължавам нещо, което не ми харесва повече.

Вариант 2: Прощавам и повече никога по какъвто и да е повод/скандал не обелвам и дума за случилото се.Или прощавам напълно и забравям за случилото се или го напускам

Ситуации, в които си простил, но не пропускаш да напомниш това с повод и без повод са излишни и в крайна сметка отново водят до вариант 1. :) Изневярата за всеки човек е индивидуална.Ако ти смяташ еротичен чат за изневяра/целувка или прегръдка, твоят човек може единствено секса да го смята за такъв.Затова още преди да стане каквото и да било се провежда разговор като : Не искам да се случват ето тези неща и ако някога го направиш искам да знаеш, че съм те предупредила докъде стигат моите възгледи за пълноценна връзка и кое никога не бих преживяла :)

MaLkaTa_LaDy
09-11-2010, 18:45
Защо има две еднакви теми ?
Случайно. И с бебетата е така... Опа, близначета.

Такова сега сериозно. Ами ако съм готова да простя изневярата [което някак не си го представям, но нвм], той вече ще е загубил голяма част от доверието ми и сигурно ще му го изкарам през носа, за да видя дали ще се откаже. Ако ме изтърпи - лол значи държи на мен. Ако пък не - просто няма да правя нищо. Дори няма да го късам, ще се държа приятелски с него, когато се видим случайно. Но ще спра да му отговарям като ме търси. Иии така... 8-)

MsIrony
09-11-2010, 18:46
Защо има две еднакви теми ?Защото гледате като психично болни с приятелката ти ,и се пораждат еднакви теми ,сещаш ли се ?

RoSKo0o0
09-11-2010, 21:21
Зависи какво е направил човекът. Бих му счернил живота :) Отмъщението ще ми помогне ;) Vendetta - Kato Edin.mp3 pz ;)

JustMe92
09-11-2010, 21:38
Игнор и това е.Разбира се след като съм се разделил с нея :-o

Smrazqvashta
09-11-2010, 21:45
Колкото повече мразиш някой и таиш отмъщение в душата си, толкова по силно емоционално обвързан си от него. Точно в такава ситуация отмъщението показва слабохарактерност. Няма смисъл да дерзаеш съзнанието си заради нечия постъпка, която не може да се промени. Виж безразличието би помогнало.

YouDontKnowMe
09-11-2010, 22:51
Уау, не ми изневеряват. Ако се опитат - секвам опитите. Правя момчето на две стотинки, тъй че да ми падне на колене и да ми се моли. След тва не си го и помисля. Или просто го изритваш, като споменаваш кофти тайните му някъде. Най-добре е.

Di
09-11-2010, 23:01
bye bye baby

Nakadah
09-12-2010, 01:33
Много се привързвате нещо бе! Или просто има прекалено много злоба във вас?

XTREMEFREERIDE
09-12-2010, 06:34
Прощавам и повече никога по какъвто и да е повод/скандал не обелвам и дума за случилото се.

Ето това се нарича прошка. Аз не бих могла. Още по-малко сили бих имала да отмъщавам. Идея си нямам какво бих правила при изневяра. Зависи от много неща,но нищо между нас няма да е вече същото (което всъщност ме води до извода,че няма да има смисъл да продължаваме).

hgfh
09-12-2010, 07:06
Когато ти изневерят няма как да се правиш ,сякаш нищо не се е случило,въпроса е да не натякваш. В това да простиш не се крие да не обелваш и дума по въпроса ,напротив такива неща не се премълчават,но както казах по-горе не трябва да се стига до там да се напомня на човека постоянно какво е направил, най-малко до отмъщение да се стига.Да простиш изневяра е по-скоро да приемеш факта ,че любимия/та е направил грешка и да се изправиш смело пред тоя факт.Ясно е нещата никога няма да бъдат по старому ,но това едвали би било проблем /поне за мен не/,защото дали поради изневяра или друга причина отношенията между двама души винаги се променят.Може би изневярата е едно изпитание ,но дали бих я простила - не знам ,нямам си и на идея ,но да отмъщавам- зависи какво рабирате под отмъщение. ;)

veronikakostova
09-12-2010, 10:05
Зависи каква е изневярата.. Но аз си мисля,че ако едно момче/момиче прибегне към друг/друга.. няма смисъл тази връзка да се продължи :) . :)

justdie
09-12-2010, 10:18
Изневярата е едно от най-гадните неща,които могат да сполетят гордостта и чувствата .. :-x Честно казано не ми се е случвало до сега,но АКО СЕ СЛУЧИ.. :booooomb: "бомба със закъснител"-спотайвам умразата и в най-удобния за мен и НЕ за него момент бих избухнала да си говорим искренно :oops:

irr3plac3able
09-12-2010, 10:22
Отмъщението не връща загубеното! :)

BeezyJey
09-12-2010, 10:27
Разделям се с него, е така.

justdie
09-12-2010, 10:38
По принцип отмъщението наистина не води до положителни неща,ама то си ни е вродено,нещо като инстинкт :D

terii
09-12-2010, 12:17
Защо да отмъщавам?За да ми изневерят значи е имало причина и в мен и в половинката ми...Ще седна и ще поговоря с него/нея защо го е направил/а...Отмъщението е само проява на слабохарактерност и има за цел да ни "успокои" вътрешно като ни заблуди,че сме си върнали и сме квит :)

tanch3t093
09-12-2010, 12:26
Някога си мислех, че не бих отмъстила. Докато случайно не разбрах някой неща, които впоследствие, разбрах, че са лъжа .. Щях да направя огромна грешка :? .. Мислех си, че той ми изневерява, в този момент просто не знаех какво да направя как да постъпя .. А същия ден бяхме на общ рожден ден - в главата ми се беше възгнездила мисълта, да се правя все едно нищо не знам и ей така, без причина да го зарежа пред всичките му приятели ... Добре, че разбрах навреме! Щях да направя огромна грешка ..

sasha_90
09-12-2010, 18:13
Отмъщението си е чиста загуба на време и нерви.