PDA

View Full Version : ебана работа :@



fpasysh
09-23-2010, 16:11
здр....та направо - нямам никакви приятели...живея в малко село и имам мои набори но те са мн малоумни...постонно се дразнят или ще напраят някое малоумно нещо...няма кво да правя...нямам никви приятели...то колкот са малко хората в селото толкоз и наборите ми тъпи...излизам от време на време с тях но ме е срам да излизам с таквиз малоумни същества...все ще гледат да се сбият с някой или да се дразнят...и най лошото е че няма с кой да изляза примерно да поритаме..ако отида при тях все ще почнат с нещо да ме базикат....направо съм заобиколен от идиоти и малоумници... ](*,) :cry: 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

Unendlich
09-23-2010, 16:55
Не знам на колко си години и кой клас си, но ти давам идея да се преместиш в някое училище в най-близкия град, който е до селото ти. :)

Tempest
09-23-2010, 19:28
мм.. ми не им обръщай внимание бе... някои хора имат крива представа за приятелство и за тях тва е константни ебавки и бъзици с някой... простотии всякакви..

spopi
09-23-2010, 19:48
Ми пич ще трябва да търпиш знам че не е приятно но такъв ти е късмета.Не обръщай внимание. :)

fenasf
09-23-2010, 20:51
Защо не си като тях ?

fpasysh
09-24-2010, 10:36
Защо не си като тях ?

Не бъди безразличен - бъди различен.

неискам около мене малоумни същества...пък амали да стана като тях, кат пален глупак и тапак...

cunt
09-24-2010, 12:05
здр....та направо - нямам никакви приятели...живея в малко село и имам мои набори но те са мн малоумни...постонно се дразнят или ще напраят някое малоумно нещо...няма кво да правя...нямам никви приятели...то колкот са малко хората в селото толкоз и наборите ми тъпи...излизам от време на време с тях но ме е срам да излизам с таквиз малоумни същества...все ще гледат да се сбият с някой или да се дразнят...и най лошото е че няма с кой да изляза примерно да поритаме..ако отида при тях все ще почнат с нещо да ме базикат....направо съм заобиколен от идиоти и малоумници... ](*,) :cry: 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[
мен ми е странно..на село къде излизате? на нивата ли?

waynne
09-24-2010, 17:38
Пич, най-доброто нещо ще е да си намериш приятел от нета, в някой форум или в някоя онлайн игра с който да комуникираш. Друг е проблема, че няма смисъл по цял ден на PC-то. Или потърси по-голями от теб,или по-малки. :)

waynne
09-24-2010, 17:42
Cunt - има улици, кафета, паркове ако искаш дори ... :)

sexa_na_kompleksa
09-25-2010, 11:48
Чети книги! ; )