PDA

View Full Version : орална любов



pytarana
09-29-2010, 10:37
много ми е интересно какво е чуството да правиш орална любов.не е ли малко гадно

neshty
09-29-2010, 11:12
За мен не е,но аз го правя за човек който обичам :)

TheBeliever
09-29-2010, 12:54
Ако си с нагласата, че е гадно няма как да ти хареса. Ако го възприемеш като част от секса и ти е приятно да доставяш удоволствие на партньора, няма да имаш проблеми.

Biskfitka
09-29-2010, 16:01
Вкусно е 8-)

KokoDjambo
09-29-2010, 16:10
Вкусно е 8-)

Хахах вкусно вика.Сетих са за един виц.
Двама студенти/момче и момиче/,момчето свършва в на момичето устата,обаче тя не гълта а сед с пълна уста.Момчето и вика:
- Гълтай ма!
Тя върти главата и той:
- Плюй ма!
Тя пак върти главата и той я пита:
-Кво искаш ма!
И тя едвам проговаря с пълна уста:
-Хляб!Гладна съм!

Та Бисквитке и ти кат нея...Бтв ти май се казваше Славка а?
Славка Ламята много щи върви!

loveme
09-29-2010, 17:12
ами ако го правиш на някой хванат от улицата дето хич не си поддържа личната хигиена.. :lol: :lol: :lol: :lol: ...мммм


та ....ако мислиш да правиш не бързай много от 1-я път (особенно ако си на 13-15 години :D )
намери си идеалнич човек.. на когото ще го правиш с любов.. :-)

Biskfitka
09-29-2010, 19:01
Вкусно е 8-)

Хахах вкусно вика.Сетих са за един виц.
Двама студенти/момче и момиче/,момчето свършва в на момичето устата,обаче тя не гълта а сед с пълна уста.Момчето и вика:
- Гълтай ма!
Тя върти главата и той:
- Плюй ма!
Тя пак върти главата и той я пита:
-Кво искаш ма!
И тя едвам проговаря с пълна уста:
-Хляб!Гладна съм!

Та Бисквитке и ти кат нея...Бтв ти май се казваше Славка а?
Славка Ламята много щи върви!Постът ми беше ироничен.

PyCoKoCkA93
09-29-2010, 22:03
Щом е с човек,когото обичаш и си ГОТОВА за това изобщо не е гадно,даже е приятно :) Стига да спазва лична хигиена разбира се,т.е да го е измил преди това :) Иначе наистина не е приятно...

Kurdokolenko
09-30-2010, 06:47
Ми и аз мене не е.Хубаво е! :oops:


Ти не си ли 96 набор???

miss_kiss181
09-30-2010, 07:25
Аз го правя на човека, който обичам повече от себе си така че въобще не ми е гадно. :grin:

kremen4eto
09-30-2010, 09:09
Ми и аз мене не е.Хубаво е! :oops:


Ти не си ли 96 набор???

Във всяка тема я питате този въпрос :D


Духането не е гадно.

dPa3HuTeJl
09-30-2010, 17:32
Ми и аз мене не е.Хубаво е! :oops:


Ти не си ли 96 набор??? Да бе човек, 96 набор е .. КЪВ ТИ Е ШИБАНИЯ ПРОБЛЕМ ???????? Деба тва момиче не го оставихте,ей! :x

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 19:30
Всеки път я питате дали е 96 обаче :D :D :D Доколкото аз съм забелязала от нейни постове тя е "девствена" и прави само орален и анален секс...

"девствена",защото,както повтарям пост след пост това не е само физиологично понятие...Ако правиш орален и анален секс и петинг значи НЕ си девствена(не и в смисъла на непорочна) :)

MochaOnMyLips
09-30-2010, 19:49
Оралната любов всъщност не е нещо лошо, на мен ми харесва да я правя (и обожавам да ми я правят). Разбира се,а ко някой насила си натика чепа в устата ми най-много да повърна и няма да ми е особено приятно, но оралният секс е нещо, което трябва да се прави с желание за да се получи добре. И аз си мислех, че няма да ми хареса докато не пробвах, от друга страна това не значи, че трябва да се насилваш да правиш нещо, което не желаеш.

rali4ka1
09-30-2010, 20:22
Изобщо не е лошо даже напротив,стига ти да го искаш.Както каза мацката преди мен ако някой ми го тика на сила аз няма да повръщам,а така ще го ухапя,че това ще му е последната свирка през живота.След това ще трябва да му слагат катетър за да пикае.

PyCoKoCkA93
09-30-2010, 21:31
Теб те е срам да седиш гола върху приятеля си,пък какво остава за свирки..? :D Прави секс,когато си готова,а не просто по задължение... :x

OneGuy
10-01-2010, 16:04
Вкусно е 8-)

Хахах вкусно вика.Сетих са за един виц.
Двама студенти/момче и момиче/,момчето свършва в на момичето устата,обаче тя не гълта а сед с пълна уста.Момчето и вика:
- Гълтай ма!
Тя върти главата и той:
- Плюй ма!
Тя пак върти главата и той я пита:
-Кво искаш ма!
И тя едвам проговаря с пълна уста:
-Хляб!Гладна съм!

Та Бисквитке и ти кат нея...Бтв ти май се казваше Славка а?
Славка Ламята много щи върви!

СЛАВКА ЛАМЯТА ,направо кърти,ама сигурно и отива :D:D:D

Недей да казваш на кой какво му отива.... щото сигурно твоята уста е по-голяма от нейната :lol:

Biskfitka
10-01-2010, 20:54
Вкусно е 8-)

Хахах вкусно вика.Сетих са за един виц.
Двама студенти/момче и момиче/,момчето свършва в на момичето устата,обаче тя не гълта а сед с пълна уста.Момчето и вика:
- Гълтай ма!
Тя върти главата и той:
- Плюй ма!
Тя пак върти главата и той я пита:
-Кво искаш ма!
И тя едвам проговаря с пълна уста:
-Хляб!Гладна съм!

Та Бисквитке и ти кат нея...Бтв ти май се казваше Славка а?
Славка Ламята много щи върви!

СЛАВКА ЛАМЯТА ,направо кърти,ама сигурно и отива :D:D:D

Недей да казваш на кой какво му отива.... щото сигурно твоята уста е по-голяма от нейната :lol:За устата не знам,ама отзад друго и е ...разбаботено много по-добре от мойта уста :lol:

Biskfitka
10-01-2010, 21:17
Ма Славка,мацко,ти много известна си станала бе - хехехе Славка Ламята :D :grin: :-DТо това са глупости на разни ... ;) Предпочитам да не ставам известна с глупости,още повече,че това са си нормални неща.

Biskfitka
10-01-2010, 21:28
Ма Славка,мацко,ти много известна си станала бе - хехехе Славка Ламята :D :grin: :-DТо това са глупости на разни ... ;) Предпочитам да не ставам известна с глупости,още повече,че това са си нормални неща.

Да бе Сиска,не съм казала ,че са ненормални ама ти какво като видиш пишка и все едно шоколад "Своге" ли виждаш :D :D :DНе,глупости,ти пък...аз съм обвързана жена :) :oops: :-)

GossipGirl89
10-01-2010, 21:29
Е не е чак толкова гадно, но както казаха много е важно и двамата да го искате и да ви е приятно. Ако го правиш само, за да доставиш удоволствие на другия, а в същото време на теб ти е неприятно, определено няма да ти хареса...