PDA

View Full Version : Мнения по въпроса?



masak91
10-04-2010, 10:19
Как да подходия с момиче , което харесвам и искам да сваля?Дайте някви примери,понеже не съм мн в час с тия работи...питам по принцип.
Sad

pchelichkataMaq
10-04-2010, 10:30
Как да подходиш..много зависи от това - от колко време се познавате?
Тъй като си пропуснал да споделиш в темата,ще ти кажа кое би било едно добро начало.Значи, като за начало е добре да умееш да я заговориш..и да задържиш вниманието и интереса й. Абе бъди активен в разговорите..не бързай да я сваляш.Интересувай се ,разпитвай я,разговаряйте,обсъждайте ..разсмивай я,показвай чувството си за хумор-това ще й хареса,ще я забавлява,много по-лесно ще се отпусне.

masak91
10-04-2010, 10:43
Аз по принцип си питам :oops: благодаря ти! :)

dimitar_ak
10-04-2010, 10:45
Ухажвай я с всички възможни средства

soul1199
10-04-2010, 19:08
питай мама и тати

umri
10-04-2010, 23:50
Ухажвай я с всички възможни средства
Ти ептен искаш да го забатачиш момчето... Накрая ще свърши в девическо.

masak91
10-05-2010, 10:36
питай мама и тати

Не знаеш какви са обстоятелствата за тва по хубаво си малчи на тая тема,бурдюр ... :-x :-x

masak91
10-05-2010, 10:38
Ухажвай я с всички възможни средства
Ти ептен искаш да го забатачиш момчето... Накрая ще свърши в девическо.

Мойче ти ще предложиш ли нещо др?

mArMaLaDkA
10-05-2010, 10:40
^ И какви са обстоятелствата? Ти посочил ли си ги? Не, нали?
Ебати наглото същество. Хем иска отговор, хем не дало пълна информация, ама иначе се звери на тоя и оня.

Нищо чудно, че не знаеш как да свалиш момичето, ти изобщо не можеш да общуваш с хора.

masak91
10-05-2010, 13:58
^ И какви са обстоятелствата? Ти посочил ли си ги? Не, нали?
Ебати наглото същество. Хем иска отговор, хем не дало пълна информация, ама иначе се звери на тоя и оня.

Нищо чудно, че не знаеш как да свалиш момичето, ти изобщо не можеш да общуваш с хора.

Tози форум да не би да е църква,може да не искам да споделям абсолютно вс,осонено неща свързани с ''мама и тати'' Задал съм въпрос и искам мнения просто е.Кое не можеш да разбереш-

-Как да подходия с момиче , което харесвам и искам да сваля?Дайте някви примери,понеже не съм мн в час с тия работи...питам по принцип.

Starlettka
10-05-2010, 14:03
Как да подходия с момиче , което харесвам и искам да сваля?Дайте някви примери,понеже не съм мн в час с тия работи...питам по принцип.
Sad

Прави и комплименти, намеци, забелязвай, когато има нещо различно във външността и.В същото време гледай да не досаждаш и се прави леко на недостъпен-няма човек, мъж или жена, който да не иска да спечели някой недостъпен.Така че си бъди пич, но и показвай, че не си в краката и.

MsIrony
10-05-2010, 14:19
Има хиляди стереотипа как да заговориш момиче ,всичко ми звучи демоде. Виж от какво се интересува ,след това се направи че и теб те интересува подхвани тема за разговор с лек флирт ,и тя трябва да е израстнала в гората за да не се усети за какво става въпрос.

Destroyer89
10-05-2010, 16:41
Ако искаш да я "свалиш", ползвай тухла 4ка или по-големичка керемида..

a1a2b3v
10-05-2010, 16:43
Ако искаш да я "свалиш", ползвай тухла 4ка или по-големичка керемида..

По-лесно ще е просто с лош дъх или юмрук в лицето. :lol:

torresinho
10-05-2010, 17:03
Връзките ми дсега са били с ного странни начала.1-та бях сигурен,че ме харесва и просто я целунах,а другата бе сигурна,че я харесвам,и ме целуна.

Как да сваля момиче?

Хмм..знам ли? Бъди себе си,пич. Излизай с нея, обръщай й внимаие, говорете за най-различни неща (филми,музика,училище,живот а попринцип,хобита) и ако паснете-няма какво да те спре. Моментът на целувката ще усетиш,обикновено момичето ще те гледа в очите и ще мига на парцали (в кръга на шегата) :)

Айде,УСПЕХ!