PDA

View Full Version : Френска ;((((



Nickoliy
10-10-2010, 12:33
Имам проблем,приятелят ми не иска да ми прави шпакла как да го накарам??Заедно сме повече от година и 8 месеца а той нищо какво да правя. ПОМОЩ !! :(

torresinho
10-10-2010, 12:45
Има някои такива индивиди,който се гнусят.

Знаеш ли решението? Спри и ти да му правиш, така той и да иска и да не иска, ше ти прави на тебе :)

zahtpax
10-10-2010, 13:08
Предложи му да правите 69. Така хем на него ще му е яко хем на тебе. ;)

Nickoliy
10-10-2010, 13:13
Ми той ако неиска да прави шпакли няма да иска да праи и 69 ..

D0tty
10-10-2010, 13:15
Просто му кажи.. Толкова ли е трудно? :-o

TheAnnoyingAwesomnes
10-10-2010, 13:23
Има мъже, които при миризмата, вкуса на вагината направо ги побърква и едва ли не ги кара да повръщат.... Поговори с него, ако не му е приятно да го прави, няма как да го накараш... А пък възможно ли е проблема да е в теб ? Да не се обезкосмяваш ? Да не поддържаш редовна хигиена ? Щото ако е така..... :-o

xinfamous
10-10-2010, 13:39
измий си пyткaтa...




..и поговори с него

Nickoliy
10-10-2010, 13:50
Не мисля,че проблема е в мен,защото имам отлична хигиена ... Говорила съм с него за този въпрос, но винаги казва,че не е психически настроен колко време му трябва за да е психически настроен 5-6 години ли ..........

D0tty
10-10-2010, 13:52
Щом проблемът е психически го остави, ще ти стигне и само секс, недей да караш момчето насила.

xinfamous
10-10-2010, 13:57
бе да ти кажа не мисля че ти трябва кой знае ква психическа подготовка за да оближеш пyткaтa на приятелката си ,още по малко че сте заедно от толкова време и кой знае колко сте се чукали дося

AceXe
10-10-2010, 13:59
Говори с него. Контакта между двама души прави чудеса.

D0tty
10-10-2010, 14:00
^ +
^

Проблемът е в теб, мила.. :-o
Сложи си парфюм отдолу ако трябва :-D

Nickoliy
10-10-2010, 14:02
бе да ти кажа не мисля че ти трябва кой знае ква психическа подготовка за да оближеш пyткaтa на приятелката си ,още по малко че сте заедно от толкова време и кой знае колко сте се чукали дося

точно това и аз мисля, но незнам незнам в задънена улица съм ......

Nickoliy
10-10-2010, 14:03
^ +
^

Проблемът е в теб, мила.. :-o
Сложи си парфюм отдолу ако трябва :-D

Както казах по-нагоре проблема не е в мен имам отлична хигиена и не мисля, че заради това неиска

D0tty
10-10-2010, 14:08
И ние как можем да ти отговорим?
Просто му казваш, че искаш да те лиже отдолу и готово.
Ако откаже, откаже, здраве му кажи :)
Ако не е съгласен да е с език, нека поне да е с ръка.

xinfamous
10-10-2010, 14:10
^ +
^

Проблемът е в теб, мила.. :-o
Сложи си парфюм отдолу ако трябва :-D

Както казах по-нагоре проблема не е в мен имам отлична хигиена и не мисля, че заради това неиска

Кой знае ти на ква риба меришеш отдоло и кой мангал се е навил да те лиже за последно пък на другите си седнала да даваш косури,аман от женската простотия ;о

D0tty
10-10-2010, 14:13
^ +
^

Проблемът е в теб, мила.. :-o
Сложи си парфюм отдолу ако трябва :-D

Както казах по-нагоре проблема не е в мен имам отлична хигиена и не мисля, че заради това неиска

Кой знае ти на ква риба меришеш отдоло и кой мангал се е навил да те лиже за последно пък на другите си седнала да даваш косури,аман от женската простотия ;о

Значи като дадох мнението си, ти реши, че нямам хигиена? Желязна логика.

xinfamous
10-10-2010, 14:17
mi ne we тя изрично спомена че си я има тая хигиена и че не е в това въпроса и ти пак натякваш,къв ти е проблема?

D0tty
10-10-2010, 14:22
mi ne we тя изрично спомена че си я има тая хигиена и че не е в това въпроса и ти пак натякваш,къв ти е проблема?

Преди това се съгласих с твоето мнение, с което на пръв прочит ми се стори, че казваш, че нещо не му харесва в нея, за да й отказва.

Подвела съм се, ОК, спираме, че някой мод ще пригълчи ей сега.

dominating
10-10-2010, 14:48
ела у нас - аз ще те оближа ако трябва

YouDontKnowMe
10-10-2010, 15:37
А ти духаш ли му?

FuckedUp
10-10-2010, 15:48
Престани ти да му правиш френска и да видиш после как сам ще иска да те лиже..

D0tty много си зле. Не знам как не те напсуваха хората..

martinskiq
10-10-2010, 17:31
ами като неще е му пускаи извесно време и сам ще доди при теб пробвал сум го много пъти (ама не за точно такива аботи) и деиства :)

diksi
10-10-2010, 22:07
Престани ти да му правиш френска и да видиш после как сам ще иска да те лиже..

D0tty много си зле. Не знам как не те напсуваха хората..
Съгласна.

TheManTheLegend
10-11-2010, 05:55
ами като неще е му пускаи извесно време и сам ще доди при теб пробвал сум го много пъти (ама не за точно такива аботи) и деиства :)
"или ще отиде при друга" :razz:
Звучи банално ама си е така :lol:

D0tty
10-11-2010, 12:39
Престани ти да му правиш френска и да видиш после как сам ще иска да те лиже..

D0tty много си зле. Не знам как не те напсуваха хората..

Б-х мама му, кво толко казах?!
Ще се въздържа само, защото си фен на Еминем ..

AceXe
10-11-2010, 13:52
Дискусията се превърна в някакъв сапунен скандал... Щом смяташ, че проблема не е в теб, отрежи го бе. Или тръгнете да го правете и вече на правата да започнете действието го помоли да те лиже. Ако ти откаже, дръпваш се директно и айде. Несолидарно е към момчето, но това е начина да му напомниш, че трябва да го е грижа и за твоя кеф.

torresinho
10-11-2010, 17:00
Решение: спри да му духаш! Пък и му кажи, че би ти било приятно, бъди миличка с него, ако не стане с това да спреш да му свириш.

ЕМИНЕМ THE BEST !!

D0tty
10-11-2010, 17:41
ЕМИНЕМ THE BEST !!

ЗАВИНАГИ!! :)

ladykeisy
10-11-2010, 17:50
бе да ти кажа не мисля че ти трябва кой знае ква психическа подготовка за да оближеш пyткaтa на приятелката си ,още по малко че сте заедно от толкова време и кой знае колко сте се чукали дося

точно това и аз мисля, но незнам незнам в задънена улица съм ......

Чак пък в задънена улица. Да не са ти опряли пистолет в главата? Просто поговори с него и му кажи, че искаш и ти да получаваш удоволствие, не само той, ако трябва и го накажи малко. Не е толкова трудно.

xinfamous
10-11-2010, 21:45
nadqwam se znaesh che ako iam vuzmojnost shta prusna ;s

ladykeisy
10-11-2010, 21:52
Интересно изказване :)

pinkyy
10-11-2010, 22:22
Има някои такива индивиди,който се гнусят.

Знаеш ли решението? Спри и ти да му правиш, така той и да иска и да не иска, ше ти прави на тебе :)

Slynchiicee
10-12-2010, 07:38
е няма такова нещо .. спри да му пускаш той сам ще дойде .. е просто няма.. той неиска ли ... ако ще и 10 да има след теб пак няма да ги лиже .. тва е тъпо мислиш ли че като се инатиш и ще се съгласи .. щом неиска значи има нещо ... донякъде в него донякъде и в теб .. или не си пада по това. или имаш някъв проблем..
неможе просто ей така да не иска.. а и за толкова време.. ако не е в теб проблема..поне веднъж щеше да се изкуши ;)
на зор хубост не става.. заставаш пред него и му казваш искам да ме лижеш . като ти откаже.. или се примиряваш .. или го оставяш (тва ви е сегашната логика-няма да ми праиш тва .. чао) и тва е :) толкова ли е трудно..
пак казвам или се примиряваш .. или си намираш някои които ще го прави с удоволствие без ти да му напомняш :)

Nickoliy
10-18-2010, 10:17
Благодаря на всички, които дадоха мнението си :-)

DarkTemplar
10-18-2010, 10:29
Хората са казали, че има 2 вида мъже - такива, които лижат и такива, които лижат, но не си признават. Твоя човек явно е от 2рия вид.

Nickoliy
10-18-2010, 10:35
може би е така :)

BouH
10-18-2010, 12:02
Е dotty ти си голем каиш ве как ще я излиже само с ръка :razz: :razz:

ThisIsMe
10-18-2010, 14:49
бе да ти кажа не мисля че ти трябва кой знае ква психическа подготовка за да оближеш пyткaтa на приятелката си ,още по малко че сте заедно от толкова време и кой знае колко сте се чукали дося

Ужасно вулгарен речник.Да беше казал поне интимните части.

DarkTemplar
10-18-2010, 15:27
Вулгарен, но точен. Свиквайте с цинизма, самият живот е циничен. Пък и на женските интимни части им се вика така.

anonymous708973
10-18-2010, 17:47
Вулгарен, но точен. Свиквайте с цинизма, самият живот е циничен. Пък и на женските интимни части им се вика така.

Вдигам всички възможни крайници в подкрепа на това... Животът е циничен, на който не му изнася, да се справя. В живота червено хиксче няма. :wink:

Иначе да, предлагам да говориш с него.

ThisIsMe
10-19-2010, 19:56
[quote=DarkTemplar]Вулгарен, но точен. Свиквайте с цинизма, самият живот е циничен. Пък и на женските интимни части им се вика така.

Вдигам всички възможни крайници в подкрепа на това... Животът е циничен, на който не му изнася, да се справя. В живота червено хиксче няма. :wink:

Иначе да, предлагам да говориш с него. [/quote

Човек може да бъде точен и без да използва цинизми,но за това естествено са нужни интелект и култура,които явно на някои хора им липсват. Може би речниците ви са по-скоро бедни.В тях присъстват само думи ,като-путки,курове ,ебане.Думи не само вулгарни,ами и доказващи че пращите от елементаризъм.Иии.. не ми казвайте какъв е живота,защото той е такъв ,какъвто сами си го направите+ известна доза късмет.И не ставаше въпрос за живота.А конкретно за израза.
БТВ:Не съм загрижена,а възмутена!
Довиждане!

burpp
10-24-2010, 13:22
Явно човека е свикнал да му правиш свирки :D :D

PoRcHeTaTa1
10-24-2010, 13:48
Има мъже, които при миризмата, вкуса на вагината направо ги побърква и едва ли не ги кара да повръщат.... Поговори с него, ако не му е приятно да го прави, няма как да го накараш... А пък възможно ли е проблема да е в теб ? Да не се обезкосмяваш ? Да не поддържаш редовна хигиена ? Щото ако е така..... :-o

+1 :)

DarkTemplar
10-24-2010, 14:49
Човек може да бъде точен и без да използва цинизми,но за това естествено са нужни интелект и култура,които явно на някои хора им липсват. Може би речниците ви са по-скоро бедни.В тях присъстват само думи ,като-п****,курове ,е**не.Думи не само вулгарни,ами и доказващи че пращите от елементаризъм.Иии.. не ми казвайте какъв е живота,защото той е такъв ,какъвто сами си го направите+ известна доза късмет.И не ставаше въпрос за живота.А конкретно за израза.
БТВ:Не съм загрижена,а възмутена!
Довиждане!
Шшш малката, я се премести в реалността. Какво значение има дали ще използвам медицинския термин за определена част от тялото или ще си го кажа направо? Тва е обикновен тийн форум, не клуб на интелектуално възвишените. Доста от влизащите тук са полу или напълно неграмотни, за какъв интелект и култура и висок стил на изразяване ми говориш?
Животът е шарен, в него има и хубаво и лошо по много, но още си прекалено млада и незряла, за да си направиш съответните изводи (и това не е обвинение, а проста констатация).
Възмущавай се колкото искаш, но недей да даваш наклон на другите, защото нямаш подобно право, нито пък ще го придобиеш скоро. А и никой не те задължава да четеш подобни "вулгарни коментари". 8)

ThisIsMe
10-24-2010, 15:10
Човек може да бъде точен и без да използва цинизми,но за това естествено са нужни интелект и култура,които явно на някои хора им липсват. Може би речниците ви са по-скоро бедни.В тях присъстват само думи ,като-п****,курове ,е**не.Думи не само вулгарни,ами и доказващи че пращите от елементаризъм.Иии.. не ми казвайте какъв е живота,защото той е такъв ,какъвто сами си го направите+ известна доза късмет.И не ставаше въпрос за живота.А конкретно за израза.
БТВ:Не съм загрижена,а възмутена!
Довиждане!
Шшш малката, я се премести в реалността. Какво значение има дали ще използвам медицинския термин за определена част от тялото или ще си го кажа направо? Тва е обикновен тийн форум, не клуб на интелектуално възвишените. Доста от влизащите тук са полу или напълно неграмотни, за какъв интелект и култура и висок стил на изразяване ми говориш?
Животът е шарен, в него има и хубаво и лошо по много, но още си прекалено млада и незряла, за да си направиш съответните изводи (и това не е обвинение, а проста констатация).
Възмущавай се колкото искаш, но недей да даваш наклон на другите, защото нямаш подобно право, нито пък ще го придобиеш скоро. А и никой не те задължава да четеш подобни "вулгарни коментари". 8)

''Доста от влизащите тук са полу или напълно неграмотни, за какъв интелект и култура и висок стил на изразяване ми говориш? ''

Ами явно и ти си,като тях тогава щом не пишеш нищо по-различно.Да,аз наистина нямам правото да те критикувам или да ти давам наклон ,но имам правото да изкажа мнението си.Изказах го,доволна съм.Това,което ми прави впечатление (макар и грозно в случая) го казвам.Приемай го,както желаеш.Аз не го правя ,за да те обидя.Ако искаш да приличаш на останалите-ем приличай си!Твой си е проблема.Не ми се спори ,защото темата тотално щеше да се оспами.Всичко най-добро!

DarkTemplar
10-24-2010, 15:21
Не си дорасла да ме категоризираш, нито пък ме познаваш (лично, не форумно). Казано по-просто - няма как да знаеш какъв съм и не е твоя работа.
Тези думи си съществуват и в живия живот. Тук, във виртуалното пространство, има кой да прецени дали са уместни или не - има си модератори, на които това им е работата. Щом не са ги махнали, значи няма нищо обезпокоително. Аз проблеми нямам. Айде отивай да си пишеш домашните.

По темата: пича по-добре да почне да си върши работата с уста, че може да му намерят заместник. ;)

ThisIsMe
10-24-2010, 17:11
Не си дорасла да ме категоризираш, нито пък ме познаваш (лично, не форумно). Казано по-просто - няма как да знаеш какъв съм и не е твоя работа.
Тези думи си съществуват и в живия живот. Тук, във виртуалното пространство, има кой да прецени дали са уместни или не - има си модератори, на които това им е работата. Щом не са ги махнали, значи няма нищо обезпокоително. Аз проблеми нямам. Айде отивай да си пишеш домашните.

По темата: пича по-добре да почне да си върши работата с уста, че може да му намерят заместник. ;)

Ами ,като си има модератори защо продължаваш да спориш с мен?Изразих си мнението,независимо дали някой го е искал.Да,твоя си работа.Прави ,каквото щеш не съм загрижена за ''културата'' на един непознат.Всичко хубаво!

Sladkiq_Vladko
10-24-2010, 20:39
Офф защо не ми се падне и на мен такова момиче, къде тя да ми прай без да я карам с удоволствие ще и връщам! :) :oops:

Кажи му - "Аз как мога да ти рпавя френкса, а ти не, но пък ме целуваш после в устата и не те е гнус от собственото си тяло"! :D Нещо от този сорт!! :-D