PDA

View Full Version : Избор на едно момиче? (от едно от засегнати момчета)



kozimir
10-11-2010, 15:53
Здравейте :) Малко съм голям, но се сетих, че преди години Ви попитах за първите ми трепети на любовта, та сега реших, че отново мога да намеря опора във вас :)
Та проблема ми е следният :) С едно момиче така да го кажа се зарибихме и ден два се натискахме, целувахме и все хубави работи. Но още, когато се случиха работите тя ми каза, че си пада и по друго момче. Аз го приех, като нещо несериозно, но онзи ден ми заяви, че май ще тръгва с него. Аз предполагах, че ще прецени към кой има по-големи чувства, и ще си избере, но след като тя ми го заяви това продължихме да правим хубави неща, като уточнявам, че не се е стигало до секс. Тя каза, че харесва и мен и него. Аз съм лудо влюбен в нея и се чудя как да постъпя. Аз знам, че съм напълно готов да се отдам на тази връзка, но не знам дали ако и поставя ултиматум ще остана с мен, което не е толкова важно, защото тя ще избире да слуша сърцето си. Тя също ми каза, че би се съгласила да се вижда и с него и с мен, но аз не го искам, защото едно човека е много точен и не заслужава такова нещо и второ не е коректно спрямо никого от тримата. Помогнете!! Почти всичко, от това по-горе, съм го и го казал с изключение на това, че мсето "лудо влюбен" съм използвал "от много дълго време човек, не ме опознвал толкова бързо и не съм се влюбвал толкова от много време" Благодаря предварително!

sladur4etyYy
10-11-2010, 15:58
отдръпни се от нея и сама ще поиска да е с теб. макар че така, както ''няма против да се вижда и с него, и с тебе'', трябва да ти е ясно накрая какво ще стане.

nymphadora
10-11-2010, 18:07
Била съгласна и с тебе и с него да се вижда? :? Прави си изводите за нея.

Sintya
10-11-2010, 18:18
Тя не знае какво иска. Остави я да реши, без да я притискаш и тн ... ако те избере - браво, ако ли не - търси си друго момиче.

strangerinhell
10-11-2010, 22:48
Тя не знае какво иска. Остави я да реши, без да я притискаш и тн ... ако те избере - браво, ако ли не - търси си друго момиче.

О, определено знае какво иска - иска и двамата. Недей да играеш втора дупка на кавала, защото на там отива. Тя ти казва че ще тръгва с него, не с теб, а ако избере да е с теб кое ще ти даде гаранция че не ги е говорила същите бози и на другия :? Ако си толкова много влюбен в нея се бори, но ако не по-добре я остави.

AceXe
10-12-2010, 06:07
Ето това е истинска жена. Коварно го играе. Зарежи я. Нямаш полза от това, ще чувстваш нон-стоп несигурност дали тя няма да те заебе, да тръгне зад гърба ти с друг и т.н. Не си заслужава, защото това ще разруши евентуалната ви връзка много бързо!

Между впрочем евала ти правя, че си стоиш за себе си и не търпиш да ходи и с двамата, което е по-лесния вариант, най-малкото защото не е коректно спрямо другия пич. :]

kozimir
10-12-2010, 06:39
Благодаря много на всички :Д Смятам, че ми посочихте изхода от ситуацията :Д

valdesbg
10-12-2010, 06:40
С ултиматума нищо няма да решиш... щото тя напук ще избере другия.

Има начини за добра игра в такава ситуация... ама ми се струа че девойката не е чак толкоз уникална че да си я дърпаш за себе си.

Остави я да ходи с оня... праскайте се от време навреме и като срещнеш някое друго момиче зарязваш тая и си готов. Все пак нищо не сте си обещали, нали?

Сег ако ще скачаш срещу поста ми - нашата госпожица е пеперудка. Оня ако е балама ти не си виновен... ако не е - бързо ще се върне при теб. Колкото повече и ходиш по полата.. толкова повече тя ще е привързана и към двама ви... и няма да избере нито единия. Затова... отдалечи се емоционално от нея... и така :)

И гледай колко изненадана ще е като един ден и кажеш: Чао, Марийке. Щото тя си мисли че сега си неин и може да ви върти и двамата :)

LadyDi
10-12-2010, 06:41
Ето това е истинска жена. Коварно го играе. Зарежи я.
Хайде, следващият път да се въздържаме от класификации и обобщения. Не можеш да знаеш какво е истинска жена, докато не ти поникнат чифт цици и не започнеш да кървиш всеки месец :)

soul1199
10-12-2010, 16:41
имаш два варянта:единия да не се виждате и тя през тва време да реши и другия да я накараш да се чувства специална по някакъв начин,нещо като + за теб

SisinkaS
10-12-2010, 16:44
Била съгласна и с тебе и с него да се вижда? :? Прави си изводите за нея.

+1.. ии .. Авторе, защо изобщо си правиш труда да питаш как да действаш? Защо първо не си зададеш въпроса "Бих ли се чувствал сигурно и добре с момиче което е готово да бъде и с мен въпреки, че ще си има приятел?" Незнам каде си я намерил тази к*рв*нт*я, но от километри си личи що за стока е.Няма нужда човек да я познава и от подробно описание, само от това
"Тя също ми каза, че би се съгласила да се вижда и с него и с мен" трябва да ти е станало ясно, че тази девойка не струва и стотинка и че нямаш никаква гаранция, че и на още някои не е наговорила такива работи, и че ако си с нея на сериозно, зад гърба ти няма да ги върши някакви!
..Извинявам се ама изпитвам силна непоносимост към такива индивиди :x

ladykeisy
10-12-2010, 17:02
Много обичам любовните терзания,а също така и коментарите на всички тук, наподобяващи "зарежи го/я, за нищо не става, тя е курва, той е боклук...". Хората знаят един за друг какво означават и не са нужни нашите епитети тук. Всеки човек постъпва кофти в даден момент и е егоист, защото просто търси щастието за себе си. В случая момичето не е постъпило добре, защото това колебание не е правилно. Тя няма семейство с единия, но да е лудо влюбена в другия и да се колебае с кой от двамата да избере и в даден момент да каже "искам и двама ви". Според мен трябва просто да й кажеш, че си благодарен, че ти е отворила очите и да се отдръпнеш. Тя сама ще дойде при теб, сигурна съм. Дори и да не дойде, обаче, това не трябва да те притеснява, защото не е жена, която не е за изпускане. Та тя ви подмята като някакви играчки. Все едно е в магазин за обувки и се колебае между два чифта и решава, че иска и двата. Хората не са предмети. Ти не си предмет. Вземай се в ръце и й дай да разбере, че не е единствена.

EarthShaker
10-12-2010, 18:02
Ето това е истинска жена. Коварно го играе. Зарежи я.
Хайде, следващият път да се въздържаме от класификации и обобщения. Не можеш да знаеш какво е истинска жена, докато не ти поникнат чифт цици и не започнеш да кървиш всеки месец :)

защо да не знае? ти знаеш ли какво е истински мъж?

разтегливи понятия са и всеки си знае за себе си. човека си изказа становището..

по темата : заеби ги тия курвенски номера, намери си някоя по-отговорна и зряла

Housemusikk
10-12-2010, 21:22
Тая ви е направила на ташак торба бе брат :grin: . Дали па не е и нагла ...... Казала ти е в прав текст , че иска и с 2ма ви да ходи и кат те е видяла къв си влюбен загубен ....... Баш курвенски номера . Човек като теб ,който не би предал някво момче ,което бегло познава има нужда от доста по класно момиче :-P

tuzaro
10-12-2010, 21:33
много ли е хубава?

eXxXciTeD
10-17-2010, 16:18
Все тая и е за тебе... Два дена сте се натискали и ти си лудо влюбен? Недей да си раздаваш сърцето наляво и надясно! Не и позволявай да си играе с теб, диктувай правилата. Казваш и, че искаш да си с нея, ако не е готова да е само и единствено с теб няма смисъл. Да не вземеш да се съгласиш да ви върти и двамата само, за да не те остави? Бъди твърд, макар че не бих те съветвал да искаш нещо сериозно с такова момиче, накрая ще останеш разочарован. :-D