PDA

View Full Version : Тя харесва ли ме?



topeto35
10-18-2010, 18:30
Значи има едно момиче което преди не ми обръщаше никакво внимание и аз не се опитвах да и го превлека но един ден тя започна да разговаря с мен и започна да се закача с мен(по добрият начин)но не е само с мен тя с почти всички момчета от нашият клас но с мен малко повече това значи ли че ме харесва?Не искам да я питам защото питах едно друго момиче преди и това момиче ми отказа после целият клас ми се присмиваше но сега не ме закачат и незнам дали да се пробвам но според вас дали ме харесва?Но все пак тя е една от най-красивите момичета за доста мои приятели я харесват и ако започнем да ходя с нея може да си имам неприятности?

Gnom
10-18-2010, 18:36
Ако усещаш,че си черна фигура в класа и даскало - едва ли ще се излъже за тебе пък може и блудница да е. :D

Ако обаче се опасяваш от злобни погледи и шансове да те смачкат някъде - сам си преценявай дали си заслужава.

Третия вариант е ако не си първото - дeйствай,а не чакай и да не ти дреме за другите. :)

ronky
10-18-2010, 19:04
Незнам на колко години си,но мисля,че е по-подходящо да си мълчиш.Казваш,че тя се закача със всички,но с теб повече,да ама утре ще се закача с друг повече,струва ми се,че момичето просто обича да е център на внимание,пък и е една от най-красивите,а ти си по-притеснителен явно,така че нямай голяма надежда,защото тя е свикнала да е ухажвана от много момчета и няма да рискува да си опетни репутацията,ако ме разбираш...А относно "приятелите ти"-те не са ти никакви приятели щом са ти се смяли,когато момиче те е отрязало.Зарежи ги!Извинявай ако съм била малко груба,но така стоят нещата при тииновете!

ohluv
10-18-2010, 19:06
Хоризонтално

mnmnmn
10-18-2010, 19:09
означава че си загубеняк КВи са тея тъпи теми ве ..

soul1199
10-18-2010, 20:16
говори с нея

ohluv
10-18-2010, 20:26
Нем

MilenMns
10-18-2010, 20:26
Явно си някав до 15 щом пускаш такава тъпа тема.
Какво те интересуват другите на какво мнение ще са ако нещо се случи между вас , но не се надявай на много :)
И едва ли е толкова красива , че да отнесеш някой и др шамар от съученик .
Говори с нея както ти казват по - нагоре

chemist9009
10-18-2010, 20:33
хаха и в моя клас имаше такива кифли(или друг вид закуски) :D :D
Ако не ти издържат хормоните пробвай да ходите :D :D В този живот важно е да опиташ от всичко което ти се предлага 8) 8) 8)

umri
10-18-2010, 21:31
Страх те е, да не те набият?

waller12345
10-19-2010, 10:44
Страх те е, да не те набият?

:razz: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz:

vagarious
10-19-2010, 10:54
Уау, щом е говорила с теб и се е закачала повече с теб, отколкото с другите момчета - бих казала, че е лудо влюбена в теб.Предложи й.












:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

xKiFlA
10-19-2010, 12:10
Но все пак тя е една от най-красивите момичета за доста мои приятели я харесват и ако започнем да ходя с нея може да си имам неприятности?

ти като я харесваш кво ти пука от приятелите ..
ама такива сте страхливци чееее :?

по темата. не вярвам да те харесва повечето момичета гледаме ама не значи че харесваме някой :D

JustUnforgivable
10-19-2010, 14:49
Какво ще рече закача ? :lol: