PDA

View Full Version : Вторият път ??



ErRoR19
10-19-2010, 18:11
Имам запитване. Моля да пишат сериозни хора не искам да стават гафове. Въпросът ми е - предстои ми първият път и аз много добре знам че няма да се справя кой знае колко добре, но това не ме бърка кой знае колко (трябва практика) :D :D нали за тва е вторият път :grin: Искам да знам как преминавате към вторият път сваляте презервативя и слагате веднага втория, но така няма ли риск някакъв. Или отивате до банята хвърляте един душ и тогава слагате новия, но така не ви ли изтива мацката :shock: :( Единствено това ме притеснява и ако може да ми обясните или то за обясняване няма ама да кажете вие как процедирате 8-)

Shadowsogirl
10-19-2010, 18:55
Първо, че да трябва да минеш през банята след първия път. На мацката повече ще и изстива кефа при мисълта какво може да става като не си взел един душ. И второ едва ли ще си готов веднага след първия път, веднага за втори, че чак презерватива да бързаш да слагаш.

HeavensMaiden
10-19-2010, 21:07
именно ... както каза Shadowsogirl.. тии какво си мислиш, че точно след като си свършил, ще можеш веднага след като махнеш презерватива пак да го напъхаш ли ? :lol: :lol: успех ахах тряа малко почивка това онова.. може и душ да си вземете заедно ;) и за нея ще е по-добре да се поизмие :D

Merveille
10-20-2010, 16:51
Ама си мераклия..ти изкарай първия път,пък втория..Да,махаш си презерватива,миеш се (или както предложи ХМ горе) се измиийте заедно , се тая. Ама аз пак предлагам да се съсредоточиш на първия.

kakkkkkk
10-20-2010, 21:12
До колкото знам е хубаво и да се изпикаеш ,защото остават някви сперматозоиди в уретрата .

KokoDjambo
10-20-2010, 21:30
но така не ви ли изтива мацката :shock:

Пич,тва не е труп та да изстине!

NaGaStYlE
10-21-2010, 05:34
именно ... както каза Shadowsogirl.. тии какво си мислиш, че точно след като си свършил, ще можеш веднага след като махнеш презерватива пак да го напъхаш ли ? :lol: :lol: успех ахах тряа малко почивка това онова.. може и душ да си вземете заедно ;) и за нея ще е по-добре да се поизмие :D половин цигара и съм готов вече за 2/ри тек.Най-добрата оферта е да се изкъпете заедно

TykaSePisheNick
10-21-2010, 09:41
но така не ви ли изтива мацката :shock:

Пич,тва не е труп та да изстине!
В неговия случай, може и да е.

ErRoR19
10-21-2010, 19:18
но така не ви ли изтива мацката :shock:

Пич,тва не е труп та да изстине!
В неговия случай, може и да е.
Браво Шкумба къде се беше покрил последните години :?

BennJohn
10-22-2010, 08:16
Имам запитване. Моля да пишат сериозни хора не искам да стават гафове. Въпросът ми е - предстои ми първият път и аз много добре знам че няма да се справя кой знае колко добре, но това не ме бърка кой знае колко (трябва практика) :D :D нали за тва е вторият път :grin: Искам да знам как преминавате към вторият път сваляте презервативя и слагате веднага втория, но така няма ли риск някакъв. Или отивате до банята хвърляте един душ и тогава слагате новия, но така не ви ли изтива мацката :shock: :( Единствено това ме притеснява и ако може да ми обясните или то за обясняване няма ама да кажете вие как процедирате 8-)
Човек, ти си пълна трагедия. Малоумен ли си че не знаеш как се ебе? Ако беше животно, сигурно само на схо щеше да бъдеш 8-) Кога се слагал презерватива, как да си миел хуя... бла бла, най накрая кой ме наеба: ебеш до посиняване (което явно за теб ще е 1 минута и половина ) и после и купуваш едно хапче Ескапел.