PDA

View Full Version : Момичета VC Момчета ?!?



Lentor
10-23-2010, 18:39
Кои са по-добри в любовта ?? Кои по добре я изразяват ?? Кой е силният пол ?? Кои са по "зли" ?? Това са често задавани въпроси , Нека се примерим и да достигнем до едно мнение , защото е добре да опознаем "противника или партниора " Добре е да намерим границите на всичко между нас , не мисли те ли ?!?

Нека започнем с момичетата . Те са непредсказуеми . Правят се на милички но същевремено зад гримасата се крие друго лице което което е готово да ви обърка напълно . И така к1м въпрос Номер 1 и 2 : Те са нежни същества и лесно се влиаят от силни чувства лесно е да им разбие6 сърчицето , затова те изразяват чувствата си лесно докато при момчетата го правим по заобиколния начин . Въпрос 3 : Разбира се че не сте силния пол защото ако ги няма6е мом4етата няма6е кои да ви глези и да ви предпазва и т.н . Към Въпрос 4 : И така момичетата са колкото мили толкова " ло6и " ( Хубавото е че не сички са такива ;) ) Но когато скаса6 с тях и искат да си го върнат ще използват всичко с/у теб и 6те ти го върнат тапкано докато не почне6 да им лази6 в краката .
Сега Момчетата
Еми , Ние сме предсказуеми и не ни пука за нищо което е добре поне за нас . Но и ние имаме чувства които ги крием дълбоко в нас . А относно за любовта сме нищо сравнение с вас .Правим пребазани неща за които после съжеляваме много . Не сме много много романтични но когато бъдем разбирани се чувстваме във свои води .
И така стигнах до едно мнение че момчетата и момичетата са под един общ знаменател . Секи пол си има своите недостатаци и предимства . :] Затова неможем едини без други

( Не съм много изчерпателен но чакам ваще мнения по въпросите )

assd
10-23-2010, 18:41
шит на кутийки, спам на филийки, яжте, пийте и чекии бийте!

mArMaLaDkA
10-23-2010, 18:44
И така стигнах до едно мнение че момчетата и момичетата са под един общ знаменател . Секи пол си има своите недостатаци и предимства . :]



А водата е мокра, вятърът пък духа... Толкова кухи разсъждения и такава шльокавица не бях виждала във форума от месеци. В потрес съм.

ElectricFuneral
10-23-2010, 18:47
шит на кутийки, спам на филийки, яжте, пийте и чекии бийте!

fuck yea

tellmebaby
10-23-2010, 19:16
И така стигнах до едно мнение че момчетата и момичетата са под един общ знаменател . Секи пол си има своите недостатаци и предимства . :]



А водата е мокра, вятърът пък духа... Толкова кухи разсъждения и такава шльокавица не бях виждала във форума от месеци. В потрес съм.

++++++1

GD95
10-23-2010, 19:32
...

Wwwooow
10-23-2010, 20:19
по твоята логика моята най-добра приятелка е момчеее... :shock:

nevermind1313
10-23-2010, 21:15
ок, сега какво очакваш да кажа :lol:

FuckedUp
10-23-2010, 23:05
Та, к'ва е целта на темата?

PoRcHeTaTa1
10-23-2010, 23:06
шит на кутийки, спам на филийки, яжте, пийте и чекии бийте!


:grin: :grin: :grin:

XTREMEFREERIDE
10-24-2010, 06:58
Открихме топлата вода...